14 листопада 2017

Відповідати вимогам часу та надіям людей

 

КУБ

 

Актуальні питання підвищення ефективності захисту законних прав та інтересів людини праці обговорили 13 листопада учасники засідання Центральної ради Профспілки машинобудівників та приладобудівників України.

 

Вів засідання Голова Профспілки Анатолій Кубраченко.

 

Головним питанням порядку денного було питання «Про завдання виборних  органів профспілки в колдоговірній кампанії  2018 року».  З доповіддю з цього важливого питання виступив заступник Голови Профспілки Василь Левченко.

 

КУБ1

 

Він зазначив, що на більшості підприємств, де працюють члени профспілки «Машприлад» України, колективні договори укладені на такий же термін дії,  як міжгалузева угода та галузева угода в сфері технічного регулювання, а саме на 2016-2020 роки.

У зв`язку з цим колдоговірна кампанія наступного року матиме в основному характер корегування змісту діючих колективних договорів шляхом внесення до них доповнень і змін, які переважно пов`язані із змінами в законодавстві та складною соціально-економічною ситуацією сьогодення.

 Одним із завдань виборних  органів організацій профспілки в колективно-договірній кампанії залишається вдосконалення контролю за виконанням колективних договорів і угод, пошук ефективних механізмів для реалізації домовленостей в них.

 

КУБ2

          

Виконавчим апаратом Центральної Ради профспілки разом з постійною комісією з соціально-економічних питань підготовлені основні завдання колдоговірної кампанії на 2018 рік,   на яких первинні організації профспілки мають зосередити зусилля під час проведення переговорів майбутньої колективно-договірної кампанії.

Обговоривши доповідь, Центральна Рада Профспілки постановила:

         Схвалити завдання виборних органів профспілки в колективно-договірній кампанії  2018 рік (додаються), при цьому домагатися їх реалізації при укладенні колективних договорів та при внесенні доповнень і змін до діючих колдоговорів, зокрема в першу чергу щодо:

-  недопущення масового вивільнення працівників шляхом збереження та створення ефективних робочих місць;

-  перегляду,  в зв`язку із законодавчими змінами розміру прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати,  тарифних ставок і посадових окладів  з дотриманням коефіцієнтів співвідношень встановлених в угодах;

-  створення на кожному робочому місці безпечних та здорових умов праці.

Профспілковим комітетам:

- У грудні поточного року повідомити письмово сторону роботодавця про початок  переговорів щодо укладення колективних договорів, термін дії яких закінчився, або про переговори щодо внесення доповнень і змін до діючих колдоговорів, зокрема стосовно гарантій в оплаті праці, пов`язаних зі змінами прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати на законодавчому рівні.

 - Інформувати   виборні органи територіальних організацій профспілки, а профкоми прямого підпорядкування - ЦР профспілки про укладення колдоговору або внесення змін до нього, зокрема щодо забезпечення гарантій з оплати праці.                                

 Виконавчому апарату Центральної Ради профспілки,  виборним органам територіальних організацій профспілки надати профспілковим комітетам практичну допомогу в проведенні колдоговірної кампанії та в здійсненні ефективного контролю за виконанням роботодавцями зобов`язань за колективними договорами шляхом проведення постійного моніторингу за цими процесами.  

КУБ3

         

Заслухавши і обговоривши інформацію голови Київської міської організації профспілки Л.М. Вороніної про практику роботи первинних профспілкових організацій підприємств та установ м. Києва з використання коштів на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу, які їм відраховують роботодавці, Центральна Рада профспілки ухвалила відповідну постанову. 

 

КУБ4

 

КУБ5

 

 

КУБ6

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Григорій Осовий: "Профспілки - за створення сприятливого середовища для сталого підприємництва та економічного зростання"

 

 ОС

 

Загальнонаціональна презентація результатів комплексного дослідження на тему «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва» відбулась 13 листопада у Києві.

