08 жовтня 2018

КРУГЛИЙ СТІЛ. Спільно вирішувати проблеми ринку праці

 

 М

 

Не тільки визначити гострі проблеми, що турбують українське суспільство в сфері питань ринку праці, її умов, безпеки та оплати, але й зайти шляхи ефективного їх вирішення – такою стала мета круглого столу «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці», що відбувся 8 жовтня у Києві.

 

Організатором виступила Федерація профспілок України. В заході взяли участь представники профспілок, роботодавців, органів виконавчої влади, громадських організацій, провідних наукових установ, МОП.

 

М1

 

Діловий тон, креатив та конструктивізм дискусії задали виступи Голови ФПУ Григорія Осового, голови Об’єднання організацій роботодавців України, президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха та завідуючого сектором Європи та Центральної Азії Бюро трудящих МОП Сергіуса Гловацкаса.

Характерно, що ці та інші виступи супроводжувались слайдами, що інформували присутніх про дії Федерації профспілок України, її членських організації на захист прав та інтересів людини праці. А це й участь в законотворчому процесі, акції протесту, мітинги, маніфестації, заходи соціального діалогу та ін. У своєму виступі Голова ФПУ Григорій Осовий дав характеристику та профспілкову оцінку тенденціям на ринку праці в Україні, проблемам оплати, умов та безпеки праці.

Він проінформував про позицію ФПУ стосовно шляхів подолання цих актуальних та болючих для суспільства проблем.

 

 М2

 Зокрема він зазначив, що традиційно в День дій за гідну працю профспілки привертають увагу суспільства до найкритичніших проблем у сфері трудових відносин,  стану дотримання трудових прав і прав профспілок, необхідності спільного пошуку шляхів забезпечення гідною працею усіх працюючих.

- У 2019 році Міжнародна організація праці  відсвяткує сторіччя свого існування, наголосив він. - З моменту створення  МОП напрацювала  грандіозну систему міжнародних стандартів у сфері праці: це 189 конвенцій та 205 рекомендацій, технічні Керівні принципи та Кодекси практичних правил. Україною ратифіковано 71 конвенцію МОП,  в тому числі 8 основоположних та 4 пріоритетних. Усі ці інструменти формують міжнародно визнану правову основу забезпечення прав працівників та гідної праці в Україні.

 

М4

 

У 1999 році Міжнародна організація праці узагальнила ідеї гідної праці у програмі «Гідна праця для всіх», яку масово підтримали профспілки.

Ця  Програма складається з чотирьох елементів: зайнятість, права, соціальний захист та соціальний діалог і ґрунтується на переконанні, що всі чотири елементи потрібні для створення якнайкращих умов для соціального розвитку. Саме ці чотири елементи стали невід’ємною частиною Цілей сталого розвитку до 2030 року, схвалених Генеральною асамблеєю ООН у вересні 2015 року. Зокрема, ціль 8.5 передбачає забезпечення повної та продуктивної зайнятості та гідної праці для всіх і рівної оплати за працю рівної цінності.

 

М5

 

  Григорій Осовий також проінформував про те, що нещодавно ФПУ провела оцінку виконання Програми гідної праці МОП для України. За результатами цієї оцінки, практично з усіх компонентів гідної праці в Україні склалася плачевна ситуація, яка вимагає термінового вироблення принципово нової державної політики спільно з соціальними партнерами. Тому вкрай необхідно налагоджувати ефективний, реальний соціальний діалог з метою вирішення актуальних проблем у сфері ринку праці та трудового потенціалу спільними зусиллями.

 

 М3

 

Питання вирішення актуальних проблем ринку праці були головними темами у виступах президента УСПП Анатолія Кінаха, завідуючого сектором Європи та Центральної Азії Бюро трудящих МОП Сергіуса Гловацкаса, голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги, голови Профспілки працівників будівництва  і промисловості будівельних матеріалів Василя Андреєва, генерального директора Директорату норм та стандартів гідної праці Мінсоцполітики України Юрія Кузового, заступника голови Об’єднання організацій роботодавців України Василя Костриці та ін.

Завершився круглий стіл знаковою подією – підписанням Меморандуму про взаєморозуміння між ФПУ та Центром Солідарності. Як зазначено у документі, його метою є підвищення рівня інституційної спроможності в сфері захисту прав людини  Федерації профспілок України і об’єднань профспілок, що входять до її складу, на основі найкращих міжнародних практик, стандартів і принципів.

Свої підписи під Меморандумом поставили Голова ФПУ Григорій Осовий та  директор Американського центру міжнародної профспілкової солідарності Стівен Грегорі Масат.

 

М6

 

М7

 

 М8

 

 Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Пресі – про акцію профспілок

Изображение 11622

 

Сьогодні, 8 жовтня, в Дніпропетровському обласному об’єднанні профспілок відбулась прес-конференція, присвячена проведенню всеукраїнської акції протесту профспілок проти наступу на права трудящих.


