09 жовтня 2017

Підвищення кваліфікації інспекторів праці профспілок стартувало!

Изображение 308

 

Сьогодні, 9 жовтня, у Києві на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації професійних спілок України розпочалось навчання правових (головних правових) інспекторів праці профспілок та громадських інспекторів праці з числа спеціалістів з правових питань, юрисконсультів членських організацій ФПУ.

 

Підвищити свою кваліфікацію прибули інспектори праці – представники галузевих профспілок працівників вугільної промисловості, державних установ, нафтової і газової промисловості, освіти і науки, охорони здоров’я, хімічної та нафтохімічної галузей промисловості, машинобудівників та приладобудівників, трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості, територіальних об’єднань організацій профспілок Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Рівненської, Хмельницької областей, апарату ФПУ тощо.

 

Изображение 310

 

Відкрив семінар заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, який наголосив на важливості роботи профспілкових юристів, привітав присутніх з Днем юриста, який відзначався напередодні. Учасників семінару привітала ректор АПСВТ Вікторія Буяшенко, яка розповіла про діяльність Академії, її здобутки та найближчі плани. З вітальним словом до присутніх звернулась керівник департаменту правового захисту – головний правовий інспектор праці апарату ФПУ Ірина Тубєлєць, яка побажала слухачам успіху в навчанні і подальшій практичній роботі.

 

Изображение 350

 

Семінар продовжився виступом заступника Голови ФПУ Є.М. Драп’ятого на тему: «Особливості діяльності організацій профспілок в умовах децентралізації влади в Україні та створення об’єднаних територіальних громад». Він повідомив про правові засади та хід децентралізації в Україні, позитивний досвід роботи окремих членських організацій ФПУ в цих умовах. У своїй доповіді він акцентував на складній ситуації у сфері трудових відносин, у тому числі в умовах децентралізації, про рішення останнього засідання Президії ФПУ щодо проведення солідарної акції протесту, про вимоги профспілок до влади, з якими виходять профспілки.

Цікавим і змістовним був виступ керівника департаменту правового захисту – головного правового інспектора праці ФПУ Ірина Тубєлєць, яка інформувала присутніх про складний процес реформування трудового законодавства, результати підготовки до другого читання проекту Трудового кодексу України та участь в ній представників ФПУ, відповіла на запитання учасників семінару.

 

Изображение 383

 

Учасники семінару поділилися думками та висловили свої пропозиції щодо дій профспілкових організацій у випадках порушення профспілкових прав при створенні об’єднаних територіальних громад.

У рамках навчання планується проведення практичного семінару на тему: «Координація дій Держпраці та її територіальних органів з інспекторами праці профспілок» за участі працівників апарату Держпраці та інспекторів праці Головного управління Держпраці у Київській області. Обговорюватимуться питання щодо особливостей діяльності Держпраці в сучасних умовах та практичні аспекти поєднання державного і громадського контролю за додержанням законодавства про працю.

Изображение 355

 

Упродовж тижня профспілкові юристи здобудуть нові знання та навички, які застосовуватимуть в практичній роботі, поділяться своїм унікальним досвідом, отримають новий заряд енергії для здійснення благородної місії захисту прав людини праці, попередження та усунення порушень законодавства про працю. Навчання профспілкових юристів продовжуватиметься тиждень і завершиться оцінюванням та врученням відповідних посвідчень про підвищення кваліфікації.

Бажаємо колегам - семінаристам успіху і натхнення у навчанні!

 

Изображение 403

 

Изображение 305

 

Изображение 343

 

Изображение 329

 

 Департамент правового захисту ФПУ

[ Детальніше... ]

ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 10-ї РІЧНИЦІ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ

2-2

 

 Починаючи з 2008 року сотні мільйонів людей по всьому світі взяли участь у заходах профспілок 7 жовтня з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю.

І в цьому році профспілки світу єдиним фронтом виступають на підтримку гідної праці, яка має бути пріоритетом для урядів на шляху до відновлення економічного зростання та побудови сучасної економіки.

Ювілейний десятий Всесвітній день дій за гідну працю профспілкова спільнота України відзначатиме під гаслом «Гідна праця – продуктивна праця! Гідна праця – високооплачувана праця! Гідна праця – безпечна праця!».

ГІДНА ПРАЦЯ – ЦЕ ПРОДУКТИВНА ПРАЦЯ!

Сьогодні лише 7,7 млн працівників мають постійні робочі місця, які фактично годують більш ніж 40-мільйонну державу. Рівень безробіття в Україні за офіційними даними, складає 10% (в т.ч. серед молоді – 17,7%), а фактично у декілька разів вище.

