05 червня 2018

Пленум Херсонської обласної організації профспілки медиків

DSCN3585

 

З 31 травня по 2 червня на базі санаторію «Чайка» смт. Лазурне відбулось виїзне засідання Пленуму та семінар – навчання для голів і бухгалтерів первинних профспілкових організацій Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

 

В зустрічі прийняли участь і виступили: Володимир Ковальчук – юрист, тренер Чернігівського НМЦ профспілок з темою: “Новації в роботі профспілкового бухгалтера у 2018 році” та Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих “Перспектива” Підприємства ”НМЦ” профспілок, медіа-експерт, який провів семінар – практикум на тему: «Діяльність профспілкового лідера в умовах змін».

Підсумки засідання Пленуму і проведеного семінару підвів голова Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України М.І. Гайдученко подякувавши присутнім і виступаючим за співпрацю.


DSCN3588

 

Херсонська обласна організація Профспілки працівників охорони здоров’я України

                                                                                         

 

 

[ Детальніше... ]

Пробіг під каштанами

1 1

 

3 червня 2018 року на Михайлівській площі у м. Києві відбулась 26-а спортивно-благодійна акція «Пробіг під каштанами» під гаслом «Біжу заради маленьких сердець». На запрошення адміністрації ДП «Готельний комплекс «Турист» ПрАТ «Укрпрофтур» представники апарату Федерації професійних спілок України із задоволенням узяли участь у зазначеній акції.

 

       Цього року на старт у футболках з логотипом Готельного комплексу «Турист» вийшло близько 50-ти учасників колективу. Всього, за попередніми даними, участь в акції взяли понад 10 тисяч осіб.

     Повний маршрут пробігу склав 4,9 км.

       Усі учасники отримали позитивні емоції та сувенірні браслети 26-го Пробігу.

       Спортсменів, які показали найкращий результат забігу, директор «Готельного комплексу «Турист» Віталій Драган нагородив призами.

      Учасники від апарату ФПУ висловлюють свою вдячність Віталію Драгану та організаторам за проведення акції і сподіваються на подальші спільні спортивні заходи.

 

 2 1

 

Матеріал підготував

Олександр Кривий

[ Детальніше... ]

«Веселі профспілкові старти 2018»

IMG 6706

 

За доброю традицією, Рада Київської міської профспілки працівників агропромислового комплексу, з метою пропаганди здорового способу життя (як відомо: у здоровому тілі – сильний профспілковий дух), провела 2 червня поточного року спортивно-розважальні заходи «Веселі профспілкові старти».

 

Свято проходило на Трухановому острові на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Буревісник».

Програмою були передбачені індивідуальні змагання серед жінок і чоловіків: «Стрибки в мішку», «Баскетбольний снайпер», «Футбольний снайпер», «Літаюча тарілка», «Хокеїст», «Концепт-2» (вправи на тренажерах з академічного веслування). Паралельно відбувались змагання з пляжного волейболу.

Наші спілчани мали змогу прийти на спортивне свято з своїми родинами, в т.ч. з дітками. Тому для спокою батьків і радості дітлахів на базі працювали аніматори.

 

IMG 6610

 

В Спортивно-розважальних заходах взяли участь понад 250 осіб із 22 первинних профспілкових організацій, а саме:

-         Мінагрополітики

-         ПрАТ «Київський маргариновий завод»

-         ПрАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна»

-         ПрАТ «Київська кондитерська фабрика Рошен»

-         ПрАТ «Київський ЗБН «Росинка»

-         ПрАТ «Оболонь»

-         ПрАТ «Карлсберг Україна» м.Київ

-         ПАТ «Київхліб»

-         Група компаній «Пет Рус»

-         ДУ «Центральна фіто санітарна лабораторія»

-         Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

-         Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві

-         ДП «Чайка»

-         ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН

-         Інститут ветеринарної медицини НААН

-         Інститут продовольчих ресурсів НААН

-         Інститут захисту рослин НААН

-         Інститут водних проблем і меліорації НААН

-         ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича»

-         Інститут агроекології і природокористування НААН

-         ДО «Комбінат «Прогрес»

-         ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу».

 

IMG 6392

 

Учасників змагань привітала Ольга Іванівна Лопата – голова Ради Профспілки.

