05 листопада 2018

Профспілкова делегація на зустрічі у міністра

Изображение 1159

 

5 листопада 2018 року, напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулася зустріч Міністра культури України Євгена Нищука з представниками Профспілки працівників культури України для обміну думками та обговорення питань соціально-економічного характеру сфери культури, які потребують термінового вирішення на державному рівні.

 

Профспілкову делегацію представляли: Голова Профспілки Людмила Перелигіна, заступник Голови Профспілки Галина Гайдук та голови обласних організацій Профспілки: Вінницької – Тетяна Побережна, Дніпропетровської – Анатолій Яловий, Житомирської – Неля Паламарчук, Запорізької - Олена Бойко, Львівської – Михайло Підгурський, Хмельницької – Микола Луценко, Черкаської – Василь Марштупа.

 

Изображение 1155

 

Привітавши Міністра з професійним святом, Голова Профспілки Людмила Перелигіна зазначила, що нашим головним кредом у взаємовідносинах з Міністерством є конструктивний соціальний діалог. Тільки через тісне соціальне партнерство можлива мобілізація зусиль виконавчої влади та Профспілки.

Ця зустріч відбувається після Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня, за результатами якої Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав урядові доручення щодо активізації соціального діалогу з проблемних питань.

 

Изображение 1308

 

Учасники зустрічі підкреслили, що з метою ефективного просування державних реформ у сфері культури необхідно: урядовою постановою затвердити «мінімальний культурний кошик», внести зміни до Бюджетного кодексу України в частині надання з державного бюджету культурної субвенції, поширити освітню субвенцію на мистецькі школи комунальної форми власності. Саме ці комплексні заходи дозволять запобігти руйнуванню сфери культури у регіонах, особливо у сільській місцевості.

Крім того, працівники культури чекають позитивного вирішення владою питань щодо 50-відсоткового підвищення оплати праці працюючим на «лінії розмежування» у Донецькій та Луганській областях, внесення змін до Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України в частині відновлення ушкоджених закладів та стимулювання розвитку культури в цих регіонах, виплати допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та доплати за вислугу років працівникам цирків, філармоній та концертних організацій, розроблення Стратегії розвитку клубної сфери в Україні та інших.

 

Изображение 1250

 

У виступах йшлося про найболючіші проблеми, з якими стикаються профспілковці сьогодні у регіонах. На жаль, законодавчим механізмом органам місцевого самоврядування надано повної самостійності та максимальних повноважень у вирішенні подальшої долі районних, міських, сільських закладів культури, а практика засвідчує, що у більшості новостворених громад відношення до культури залежить, в першу чергу, від світотгляду та свідомості нових власників на місцях. Тому, в регіонах мають місце як позитивні, так і негативні приклади реорганізації їх діяльності.

 

Изображение 1382

 

В ході заходу зазначалося, що зустрічі такого роду – ще одна можливість підвести підсумки конструктивної співпраці та визначити пріоритети подальшого розвитку української культури в умовах масштабного державного реформування з наголосом на посилення соціального статусу працівника культури. Як зазначив Міністр культури Євген Нищук, культурний працівник уособлює імідж країни та несе у собі атмосферу того, що у ній відбувається.

Пропозиції Профспілки знайшли схвальну підтримку Міністра культури України.

 

Изображение 1429

 

Профспілка працівників культури України

 

[ Детальніше... ]

ЗАЯВА Президії Федерації профспілок Рівненської області

ima777ges

 

До Президента України,

Прем’єр-міністра України,

Керівникам правоохоронним органів

 

ЗАЯВА

 

Президії Федерації профспілок Рівненської області

 

Людина, її життя, здоров'я, честь і гідність, недоторканність та безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Так записано у нашій Конституції – основному законі України.

На жаль, черга людських смертей продовжується. Вбивають українців на Сході, десятки гинуть на дорогах мало не щодень, непоодинокими стали випадки, коли нахабно вбивають людей за їх професійну діяльність.