Голова облпрофцентру Віталій Дубіль розповів представникам засобів масової інформації про те, що ці дії профспілок викликані насамперед планами уряду з підвищення ціни на природний газ для населення, яке призведе до зростання вартості компослуг та ще більшого  зниження життєвого рівня трудящих, а також небажанням влади дослухатися до вимог найбільшої громадської організації щодо необхідності суттєвого підвищення рівня прожиткового мінімуму, оплати праці та  її охорони, забезпечення зайнятості та соціальних гарантій. Зокрема, не враховані пропозиції профспілок до проекту Держбюджету-2019.


Изображение 11635

 

  Зазначалось, що Дніпропетровський облпрофцентр, як найбільш чисельне  територіальне профоб’єднання країни, завжди брало активну участь у спільних всеукраїнських  акціях під прапором Федерації профспілок України. Так буде й зараз. На 9 жовтня об 11.00 планується багатолюдний мітинг протесту представників трудових колективів і профорганізацій області на площі біля облдержадміністрації і обласної ради.
Про ситуацію в своїх галузях та готовність взяти участь у всеукраїнській акції заявили також голова облпрофорганізації освітян  Галина Бєлікова,  заступник голови обкому профспілки металургів і гірників Ігор Соколов, радник голови обкому профспілки медиків – Людмила Валевська. Вони  також звернули увагу на те, що найбільше невдоволення членів профспілок викликає заплановане урядом підвищення ціни на  газ, небажання роботодавців підвищувати рівень оплати праці, недостатнє фінансування бюджетної сфери та ін.
Учасники прес-конференції відповіли на численні запитання журналістів.

 

Изображение 11630

 

Изображение 11624

 

В.Коврига,зав.прес-центром

Дніпропетровського облпрофоб’єднання

                           

[ Детальніше... ]

Навчальний семінар профспілкових фахівців з організаційної роботи

IMG 5734

 

4–5 жовтня 2018 року на базі Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок, за підтримки проекту Union to Union відбувся семінар на тему: «Профспілковий органайзинг: ефективні практики», в якому взяли участь молоді спеціалісти – представники територіальних профоб’єднань, всеукраїнських профспілок – членських організацій Федерації професійних спілок України.

 

Семінар відкрив заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, який поділилися власним досвідом та баченням подальшого розвитку профспілкового руху України.

До привітання учасників семінару долучився голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко. Він розповів організаційникам про головні проблеми  у роботі очолюваного ним профоб’єднання.

Розпочав семінар керівник Центру освіти «Перспектива» НМЦ профспілок Віталій Копиш. Він ознайомив слухачів з історією виникнення профспілкового органайзингу, його основними поняттями та базовими принципами. Учасники заходу провели дискусії з питань застосування органайзингу в своїй роботі.

 

IMG 5842

 

Ознайомитися з практиками ведення переговорів з працівниками та залучення членів профспілки до роботи організації слухачі мали можливість під час тренінгу Володимира Ковальчука «Визначення та аналіз проблем робітника на робочому місті. Паспорт організації». Тренер зупинився на основних групах працівників, на яких органайзер повинен сконцентрувати свою увагу в першу чергу. У ході дискусії її учасники визначили чотири основні групи людей, які, на їхню думку, є найменш захищеними, та на які вони б звернули увагу при проведенні компанії. Після обговорення слухачі зосередилися на роботі в групах, де визначили вразливі місця, а також критерії та стратегію вирішення проблем потенційних членів профспілки.

Профспілкові експерти Юрій Буздуган та Олена Скоморощенко запропонували учасникам для обговорення та подальшої дискусії теми «Цінності профспілки» та «Профспілковий рух в Україні: реалії, виклики та перспективи», виклав нові стратегії та тактики реформування та вдосконалення профспілкового руху в Україні.

Особлива увага приділялася питанням розвитку профспілкового руху в Україні із захисту прав та інтересів членів профспілок і міжнародному досвіду профспілок в цьому питанні. Юрій Буздуган та Олена Скоморощенко побудували свій тренінг довкола профспілкових цінностей, символів та міфів – усього того, що складає основу профспілкового руху як такого. Учасники мали змогу виявити не тільки аналітичні здібності, а й творчий підхід, аби виконати практичні завдання.

Під час розгляду теми «Професійні компетенції та моральні якості профспілкового лідера» наголошувалось на необхідності формування всередині профспілок активних людей – лідерів, які б займалися пропагандою профспілкової ідеології, цінностей робітничого руху з єдиною метою: консолідувати навколо профспілок трудовий колектив і подолати віддаленість деяких профспілкових організацій від пересічних членів профспілки та їх потреб.

 

IMG 5877

 

На завершальному етапі семінару Володимир Ковальчук та Віталій Копиш зосередили увагу слухачів на певних техніках профспілкового органайзингу, як от складання паспорту організації, аналіз різних категорій працюючих та залучення активістів до роботи в профспілці.

Також, учасники семінару зупинилися на методах та практиках мотивації профспілкового членства. Це питання за своєю гостротою і актуальністю посідає в профспілковому русі одне з перших місць, оскільки нині спостерігається стрімке падіння членства в профспілках.

