03 січня 2018

ВІТАЄМО!

Изображение 006 1

 

 

Від керівництва Федерації профспілок України Голова ФПУ Григорій Осовий привітав з ювілеєм Володимира Циганенка – директора Підприємства «Господарське управління ФПУ».

 

Він подякував ювілярові за багаторічну плідну працю в профспілках, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до забезпечення діяльності очолюваного ним Підприємства, вміле вирішення соціально-економічних питань трудового колективу, за вагомий особистий внесок у збереження профспілкового майна і активну громадську позицію.

 

Голова ФПУ побажав Володимиру Федоровичу міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги для досягнення нових трудових звершень, щастя, добробуту й родинного благополуччя.

 

Изображение 013 1

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

[ Детальніше... ]

Вітаємо з ювілеєм!

1347821572

 

Федерація профспілок України вітає Ольгу Іллівну ЄФІМЕНКО – Голову Профспілки працівників текстильної та легкої промисловості України, з ювілейним днем народження.

 

Щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, родинного тепла та нових професійних здобутків!

 

ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Про Реєстр підприємств-боржників з виплати заробітної плати

1497253441 1

На виконання Рекомендацій учасників «круглого столу» на тему: «Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати», який проводився Комітетом ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 22.04.2015 року, та за наполяганням профспілкової Сторони Урядом створено Реєстрпідприємств, установ, організацій усіх форм власності, які мають заборгованість із заробітної плати. 

Зазначений Реєстр на даний час розміщується на сайті Державної служби України з питань праці за посиланням http://dsp.gov.ua/category/reiestr-borzhnykiv/

 

Департамент захисту соціально-економічних прав
апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Звернення ФПУ до Уряду та Антимонопольного комітету України щодо відновлення державного регулювання цін на соціально значущі продовольчі товари

5899f226163db-0001-c355d604-55083350-54dd-bbc57af0 1200 watermark

 

З 1 липня 2017 року Кабінетом Міністрів України скасовано державне регулювання цін на соціально значущі продовольчі товари. Тим самим Уряд фактично відмовився від світової практики стримування цінових стрибків шляхом контролю за ціноутворенням у цій сфері.

Таке рішення спричинило різке зростання цін на низку соціально значущих товарів. Так, при загальному зростанні споживчих цін протягом січня-листопада 2017 року на 14,5 %, ціни на масло виросли на 28,4%, на молоко – на 26,6%, сири – на 22,4 %, м’ясо і м’ясопродукти – на 20,1 %.

Скасування контролю за ціноутворенням на продовольчі товари викликало масове невдоволення громадян, зокрема членів профспілок, які звертаються до ФПУ за захистом своїх прав та інтересів та вимагають відновлення державного контролю за цінами.

На надіслане у жовтні ц.р. звернення Федерації профспілок України до Уряду щодо негативних наслідків скасування державного регулювання цін влада належним чином не відреагувала. Так, на відповідне доручення Кабінету Міністрів України Мінекономрозвитку не запропонувало жодного реального шляху вирішення ситуації, яка склалася на споживчому ринку, та механізмів розв’язання проблемних питань державної цінової політики у подальшому.

Враховуючи вищевикладене, Президія Федерації професійних спілок України вимагає від:

- Кабінету Міністрів України відновлення державного регулювання цін на соціально значущі продовольчі товари та забезпечення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог формування, встановлення та застосування державних регульованих цін Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;

- Антимонопольного комітету України посилення контролю за формуванням конкурентної політики, враховуючи пріоритет прав споживачів.

Розраховуємо, що вимоги профспілок щодо проведення соціально виваженої державної цінової політики та ефективного контролю за ціноутворенням будуть своєчасно розглянуті Урядом і Антимонопольним комітетом України, а рішення щодо їх реалізації оперативно доведені до суспільства та Федерації профспілок України.

 

 Президія Федерації професійних спілок України

Схвалено

постановою Президії ФПУ

від 21.12.2017 № П-12-15

[ Детальніше... ]

ДИНАМІКА ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У ЛИСТОПАДІ 2017 РОКУzarplata 1


Динаміка заборгованості з виплати зарплати

за даними Держкомстату
(таблиця додається)

 

Динаміка середньої заробітної плати

за даними Держкомстату
(таблиця додається)


                                         Департамент з питань бюджету та оплати праці апарату ФПУ
 
                                 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Січень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31