жовтня 2016

31 жовтня 2016

Де шукати захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг у нашій столиці

IMG 5153

 

Минулого тижня у приміщені Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» (вул. Стрітенська, 15) відбулася нарада керівників членських організацій Київської міськпрофради, яку провів Голова Валентин Мельник.

 

У заході взяв участь Начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Станіслав Москалевський.

Станіслава Володимировича спеціально запросили на зустріч зі столичною профспілковою громадою, щоб він розповів про роботу свого Управління, озвучив основні проблеми, якими опікуються він та його колеги, і детально зупинився на такій актуальній, болючій темі, як надання населенню житлово-комунальних послуг. У цьому контексті на засіданні обговорювалися, зокрема, такі питання:

  1. 1.Як захистити лічильники тепла, а також ліфтове обладнання від злодіїв?
  2. 2.Як захистити право споживача на справедливі розрахунки за тепло?
  3. 3.Які саме антивандальні заходи вживаються на вузлах обліку теплової енергії?
  4. 4.Співпраця з ГУ Нацполіції, Департаментом безпеки ПАТ «Київенерго» щодо посилення охорони громадського порядку та пошуку осіб, що здійснили розкрадання комунального майна, а також стосовно перевірки пунктів металобрухту – з метою виявлення викраденого майна.

 

Спілкування працівників апарату Київської міськпрофради й голів членських організацій із запрошеним гостем пройшло в режимі семінару-наради, під час якого Станіслав Москалевський щиро та охоче поділився досвідом і відповідною важливою інформацією, надав вичерпні відповіді на запитання присутніх.

 

IMG 5174

 

Для більш успішного розв’язання наявних проблем представники профспілок запропонували організувати на місцях групи громадського контролю – за наявністю, справністю й точністю показників лічильників у кожному будинку та якістю житлово-комунальних послуг, що надаються населенню.

Творчо-робоча атмосфера, взаєморозуміння й взаємопідтримка сторін посприяли виникненню стратегічно значущого рішення щодо підписання Меморандуму про співпрацю між Об’єднанням профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» та Управлінням (інспекцією) самоврядного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). А у газеті «Київські профспілки» буде започатковано колонку, де фахівці Управління (інспекції) надаватимуть актуальну інформацію, відповідні роз’яснення, а також відповідатимуть на запитання читачів.

Тож, шановні колеги, чекаємо на ваші звернення до редакції видання:             м. Київ, вул. Стрітенська, 15, к. 404, тел. 272-11-43.

Наша довідка щодо Управління (інспекції) самоврядного контролю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

IMG 5169

 

Відповідно до Положення про даний структурний підрозділ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) основними завданнями Управління (інспекції) є:

  • здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою м. Києва та столичного житлово-комунального господарства;
  • здійснення контролю за ефективністю діяльності та дотриманням законодавства у сферах благоустрою та ЖКГ, зокрема, стандартів, нормативів, норм і правил структурними підрозділами Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в м. Києві державними адміністраціями, комунальними підприємствами, установами та організаціями територіальної громади міста Києва та іншими суб’єктами;
  • сприяння розвитку та поліпшенню стану благоустрою в м. Києві;
  • профілактика правопорушень в сфері благоустрою та житлово-комунальних послуг, неефективного використання комунальних ресурсів;
  • вжиття заходів щодо притягнення винних до відповідальності за порушення законодавства у сферах благоустрою та житлово-комунальних послуг.

 

 Управління організаційно-інформаційної

роботи Київської міськпрофради  

[ Детальніше... ]

За незабезпечення доступу до приміщень та робочих місць посадову особу організації притягнуто до адміністративної відповідальності

4537-300x200

 

Як повідомила прес-служба Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, 6 жовтня 2016 року суддею Шевченківського районного суду міста Києва розглянуто матеріали, що надійшли з Секретаріату Уповноваженого, про притягнення до адміністративної відповідальності директора однієї із організацій міста Києва, яка здійснює діяльність у сфері соціального захисту пенсіонерів, за невиконання законних вимог щодо права на доступ до публічної інформації.