Вчора стало відомо про те, що ще одне замовне вбивство виконане. Померла в лікарні Катерина Гандзюк, громадська активістка, радниця мера Херсона, яку ще наприкінці липня облили сірчаною кислотою.

Таким чином, безпекова складова в Україні стала абстрактною величиною. Виходячи з дому, ми не маємо впевненості, що повернемося ввечері до своїх рідних і близьких. За вбивства карають виконавців, і то не завжди, а вони – всього лише зброя в чиїхось руках.

Приклади безкарності породжують нові прецеденти. Можливо саме зараз вже хтось лихий планує новий замах на «незгідного» активіста, і від того якою буде реакція на даний випадок громадськості і правоохоронних органів залежить, чи буде повторення таких смертей. Вони поки спостерігають. Роздумують, вичікують, але не зважуються.

Цих убивць – потенційних і фактичних – зупинять тільки дії.

Ми, профспілчани Рівненщини, звертаємось до Президента, як гаранта Конституції, до правоохоронних органів – знайдіть винних, покарайте, не допустіть своєю бездіяльністю нових вбивств, нападів на тих, хто думає інакше.

Забезпечте фундаментальну потребу людини – бути захищеною, відчувати себе в безпеці.

 

05.11.2018 р.

Федерація профспілок Рівненської області

[ Детальніше... ]

Не лише бізнес має відчувати переваги Угоди про асоціацію з ЄС – Президент закликав піднімати зарплати найманим працівникам

7aab7e78722239844b4b02a2d4b2368b 1540997710 extra large

 

 

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу констатував, що Україні вдалося вивести економіку з кризового стану й досягти стійкого відновлення економічного зростання.

«Ми вийшли, зараз поки стриманий оптимізм, майже на чотири відсотки. Проте суспільству потрібні не цифри, а якісні зрушення у рівні життя людей», - наголосив Глава держави. За його словами, такі зрушення нерозривно пов’язані з якісними змінами бізнес-середовища, які є передумовою для створення нових робочих місць, зростання доходів працюючих, модернізації секторів вітчизняної економіки, збалансованості бюджету, валютної та цінової стабільності. Президент наголосив, що орієнтир – створення в Україні бізнес-середовища, яке насправді було би дружнім для бізнесу і мотивуватиме до розкриття підприємницького потенціалу, інвестування, стратегічно орієнтованого розвитку країни.

«Ми здійснюємо кроки у напрямку такого бізнес-середовища і влада розраховує на вашу взаємність. На соціальну відповідальність бізнесу, на роботу винятково у легальному правовому полі», - підкреслив Петро Порошенко. Він наголосив, що саме прозорість дає можливість продемонструвати чесну і добросовісну конкуренцію, прибрати неконкурентні переваги тіньової економіки, водночас має бути постійна відкритість до діалогу Уряду і Президента.

«Кроки із покращення інвестиційного клімату мають точно супроводжуватися продовженням політики легалізації зайнятості і зростання заробітних плат, що в свою чергу дасть можливість підвищувати пенсії», - зазначив Глава держави, зауваживши, що в Україні зараз близько 4,5 млн людей працюють на мінімальну заробітну плату. Він також наголосив, що з одного боку має відбуватись підвищення мінімальної заробітної плати, а з іншого боку – детінізація зарплат.

Президент розповів, що на регулярних зустрічах з бізнес-середовищем роботодавці дедалі частіше скаржаться на дефіцит робочої сили. «Наголошую, у нас є два шляхи – або залізна завіса зразка Радянського союзу, або підвищення зарплат всередині країни», - наголосив Президент. Він додав, що ринок праці в Україні має бути конкурентноздатним не з Середньою Азією, а з ЄС. За словами Президента, згідно офіційних даних прикордонної служби – різниця між кількістю людей, які виїхали з України, і українців, які повернулися, за весь 2017 рік складає трохи більше 200 тис. «Тому цифри, якими лякали, що у нас один, два, три млн на рік поїхали – це просто неправда. (Однак – ред.) тенденція зростає. В 2018 році – на 10-15% виїжджає більше», - додав Президент. Він наголосив, що Україна стає частиною європейського ринку праці, а отже ніхто і ніщо не може захистити українських роботодавців від конкуренції на цьому ринку.