Численні учасники продемонстрували гарну спортивну форму, завзятість та активну волю до перемоги.

 

Переможцями змагань з Пляжного волейболу виявились команди:

 

І місце – ДО «Комбінат «Прогрес»;

ІІ місце – Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи;

ІІІ місце – Інститут захисту рослин НААН

 

IMG 6481

 

IMG 6462 

 

Сергій Герус,

 заступник голови Ради Київської міської профспілки працівників АПК

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/kmppapk/

 

[ Детальніше... ]

Запрошуємо на джаз!

420x594 show xLatAaGVvyOMnAR4i 9zHI08sHVimPBb 1

 

Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України 10 червня гостинно відчинить свої двері для любителів джазу: глядачів та учасників музичного проекту "JAZZ  HOUSE".

 

Вже втретє концерт такого формату відбудеться під дахом добре відомого усім киянам, улюбленого багатьма артистами Жовтневого палацу, розташованого у самому серці столиці. Цього разу частина дійства буде присвячена творчості майстрині джазового вокалу, заслуженій артистці України, володарці Гран-прі престижного міжнародного конкурсу в Токіо Ользі Войченко.

Прямо на сцені у супроводі джаз-квартету вона відсвяткує свій ювілей, що обіцяє для прихильників справжній водограй музичного експромту, неймовірні емоції та незабутнє свято.

Також у програмі вечора:

- виступ популярних у Японії вокалістки і письменниці  українського походження Єви Хадаші/Eva Hadashi та джазової співачки Акі Оно/Aki Ono;

- продовження започаткованої "Jazz House" традиції - виконання джазових творів на народних інструментах: гра відомого джазового баяніста, заслуженого артиста України Костянтина Стрельченка, самобутні етно-джазові твори на українській бандурі та вірменському дудуці, а також джаз на балалайці від улюбленця публіки Деніса Кінчева.

Як завжди цікаво розповідає про джаз та душевно приймає гостей відомий оглядач світових мас-медіа, телеведучий, музикознавець та джазовий критик Петро Полтарєв.

Усіх відвідувачів пригостять вином та кавою, працюватиме джаз-бар.

 

ПРИХОДЬТЕ!

Концерт розпочнеться о 19.00

 

Подробиці: https://kontramarka.ua/ru/event/jazz-house-46533-59904.html


 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Конвенції МОП щодо насильства – бути !

d230e4826a6f7d0e9cc3922427fbf2b3

 

Цими днями з Женевського офісу Міжнародного профспілкового об’єднання IUF надійшла приємна звістка – 107 Міжнародна конференція праці прийняла рішення про створення Конвенції МОП щодо запобігання і протидії насильству. Отже, наша спільна 5-річна праця завершується солідарним успіхом всіх членських організацій IUF!

 

         У роботі Конференції бере участь делегація українських профспілок на чолі з делегатом від трудящих України Головою ФПУ Григорієм Осовим. У його доповіді особливо підкреслено, що проблема низької зарплати і відтік трудових кадрів створюють загрозу національній безпеці України і стримують розвиток економіки.

Серйозним викликом залишається розрив в оплаті праці чоловіків і жінок ( понад 20%), Україна знаходиться на 67 місці по індексу гендерної нерівності серед 145 країн світу.

       На конференції виступив директор МБП «Про виконання Програми МОП за 2016-2017 роки», «Про ініціативу, що стосується працюючих жінок: імпульс до забезпечення рівності», в якій об”єктивно подана робота МОП за останніх два роки, піднята проблема підвищення ролі соціального діалогу у вирішенні питань, пов”язаних із змінами у сфері праці, намічені шляхи створення можливостей для повної ліквідації насильства і дискримінації на робочих місцях.

       Напередодні 107-ї Конференції праці наприкінці травня у Івано-Франковську відбулось навчання на тему: "Гендерне насильство: суть проблеми, протидія». У ході роботи були вироблені чіткі меседжі для тих, хто ще не в Профспілці під загальною назвою "Профспілка - твій бронежилет!". Під час навчання серед інших розглядалось питання, як сприяти гендерному балансу, протидіяти трудовій дискримінації і насильству.  

 

      Детальніше.

За повідомленням

Ради профспілок Івано-Франківської області

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30