Підставою для складання протоколу про притягнення директора організації до адміністративної відповідальності за статтею 188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення та передачі матеріалів на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва стала відмова директора виконати законні вимоги уповноважених працівників Секретаріату щодо забезпечення доступу до приміщень та робочих місць організації, де здійснюється обробка персональних даних клієнтів організації, документів організації, у яких зберігаються відомості про клієнтів організації, а також журналу вхідної-вихідної кореспонденції організації.

За результатами розгляду судової справи, директора цієї організації визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 188-40 Кодексу України про адміністративне правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 1700 гривень.

 

Довідково: У чинному законодавстві України відбулись зміни, відповідно до яких скарги щодо порушення права на доступ до публічної інформації подаються тепер не до прокуратури, а до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Протоколи про правопорушення складають уповноважені особи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Результатом оскарження має бути поновлення порушеного права, а порушника - розпорядника публічної інформації може бути притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення.

 

 

(За використанням матеріалів сайту http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/all-activity/191016-rf-za-nevikonannya-zakonnix-vimog-pratsivnikiv-ofisu-ombudsmana-posadovu/)

 

 

                                                                       Правова та технічна інспекція праці профспілок

 

[ Детальніше... ]

НА ПЕРЕДНЬОМУ КРАЇ

Изображение 8397

 

…Ще на початку минулого сторіччя на Брянському заводі (зараз ПАТ «Євраз-ДМЗ») в Катеринославі для представлення своїх інтересів у переговорах з адміністрацією металурги почали обирати зі свого кола робітничих делегатів; потім в цехах виникли делегатські збори. Незабаром ці активісти стали ініціаторами створення на підприємстві профспілкової організації – союзу металістів, який став широко відомим далеко за межами губернії своїм бойовим характером і непоступливістю.

         Сьогодні ці традиції продовжуються на підприємстві у 132 профгрупах, які очолюють авторитетні робітничі лідери. Профгрупоргів образно називають «робочими бджілками профспілки», бо саме вони є провідниками курсу профспілки і від них насамперед залежить ефективність її діяльності.

         Своєю сумлінню працею, відповідальним і принциповим ставленням до своїх громадських обов’язків заслужили шану в трудових колективах профгрупорги – конверторник Микола Олійник з легендарної Брянки, електромеханік Марганецького ГЗК Артем Каплистий, слюсар Нікопольського заводу феросплавів Максим Гапоненко, оператор прокатного цеху ПАТ «Інтерпайп НТЗ» Наталія Ревункова.

 

Изображение 8389

 

         Нещодавно всі вони, а також інші колеги з підприємств ГМК взяли участь у IV зльоті профгрупоргів Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів та гірників. Вони поділились з колегами досвідом своєї роботи, розповіли про насущні проблеми своїх колективів і галузі в цілому.

       Після затяжного падіння вона зараз потроху оживає. Підприємства шукають шляхи виживання, нові ринки збуту, що дозволяє дещо стабілізувати виробництво і вирішення соціальних питань Проте, в цілому, ситуація, на думку профлідерів, залишається складною через майже повну відсутність внутрішнього ринку( 80% продукції галузі зараз йде на експорт), дієвої підтримки з боку держави через формування національно орієнтованої промислової політики. Це призводить до скорочення виробництва й зайнятості, різкого падіння реальної зарплати найманих працівників. Мають місце і порушення трудового законодавства з боку роботодавців. На ряді підприємств дуже складно йде колдоговірна кампанія (особливо, що стосується оплати праці).

         Через скорочення фінансування по лінії соціального страхування працівники «гарячого цеху» не мають зараз можливості повноцінного оздоровлення (і це при таких складних та шкідливих умовах праці!). А сьогодні урядовці підготували новий сюрприз у вигляді скорочення пільгових Списків №№ 1 та 2, що болюче вдарило по майже 50 тис. працівників галузі (поки що це торкнулось в основному ремонтників, але, за деякими даними, зараз вже готується постанова й про скорочення пільг для представників основних професій. І люди, втративши пільги, вже почали звільнятися з підприємств.

Тому, зазначали учасники зльоту профгрупоргів, профспілковим органам всіх рівнів необхідно активізувати свою роботу, щоб зупинити цей наступ на права трудящих. Металурги і гірники, як завжди, готові йти в перших лавах учасників запланованої ФПУ на листопад всеукраїнської акції протесту.

