10 серпня 2018

Об’єднати зусилля в інтересах працюючих

 

В 

 

10 серпня у рамках засідання президії Чернівецької облпрофради підписано Угоду про співпрацю між Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та Чернівецькою обласною радою профспілок на 2018 – 2020 роки.

 

У своїх виступах цієї нагоди голова облпрофради Володимир Шкварковський та перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей, які підписали Угоду, наголосили на вже існуючі, закладені попередньою угодою, плідні конструктивні взаємини і партнерську співпрацю між обома структурами, спрямовані передусім на об’єднання зусиль щодо забезпечення конституційних прав громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, дотримання роботодавцями  прав і гарантій застрахованих осіб, постраждалих на виробництві.

 Квінтесенцією нового спільного документу є сприяння збільшенню кількості та покращенню якості робочих місць з гідними та безпечними умовами праці. Особлива увага зосереджуватиметься на посиленні ефективності державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, колективно-договірного регулювання трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

 Як зафіксовано в Угоді, облпрофрада та регіональне управління  Держпраці забезпечуватимуть відкритість і гласність у своїх взаємовідносинах, зокрема шляхом інформування одна одної та громадськості через засоби масової інформації про результати співпраці.

 

 

Михайло Лєньков,

                                                          завідувач відділу з питань захисту

соціально-економічних та духовних

                                                        інтересів трудящих Чернівецької

                   облпрофради

 

[ Детальніше... ]

З виступів учасників наради щодо проблемних питань роботи профспілкових ЗМІ

Изображение 262

 

9 серпня ц.р. на реалізацію Стратегії інформаційної діяльності ФПУ на 2018-2021рр. у Києві відбулась нарада з проблемних питань роботи профспілкових засобів масової інформації.

 

У ході дискусії досвідом роботи зі своїми колегами поділились фахівці, які не один рік працюють із профспілкою інформацією.

 

Керівник Прес-служби ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Інна Михальченко:

- Чому не високі тиражі профспілкових ЗМІ, звідки збитковість? Тому що немає передплати на місцях. Щоб справа йшла потрібна людина, відповідальна за інформаційну роботу. Невеликі зарплати викликають плинність кадрів. Ми рекомендуємо відкривати сайти, але їх потрібно комусь наповнювати, і ще потрібно постійно працювати у соцмережах, заводити свою сторінку, це дуже ефективно в плані широкого охоплення аудиторії.

Якщо є газета, це добре, але потрібно активніше користуватися електронними ЗМІ.

 

Изображение 284

 

Редактор газети «Атомник України» Микола Петриченко:

- Нас також дістав ціновий прес. Є розмови щодо переходу у електронний формат. Ми зменшили ціну на газету. У нас колективна передплата газети проводиться на великих підприємствах - АЕС, нас підтримують директори, начальники цехів. У нас не суто профспілкова газета - ми міксуємо інформацію профспілкову та виробничу, практикуємо виплату гонорару авторам. Газета має фінансову підтримку від ЦК з бюджету Профспілки. Газета розповсюджується в колективах відповідно кількості працюючих.

 

Изображение 292

 

Керівник інформаційно-аналітичного центру ФПО Рівненської області, редактор газети «За відродження» Жанна Арсенічева:

 - У нас виходить газета Федерації профспілок Рівненської області. Ми постійно займаємось газетою. Спочатку тираж був 4,5 тис. прим., а зараз трохи зменшився. Падіння тиражу – об’єктивне явище у 2-му півріччі. Також у нас є сайт, сторінка в соцмережах та сторінка молодіжної ради. Як ми організуємо передплату? Перш за все, потрібно мати контакт з людьми та шукати шляхи до читачів. Наша робота користується попитом: ми пишемо про людей, про первинку, голову профкому, і ми можемо розраховувати, що ті, про кого ми пишемо нас передплатять. Також ми працюємо із соціальними партнерами, галузевими профспілками, великими підприємствами і роботодавцями, з ОТГ. Вони також передплачують нашу газету.

 Ми намагаємось газету увесь час вдосконалювати: спочатку вона була чорно-біла, чотири полоси, тепер ми урізноманітнюємо інформацію: даємо рецепти для домогосподарок, щось цікаве, аналітику, спорт, вітання, гороскоп тощо.

При цьому, вважаю, потрібна мотивація інформаційної роботи. Роботу інформаційників потрібно цінувати, щоб людина якісно і з бажанням робила свою роботу.