«Бізнес, бізнес в цілому, принаймні експортно орієнтований, вже отримує вигоду від Угоди про асоціацію. Так само вигідною вона має стати і для найманих працівників. На основі створення нових висококваліфікованих робочих місць, бо мова йде не просто про підвищення зарплати, а про підвищення продуктивності праці. І лише поєднання цих факторів дає правильну відповідь», - наголосив Президент. Він зауважив, що цього можливо досягнути завдяки інвестуванню в засоби виробництва через податок на виведений капітал.

«Середній рівень зарплати в країні, слава Богу, протягом останніх років зростає. Але ще не час з цього приводу відкорковувати шампанське. Його не всі можуть собі дозволити, тому що рівень доходів в країні все ще надзвичайно низький, і мільйони людей – ми маємо чітко це розуміти – на жаль, все ще ледве зводять кінці з кінцями. І це наша з вами робота, ваша робота – платити конкурентну платню тим, хто працює в приватному секторі», - підкреслив Глава держави.

Президент зауважив, що регулярно спілкується з представниками бізнесу, в тому числі і для того, щоб подбати про інтереси найманих працівників. «І це наше спільне завдання – не лише захищати інтереси бізнесу. Даруйте, це не тільки ваші прибутки, а саме кількість робочих місць і рівень зарплати – ось кінцева мета будь-яких спільних зусиль влади та бізнесу, державно-приватного партнерства», - наголосив Петро Порошенко.

 

Офіційне інтернет-представництво

Президента України

[ Детальніше... ]

Волинським профспілкам – 70!

45146884

 

1 листопада 2018 року на Волині відбулося урочисте засідання Ради Федерації профспілок області, приурочене до 70-річчя від дня її створення.

 

Урочисте дійство відбулося в актовій залі Навчально-методичного центру профспілок області. З усіх куточків Волині на це свято прибули профспілкові активісти, працівники, обласні соціальні партнери та ветерани профспілкового руху.

       Учасників урочистого засідання зустрічав струнний квартет викладачів Волинського коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського.

 

IMG 6125

 

       Гімном Федерації профспілок України у виконанні вокально-хореографічого колективу «Освітянка» профспілки працівників освіти і науки Горохівського району разом з присутніми розпочалося засідання.

       У вітальному слові до присутніх голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф сказала: «Волинь – це багатий і щедрий край, оспіваний у легендах і піснях. Це древня священна земля, де творила Леся Українка, це заповідник козацької слави – Берестечко, святий і чудодійний Зимненський монастир, мальовничий синьоокий Світязь. А ще волинська земля славиться своїми людьми, чиї руки вирощують хліб, творять вишиванку, плекають дітей… Саме у цьому прекрасному куточку знайшло місце Волинське міжгалузеве профспілкове обєднання, яке має свою непросту історію створення, становлення й розвитку».

 

IMG 6207

 

       І наголосила, що основною метою Федерації – це об’єднання зусиль профспілок на захист економічних, соціальних, правових і духовних інтересів працюючих.

      З вітанням до ювілярів виступив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Він вручив найвищі профспілкові нагороди ювілярам, серед яких звання «Заслужений працівник профспілок України». Профспілкові активісти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки та з нагоди 70-річчя ФПО області отримали нагороди «Профспілкова відзнака», «Профспілкова звитяга», «Почесна Грамота Федерації профспілок України», «Подяка Голови Федерації профспілок України», «Почесна грамота Федерації профспілок області», а також «Почесна Грамота Волинської обласної адміністрації», «Подяка Волинської обласної ради» та «Подяка Луцької міської ради».