 

IMG 20181005 144415

 

Наприкінці навчального курсу слухача визначили, що для підвищення іміджу профспілок у суспільстві необхідно проводити:

 • сучасну інформаційну політику;
 • ефективну колективно-договірну роботу;
 • активну правозахисну роботу;
 • використовувати активні методики навчання;
 • прямий діалог з працівниками.

Важливо, що учасники семінару не просто здобували теоретичні знання, а й отримали відповіді на запитання, які їх найбільше цікавлять, а також безпосередньо обмінювалися досвідом та спілкувалися один з одним.

 

Департамент профспілкового руху та зв’язків

з громадськими організаціями апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Засідання Херсонської обласної тристоронньої соціально-економічної ради

IMG 5665

 

 

3 жовтня 2018 р. відбулось чергове засідання Херсонської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

 

Відкрив засідання Добровольський Анатолій Миколайович, голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В засіданні ради прийняли участь:

Від Херсонської обласної держадміністрації Чабан Вадим Іванович, заступник голови обласної державної адміністрації, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради, а також члени обласної тристоронньої ради від обласної держадміністрації.

Від Херсонської обласної організації роботодавців Олійник Олександр Анатолійович, голова об’єднання організацій роботодавців Херсонщини, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради та члени обласної тристоронньої ради від роботодавців.

Херсонську обласну міжгалузеву раду профспілок представили члени обласної тристоронньої соціально-економічної ради, керівники членських організацій облміжпрофради.

На порядку денному засідання були такі питання:

 1. 1.Виконання тристоронньої угоди між Херсонською обласною державною адміністрацією, Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини, профспілковими об’єднаннями Херсонської області за січень – серпень 2018 року.
 2. 2.Чергові вибори голови обласної тристоронньої соціально-економічної ради терміном на 1 рік.

По першому питанню порядку денного інформував Добровольський Анатолій Миколайович.

Він акцентував увагу, що загострюється наступ на права профспілок. Мають місце факти втручання роботодавців у статутну діяльність профспілкових організацій, тиску на них з метою ліквідації, незаконного звільнення профспілкових лідерів та активістів, неперерахування профспілкових внесків та коштів на культурно-масову та оздоровчу роботу.

Враховуючи вищезазначене та з метою об’єднання спільних зусиль у боротьбі за права людини праці профспілки вирішили провести 17 жовтня ц.р. у м. Києві Всеукраїнську профспілкову акцію протесту проти антисоціальної урядової політики підвищення цін і тарифів, неврахування пропозицій профспілок у проекті держбюджету на 2019 рік, а також наступу на права профспілок.

Він зазначив, що вирішення найважливіших питань у соціально-економічній сфері здійснювалось шляхом укладання тристоронніх угод між обласною держадміністрацією, профспілковими об’єднаннями області та об’єднанням роботодавців.

Наголосив, що у вирішені соціально-економічних питань на рівні підприємств установ, організацій важлива роль належить колективним договорам.

Відмітив, що одним із основним конфліктогенних чинників в нашому суспільстві є заборгованість із виплати заробітної плати. І тільки спільні зусилля виконавчої влади, організації роботодавців та профспілок сприятимуть вирішенню найгостріших соціально-економічних питань, зокрема збереженню та створенню робочих місць, гідного рівня заробітної плати та своєчасної її виплати.

Заслухавши і обговоривши доповіді від виконавчої влади, профспілок та роботодавців області, Херсонська обласна тристороння рада вирішила обрати головою Ради терміном на 1 календарний рік співголову Ради від обласної державної адміністрації – заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Чабана Вадима Івановича.

 

IMG 5699

 

Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок

 

 

 

[ Детальніше... ]

8 жовтня – День юриста

12179

 

Шановні юристи!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом!

 Ваша роль в процесі становлення демократичної, правової держави, утвердження прав і свобод людини є, безумовно, провідною. Ще з часів Стародавнього Риму саме юристи вважалися елітою нації і забезпечували перехід суспільства від звичаїв до законів і від законів до створення держави.

 Латинське «juris» означає не тільки «право», а й «справедливість». Для юристів це символ верховенства права. Бути юристом - велика честь і відповідальність.

 Юристи в профспілках є вартовими законності і права людини праці. Ваші професійні знання, майстерність, творчий підхід та інтелектуальний потенціал завжди слугують інтересам працівників – членів профспілки і є запорукою захисту їх прав.

 Від щирого серця бажаю вам професійних успіхів, міцного здоров'я, благополуччя, натхнення та твердої віри в прагненні до утвердження закону і справедливості.