 

   Изображение 334

 

            На нараді виступили інші її учасники: Олена Шпильківська - Профспілка працівників охорони здоров'я України, Оксана Гузь – Профспілка працівників держустанов України, Василь Левченко - Профспілка машинобудівників та приладобудівників України, Людмила Ростова - Профспілка працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, Оксана Пашинська - Профспілка авіабудівників України, Ольга Александрова - Київська міська рада профспілок, Богдан Оверковський - Профспілка трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України, Оксана Петренко - Профспілка працівників лісового господарства України.

         Також було обговорено письмові пропозиції щодо вирішення проблемних питань діяльності профспілкових ЗМІ, які надійшли від колег з Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Харківської та Хмельницької областей.

 

Прес-центр ФПУ


 

 

[ Детальніше... ]

Оздоровлення та відпочинок дітей Харківської області улітку 2018 року

АС

 

Постійна комісія Ради Об’єднання профспілок Харківської області з питань культмасової, спортивної роботи й оздоровлення  продовжує роботу у рамках проведення обласного огляду роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію літнього оздоровлення і відпочинку дітей улітку 2018 року.

Протягом літнього оздоровчого сезону вона відвідала усі заклади оздоровлення та відпочинку, які функціонують за організаційної та фінансової підтримки профспілок Харківської області, і відзначила, що вони працюють із високою завантаженістю. Серед відпочиваючих багато дітей т.з. «соціальної категорії» – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей учасників АТО і переселенців із зони АТО. До них – особлива увага і турбота всіх організаторів літнього оздоровлення дітей, педагогічних колективів і працівників ДЗОВ. Діяльність позаміських закладів оздоровлення та відпочинку спрямована на проведення заходів із зміцнення здоров’я дітей і організації дозвілля, відкриття та розвиток дитячих здібностей і талантів. Члени постійної комісії Ради ОПХО із задоволенням підкреслили, що в оздоровницях Харківської області багато відпочивають талановитих і обдарованих дітей, які протягом навчального року показали високі результати у різноманітних змаганнях, конкурсах, фестивалях і мають достойні нагороди. У дитячих закладах вони не тільки відпочивають й оздоровлюються, але й підтримують свою фізичну форму й розвивають навички.

У нашому регіоні функціонують санаторії, які під час літньої оздоровчої кампанії не тільки організовують функціонування дитячих таборів, але й у повному обсязі надають медичні послуги. В санаторії-профілакторії «Факел» ГПУ «Шебелинкагазвидобування» і «БМВ» санаторію «Бермінводи» діти із задоволенням отримують високоякісні сучасні медичні процедури: різноманітні водні процедури, масаж, сеанси арома- і спелеотерапії, фізіопроцедури та ін.. При цьому вони активно беруть участь в усіх виховних заходах. Позитивним фактором є і те, що, незважаючи на важке економічне становище, ці заклади оновлюють і розширюють сферу медичних послуг.

Члени постійної комісії Ради ОПХО взяли участь у деяких заходах дитячих оздоровниць і відмітили високий професійний рівень педагогічних працівників позаміських дитячих закладів, їхню любов до дітей і відданість своєї справі.

Незабаром будуть підведені підсумки обласного огляду роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію літнього оздоровлення і відпочинку дітей улітку 2018 року. За результатами виїзних засідань постійної комісії Ради ОПХО можна зробити висновок, що організаторами дитячого оздоровлення та відпочинку Харківської області проведена велика робота з проведення літньої оздоровчої кампанії.

Відділ оргмасової роботи ОПХО

 

АС2 

 

АС1

[ Детальніше... ]

Центр соціальних послуг ініціював запровадження спеціальних пільгових умов страхування для членів профспілок у найбільшій в цій сфері компанії «Нафтагазстрах»

Б1

 

Враховуючи численні бурхливі обговорення на тему медичного страхування під час зустрічей із представниками профспілкового активу у різних областях України, та усвідомлюючи потребу у підвищенні рівня захищеності членів профспілок у сфері медичного та фармацевтичного обслуговуванння, Центр соціальних послуг ініціював запровадження спеціальних пільгових умов страхування для членів профспілок у найбільшій в цій сфері компанії «Нафтагазстрах».

 

Завдяки укладеному нещодавно  Меморандуму про співпрацю із компанією «Нафтогазстрах» відтепер кожен член профспілки за наявності соціального профспілкового квитка має можливість прийняти участь в програмі  медичного страхування на пільгових умовах: за 100 - 150 грн. на місяць (1200-1800 гривень в рік), він отримує  страхове покриття в межах віповідно 80 000 і 100 000 гривень на майже весь спектр медичної допомоги, включаючи складні високоспеціалізовані та високовартісні види лікування.