 

IMG 6131

 

       У ході дійства на сцені звучала поезія Василя Симоненка, виступили лауреат міжнародних та всеукраїнських музичних фестивалів і конкурсів зразковий ансамбль народної музики «Волиняни» Луцької музичної школи №3, ансамбль пан-флейтистів Волинського коледжу кульури і містецтв ім. Ігоря Стравінського, відомий акордеоніст Роман Вронка, вокальний квартет «Акорд», заслужені артисти України Галина Овсійчук і Василь Чепелюк.      

       Всі сучасні реалії, електронні петиції, Всеукраїнські акції, вимоги щодо зміни рівня заробітної плати, представництво наших профспілкових інтересів на всіх рівнях, контроль за безпекою на роботі і ще безліч щоденних клопотів – все це турботи профспілки. Тож сподіваємось, що діючи разом, ми досягнемо того, що всі матимемо гідні зарплати, чудовий відпочинок, якісне забезпечення.

 

IMG 6215

 

       У хороших справ – міцні крила. Згадуються побажання українського поета Василя Симоненка: «Воскресайте камянії душі, розчиняйте серця і чоло, щоб не сказали про нас грядущі – їх на Землі не було!».

      А ще під час свята лунали такі поетичні рядки:

 

       Вірші завжди єднали всі народи,

Поетів прославляли крізь віки,

Але немає краще нагороди,

Ніж нам дають єднання Профспілки.

В поезії рядки єднає рима,

Профспілка, ж, переслідує мотив,

Щоб з керівництвом за великими дверима

Єднався компромісом колектив.

Всяка, навіть найдовша дорога, неодмінно починається першим кроком. Ми зробили його сьогодні, прийнявши розумом і серцем необхідність зберегти і утвердити Федерацію профспілок Волині.

 

 IMG 6249

IMG 6165

 

Преслужба ФПО

 

[ Детальніше... ]

Тривають переговори з нової Генугоди

img0


На виконання Вимоги профспілок щодо припинення економії на людині праці та підвищення рівня основних державних стандартів і гарантій 1 листопада 2018 року відбулось засідання трьохсторонньої робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Генеральної угоди на 2018-2020 рр. з питань оплати праці.

 

Переговори відбуваються досить складно – неврегульованими залишаються такі принципові для профспілок питання, як визначення мінімальної заробітної плати та тарифної ставки працівника І розряду, шляхи погашення заборгованості з виплати заробітної плати, механізми підвищення середньої заробітної плати тощо.

Дата проведення наступного засідання тристоронньої робочої групи буде визначена у робочому порядку.

 

Департамент з питань

бюджету та оплати праці

[ Детальніше... ]

Тривають переговори з нової Генугоди

img0

 

На виконання Вимоги профспілок щодо припинення економії на людині праці та підвищення рівня основних державних стандартів і гарантій 1 листопада 2018 року відбулось засідання трьохсторонньої робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Генеральної угоди на 2018-2020 рр. з питань оплати праці.

 

Переговори відбуваються досить складно – неврегульованими залишаються такі принципові для профспілок питання, як визначення мінімальної заробітної плати та тарифної ставки працівника І розряду, шляхи погашення заборгованості з виплати заробітної плати, механізми підвищення середньої заробітної плати тощо.

Дата проведення наступного засідання тристоронньої робочої групи буде визначена у робочому порядку.

 

Департамент з питань

бюджету та оплати праці

[ Детальніше... ]

Інспектори праці профспілок підвищили свою кваліфікацію

20181102 091913 resized

 

 2 листопада 2018 року тижневий семінар з підвищення кваліфікації інспекторів праці профспілок завершився успішним складанням іспиту, який визначив рівень засвоєння теоретичного матеріалу та здобуття ними додаткових практичних навичок, потрібних для виконання професійних обов’язків, зокрема здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю та профспілки.

