08 серпня 2017

Григорій Осовий: "Профспілки і надалі будуть рішуче відстоювати інтереси людини праці"

 

РАДА

 

     Найбільш актуальні питання соціально-економічного захисту працівників, серед яких активна позиція профспілок щодо пенсійної реформи та охорони праці, були головними під час інтерв'ю Голови СПО об'єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового у прямому ефірі парламентського телеканалу "Рада" 3 серпня ц.р. 

 

     Повну версію цього інтерв'ю ви можете подивитися тут:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1R2hGI77vuQ

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

На старті – працівники Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта».

.

 БАР1


         В місті Хуст відбулася XIV обласна галузева спартакіада Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта», в якій взяли участь працівники всіх структурних підрозділів.

         На урочистому відкритті змагань кращих спортсменів галузі привітали директор Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій Калій, голова обласної профспілкової організації Василь Гецко, голова обласної організації ФСТ «Спартак» Микола Щадей. Було зачитано привітання учасникам спартакіади, яка має давні спортивні традиції, від голови ЦК профспілки працівників зв’язку України Миколи Стародуба.

         У змаганнях з настільного тенісу і армрестлінгу перемогли спортсмени Закарпатської дирекції, легкоатлетичного кросу – ЦПЗ № 3 м. Іршава, шашок – ЦПЗ № 2 м. Хуст, гирьового спорту – ЦПЗ № 1 м. Мукачево.

         Визначилися переможці і в окремих видах. У шашках найкращий результат показали Надія Хмара і Юрій Ількович (Хуст). В настільному тенісі не мали рівних Лариса Мамчур (Закарпатська дирекція) і Олександр Панця (Хуст). У легкоатлетичному кросі, у віковій категорії до 35 років, перемогли Василь Катрич (Мукачево) і Наталія Біба (Іршава), понад 35 років - Михайло Сак і Ганна Штефаньо (Іршава).

         Найсильнішими у гирьовому спорті стали: у ваговій категорії до 70 кг. – Василь Катрич, до 90 кг. – Микола Віндюк (Закарпатська дирекція), понад 90 кг. – Михайло Сак (Іршава), а у армрестлінгу: у ваговій категорії до 70 кг. – Василь Катрич, до 90 кг. – Микола Віндюк, понад 90 кг. – Василь Цар (Іршава). Як показовий вид, до програми спартакіади було включено змагання з дартсу, де переміг Микола Папарига (Хуст).

         В загальнокомандному заліку перше місце завоювала команда ЦПЗ № 2 м. Хуст (начальник Микола Папарига, голова профкому Ольга Курта). На другому місті - спортсмени Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта», на третьому - ЦПЗ № 3 м. Іршава.          Призери змагань нагороджені кубками, грамотами та медалями організаторів. Їх вручили директор Закарпатської дирекції Сергій Калій та голова обласної профспілкової організації Василь Гецко.

         Переможці спартакіади зв’язківців Закарпаття візьмуть участь у Всеукраїнській галузевій спартакіаді.

 

 

На фото:

- учасників спартакіади вітає директор Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій Калій;

- хто сильніший в армрестлінгу?

-- голова профкому ЦПЗ № 2 м. Хуст Ольга Курта отримує нагороди за перше загальнокомандне місце від директора Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергія Калія та голови обласної профспілкової організації Василя Гецка.

- учасники та організатори спартакіади – фото на згадку.

 

.

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-гуманітарної

роботи Закарпатської облпрофради

Фото автора

 

БАР2

 

БАР3

 

БАР4

.

[ Детальніше... ]

Перебування делегації Федерації профспілок Вінницької області на Миколаївщині

 

ВИН 

 

2 серпня п.р. у м.Миколаєві відбувся «круглий стіл» Миколаївської обласної ради профспілок та Федерації профспілок Вінницької області в рамках угоди про співпрацю, укладеної в жовтні 2015 року.

На захід були запрошені голови обласних галузевих профспілкових організацій. З вступним словом виступив голова Миколаївської облпрофради Юрій Толмачов. Від делегації профспілок Вінниччини виступив голова Федерації профспілок Вінницької області  Микола Колесник.

Учасники «круглого столу» мали змогу поспілкуватися та обмінялися кращим досвідом роботи. Актуальні питання діяльності профспілок в сучасних умовах та перспективи розвитку профспілкового руху, формування нових територіальних громад та діяльність профспілкових організацій в цих умовах стали основними темами для обговорення під час зустрічі профспілкового активу Миколаївської та Вінницької областей. Активну участь у проведені заходу взяли та виступили: начальник Відділення НСПП в Миколаївській області Оксана Євченко, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко, заступник голови Федерації профспілок Вінницької області, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Іван Лєта та інші.

Після проведення офіційної частини для учасників «круглого столу» була організована культурна програма. Члени делегації профспілок Вінниччини змогли ознайомитися з історією та визначними пам’ятками культури міста Миколаєва, здійснили цікаву оглядову екскурсію на теплоході по Південному Бугу та відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми». Гості з Вінниччини також побували в курортному місті області Очакові.

Всі учасники «круглого столу» висловили впевненість в необхідності подальшої співпраці профоб’єднань Миколаївщини та Вінниччини.

 

Завідувач відділу з організаційних питань

Миколаївської облпрофради

Наталія Євстаф’єва

 

ВИН1

 

ВИН2

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Серпень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31