Внаслідок несприятливих демографічних тенденцій, зокрема старіння населення, вже через 10–12 років Україна може стикнутись з надзвичайно гострою проблемою дефіциту працездатного населення. Так, за прогнозами Economist Intelligence Україна входить до 5 країн світу (після Японії, Німеччини, Таїланду та Південної Кореї), які найбільш втратять у робочій силі на довгострокову перспективу до 2050 року.

Лише за офіційними даними 2 млн робочих місць втрачено через фінансово-економічну кризу, анексію Криму та військові дії на Донбасі; понад 5 млн громадян є трудовими мігрантами, а 3,5 млн залишаються «в тіні».

Разом з тим, вперше за останні 5 років стрімко зростає попит на працівників, у т.ч. для промисловості. Проте, працювати немає кому через брак кваліфікованих кадрів та низький рівень заробітних плат.

Крім того, працівники, що залишаються у сфері офіційного працевлаштування, потребують регулярного підвищення кваліфікації, чого на практиці фактично не відбувається. Адже чому можна навчитися за 8 грн на рік, що в середньому витрачаються роботодавцем на підвищення кваліфікації?

Відсутність прогнозу розвитку ринку праці та ринку освітніх послуг унеможливлює будь-яке управління політикою в сфері зайнятості.

Профспілки наполягають на дотриманні прав та гарантій працівників на повну та продуктивну зайнятість відповідно до норм чинного національного та міжнародного законодавства!

ГІДНА ПРАЦЯ – ЦЕ ВИСОКООПЛАЧУВАНА ПРАЦЯ!

Мінімальна заробітна плата, як мінімальна державна соціальна гарантія, становить 3200 грн, або $4 на день, тоді як ООН визначила межею бідності дохід в $5 на день. Це ставить на межу виживання близько 4 млн найменш оплачуваних категорій працівників.

Багато років поспіль лишається вкрай низьким загальний рівень оплати праці в Україні, і середня заробітна плата ледь сягає розміру найнижчої мінімальної заробітної плати в країнах ЄС.

Поглиблюється нерівність в оплаті праці. Так, співвідношення в оплаті праці між працівником основної професії та керівником підприємства подекуди досягає 1:200, різниця між розмірами заробітної плати працівників бюджетної та небюджетної сфер складає 30%, а гендерний розрив в оплаті праці – майже 25%.

Залишається актуальною проблема заборгованості із виплати заробітної плати, яка вже сягнула майже 2,4 млн грн і має тенденцію до зростання протягом поточного року.

Найбільш важливе для українських працівників сьогодні питання вдосконалення оплати праці, яке є вирішальним у системі трудових відносин не лише тому, що стосується інтересів основної частини населення країни, а й тому, що впливає на розвиток і майбутнє економічних реформ у державі.

Саме тому профспілки наполягають на проведенні подальшої реформи оплати праці в інтересах людини праці!

ГІДНА ПРАЦЯ – ЦЕ БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ!

За останні 5 років в Україні на виробництві травмовано майже 36 тис. працівників, в т.ч. 2,5 тис. – смертельно. Із зареєстрованих смертельних випадків лише 42 відсотка пов’язані з виробництвом, а це означає, що 58 відсотків сімей загиблих на виробництві працівників щорічно не отримують ніяких компенсацій за нанесену їм шкоду.

Понад 900 тис. працівників в Україні працюють в неналежних санітарно-гігієнічних умовах праці – під впливом збільшеної забрудненості повітря на робочому місці хімічними речовинами, пилом, перевищення рівнів шуму та вібрації, важкості та напруженості праці, що становить 30% загальної кількості працюючих.

Зберігається стійка тенденція збільшення питомої ваги працівників, зайнятих в умовах праці, що не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, незважаючи на те, що за період 2005–2016 років загальне число працюючих у таких умовах зменшилось майже на 42 відсотки.

Щорічно такі умови праці призводять до того, що більше ніж у 6 тис. працюючих виявляються професійні захворювання та, як правило, на пізніх стадіях розвитку, що не піддаються ефективному лікуванню. В результаті – близько 80% з тих, у кого вперше виявлено профзахворювання стають інвалідами праці.

Безпідставне скорочення існуючих пільг і компенсацій для працівників, зайнятих на роботах з важкими і шкідливими умовами праці, масове, під видом дерегуляції, скасування діючих, але «застарілих» законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці, зменшення в десятки разів законодавчої норми обсягу мінімальних витрат на заходи з охорони праці і обмеження прав державних інспекторів за дотриманням законодавства у цій сфері не полегшують, а навпаки, ускладнюють роботодавцям економічну діяльність, результати якої нівелюються у зв’язку з великими додатковими фінансовими витратами на ліквідацію наслідків аварій, пожеж, нещасних випадків, на лікування загальних та професійних захворювань, що стримує економічний розвиток не тільки окремих підприємств, а й держави в цілому.

