02 січня 2018

Відкриття Головної профспілкової ялинки м.Києва

26231588 316820378832449 8149451443244778360 n

 

 

29 грудня 2017 року в приміщенні Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського (Консерваторія) з величезним успіхом відбулося відкриття Головної профспілкової ялинки міста!

Фахівці Київської міськпрофради, продумавши всі деталі заходу, подбали про те, щоб дітям та їхнім батькам було цікаво й весело протягом усього часу перебування на новорічному святі. На першому поверсі можна було отримати ексклюзивний солодкий подарунок від вітчизняного виробника. Поверхом вище, біля гарної ялинки, два янголи й чортеня (у виконанні молодих артистів) завзято працювали з дитячою аудиторією: пропонували цікаві конкурси та ігри, дидактичне завдання яких – утвердження добра, його перемога над злом.

Найголовнішою та найяскравішою частиною заходу стала вистава «Різдвяна мандрівка на Чумацький шлях» у виконанні Театру української традиції "ДЗЕРКАЛО". Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк, головний режисер новорічного дійства – народний артист України Дмитро Чирипюк.

Світло й добро завжди перемагають темряву й зло – традиційна для новорічних дитячих вистав основна ідея. І втілена вона була блискуче: переконливо, зі смаком та почуттям міри. Порадувало все: чесна й самовіддана гра акторів, різноманіття яскравих, добротних костюмів, постійна робота дійових осіб із залом, влучно дібрана музика та якісний звук.

У сценарії подано не просто протистояння добра й зла, а враховано менталітет українського народу. Тут ненав’язливо згадуються наша історія, її певні етапи й видатні особистості, моральні цінності, Господні заповіді. Тож вистава має не лише розважальний характер, а патріотично й духовно виховує, чітко розставляючи акценти: що є зло і що – добро.

Особливою родзинкою стало світлове оформлення, яке повною мірою замінило декорації й сприяло більш глибокому та емоційному сприйняттю дійства. Ялинка з виставою триватиме до 5 січня 2018 року.

 

 

Київська міська рада профспілок

 

 

25994916 316819928832494 5243595657524837597 n

 

26112460 316820652165755 7441043739779723862 n

 

26113967 316820775499076 1648362716774880677 n

 

26165679 316820982165722 5736740301250671308 n

 

26196233 316820325499121 8116642755156082561 n

 

Київська міська рада профспілок

 

 

[ Детальніше... ]

Роль профспілок у розвитку системи кваліфікацій

2017-11-21-sem-nar 5a13fe764dcf3

 

У вересні 2017 року був прийнятий та набрав чинності новий Закон України «Про освіту», який, зокрема, вводить в правове поле концепцію «освіти впродовж життя». Це передбачає набуття особою знань, умінь та навичок не лише під час навчання в освітніх закладах (формальна освіта) або проходження освітніх програм, які не передбачають присудження визнаних державою документів (неформальна освіта), а й здобуття особою певних компетентностей, зокрема під час повсякденної активності, пов’язаної з професійною, громадською або іншою діяльністю (інформальна освіта).

З іншого боку, існує проблема невідповідності освітніх програм реальним потребам ринку праці, що призводить як до високого рівня безробіття серед молоді, так і до втрати конкурентоздатності національної економіки.

У зв’язку з цим виникає необхідність розвитку національної системи кваліфікацій, що дозволить впровадити ефективні освітні програми, які відповідатимуть потребам ринкових умов виробництва, дасть поштовх розвитку високотехнологічних галузей економіки та дозволить забезпечити сприятливі умови для зростання заробітних плат та покращення умов життя.

Розвиток такої системи передбачений у новому законі, зокрема шляхом створення у 2018 році Національного агентства кваліфікацій та розробки, за участі соціальних партнерів, законопроекту про національну систему кваліфікацій.