 

Изображение 8433

 

Про конкретні напрямки роботи профорганів по вирішенню наболілих питань учасникам заходу розповіли заступник голови обкому профспілки Ігор Соколов та заступник голови облпрофоб’єднання Юрій Чернов. Зокрема, зараз, після укладення нової Генеральної угоди, розгортається робота з укладення нової галузевої угоди, яка, наполягають у профспілці, повинна максимально враховувати реалії сьогодення (значне зростання вартості життя, скорочення державних соціальних гарантій та ін.), а також нової Регіональної угоди.

Профгрупорги також прослухали лекцію політолога-науковця, доцента Дніпропетровського національного університету Андрія Шуліки про основні тенденції розвитку профспілкового руху, отримали корисні методичні матеріали, спецвипуск газети «Люди метала», яку обком профспілки вже чимало років регулярно видає на базі обласної профспілкової газети «Позиция». Найкращим з них були вручені профспілкові відзнаки.

У прийнятій учасниками зльоту резолюції відзначається готовність профспілкових активістів докласти всіх зусиль для активізації захисту соціально-трудових прав членів профспілки.

 

Изображение 8434

 

Изображение 8387

 

                                               В.Коврига,

зав. пресс-центром

                                               Дніпропетровського облпрофоб’єднання

        

 

 

[ Детальніше... ]

В Чернігові знову підвищували кваліфікацію профспілкові бухгалтери з усієї України

IMG 1599

 

Протягом 24-28 жовтня слухачі працювали за програмою семінару “НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА У ФІНАНСОВІЙ РОБОТІ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ”. Представники Харківщини і Луганщини, Херсонщини і Київщини, інших куточків України об'єдналися на 5 днів в бажанні отримати практичні знання та найсвіжішу інформацію, яка пов'язана з їх роботою.

 

Почалося навчання з огляду змін законодавства щодо соціально-трудових відносин та діяльності профспілкових організацій у 2016 році, а також питань нормативного та колдоговірного регулювання оплати праці. Дані інформаційні блоки провели Тамара Назіна — завідуюча відділом соціально-економічного захисту Федерації профспілкових організацій Чернігівській області та Володимир Ковальчук — юрист Навчально-методичного центру профспілок.

 

IMG 1786

 

Особливий інтерес учасників семінару викликав практикум бухгалтера-експерта Катерини Кручко: “Особливості ведення бухгалтерського, фінансового та податкового обліку профспілковими організаціями”.

 

В окремий блок семінару були винесені практичні питання документування та обліку у профспілковій організації. Заняття зі слухачами провів Володимир Ковальчук.

 

Корисним з практичної точки зору були тренінги “Безкоштовні інтернет-сервіси для роботи і життя” та “Ефективне використання робочого часу”, які провів Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих “Перспектива” НМЦ профспілок. В цих інформаційних блоках учасники проаналізували основні поглиначі часу та визначилися з методами їх нейтралізації. Також бухгалтери на прикладах познайомилися можливостями та нюансами використання хмарних сховищ даних, сервісу навігації Google Maps та планувальника Google Calendar.

 

IMG 1594

 

Традиційно, робота бухгалтера пов'язана з великою відповідальністю та постійними стресами. Щоб допомогти учасникам семінару самим справлятися з важкими життєвими ситуаціями, у програму семінару було включено міні-тренінг “Управління стресами. Стресостійкість”, який провела практичний психолог Ірина Глушко.

 

Завершилось навчання двома приємними моментами: врученням сертифікатів та екскурсійною поїздкою до гетьманської столиці, міста Батурин!

 

IMG 1718

 

Віталій Копиш

[ Детальніше... ]

ФПУ пропонує діалог з представниками місії МВФ

mvf1

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся листом до Постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше з пропозицією передбачити у програмі перебування місії в Україні зустрічі з представниками профспілок для донесення позиції профспілок та ознайомлення з умовами надання чергового траншу МВФ Україні.