В ході семінару інспектори праці були авторитетно поінформовані щодо особливостей повноважень державних інспекторів праці в сучасних умовах, форм спільної роботи профспілкових організацій з територіальними органами Держпраці, зокрема, з питань протидії незадекларованій праці. Про все це семінаристам повідомила заступник директора департаменту з питань праці – начальник відділу з питань трудових відносин апарату Держпраці Коновалова Олена Анатоліївна.

 

20181102 121357 resized 1

 

З особливою увагою інспектори праці слухали Циганчук Наталію Антонівну, знаного в Україні адвоката, кандидата юридичних наук, доцента АПСВТ ФПУ, яка поділилася особистою практикою вирішення трудових спорів у судовому порядку. В процесі обговорення семінаристи обмінялися особистим досвідом представництва прав та інтересів членів профспілок у судах.

Слухачі семінару були також навчені новим формам оперативної комунікації за допомогою соціальних мереж, про які почули від керівника Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок Копиша Віталія Андрійовича. Практичні вправи, які виконували інспектори, додали їм нових вмінь підготовки матеріалів правового характеру на сайт, розуміння етики спілкування в мережі Інтернет.

Великий інтерес учасників семінару викликала тема: «Основи медіації», з якою виступила Тютюн Ольга Володимирівна, член Правління Національної асоціації медіаторів України, медіатор та тренер, заступник керівника Українського центру медіації [kmbs] по проектах регіонального розвитку. Присутні були у захопленні від можливостей, які відкриває медіація для позасудового вирішення трудових конфліктів, ознайомилися з її основними стадіями та прийомами.

 

20181102 093330 resized

 

Як вийти з будь-якого конфлікту без наслідків для себе і оточуючих, допомогти це зробити з найменшими втратами навчила інспекторів праці Максюта Наталія Дмитрівна – директор Центру управлінських технологій, викладач психології, магістр державного управління.

І, нарешті, про практику підготовки та проведення інспекційних перевірок роботодавців з питань додержання ними законодавства про працю, здійснюваних у порядку громадського контролю, особливостях захисту профспілкових прав у сучасних умовах семінаристів інформувала Сидоряк Ірина Георгіївна - заступник керівника департаменту правового захисту – заступник головного правового інспектора праці апарату ФПУ.

Таким чином, інспектори праці членських організацій ФПУ планово підвищили свою кваліфікацію, що дозволить їм продовжувати правозахисну роботу на більш високому рівні, надавати членам профспілок більш якісну правову допомогу.

 

 

 20181101 165542 resized

 

Бажаємо успіху в подальшій роботі наступним представникам членських організацій ФПУ, які пройшли навчання (підвищення кваліфікації):

 

№ п/п

ПІБ інспектора праці членської організації ФПУ

Посада, місце роботи інспектора праці

 1. 1.

 

Антипчук

Ольга Георгіївна

Юрисконсульт – правовий інспектор праці, Рівненська обласна організація Профспілки працівників культури України

 1.  

Ахмєдова

Жанна Вікторівна

Юрисконсульт, Луганський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

 1.  

Берестовий

Іван Федорович

Завідувач відділу правового захисту та охорони праці,

Черкаський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

 1.  

Гостєва

Світлана Анатоліївна

Юрисконсульт, Кіровоградський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

 1.  

Гречко

Юлія Леонідівна

Заступник голови Всеукраїнської профспілки «Футбол України»

 1.  

Дзюба

Олександр

Віталійович

Голова міської організації, Кропивницька міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

 1.  

Захарченко

Євген Валентинович

Завідувач відділу правового та організаційного забезпечення, Луганський обласний комітет Профспілки працівників державних установ України

 1.  

Ільїн

Андрій Анатолійович

Правовий інспектор праці, Донецький обласний комітет

Укрелектропрофспілки

 1.  