 

З глибокою повагою

               Голова Федерації профспілок України                                   Григорій Осовий

 

 

[ Детальніше... ]

Про участь у солідарних протестних акціях профспілок

Эмблема профсоюза 22-267x300

 

У зв’язку з намірами Уряду підвищити ціну на природній газ та електроенергію для населення, заниженням основних державних соціальних стандартів і гарантій у проекті Державного бюджету на 2019 рік, нестачею коштів на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та організацій, посиленням наступу на права  профспілок,  Президія обласної ради профспілок

   П О С Т А Н О В Л Я Є :

 1. Підтримати рішення Президії Федерації профспілок України щодо проведення солідарних протестних дій профспілок у жовтні 2018 року та вимоги до органів законодавчої і виконавчої влади.
 2. Провести 9 жовтня 2018 року попереджувальну акцію у вигляді мітингу у м. Тернополі біля пам’ятника Івану Франку (вул.Сагайдачного, 6) з 16-ої години.
 3. Взяти участь 17 жовтня ц.р. у Всеукраїнській профспілковій акції протесту у м. Києві.
 4. Керівникам обласної ради профспілок та обласних галузевих профспілкових організацій:Контроль за виконанням постанови доручити голові обласної ради профспілок Присяжному А.В.
  • Здійснити відповідну роз’яснювальну роботу через місцеві засоби масової інформації, інформаційно-агітаційні намети та зустрічі у трудових коллективах.
  • Забезпечити кількість учасників акції у м. Києві, визначену рішеннями Всеукраїнських галузевих профспілок.

 

Голова обласної

ради профспілок                                                                                          А.В.Присяжний

[ Детальніше... ]

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ПІД ГАСЛОМ «ЗМІНИТИ ПРАВИЛА»: ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ СПРАВ ДЛЯ ЄС

CTR Ukrainian


До травня 2019 року нинішня Єврокомісія і Європарламент повинні «змінити правила» з метою забезпечення гідною працею населення ЄС, яке все більше розчаровується через поширення нестандартної зайнятості, низьку заробітну плату та зростання нерівності. Після європейських виборів у травні 2019 року, ймовірно, відбудуться значні зміни в складі двох європейських інститутів.

 

ЄКП розробила практичний перелік необхідних справ, який буде надано нинішнім і майбутнім інститутам ЄС у Всесвітній день дій за гідну працю, гасло якого в цьому році: «Змінити правила».

Ось цей список:

1. Прийняти усталену директиву про баланс роботи та особистого життя. Надати трудящим гарантії оплачуваної відпустки по догляду за дитиною, відпустку по догляду на дому та поліпшити умови відпустки по догляду за дитиною.

2. Прийняти Директиву про прозорі і передбачувані умови праці: вирішити проблему зловживань гнучкими трудовими договорами і надати конкретні права всім «нестандартним» працівникам, включаючи працівників платформної економіки і економіки спільного користування.

3. Здійснювати тиск на уряди, щоб змусити їх узгодити і реалізувати рекомендації щодо доступу до соціального захисту: гарантувати пенсії та інші виплати (охорона здоров'я, допомоги по безробіттю тощо) всім працівникам, включаючи самозайнятих.

4. Створити Європейське управління праці з повноваженнями і бюджетом для захисту прав трудящих у транскордонних ситуаціях.

5. Прийняти нове законодавство в сфері охорони здоров'я і безпеки, починаючи з амбітного обмеження професійного впливу канцерогенних речовин на виробництві.

6. Сприяти підписанню Міністерської декларації про справедливий перехід на грудневій Кліматичній конференції у Катовіце і включити справедливий перехід до Стратегії ЄС довгострокового скорочення викидів: змусити уряди взяти на себе зобов'язання передбачити і управляти зайнятістю і соціальними наслідками кліматичних дій, щоб гарантувати, що всі трудящі не залишаться осторонь при соціально справедливому переході до низьковуглецевої економіки.

7. Створити Партнерство за заробітну плату і колективно-договірне регулювання для вирішення проблеми нерівності в оплаті праці між країнами-членами ЄС і всередині їх: активно розвивати колективно-договірне регулювання як невід'ємну частину «конкурентної соціальної ринкової економіки».

8. Законодавчо закріпити на рівні ЄС захист інформаторів: у тому числі захист осіб, які інформують про умови праці, а також тих, людей, які хочуть робити це через профспілки.

9. Підтримувати інтеграцію мігрантів на робочих місцях на основі рівної оплати і умов праці!

 «Почався відлік часу для інститутів ЄС», - заявив Генеральний секретар ЄКП Лука Вісентін. «Вони повинні продемонструвати трудящим усієї Європи, що вони серйозно ставляться до справедливої ​​Європі-захисниці. Трудящі очікують гідної роботи, яка дозволить їм жити на задовільному рівні і забезпечувати своїм родинам розумний рівень життя. Замість цього багаті стають багатшими, а все більше і більше трудящих намагаються звести кінці з кінцями. Не дивно, що люди розчаровуються. Рішення очевидно, тому виконання завдань, що містяться в списку необхідних справ ЄКП, може стати досить хорошою підмогою напередодні європейських виборів».

 Департамент міжнародних зв'язків ФПУ

 

[ Детальніше... ]

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ПІД ГАСЛОМ «ЗМІНИТИ ПРАВИЛА»: ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ СПРАВ ДЛЯ ЄС

CTR Ukrainian

 

До травня 2019 року нинішня Єврокомісія і Європарламент повинні «змінити правила» з метою забезпечення гідною працею населення ЄС, яке все більше розчаровується через поширення нестандартної зайнятості, низьку заробітну плату та зростання нерівності. Після європейських виборів у травні 2019 року, ймовірно, відбудуться значні зміни в складі двох європейських інститутів.