 

За прикладом Європейського Союзу, Україна має визначити Стратегію у сфері безпеки праці та охорони здоров’я працівників. «Нульова смертність – це стратегія профілактики задля безпечного майбутнього без смертельних або серйозних професійних захворювань, нещасних випадків та дорожньо-транспортних пригод»!

Високий рівень офіційного безробіття та неформальної зайнятості, низька заробітна плата та зростаюча заборгованість з її виплати, високі показники виробничого травматизму та професійних захворювань свідчать про неналежне забезпечення гідної праці в Україні на шляху до повноцінного членства в ЄС.

Пам’ятаймо, що Україна та її народ вибороли своє право на гідне життя, на європейське майбутнє та втілення в життя європейських цінностей і стандартів!

Урядові структури і власники бізнесу повинні усвідомити свою відповідальність та просту, але важливу істину: гроші не можна заробляти ціною життя, здоров’я та злиденності працівників!

Покращення рівня життя українців, зокрема, шляхом створення і збереження нових робочих місць, підвищення розмірів мінімальної заробітної плати та базового тарифного розряду ЄТС до рівня фактичного прожиткового мінімуму, своєчасна виплата заробітної плати, захист життя і здоров’я працівників на робочому місці є пріоритетною метою ФПУ, визначеною рішеннями VII З’їзду ФПУ.

Упевнені, що наші цілі співпадають із курсом держави на заможне європейське майбутнє.

Так, у своєму щорічному посланні до Парламенту Президент України наголошує, що у сфері соціальної політики першочергову увагу необхідно приділити: імплементації міжнародних стандартів праці у національне законодавство; законодавству та практиці ЄС з питань соціальної політики, зайнятості та праці; безпеці й охороні здоров’я на робочих місцях; колективно-договірному регулюванню; веденню соціального діалогу; реформі трудового законодавства для забезпечення балансу інтересів працівників та роботодавців, захисту прав працівників.

Переконані, що спільні зусилля профспілок, роботодавців, а також вищого політичного керівництва України до цих проблем сприятимуть втіленню в повсякденне життя основоположних засад: «Гідна праця – продуктивна праця! Гідна праця – високооплачувана праця! Гідна праця – безпечна праця!».

 

 

Президія Федерації профспілок України

[ Детальніше... ]

УВАГА! Триває інтернет-конференція!

prostir

 

 

 

9 жовтня 2017 року в рамках заходів з нагоди відзначення 10-ї річниці Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю у 2017 році на офіційному веб-порталі ФПУ проводиться інтернет-конференція з питань застосування трудового законодавства України.

 

Чекаємо на запитання, які просимо направляти на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

[ Детальніше... ]

Рішення президії: територіальна угода на новий термін готова до підписання

22251206 1588795624512505 172304343 o

 

 

03 жовтня під головуванням Ігоря Москаленка відбулося чергове засідання Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. На порядку денному, як завжди, найважливіші питання соціально-економічного становища працюючих та діяльність членських організацій.

Першим і найважливішим питанням було погодження Територіальної угоди про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки між органами влади – Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою, господарськими органами – Спільним представницьким органом роботодавців та профспілками – Спільним представницьким органом репрезентативних профспілок на територіальному рівні.

Необхідно зазначити, що в проекті нової Територіальної угоди, крім обласної державної адміністрації, від органів влади також виступає і Чернігівська обласна рада, що на думку профспілок є важливим саме в умовах проведення децентралізації.

Після обговорення Угоди, Президія схвалила її проект та доручила Ігорю Москаленку — голові Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні підписати відповідну угоду.

Далі були підбиті підсумки участі членських організацій та трудових колективів у Всеукраїнському огляді на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей в літній період 2017 року.

Було відзначено, що матеріали на Всеукраїнський огляд роботи профспілок та трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей подали 12 обласних та 7 первинних профспілкових організацій.

Всього обласні організації разом з первинними профспілковими організаціями оздоровили влітку 2017 року 3098 дітей.

Огляд в черговий раз засвідчив, що законодавче скасування видатків Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на дитяче оздоровлення, значне зростання вартості дитячої оздоровчої путівки призвело до того, що деякі обласні організації галузевих профспілок взагалі не проводили оздоровлення дітей, а деякі вимушені буди оздоровлювати дітей тривалістю зміни 10, 12, а то навіть 7 днів.