 

(Докладніше)

Департамент захисту соціально-економічних прав

апарату ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Результат досягається шляхом постійного діалогу

3 на початок

 

 

Вагомим підсумком роботи у минулому році для профспілкової сторони та адміністрації Держприкордонслужби стало підписання у грудні Галузевої Угоди між прикордонним відомством та Профспілкою працівників державних установ України, а також її реєстрація у встановленому законодавством порядку. Документ, який діятиме впродовж трьох років, формулює основні принципи визнання повноважень, захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників Служби, встановлює критерії та здійснює розвиток ділових партнерських взаємовідносин в інтересах охорони державного кордону. Варто додати, що свої підписи під Угодою поставили Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал, а від Профспілки працівників державних установ України – її очільник Юрій Піжук.

 

Складові Галузевої Угоди

– Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Миколайович Піжук зазначив, що підписана Угода укладена у відповідності до низки законодавчих актів та Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

Цей документ в першу чергу передбачає забезпечення трьох складових професійного рівня працівників Служби, а саме: створення належних умов для праці, підвищення фахової майстерності, стимулювання навчання за напрямом діяльності та підвищення власної кваліфікації.

Другий важливий блок, який стосується працівників, – соціально-економічна складова: охорона праці і здоров’я, оплата праці і відпочинку працівників.

Галузева угода, як і раніше, передбачає спільне вирішення соціально-економічних проблем, забезпечує участь представників обох сторін у роботі з укладення, обговорення і виконання колективних договорів, а також сприяє ефективному функціонуванню примирних комісій з розв`язання колективних трудових спорів.

В свою чергу голова Об‘єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби Антоніна Миколаївна Птиця наголосила на тому, що Галузева Угода між прикордонним відомством та Профспілкою працівників державних установ України має досить важливе значення, адже напряму стосується понад 7000 працівників, які входять у майже півсотню організаційних ланок Об‘єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби. Цими осередками на сьогоднішній день підписано 45 колективних договорів терміном на три роки. Тому положення Галузевої угоди варто розглядати в ракурсі невід’ємного взаємозв’язку з колективними договорами.

Звичайно, що вирішення соціально-економічних питань є повсякденною роботою Об‘єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби, зазначила А.Птиця. Показовим прикладом може служити той факт, що протягом цього року до профкому надійшло понад півсотні звернень від членів профспілки з органів охорони державного кордону. Питання, які підіймались у листах, стосувались широкого спектра діяльності: невірного нарахування заробітної плати, житлової проблематики, організаційно-штатних змін, необґрунтованого звільнення або обмеження прав працівників на роботу по суміщенню тощо. Профспілкою на всі ці звернення були надані відповіді з рекомендаціями, а також керівництво оперативно інформувалось про ті чи інші проблеми з метою якнайшвидшого їх вирішення. Красномовне свідчення цієї діяльності – проведення низки спільних засідань між профкомом та керівною ланкою відомства.

Як підсумок – жодного працівника не було звільнено, або накладено стягнення без скрупульозного розгляду кожної ситуації та обов’язкового погодження висновків з профспілкою. Сподіваємось, що така плідна співпраця з керівництвом відомства продовжуватиметься і надалі.

Слід також зазначити, що випадків затримки заробітної плати працівникам у підрозділах органів охорони кордону та центрального апарату немає. В цілому фінансові питання контролюються профкомами на всіх рівнях і розподіл премій, надбавок і доплат проводиться щомісяця комісійним шляхом. Середня заробітна плата працівників по відомству у цьому році складає 5624 грн.

 

Соцзахисту - особлива увага

Що стосується соціального захисту, як зазначив Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Миколайович Піжук, окремо варто б сказати про норми Угоди щодо окремої категорії працівників, які потребують додаткової уваги, а саме тих, кому необхідно спеціалізоване лікування. Це люди, які хворіють, наприклад, на гепатит, туберкульоз або СНІД. Процес лікування, одужання та реабілітації у них довготривалий. За цими працівниками в обов’язковому порядку зберігаються робочі місця та створюються відповідні умови. І завдання профспілки – максимально допомагати у рамках існуючого законодавчого поля людям, які потрапили у таку непросту життєву ситуацію.