 

В заході взяли участь та виступили Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова СПО об’єднань профспілок, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, регіональний директор Міжнародної організації праці в Європі та Центральної Азії Хайнц Коллер, академік НАН України Елла Лібанова та інші.

 

У своєму виступі Григорій Осовий акцентував на принципових питаннях, що відображають позицію профспілок щодо актуальної у сучасних умовах проблеми економічного розвитку та створення  сприятливого середовища для сталого підприємництва у нашої країні.

 

Голова ФПУ нагадав, що у 2015 році у Києві спільно з експертами Міжнародної організації праці було обговорено Програму МОП «Гідна праця в Україні». Вже тоді пріоритетом номер один було визнано питання  створення сприятливого середовища для сталого підприємництва. Ще одним пріоритетом було визнано питання забезпечення соціального розвитку та соціальних гарантій. Не менш важливим було названо розвиток соціального діалогу.

 

За цей період, підкреслив профспілковий лідер, соціальні партнери досягли значного прогресу у цих питаннях. Є не тільки бачення, але і дії у цих напрямах. Але, на жаль, досі немає спільних, узгоджених дій, які би сприяли більш динамічному руху вперед.

 

Григорій Осовий зазначив: така презентація показує спільну базу для старту в реалізації ефективної економічної політики і на її основі економічного зростання.     

 

Повну відео версію цього заходу можна подивитися тут:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KH7XTLllT0E

 

Прес-центр ФПУ

 

ОС1

 

ОС2

 

ОС3

 

ОС4

 

ОС5

[ Детальніше... ]

Відбулося чергове засідання тристоронньої комісії при Мінсоцполітики з питань надання дозволів на здійснення перевірок з охорони праці

1430296280 1252565310 of

 

До складу тристоронньої комісії з питань надання дозволів на здійснення перевірок з охорони праці, створеної наказом Міністерства соціальної політики України, входять представники Мінсоцполітики, Державної служби України з питань праці, СПО роботодавців та СПО об’єднань профспілок.  Очолює Комісію директор Департаменту  заробітної  плати  та умов праці Мінсоцполітики Товстенко О.П.

Комісія періодично збирається для розгляду звернень громадян з питань порушення правил безпеки і гігієни праці на виробництві, та в кожному випадку вирішує питання щодо надання дозволу  на здійснення державними інспекторами  відповідних перевірок та заходів у відповідності  до законодавства.

При цьому Комісія керується Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» який встановлює, що позапланові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органами державного нагляду (контролю) за наступних підстав:

 обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав; за письмовою заявою суб’єкта господарювання до відповідного органу державного нагляду (контролю) про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням; за рішенням суду; у разі настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання.

Такі звернення надходять на адресу Державної служби України з питань праці, яка  потім надає відповідну інформацію Комісії для прийняття рішення.

В окремих випадках, коли надходять колективні звернення, в яких йдеться про порушення норм безпеки праці, виникнення випадків травмування і реальну загрозу життю і здоров’ю працівників, Комісія також приймає рішення про здійснення відповідної перевірки і заходів щодо усунення такої загрози.

Всього 13 листопада 2017 року Комісія прийняла більше  20 позитивних рішень щодо здійснення перевірок за відповідними зверненнями. До них зокрема відносяться: звернення мешканців одного із сіл на Житомирщині, щодо проведення в  кар’єрі, який розміщений неподалік села, вибухових робіт за відсутності дозвільних документів на їх проведення, в наслідок чого руйнуються оселі місцевих жителів; скарга на власника численних підприємств, що працюють у Житомирській області, на яких постійно виникають травми, каліцтва та опіки робітників через неналежну організацію ним  заходів з охорони праці; звернення матері дитини, яка отримала серйозну травму  на каруселі через її аварійний стан та  інші.