 

У листі ФПУ зазначено, що декілька років поспіль місія МВФ під час візитів в Україну проводила зустрічі з представниками всеукраїнських профспілок. На жаль, останнім часом цю традицію порушено. У той же час переговори уряду з МВФ проходять повністю за закритими дверима, а Всеукраїнські профспілки, що представляють 6 мільйонів працівників, які сплачують податки, за рахунок чого і будуть повертатися кредити МВФ, позбавлені права представити свою точку зору на реформи, які просуває МВФ в Україні.

У зв'язку з цим представника МВФ в Україні поінформовано про те, що Федерація профспілок України та всеукраїнські профспілки прийняли рішення про проведення пікетування представництва МВФ під час візиту місії в Київ у листопаді ц.р.

 

(Лист ФПУ додається)

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Посилюємо вплив профспілкової молоді

dEYA5 XZLPI

 

Стартував наш навчальний міні-проект “Посилення впливу молоді на модернізацію профспілкових організацій Чернігівської області”! До групи слухачів були відібрані лідери з різних галузевих профспілок, які представляють як виробництво, так і бюджетну сферу!

 

25-26 жовтня відбувся перший тренінг «Модернізація роботи профспілок через впровадження успішних практик та залучення молоді».

 

Під керівництвом тренерів учасники працювали над наступними питаннями: "Компетенції профспілкового лідера" (тренер - Ірина Глушко), "Імідж профспілок в очах молоді: зміна стереотипів" (тренер - Володимир Ковальчук), "Мотивація профспілкового членства", "Розподіл ролей та функцій в профспілковій команді" (тренер - Віталій Копиш), "Процеси модернізації в профспілковому русі" (тренер - Світлана Задорожна).

 

Ry7yzgwDAMg

 

Нагадуємо, що проект реалізується Чернігівським Навчально-методичним центром профспілок за підтримки Фонду “Солідарність без кордонів” профспілки 3F Данії.

 

RQMkeQBLblc

 

OGhXe29LvCE

Віталій Копиш

[ Детальніше... ]

28 жовтня 2016

Хронологія адміністративної справи щодо ціни на газ

20161027 104054

 

Як уже повідомлялось на сайті ФПУ, 23 вересня 2016 року відбулося перше відкрите засідання Окружного адміністративного суду міста Києва щодо справи № 826/9665/16 за адміністративним позовом лідера Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Тимошенко Ю.В. про визнання протиправною (протизаконною) та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 315 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758», якою встановлено нові ціни на газ для населення.

 

 

         Засідання суду відбулося у колегіальному складі суддів Аблова Є.В., Шулежко В.П., Погрібніченко І.М. Окрім сторін, у вказаному судовому засіданні були присутні й представники Федерації профспілок України.

 

         В цьому ж судовому засіданні було ухвалене рішення щодо приєднання до справи № 826/9665/16 ще чотирьох справ, вимоги яких є однорідними з вищезазначеним позовом і стосуються скасування Урядової постанови №315 від 27 квітня 2016 року (номера справ: 826/8551/16, 826/7299/16, 826/9633/16, 826/10146/16).

 

         13 жовтня 2016 року відбулося друге засідання Окружного адміністративного суду міста Києва щодо справи № 826/9665/16, однак по причині неявки одного з позивачів судовою колегією було прийнято рішення відкласти справу на 27 жовтня 2016 року.

 

         Третє засідання суду відбулося вчора, 27 жовтня 2016 року.

 

На початку засідання суд встановив явку сторін і виявив, що повторно без поважних причин в суд не з’явився позивач Мельник С.М., тому відносно нього позов був залишений без розгляду.

 

П’ятий позивач – Заброда І.Д. надіслав клопотання про розгляд справи у його відсутності, яке було задоволено судом.

 

         На судовому засіданні, яке тривало майже шість годин, суд приступив до розгляду справи по суті, заслухав пояснення кожної із сторін та третіх осіб на боці відповідача в підтримку чи заперечення позовних вимог.

 

         Так, позивач Тимошенко Ю.В. підтримала викладені у адміністративному позові вимоги про визнання протиправною (протизаконною) та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 315. Посилаючись на заяви урядовців, що нібито раніше в країні було ручне встановлення ціни на природний газ, а нині вона є ринковою, народний депутат України Тимошенко Ю.В. заявила, що визначена оспорюванню постановою КМУ ціна на газ є економічно необґрунтованою, оскільки до постанови не додані відповідні розрахунки.