Попри це, голова Об‘єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби Антоніна Миколаївна Птиця наголосила на такому важливому аспекті соціального захисту як оздоровлення та відпочинок працівників, адже, саме належна організація літнього відпочинку є невід’ємною складовою соціального захисту.

Це стосується як працівників, їх родин, так і учасників війни та бойових дій, військовослужбовців відомства та членів їх сімей. У цьому році за сприянням Об‘єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби оздоровлено 26 членів профспілки у санаторіях «Молдова», «Скадовськ», «Червона калина» та «Жовтень» та 20 дітей – у одеському санаторії імені Гагаріна та «Скадовськ». При чому профспілкою надана знижка на придбання путівок у розмірі понад 56 тисяч грн. Крім того, 65 членів профспілки та 35 дітей провели оздоровлення в санаторіях «Черче», «Аркада», «Аркадія» медичному реабілітаційному центрі «Затока»,  одеському таборі «Дружба». При оформленні документації була надана знижка на суму 107,9 тис. грн. Окремо варто згадати багатодітну сім’ю одного із офіцерів – члена профспілки, який має чотирьох малих діточок, і саме за сприянням профспілки ця родина оздоровлювалась у санаторії «Скадовськ».

Крім того, Об’єднана профспілкова організація ставить перед собою багато завдань серед яких варто виділити обмеження постановки працівників Служби на чергу для отримання житла та оподаткуванням путівок. Усі ці питання доведені до керівництва відомства і ведеться планомірна робота по їх вирішеннню.

 

Інститут капеланства: зроблені перші кроки

Як зазначив Юрій Піжук, вперше у цьому документі прописана нова категорія працівників, яка зовсім недавно з’явилась у штатних розписах прикордонних підрозділів. Це капелани. На сьогоднішній день нововведені посади зайняли 22 особи духовного сану. Необхідно відмітити, що всі організаційні питання введення нового інституту працівників вирішувались прозоро та досить ретельно.

         Як сказала Антоніна Птиця: «У Галузевій угоді з цього приводу закладені всі норми трудового законодавства. Ця категорія матиме дев’яту – дванадцяту тарифну сітку і в цьому плані їх можна прирівняти до психологів.

На моє особисте переконання, вплив капеланів у військових підрозділах навіть більший, ніж ми уявляємо. Церкві у нашій країні традиційно довіряють більше, ніж іншим інститутам, тому і роль священнослужителів значно серйозніша. Переконана, що новопризначені капелани посилюватимуть моральний дух охоронців кордону і будуть надійною психологічною опорою для наших прикордонників».

 

Розмір премій необхідно змінювати

Юрій Піжук зазначив, що Галузева угода передбачає широкий спектр можливостей для професійного зростання працівників Служби. Разом з тим, не все вдається передбачити. Під час підготовки проекту Галузевої угоди гостро йшли дискусії щодо підвищення рівня оплати праці інспекторів з охорони праці. І сьогодні варто було б звернути особливу увагу на цю категорію працівників. Адже напрямок їх діяльності дуже важливий, пов’язаний зі збереженням не тільки здоров’я але й життя. Хоча навантаження на них суттєве, а рівень оплати їх праці доволі низький. Звичайно, важко приводити дієві аргументи людині, яка отримує мінімальну зарплату, працюючи не покладаючи рук.

В свою чергу, Антоніна Птиця вказала на те, що професіонали не хочуть працювати за мінімум. Фахівці, які збираються звільнятись, а це не тільки інспектори з охорони праці, у першу чергу акцентують увагу на невідповідності службових навантажень з рівнем оплати.