 

ЄКП розробила практичний перелік необхідних справ, який буде надано нинішнім і майбутнім інститутам ЄС у Всесвітній день дій за гідну працю, гасло якого в цьому році: «Змінити правила».

Ось цей список:

1. Прийняти усталену директиву про баланс роботи та особистого життя. Надати трудящим гарантії оплачуваної відпустки по догляду за дитиною, відпустку по догляду на дому та поліпшити умови відпустки по догляду за дитиною.

2. Прийняти Директиву про прозорі і передбачувані умови праці: вирішити проблему зловживань гнучкими трудовими договорами і надати конкретні права всім «нестандартним» працівникам, включаючи працівників платформної економіки і економіки спільного користування.

3. Здійснювати тиск на уряди, щоб змусити їх узгодити і реалізувати рекомендації щодо доступу до соціального захисту: гарантувати пенсії та інші виплати (охорона здоров'я, допомоги по безробіттю тощо) всім працівникам, включаючи самозайнятих.

4. Створити Європейське управління праці з повноваженнями і бюджетом для захисту прав трудящих у транскордонних ситуаціях.

5. Прийняти нове законодавство в сфері охорони здоров'я і безпеки, починаючи з амбітного обмеження професійного впливу канцерогенних речовин на виробництві.

6. Сприяти підписанню Міністерської декларації про справедливий перехід на грудневій Кліматичній конференції у Катовіце і включити справедливий перехід до Стратегії ЄС довгострокового скорочення викидів: змусити уряди взяти на себе зобов'язання передбачити і управляти зайнятістю і соціальними наслідками кліматичних дій, щоб гарантувати, що всі трудящі не залишаться осторонь при соціально справедливому переході до низьковуглецевої економіки.

7. Створити Партнерство за заробітну плату і колективно-договірне регулювання для вирішення проблеми нерівності в оплаті праці між країнами-членами ЄС і всередині їх: активно розвивати колективно-договірне регулювання як невід'ємну частину «конкурентної соціальної ринкової економіки».

8. Законодавчо закріпити на рівні ЄС захист інформаторів: у тому числі захист осіб, які інформують про умови праці, а також тих, людей, які хочуть робити це через профспілки.

9. Підтримувати інтеграцію мігрантів на робочих місцях на основі рівної оплати і умов праці!

 «Почався відлік часу для інститутів ЄС», - заявив Генеральний секретар ЄКП Лука Вісентін. «Вони повинні продемонструвати трудящим усієї Європи, що вони серйозно ставляться до справедливої ​​Європі-захисниці. Трудящі очікують гідної роботи, яка дозволить їм жити на задовільному рівні і забезпечувати своїм родинам розумний рівень життя. Замість цього багаті стають багатшими, а все більше і більше трудящих намагаються звести кінці з кінцями. Не дивно, що люди розчаровуються. Рішення очевидно, тому виконання завдань, що містяться в списку необхідних справ ЄКП, може стати досить хорошою підмогою напередодні європейських виборів».

 Департамент міжнародних зв'язків ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Робочий графік Голови ФПУ

 

 

10 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

16.00 - Проведення селекторної наради керівників членських організацій ФПУ з приводу проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

 

 

8-9 жовтня

 

 Перебування у м. Кіровоград та участь у заходах з проведення попереджувальної Всеукраїнської профспілкової акції протесту до Всесвітнього дня дій за гідну працю

 

 

8 жовтня

 

09.30 – участь у Міжнародному круглому столі з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю на тему: «Майбутнє сфери праці. 100 річчя МОП»

 

6-9 жовтня

 

Прийом делегації Міжнародної організації праці

 

8 жовтня

 

10.00 - участь у роботі круглого столу «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці»

 

 

14.00 - зустріч зі старшим спеціалістом з правових питань Департаменту правових норм Міжнародного бюро праці Оксаною Вольфсон щодо Скарги ФПУ проти Уряду України про порушення Конвенцій МОП №87 та №98

 

 

 

3 жовтня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

1 жовтня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

12.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

28 вересня

 

13.00 - зустріч спільно з профкомом апарату ФПУ з ветеранами профспілкового руху з нагоди Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку

 

27 вересня

 

12.00 – зустріч з керівництвом та профактивом Полтавської обласної ради профспілок

 

25-26 вересня

 

Участь у роботі Другого Харківського міжнародного юридичного форуму (м. Харків, Університет ім. Ярослава Мудрого)

 

25 вересня

 

16.00 - робоча нарада з профактивом Об’єднання профспілок Харківської області з актуальних питань діяльності профспілок у сучасних умовах

 

24 вересня

 

09.00 - проведення апаратної наради  з підбиття підсумків засідання Президії ФПУ 20 вересня ц.р.


 

20 вересня

 

 

10.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

19 вересня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

18 вересня

 

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок та профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

17 вересня

 

 

 

09.00 - проведення апаратної наради з підготовки до засідання Президії ФПУ

 

10 - 14 вересня

 

 

 

Участь в 11-й Літній школі - саміті членських організацій Пан Європейської регіональної ради (м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

 

З 6 серпня по 7 вересня Голова ФПУ перебуває у відпустці.