 

           За словами Ю.Тимошенко, максимальна ціна для населення повинна складати 85 $ за 1000 куб. м. Для прикладу поінформувала суд, що у Казахстані ця вартість складає 82$ за 1000 куб. м, в РФ - 92$ за 1000 куб.м. В Україні ж ціна природного газу для населення становить 285$ за 1000 куб., що є непосильним тягарем для мільйонів людей. Зазначила також, що система субсидій у всьому світі застосовуються для стимулювання зменшення використання природних ресурсів, а в Україні – для перерозподілу грошей. Тому замість субсидій необхідно впровадження енергоефективності.

 

Лідер ВО «Батьківщина» висловила переконання, що постанова Уряду є незаконною і має бути скасована або ж рішенням суду або Президентом України.

 

         Представник іншого позивача - Громадської організації «Тарифна мобілізація» та представник гр. Блащук Ж.Г. також підтримали свої позовні вимоги.

 

Відповідач – Кабінет Міністрів України, а також представники третьої сторони на боці відповідача – НКРЄКП, НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування», Мінекономрозвитку висловили заперечення проти позовних вимог.

 

         За результатами розгляду справи та у зв’язку з відсутністю на судовому засіданні позивача Заброди І.Д. 27 жовтня 2016 року колегія суддів Окружного адміністративного суду міста Києва винесла ухвалу про розгляд справи у письмовому провадженні і роз’яснила право сторін надати в двотижневий строк письмові пояснення.

 

 2016102

 

             

                                           Правова та технічна інспекція праці профспілок апарату ФПУ

 

                                                        Департамент захисту соціально- економічних   прав апарату ФПУ

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Огляд-конкурс художньої самодіяльності працівників установ та організацій соціальної сфери Волинської області, присвяченому Дню працівника соціальної сфери

 

фото з конкурсу 2 

     У жовтні 2016 року стартував огляд-конкурс художньої самодіяльності працівників установ та організацій соціальної сфери Волинської області, присвячений Дню працівника соціальної сфери, метою якого є виявлення творчих здібностей працівників галузі, підтримки і пропаганди їх творчих доробків, привернення уваги молодих фахівців галузі до участі в культурно-мистецькому житті колективу, організації дозвілля працівників соціальної сфери, розкриття творчих здібностей окремих аматорів-співаків, поетів, музикантів. Організатором конкурсу є Волинська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України (голова Микитюк Г.П.). Конкурс проводився у ІІІ етапи.

         І етап конкурсу відбувся 11 жовтня 2016 року у приміщенні Палацу учнівської молоді м.Ковеля.

         ІІ етап конкурсу відбувся 12 жовтня 2016 року у м.Володимирі-Волинському на базі культурно-мистецького центру.

         ІІІ етап конкурсу – 19 жовтня 2016 року на базі Луцького геріатричного пансіонату.

        

         За результатами І етапу Конкурсу Гранд-прі одержав Руденський психоневрологічний інтернат ( голова ППО Артесюк Г.Ф.).

І місце у огляді-конкурсі художньої самодіяльності зайняв– територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Ковеля ( Возна Д.В.).

II місце посіли :

-                                   територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Камінь-Каширської РДА (Решетовська Л.Д);

-                                   територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської РДА (Хмелярська Л.О).

III місце - територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маневицької РДА (Фесюк Н.А).

 

У номінації Вокал нагороджено :

- Галину Курилюк – завідувача відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ратнівської РДА.

 

У номінації кращий сценічний образ :

– Тетяну Одольську – секретаря керівника відділу організаційної та правової роботи управління соціального захисту населення Маневицької РДА.

 

Нагороджено Дипломами та подарунками за участь у конкурсі :

-   управління соціального захисту населення Ратнівської РДА;

- територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району.

 

Юні аматори сцени були нагороджені солодощами.

 

За результатами ІІ етапу Конкурсу :

І місце зайняв територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської РДА (Широчук Л.І.) ,

II місце посів територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Володимир-Волинського (Локтіонова Г.М.)

         III місце посіли:

- територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Нововолинська (Кушпа В.В);

- територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району (Туровська В.В).