І така ситуація притаманна усім регіонам, де розташовані прикордонні підрозділи. Тому питання підвищення рівня оплати праці стоїть сьогодні актуально як ніколи.

 

 

Основа діяльності – збереження робочого місця

Антоніна Птиця зазначила, що службовці, які відпрацювали на благо відомства 25 і більше років, достойні того, щоб отримати статус ветерана Державної прикордонної служби та мати можливість залишитись на гарантованому безоплатному перебуванню у лікувальних закладах прикордонного відомства.

Також вказала на те, що завдяки перемовинам, проведеним під час підготовки Галузевої угоди, вдалось домовитися про дуже важливу норму, що має спільну відповідальність, а саме - не звільняти працівників, що старші 45 років, якщо вони не набули права на пенсію.

Звичайно, принцип збереження для працівника робочого місця, як зазначив Юрій Піжук, є одним із головних у роботі будь-якої профспілкової організації. Усі інші складові діяльності: регулярна заробітна плата, доплати, премії, соціальний пакет у вигляді медичного забезпечення, можливості оздоровитись під час гарантованої щорічної оплачуваної відпустки, матеріальна допомога тощо - відштовхуються від цієї основи.

Він висловив тверде переконання у тому, що Профспілка і надалі у своїй діяльності буде дотримуватись принципу постійного активного соціального діалогу, який обов’язково має бути запорукою позитивного результату.

Профспілкова сторона із приємністю відмітила, що після підписання Галузевої Угоди між прикордонним відомством та Профспілкою працівників державних установ України, генерал-лейтенант Петро Цигикал у своїй промові зазначив, що «Профспілка є наше майбутнє, і я висловлюю своє прохання й пропозицію щодо підтримки стороною Профспілки наших намагань і заходів у боротьбі з корупцією і щодо соціального захисту людини праці, та сподіваюсь на взаємну підтримку». 

 

Профспілка працівників державних установ України

 

 

 

 

4 Піжук сказав

 

5 Птиця

 

 

 

6 завершення

[ Детальніше... ]

Рік, що минає, змусив по-новому оцінити пріоритети

4 ГУШПІТ

 

2017 рік не назвеш простим. Економічна криза в державі, війна на Сході України, реформування – ті чинники, які не додають відчуття спокою та стабільності. Як і кожного громадянина нашої держави нас хвилює майбутнє України, її входження до європейської спільноти. Але для цього нам необхідно працювати над підняття соціальних стандартів, утвердження права, розвитку громадянського суспільства. Профспілка активно долучається до усіх процесів, які відбуваються в державі. В цьому році нам вдалося заставати Уряд дослухатися до нашого голосу, високопосадовці сіли за стіл перемовин з профспілками, врахували їх думку. Так, завдяки нашим консолідованим зусиллям вдалося добитися скасування заборони на отримання і пенсії, і зарплати працюючими держслужбовцями, відмінено 15 відсотковий податок для працюючих пенсіонерів, призупинено введення оплати за транспортування природного газу для населення, підвищено суми добових та оплати помешкання у відрядженнях для працівників бюджетної сфери.

Соціальний діалог ведеться і на рівні області. У 2017 році переукладено Угоду між обласною державною адміністрацією, обласною радою та обласною організацією профспілки працівників державних установ на 2017-2020 роки, яка покликана сприяти покращенню умов праці, соціально-економічному захисту працівників державних установ. Аналогічні Угоди підписані і на районних рівнях.

В установах та організаціях галузі практично відсутня заборгованість з заробітної плати, не зафіксовано випадків незаконного звільнення з роботи чи масових скорочень. Майже в усіх організаціях галузі укладені та діють колективні договори.

Не може не тішити відсутність у нас виробничого травматизму та нещасних випадків впродовж року.

Проте, час ставить все нові і нові виклики.

Рік, що минає заставив по-новому оцінити пріоритети та основні напрямки профспілкової роботи.