Найбільш активні профспілкові організації та організаторів дитячої оздоровчої кампанії 2017 року були представлені до нагород Федерації профспілок України.

Головним завданням членських організацій ФПО в сфері дитячого оздоровлення на 2018 рік Президія визначила посилення роботи із соціальними партнерами, у тому числі з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавцями з метою збільшення асигнувань на оздоровчу роботу з дітьми, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів.

Президія також ухвалила декілька організаційних та технічних рішень.

 

22207123 1588795321179202 1287980524 n

 

Віталій Копиш,

м.Чернігів

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 10/2017)

obl-10

 

У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:

 

Олеся Цибульська. Шлях завдовжки у чверть століття. Ювілей Закону України «Про охорону праці»: згадуємо головні зміни за минулі роки та розмірковуємо про перспективи

 

Тетяна Горюн. Коли закінчиться держруйнування? Федерація профспілок України проти бездумного й неправомірного скасування низки НПАОП, зокрема з охорони та гігієни праці, пожежної безпеки тощо

 

Олександр Фандєєв, Дмитро Селявін. Відкриті до співпраці та діалогу. За результатами планової перевірки Державною службою України з питань праці ПАТ «Укргазвидобування» та його філіалу ГПУ «Шебелинкагазвидобування»

 

Віталій Цопа. Ризик-орієнтоване мислення: основи, навчання та впровадження. Частина III. Про створення на підприємствах систем менеджменту зниження втрат на основі управління ризиками, а також про формування культури безпеки

 

Дмитро Селявін. Чоботарі без чобіт. Як турбуються про безпеку праці та здоров’я своїх працівників у Міністерстві охорони здоров’я України

 

Юлія Братусь. Переваги арт-безпеки. Про безперервне поліпшення і його вплив на безпеку праці з вуст менеджера підприємства Інтерпайп Сталь

 

Сергій Колесник. Підіймайся не для того, щоб упасти. Основні причини нещасних випадків, пов’язаних із застосуванням драбин

 

Наталія Романенко, Олександр Сліпачук. Чи безпечна професія сторожа? Ситуації, в яких опиняються сучасні сторожі, та профілактичні заходи для безпеки їхньої праці

 

Ольга Стефанець. Згода від… небіжчика. Як бюрократичні відписки медиків гальмують процес розслідування нещасного випадку

 

Володимир Потебешко. Установи основну причину нещасного випадку. Навчальний практикум журналу

 

Микола Федоренко. Уроки державної мови: напрацювання, наробіток, наробка чи доробок? Про відмінності між зазначеними термінами та про їх вживання у НПАОП

 

Микола Лисюк. «Сам винен». Нещасні випадки з вини потерпілих: «знав (вимоги безпеки), та забув (що їх потрібно виконувати)»

 

Зінаїда Купира. Позачерговий медогляд – право чи обов’язок працівника? Практика розгляду в суді справ, пов’язаних з направленням працівника на позачерговий медичний огляд

 

Сергій Колесник. Майбутнє належить медицині профілактичній. Стан виявлення профзахворювань у Миколаївській області

 

Дмитро Селявін. Злиття фондів: процес і результат. Про реорганізацію Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Юрій Крижановський. Чого і як має вчитися страховий експерт. Як підвищити ефективність роботи страхових експертів і в такий спосіб знизити рівень травматизму

 

Зінаїда Купира. На суд сподівайся і сам не зівай. Приклади судових справ про встановлення факту нещасного випадку на виробництві. Як скласти позовну заяву до суду

 

У ДОДАТКУ «НА ДОПОМОГУ ФАХІВЦЮ З ОХОРОНИ ПРАЦІ»:

 

Новини законодавства

 

Зінаїда Купира. Судові справи про накладення штрафів. Розглянуто постанови двох судів у справах щодо оскарження постанов територіальних органів Держпраці про накладення штрафів на роботодавців та проаналізовано судову практику про накладення штрафів по-новому

 

Припис (на заміну розміщеному в додатку до журналу № 6/2017). Формалізований зразок припису – додаток до НПАОП 0.00-4.35-04 «Типове положення про службу охорони праці» за формою 1-ОП

 

Олег Моісеєнко. Питання безпеки робіт на малих висотах. Про вимоги охорони праці, яких потрібно дотримуватися під час виконання робіт на відносно невеликих висотах з використанням звичайних драбин і риштовань

 

Микола Федоренко. Організація утримання будівель і споруд. Частина 8. Утримання вантажопасажирських будинкових ліфтів. Нормативна база, відповідальні особи, технічне обслуговування та ремонт і т. ін.