Обов'язки Голови ФПУ на цей період виконує заступник Голови ФПУ Володимир Володимирович Саєнко (тел. приймальної - 284-31-50).


1 серпня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

30 липня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ

 

14.00  участь у  засіданні  СПО об’єднань профспілок

 

 

26 липня

 

12.30 – участь в акції пікетування Окружного суду м. Києва на підтримку вимог Полтавської обласної ради профспілок

 

 

25 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

24 липня

 

 

16.00 – участь у церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією профспілок України

 

 
 

23 липня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ щодо підготовки акції протесту на підтримку Полтавської обласної ради профспілок 26 липня ц.р.

 

18 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

16 липня

 

 

09.00 - Нарада із заступниками Голови ФПУ

 

14-16 липня

 

 участь у семінарі "Роль регіональних ЗМІ в процесі децентралізації влади", який приурочений до 170 років виходу першої профспілкової газети у Львові

 


11 липня

 


11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

9 липня 

 


12.00 - участь у засіданні СПО об'єднань профспілок

 

5 липня

 

9.30  - участь у засіданні Комітету економічного розвитку

 

12.00 - зустріч з соціальними партнерами в Мінсоцполітики

 

14.00 - проведення засідання Консультаційної  Ради при Голові ФПУ

 

 

4 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

2 липня

 

10.00 - робоча зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом

 

 

27 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

25 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

22 червня

 

09.00 – участь у Національному круглому столі в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці

 

21 червня

 

10.00 – проведення засідання президії ФПУ

 

20 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

19 червня

 

08.30 – участь у акції протесту шахтарів

 

09.30 – участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

18 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

14.30 – проведення наради керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

15 червня

 

 

 

13.00 – участь у засіданні Української сторони платформи Громадянського суспільства Україна-ЄС

 

14 червня

 

09.00 – участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку ПЕК, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

 

11.00 – участь у засіданні Київської міської Ради профспілок з питань організаційно-фінансового зміцнення профспілкової діяльності

 

13 червня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

12 червня

 

 

 

15.00 – участь у робочому засіданні з питання виборів членів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС від профспілок

 

 

 

11 червня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

4-8 червня

 

Участь у 107-й сесії Міжнародної конференції праці (м.Женева, Швейцарія)

 

 

31 травня

 

 

14.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питання захисту прав профспілок

 

30 травня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

 

 

29 травня

 

 

 

09.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

24-25 травня

 

 

 

Участь у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок (м.Лондон)

 

 

 

23 травня

 

 

 

11.00 – участь у Національному форумі «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту»

 

 

 

21 травня

 

 

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ та його заступників з керівниками структурних підрозділів заступниками

 

 

 

11.00 – участь у нараді членів правлінь фондів соціального страхування, пенсійного фонду України для визначення позиції профспілок щодо шляхів удосконалення управління фондами, ефективного використання страхових коштів, правового статусу майна фондів соціального страхування

 

18 травня

 

 

 

13.00 – участь в урочистих зборах з нагоди 25-річчя створення Академії праці, соціальних відносин і туризму

 

 

 

16 - 17 травня

 

 

 

Участь у попереджувальній акції протесту профспілок Закарпатської області «Профспілкова хвиля протесту» (м. Ужгород)

 

 

 

15 травня

 

 

 

12.00 – участь у розширеному засіданні Вченої ради АПСВТ

 

14 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю голови ФПУ, заступників Голови ФПУ та керівників структурних підрозділів. 

 

14.30 - участь у засіданні СПО обєднань профспілок.

 

11 травня

 

13.30 - участь у прес-конференції в ІА УНІАН на тему «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові»,

 

7- 8 травня

 

Напередодні Дня Перемоги зустрічі та привітання Голови ФПУ з ветеранами Другої світової та профспілкового руху. 

 

3 травня

 

9.00 - Голова ФПУ  провів скайп-конференцію з головою з головою Закарпатської обласної ради профспілок Володимиром Фленьком, іншими представниками облрадищодо Всеукраїнської попереджувальної акції протесту. 

 

2 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю заступнкиів Голови ФПУ, керівників структурних підрозділів ФПУ

 

16.00 - участь у засіданні Робочої групи щодо врегулювання питань, повязаних з визначенням статусу і використання майна, що перебувало у користуванні профспілкових організацій колишнього Союзу РСР.

 

 

 

27 квітня

 

 

 

09.00 - участь у IV Форумі енергоефективного партнерства 2018 «Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

 

 

 

10.00 - Вшанування пам’яті загиблих на виробництві в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

11.00 - Участь у церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

Зустріч з міністром соціальної політики України Ревою А.А. (час уточнюється)

 

 

 

26 квітня

 

 

 

09/00 - eчасть у заходах до Дня Чорнобильської трагедії

 

 

 

11.00 – участь у IV засіданні ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України: «Про поточний соціально-економічний стан енергетики і електротехніки, спільні дії соціальних партнерів щодо їх подальшого розвитку та виконання Галузевих угод і колективних договорів за 2017 рік і укладання їх на 2018 рік»

 

 

 