В процесі проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, яка торкнулася усіх галузей та професій, основним завданням нашої профспілки є забезпечення робочими місцями працівників держустанов на територіях, де утворені ОТГ, дотримання законодавства при реорганізаціях та ліквідаціях установ та організацій.

 

Чого вдалося досягти?

Можу з впевненість сказати, що у цьому році активізувалося власне свідоме членство в профспілці. Люди все більше розуміють, що саме спільні згуртовані дії з захисту прав працівників дають позитивні результати. Спільними зусиллями нам вдалося упередити негативні наслідки реформування обласного центру зайнятості, Тлумацького терцентру. На часі – вирішення питань правового захисту працівників-членів профспілки,  які постали в ході реформування ГПРЧ АРЗ СП У ДСНС України в Івано-Франківській області. Історія набула всеукраїнського розголосу, слухалася і на сесії обласної ради, про що прийнято відповідне звернення до керівництва ДСНС України, на президіях профспілкових органів. Можу сказати, що позитивні результати є. Більшість членів профспілки працевлаштовано в новій структурі, звільнення відбуваються після попередніх перемовин з профспілковою стороною, рішення приймаються в рамках правового поля. Нещодавно розпочато роботу над колективним договором з залученням профспілкової сторони.

 

 

Які плани на майбутнє?

Планів та задумів багато. Це і покращення роботи з правового та соціально-економічного захисту членів профспілки і пошук нових, адаптованих до сьогодення форм роботи.

Слід формувати в людей думку, що профспілка – це не пережиток радянських часів, путівки і цукерки. Профспілка – це насамперед конкурентноздатне об’єднання однодумців в відстоюванні своїх законних прав та інтересів.

У 2018 році будемо удосконалювати інформаційну роботу, навчання спілчан. В нас хороші закони, визнані європейською спільнотою як одні з найкращих в світі. Проте, ми недостатньо обізнані в них. Тому ми розробили нову концепцію навчання, апробацію якої почнемо з наступного року.

 

В чому суть нової концепції?

Концепція включає кілька напрямів – навчання з власне профспілкових питань, загальний напрям (тренінги з мотивації, лідерства, професійного вигорання тощо)  та загальний блок.

Ми вважаємо за необхідне доносити до наших спілчан інформацію з офіційних джерел про новації в тій чи іншій галузі. Так, наприклад, усім цікаві зміни в пенсійному законодавстві, про які нам можуть розповісти власне працівники Пенсійного фонду в області, чи зміни у зв’язку з проведенням медичної реформи, які висвітлять фахівці департаменту охорони здоров’я ОДА. Такі навчання дадуть більший ефект, ніж самостійне читання правок та змін до законів.

В нашій організації є достатньо людей, які пройшли навчання за шведськими програмами та здобули посвідчення тренера Профспілки для впровадження багаторівневої системи профспілкового навчання. В наступному році ми плануємо розпочати відбір та підготовку кадрів, які вподальшому проводитимуть навчання на місцях. Про успіхи будемо інформувати читачів на сторінках газети «Єдність» та на наших сторінках в соціальних мережах.

Насамкінець хочу усіх привітати з прийдешнім 2018 роком!

 

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ, КОЛЕГИ, ДРУЗІ !

 

  Прийміть сердечні вітання та найкращі побажання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

 

  Нехай ці величні зимові свята принесуть для нашої рідної України мир, безпеку, стабільність та процвітання, а в кожен  дім – злагоду, радість, любов, добробут і благополуччя.

 

  Хай веселий святковий передзвін  наповнить Ваші серця та оселі чарівним сяйвом новорічних вогнів, а цілющі йорданські води окроплять міцним здоров’ям на многії щасливі літа.

 

  З Новим роком ! Христос Рождається!

 

З повагою

 

Ніна Гушпіт,

Голова Івано-Франківської обласної

Організації профспілки працівників

державних установ     

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Січень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31