 

         За результатами ІІІ етапу Конкурсу:

   Гранд-прі одержав Луцький геріатричний пансіонат (Лучко А.Р.)

І місце у огляді-конкурсі художньої самодіяльності зайняли :

-     Голобський дитячий будинок-інтернат (Куницька З.В.)

-     Горохівський психоневрологічний інтернат (Фірук С.П)

 

II місце :

-     Берестечківський психоневрологічний інтернат (Пилипчук О.Т)

         -     Олицький психоневрологічний інтернат (Макаревич Г.Д)

         III місце посіли:

         -     територіальний центр соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) Ківерцівського району (Кочетова І.М.)

         - територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Горохівського району (Подмовська Г.Л).

 

Нагороджено Дипломами та подарунками за участь у конкурсі :

- територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівського району (Приймак М.Я).

- територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Луцька (Польдяєва Н.М).

- територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району (Мартинюк І.М).

 

У номінації акторська майстерність:

         - Лучко Антоніну – голову первинної профспілкової організації Луцького геріатричного пансіонату.

 

У номінації авторське виконання:

         - Подмовську Галину – голову первинної профспілкової організації

територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Горохівського району.

 

   Переможці та учасники конкурсу нагороджені Дипломами та подарунками.    

         Із заключним словом до учасників Конкурсу звернулась голова обласної Профспілки Микитюк Г.П., яка подякувала учасникам конкурсу за незвичні таланти, які дарують людям свято, зігрівають серця, створюють душевну гармонію, за збагачення загальнолюдських духовних джерел і традицій.

 

фото з конкурсу 3

                                                                                                                             За інформацією Центральної Ради

                                                                       Профспілки працівників соціальної сфери України


[ Детальніше... ]

УТЕЧКА АНТИПРОФСОЮЗНЫХ ДОКУМЕНТОВ SAMSUNG

dsc 0068 1

Дорогой друг!

Говорят, что основатель Samsung заявил: «Компания признает профсоюзы через мой труп!» Теперь благодаря утечке внутренних документов Samsung стало известно, на какие крайние меры идет компания, чтобы взять под полный контроль жизнь своих рабочих, в особенности желающих создать профсоюз.

Презентация PowerPoint, предназначенная для глаз корпоративных боссов, содержит указания по конкретным «контрмерам», направленным на обеспечение «контроля над работниками». Ну, а ее язык просто шокирует. В обнародованных благодаря утечке материалах менеджеров учат, как «изолировать работников», «наказывать лидеров» и «провоцировать внутренние конфликты».

Присоединяйтесь к требованию людей всего мира положить конец злоупотреблениям компании Samsung в отношении своих работников и ее антипрофсоюзной политике.

Наряду с нестандартной занятостью на предприятиях компании царят бесчеловечные условия труда. Согласно China Labor Watch, рабочим заводов Samsung, порой несовершеннолетним, приходится работать по 100 принудительных сверхурочных часов в месяц бесплатно, находясь в положении стоя по 11-12 часов, подвергаясь словесному и физическому насилию, жесткой дискриминации по возрастному, половому признакам, без соблюдения техники безопасности... По свидетельствам одной из работниц, во время всплеска спроса на планшет Samsung Galaxy, чтобы выполнять график в течение трех месяцев она «спала около двух-трех часов в сутки» и ей пришлось прекратить грудное вскармливание своего трехмесячного младенца.

Samsung, имеющая репутацию современной высокотехнологичной компании, создала средневековые условия труда для 1,5 млн работников, опутав весь регион невидимой паутиной субподрядчиков и дочерних компаний. Более того, по сообщениям Asia Resource Monitor Centre, антипрофсоюзная политика Samsung оказывает влияние на всю электронную промышленность Азии, «потому что компания Samsung Electronics ведет активную работу по предотвращению создания профсоюзов у своих поставщиков».

Samsung – повсюду. Если у тебя есть смартфон – Android или iPhone, не исключено, что детали твоего телефона производятся в цехах Samsung и ее дочерних компаний. Пора сказать Samsung – «Хватит!»

Сегодня собрание акционеров Samsung! Отправь им сообщение прямо сейчас!

Спасибо тебе за все.

 Шаран Барроу,

Генеральный секретарь МКП

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31