 

Б

 

 

Про цю екслюзивну пропозицію для учасників програми «Соціальний профспілковий квиток» найбільша у сфері добровільного медичного страхування компанія «Нафтагазстрах», розповів її Генеральний директор Антон Кіяшко:         «Для членів профспілок, які є користувачами послуг Центру соціальних послуг за наявності соціального профспілкового квитка, наша компанія готова запропонувати унікальний страховий продукт – «Профспілковий», який за мінімально можливу ціну передбачає надзвичайно широкий спектр медичних послуг, і включає у себе амбулаторно поліклінічну допомогу, всю стаціонарну допомогу, хірургічні операції, невідкладну стоматологічну допомогу».  За словами  А.Кіяшко, страховому покриттю також підлягають операції на серці і серцевих судинах, протезування суглобів та кришталика, хіміотерапія, комп’ютерна та магнітно резонансна томографія, ендоскопічні операції тощо.

 

Б2

 

Довідково

 

Компанія працює на ринку вже 23 роки, має високий рейтинг фінансової надійності і є учасником Ліги страхових організацій та членом її президії.

 

Головна спеціалізація – медичне страхування. Сьогодні компанія обслуговує найбільшу в Україні кількість застрахованих - майже 300 тисяч осіб, працює більше ніж з 1500 медичних та фармацевтичних закладах на всій території України. Кожен день по добровільному медичному страхуванню компанією урегульовується близько 500 страхових випадків, а за останні 10 років вже урегульовані більше 1,5 млн. страхових випадків і виплачені більше 1 млрд. грн. страхових відшкодувань. Компанія має власний медичний асистанс і повністю контролює весь процес отримання медичної допомоги кожної застрахованої особи, починаючи з моменту звернення її по допомогу і закінчуючи випискою з лікарні.

 

[ Детальніше... ]

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Внесення змін до Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності – на погодження профспілок

22daabbfe3a71a0033b2566feb0840f8 

 

ВІд  Мінсоцполітики до СПО об’єднань профспілок надійшов на погодження проект постанови Уряду «Про внесення змін до Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності».

Нагадаємо, що фінансування розвитку та технічного супроводження Централізованого банку даних з проблем інвалідності (далі – банку даних) здійснюється за Державною цільовою програмою «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року і на 2018 рік із загального фонду держбюджету на вказану програму передбачено 3 млн.грн.

Вказаний проект розроблено за ініціативи Мінсоцполітики на заміну діючій редакції Положення для врегулювання питань про функціонування та ведення централізованого банку даних з проблем інвалідності, зокрема тому, що Постановою КМУ від 14.03.2018 № 238 впроваджено нову систему забезпечення технічними та ін. засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та ін. окремих категорій населення.

У проекті Положення пропонується визначити:

-    держателем банку даних ‒ Мінсоцполітики;

-    адміністратором банку даних (для супроводження програмного забезпечення банку даних, відповідальності за його технічне забезпечення, збереження та захист даних банку даних, здійснення технічних і технологічних заходів з надання, блокування та анулювання доступу до банку даних користувачів усіх рівнів) ‒ держпідприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України»;

-    відповідальним за організаційне та методологічне ведення банку даних, здійснення моніторингу банку даних, надання рекомендацій щодо вдосконалення технологій і програмних засобів формування та підтримки банку даних, проведення навчання щодо роботи з банком даних, надання інформаційно-консультативних послуг його користувачам, здійснення аналізу стану наповнення банку даних  ‒ Фонд соціального захисту інвалідів;

- а також визначити та розмежувати повноваження користувачів банку даних.

 

         У зв’язку з тим, що надісланий проект Положення є пілотним варіантом і містить низку невизначеностей та помилок, СПО об’єднань профспілок запропонував його доопрацювати.

 

Департамент з питань бюджету та оплати праці

 

[ Детальніше... ]

Галузева профспілка вітає спілчан з нагоди професійного свята

budmon

 

 

Шановні спілчани,

працівники будівельної галузі!

 

           Прийміть сердечні вітання з нагоди святкування професійного свята – Дня будівельника!

Будуючи житло, лікарні, школи, дитячі майданчики Ви своєю важкою працею даруєте людям домашній затишок і комфорт. Профспілка продовжує і надалі піклуватися про безпечні умови праці та достойну зарплату.

У день свого професійного свята прийміть щирі привітання і побажання здоров'я, щастя і достатку. Миру і злагоду Вам!

 

 

В.М. АНДРЕЄВ

ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ БУДІВНИЦТВА

І ПРОМИСЛОВОСТІ

БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ УКРАЇНИ

 

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Серпень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31