14.00 - участь у брифінгу у ІА «Укрінформ» на тему: «Захищене і здорове покоління» присвячений Дню охорони праці в Україні

 

 

 

 

 

25 квітня

 

 

 

11.00 - участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок Рівненської області «Про роботу та завдання Федерації профспілок Рівненської області, її членських організацій та роль первинних профспілкових організацій у розвитку профспілкового руху в умовах реформ»

 

 

 

24 квітня

 

 

 

Участь в Естафеті поколінь з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок (м. Житомир),

 

12.00 - участь у презентації книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист» та

 

13.00 - у благодійній акції в Житомирському військовому госпіталі по врученню учасникам АТО книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист»

 

 

 

23 квітня

 

 

 

09.30 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

14.00 – участь в установчих зборах Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

 

 

16.00 - зустріч Голови ФПУ з членами Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»

 

 

 

17.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питань захисту майнових прав профспілок

 

20 квітня

 

10.00 – проведення обговорення питань із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення

 

18 квітня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17 квітня

 

Участь у засіданні української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 квітня

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ із заступниками

 

12.30 - Участь у навчальному семінарі для голів та профспілкового активу первинних організацій Профспілки авіабудівників України

 

 

12 квітня

 

 

Участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, Бельгія)

 

 

11 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

10 квітня

 

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ

 

5 квітня

 

 

09.00 – проведення засідання профспілкової сторони НТСЕР

 

 11.00 – участь у засіданні НТСЕР

 

 

 

4 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

3 квітня

 

 

 

10.30 - участь у засіданні круглого столу на тему: «Стан та перспективи реформування соціального діалогу в Україні»

 

 

 

2 квітня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підбиття підсумків засідань Президії та Ради ФПУ

 

29 березня

 

09.00 – проведення засідання Ради ФПУ

 

27-28 березня

 

09.00 – проведення засідання Президії ФПУ

15.00 – участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з майнових питань

 

 

26 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідань Ради та Президії ФПУ

 

23 березня

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

11.00 – участь в Урочистому засіданні Київської обласної ради профспілок з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення профоб’єднання

 

 

22 березня

 

 

Участь у IV-му засіданні Ради Об’єднання профспілок Харківської області

 

 

21 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

20 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету

 

15 березня

 

11.00 - участь у III-й звітно-виборчій Конференції Об'єднання профспілок Львівщини

 

14 березня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.00 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

13 березня

 

10.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

12 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

5-7 березня

 

Участь у 12-му засіданні Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР), м. Брюссель, Бельгія

 

 

 

28 лютого

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

27 лютого

 

 

9.00 – 16.00 Участь у семінарі-навчанні для голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’днань на базі Національної академії державного управління при Президентові України

 

 

16.00 - участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

26 лютого

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12 – 27 лютого

 

 

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці.

 

(на це період його обов’язки виконує заступник голови ФПУ Володимир Саєнко)

 

8 лютого

 

14.00 – участь у засідання робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2018 рік

 

6-7 лютого

 

Участь у роботі міжнародної конференції «Майбутнє сфери праці, сталий розвиток, завдання та перспективи профспілок (м. Баку, Азербайджан)

 

4-5 лютого

 

Участь у 5-му з’їзді Конфедерації профспілок Азербайджану (м. Баку, Азербайджан)

 

 

2 лютого

 

 

16.00 - участь у заходах з нагоди відзначення 100-ліття з Дня створення Геологічної служби України

 

 

31 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17.30 – участь у засіданні Національного комітету з промислового розвитку під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва

 

 

30 січня

 

 

09.30 – проведення наради з керівниками всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, м. Києва та Київської обл.

 

 

29 січня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи за участю керівників членських організацій ФПУ

 

 

26 січня 

 

09.30 - робоча зустріч з Першим Віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим і представниками майнового комплексу профспілок.

 

18.00 - участь в урочистостях, присвячених 60-річчу діяльності МЦКМ ФПУ

 

24 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

15.00 - у рамках відзначення 60-річчя Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України привітання трудового колективу МЦКМ

 

 

23 січня

 

 

 

09.30 – участь у зустрічі з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

22 січня

 

 09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

11.00 – проведення наради з питань майнового комплексу ФПУ

 

12.00 – участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, який відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім»

 

 

19 січня

 

10.00 - зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

18 січня

 

10.00 - зустріч з Директором Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

 

17 січня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

13.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 січня

 

16.00 - зустріч з членами делегації ФПУ, які візьмуть участь у 62-й сесії Комісії ООН зі становища жінок

 

15 січня

 

09.00 - нарада Голови ФПУ із заступниками

14.00 – запис інтерв’ю Телеканалу «Україна» з питань ліквідації заборгованості по зарплатах

 

10 січня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

Участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

 

 

9 січня

 

 

 

14.00 - проведення засідання робочої групи з питань розвитку промисловості за участі керівники всеукраїнських профспілок промислової сфери

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань найважливіших завдань на 2018 рік (участь профспілок у роботі над законопроектами, нормативно-правовими актами тощо)

 

27 грудня

 

09.00 – участь у акції Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту за погашення заборгованості по заробітній платі працівників облавтодорів