Ю.Андрієвський 

керівник Департаменту охорони праці ФПУ,член Комісії

[ Детальніше... ]

Генеральна угода на новий строк

З метою ініціювання колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк 8 вересня 2017 року репрезентативні всеукраїнські об’єднання профспілок на національному рівні уклали Угоду про створення Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

Зазначену Угоду підписали всі шість репрезентативних профоб’єднань на національному рівні: Федерація профспілок України, Федерація профспілок транспортників України, Конфедерація вільних профспілок України, Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність», Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок, Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про колективні договори і угоди» Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні ініціюював початок колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк.

Профспілкова сторона вважає, що домовленості й зобов’язання за новою Генеральною угодою мають забезпечити створення робочих місць з гідними умовами праці, європейський рівень оплати праці, безпечні умови праці, що дасть можливість зберегти трудовий потенціал України й зменшити трудову міграцію, забезпечити економічне зростання, звичайно ж, при здійсненні системних реформ в економіці.

Враховуючи вищевикладене, СПО об’єднань профспілок сформував Декларацію профспілкової сторони на консультації та переговори з укладення Генеральної угоди на новий строк та запропонував іншим сторонам соціального діалогу взяти її за основу для переговорів.

 

 Секретаріат РК об'єднань профспілок

[ Детальніше... ]

Андрій Рева: Осучаснення є першим кроком пенсійної реформи на шляху до достойного рівня пенсійного забезпечення українців

a5e8a5c-690 690x426

В ефірі телеканалу “ЗіК” Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про перші результати прийнятої Верховою Радою пенсійної реформи та плани Уряду щодо подальших змін у пенсійній системі.

Міністр акцентував увагу на доцільності обраної Урядом послідовності дій та наголосив на необхідності повернення страхових принципів моделі пенсійного забезпечення.

“Неможливо усі проблеми відновити однією дією, потрібно робити послідовні кроки, і ухвалена Пенсійна реформа є першим кроком Уряду на цьому шляху. Можна було отримані внаслідок детінізації ресурси просто розділити між усіма без проведення змін та вирішення причин які призвели до проблем у пенсійній системі, але Уряд пішов шляхом відновлення соціальної справедливості – пенсію мають право отримати ті, хто її заробив”, - заявив урядовець.

За його словами, лише створюючи мотиваційні механізми участі в пенсійній програмі можна відновити дієздатну, збалансовану систему пенсійного забезпечення. Адже “зрівнялівка” у пенсійних виплатах, без урахування страхового стажу та сплачених внесків, повністю нівелює потребу для молодого покоління офіційно працювати та брати участь у пенсійній програмі, а отже руйнує усю пенсійну систему, призводить до неможливості навіть мізерних виплат пенсіонерам та позбавляє молодь права на майбутню пенсію.

“До прийняття Закону про пенсійну реформу ми мали проблему, за якої люди отримували однакові пенсії, маючи різний стаж та рівень заробітної плати. З 12 мільйонів пенсіонерів 8,5 мільйона отримували пенсію на рівні прожиткового мінімуму – і людина зі стажем 35 років, і той хто працював 15 років, мало того, що йшли в одному віці на пенсію, вони і пенсію отримували практично однакову. То який стимул молодій людині, яка бачить таку несправедливість на прикладі своїх батьків, йти офіційно працювати? Саме для вирішення цієї проблеми пенсійна реформа впровадила диференціацію умов та розміру пенсійного забезпечення”, - заявив Міністр.

Також важливим питанням, над яким сьогодні працює Уряд, є забезпечення достойного рівня пенсій тим громадянам, які мають великий стаж роботи, але через економічну ситуацію впродовж усього життя отримували низькі зарплати.

“Сьогодні розглядаються різні механізми для збільшення рівня пенсійного забезпечення тих громадян, які мають значний страховий стаж, але через свої низькі зарплати отримують мізерні пенсії. Це люди, які усе життя важко працювали в колгоспах за “трудодні”, ті хто працювали санітарками та фельдшерами, та інші люди, які працювали по тридцять років і більше. Ми обов’язково забезпечимо їхнє право на достойну пенсію, і зараз проводиться активна робота в цьому напрямку”, - заявив Андрій Рева.

 

За матеріалами
Урядового порталу

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30