 

Лист оцінки ризиків (чек-лист) під час проведення робіт з ремонту та обслуговування вантажопасажирських будинкових ліфтів. Порядок дій, який допоможе правильно організувати безпечне проведення зазначених робіт

 

Олег Моісеєнко. Суєта навколо лікарняних (у що виливається непрофесіоналізм). Що перешкоджало належному соціальному захисту потерпілого та завдяки чому справедливість перемогла

 

Запитували – відповідаємо. Запитання громадян та відповіді фахівців Держпраці й інших заінтересованих органів виконавчої влади

[ Детальніше... ]

У Вінниці проведено міжгалузевий легкоатлетичний крос ”Осінь-2017

P1620639

 

Федерація профспілок Вінницької області спільно із облрадою ФСТ «Україна» провели  міжгалузевий легкоатлетичний крос ”Осінь-2017”.

Учасників легкоатлетичного кросу ”Осінь-2017” привітали: Іван Лєта  - перший заступник  Голови ФПО  та Володимир Слободянюк  - заступник Голови ФПО.

У кросі взяли участь команди та представники членських організацій ФПО:

- освіти і науки; охорони здоров’я, АПК, споживчої кооперації, лісового господарства, соціальної сфери, пенсійного фонду, Машметалбізнесу, ПК ТОВ ”Вінницький агрегатний завод”, ДЮСШ, навчальних закладів м. Вінниці, а це понад 250 представників трудових колективів, навчальних та спортивних закладів області.

 

Серед членських організацій ФПО кращими визнано команди

 

І-е місце –  обласна організація профспілки працівників  охорони здоров’я;                          

II-е місце –  обласна організація профспілки працівників освіти і науки;

IІІ-місце – ТОВ ”Вінницький агрегатний завод”.                            

 

 

Серед навчальних закладів перемогу здобули:

 

І-е місце Вінницький  медичний коледж ім. Д. Заболотного;

II-е місце –  Вінницький кооперативний інститут

III-е місце –  Центр професійно-технічної освіти м.Вінниці.

 

Потрібно відмітити і активне представництво учасників кросу в індивідуальних змаганнях серед різних вікових категорій.

За підсумками міжгалузевого легкоатлетичного кросу ”Осінь-2017” буде відібрано кращих спортсменів для участі у Всеукраїнських змаганнях.

Легкоатлетичний крос ”Осінь-2017” – переконлива пропаганда здорового способу життя серед членів профспілок, учнівської та студентської молоді.

 

 

 Федерація профспілок Вінницької області

 

P1620647

 

P1620680

 

 

 

P1620698

 

P1620721

[ Детальніше... ]

Волинською обласною організацією профспілки працівників соціальної сфери проведено спортивні змагання

2

 

3 жовтня 2017 року Президією Ради Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України на базі Турійського району(с.Соловичі, база відпочинку «Аміла»)  було організовано та проведено  спортивні змагання. Цього разу між собою змагалися команди первинних профспілкових організацій інтернатних установ соціальної сфери області: Луцького геріатричного пансіонату, Голобського дитячого будинку-інтернату, Руденського та Берестечківського психоневрологічних інтернатів.

Відкриття змагань відбулось в урочистій обстановці. З вітальним словом до учасників звернулись голова обласної організації Профспілки Микитюк Г.П. та голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», заслужений тренер України Клімашевська О.М., які відмітили, що участь у змаганнях – чудова нагода для спортивного зростання і фізичного оздоровлення спілчан та активного і цікавого відпочинку, а також побажали командам високих успіхів та перемог.

Учасники змагань виборювали призові місця з наступних видів спорту: естафета, дартс, армспорт, шашки, перетягування канату, естафета на координацію, гирьовий спорт.

За підсумками змагань перше загально-командне місце посіла команда Руденського психоневрологічного інтернату (голова первинної профспілкової організації Артесюк Г.Ф.), друге місце виборола команда Берестечківського будинку-інтернату  (голова ППО Пилипчук О.Т.),  «бронзу» взяла команда Голобського дитячого будинку-інтернату (голова ППО Куницька З.В.), четверте місце посіла команда Луцького геріатричного пансіонату (голова ППО Лучко А.Р.)

Переможці були нагороджені кубками та Почесними Грамотами Президії Ради обласної організації Профспілки.

Крім того переможці з видів спорту за призові місця були нагороджені Дипломами. Микитюк Г.П. та Клімашевська О.М. щиро привітали переможців змагань, які завдяки спортивній майстерності та волі до перемоги отримали заслужені нагороди.

 

Профспілка працівників соціальної сфери України

 

 

4

 

6

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31