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

26 грудня

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ

14.30 – участь у засіданні СПО об’єднань профспілок

 

22 грудня

 

 

 

11.00 - участь у дискусії «Зовнішня політика 2017 року: успіхи та прорахунки»

 

 

 

 

21 грудня

 

 

 

10.00 – участь у засіданні Президії Федерації профспілок України

 

 

 

20 грудня

 

 

 

15.00 - участь у зустрічі Української сторони Платформи громадянського суспільства з офісом Віце-прем'єра – міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Урядовим офісом

 

 

 

Участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

19 грудня

 

 

 

13.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

 

 

18 грудня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідання Президії ФПУ 21.12.2017

 

 

 

12.-00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, профоб’єднань м. Києва та Київської обл. з питань порядку денного Президії ФПУ

 

 

 

15.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні колегії Державної служби України з питань праці

 

 

 

13 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 – проведення наради керівників профоб’єднань – суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017р.

 

 

 

12 грудня

 

 

10.00 – участь у семінарі-нараді завідувачів фінвідділами-головних бухгалтерів членських організацій та підприємств ФПУ

 

 

 

11 грудня

 

 

 

9.00 - проведення апаратної наради з питань підготовки до засідання Президії ФПУ 21.12.2017

 

 

8 грудня

 

09.30 – участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

 

 

14.30 – запис програми на «Радіо «Голос Столиці» Київ-106 FM, яка вийде в ефір 10 грудня та буде присвячена Дню прав людини.

 

 

7 грудня

 

14.30 - зустріч з представниками Пенсійного фонду України стосовно стану реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та подальших кроків у розвитку пенсійної системи


 

6 грудня

 

 11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

5 грудня

 

11.00 – участь у Національному форумі «Трансформація України» за участю представників громадянського суспільства, членів українського Парламенту, представників Уряду і бізнесу, зарубіжних експертів і послів, голів дипломатичних місій міжнародних організацій, високопоставлених представників українського духовенства, а також відомих громадських діячів.

 

 14.00 – участь у прес-конференції в ІА «Укрінформ» на тему: «Профспілки за соціальний Держбюджет-2018».

 

 

4 грудня

 

9.00 - Проведення апаратної наради з питань підготовки до інформаційного пікетування органів державної влади та виконання вимог профспілок у проекті Держбюджету-2018

 

12.00 – проведення наради всеукраїнських профспілок, профоб’єднань м. Києва, Київської обл. та апарату ФПУ з питань підготовки до інформаційного пікетування органів державної влади

 

1 грудня

 

16.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

 

30 листопада

 

8.00 - участь у зустрічі Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі з представниками профспілок - членами СПО об'єднань профсплок з питань бюджетного процесу..    

 

11.00 – участь у VI З’їзді Профспілки працівників зв’язку України

 

 

29 листопада

 

11.00 – участь у Пленумі Профспілки працівників освіти і науки України

 

 

28 листопада

 

 

16.00 – робоча зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим з питань врахування профспілкових пропозицій у проекті Держбюджету на 2018 рік

 

27 листопада

 

Голова ФПУ Григорій Осовий відмінив робочу поїздку для участі у роботі Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок у Брюсселі 29 листопада - 2 грудня ц.р. через необхідність постійного контролю за виконанням протокольних рішень і доручень за результатами зустрічі керівників профспілок з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом 7 листопада ц.р., активну участь профспілок у бюджетному процесі та у зв'язку з рішенням Президії ФПУ про проведення профспілкових акцій на підтримку своїх вимог до Державного бюджету на 2018 рік

 

27 листопада

 

9.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

12.00 - участь у засіданні Президії ФПУ

 

22 - 25 листопада

 

Участь у Міжнародній тристоронній конференції Міжнародної асоціації соціально-економічних рад та подібних інституцій "Соціальний діалог та майбутнє сфери праці" (Афіни, Греція)

 

16 листопада

 

10.00 – проведення засідання робочої групи з підготовки вимог до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України й координації роботи з підготовки і проведення акції

 

14.00 – участь у нараді керівників профоб’єднань щодо утворення нового СПО об’єднань профспілок

 

14.30 – проведення Засідання СПО об’єднань профспілок

 

15 листопада

 

09.30 – участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

16.00 - участь у засіданні круглого столу на тему «Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні»

 

14 листопада

 

11.00 – участь у засіданні Центральної ради Профспілки машинобудівників та приладобудівників України: «Про завдання виборних органів Профспілки у колективно-договірній кампанії 2018 року».

 

13 листопада

 

09.00 – проведення апаратної наради за участю заступників Голови ФПУ та керівників структурних підрозділів апарату ФПУ

 

10.30 – проведення наради з питань тактики подальших дій ФПУ стосовно забезпечення соціально-економічних та трудових прав громадян

 

15.30 - участь у загальнонаціональній презентації результатів комплексного дослідження: «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва»


 

9 листопада

 

 

09.30 – участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Історія зародження і розвиток профспілкового руху в Україні», м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка

 

 
 

8 листопада

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

14.30 - участь у круглому столі на тему: «Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави»

 

 

 


[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31