Калачова

Наталія Сергіївна

Юрист, Чернігівський обласний комітет Профспілки працівників охорони здоров’я України

 1.  

Ключевська

Ганна Василівна

Юрисконсульт, Закарпатська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

 1.  

Кравчук

Олександра Петрівна

Заступник завідувача відділом колективно-договірної та правової роботи, Центральний апарат Атомпрофспілки

 1.  

Луценко Олексій Федорович

Начальник відділу з правових та організаційних питань, Об’єднана профспілкова організація ПАТ «Укртелеком»

 1.  

Мазур

Наталя Володимирівна

Завідувач відділу організаційно-правової роботи, Профспілка працівників зв’язку України

 1.  

Мосяєв

Олексій Олександрович

Юрист , Одеська обласна організація   Профспілки працівників освіти і науки України

 1. 15.

Подимова

Ольга Геннадіївна

Головний спеціаліст відділу правової роботи, Миколаївська обласна рада профспілок

 1.  

Самбурська Катерина Петрівна

Завідувач економіко-правовим відділом, Добропільська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України

 1.  

Сидоренко

Тетяна Миколаївна

Юрисконсульт, Київська міська профспілка працівників АПК

 1.  

Овлах

Роман Володимирович

Правовий інспектор праці, Запорізький обком

Укрелектропрофспілки

 1.  

Шпильківська Олена Валеріївна

 

Юрист - правовий інспектор праці, відділ правової роботи виконавчого апарату Профспілки працівників охорони здоров’я України

 

                                                                       Департамент правового захисту

                                                                    апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Робочий графік Голови ФПУ

15 листопада

 

10.00 - участь у міжнародній конференції на тему: «Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам в Україні: як реалізувати конституційне право на пенсію?»

 

14 листопада

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

Зустріч з представниками європейської сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

13 листопада

 

09.00 - участь в міжнародному науково-практичному семінарі «Зміцнення засад у сфері бізнесу та прав людини: драйвери для України»

 

15.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 рік

 

 

8 листопада

 

 

 

09.00 - зустріч з делегацією данських профспілок керівництва ФПУ (у рамках проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»)

 

 

 

7 листопада

 

 

09.00 - проведення наради голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань і членів Організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок щодо стану виконання Вимог Всеукраїнської акції протесту профспілок (17.10.2018) та визначення подальших дій ФПУ та її членських організацій

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

6 листопада

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 р.

 

 

 

5 листопада

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

1 листопада

 

 

 

12.00 – Участь в урочистому засіданні Федерації профспілок Волинської області з нагоди 70-річчя утворення обласного профспілкового об’єднання

 

 

 

31 жовтня

 

 

 

10.00 - участь в Урочистому засіданні Чернівецької обласної ради профспілок з нагоди 70-річчя утворення обласного профспілкового об’єднання

 

 

 

30 жовтня

 

 

 

09.30 - участь в нараді щодо остаточного проекту звіту із стану системи безпеки та гігієни праці в гірничодобувній та вугільній промисловості України

 

 

 

18.00 - участь у засіданні Експертної ради Національного комітету з промислового розвитку

 

 

 

29 жовтня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

25 жовтня

 

 

Робоча зустріч з профактивом Полтавської області, м. Кременчук

 

 

 

24 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

22 жовтня

 

Участь у засіданні Виконавчого комітету Панєвропейської регіональної ради МКП (м. Брюссель, Бельгія)

 

19 жовтня

 

09.30 - участь у засіданні Організаційного комітету з підготовки і проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту

10.30 - участь у нараді з проблемних питань майнового комплексу ФПУ

 

18 жовтня

 

10.00 - участь у зборах голів первинних профспілкових організацій ПАТ «Укрпошта»

 

17 жовтня

 

09.00 - участь у Всеукраїнській профспілковій акції протесту

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

по завершенні акції - Підбиття підсумків Всеукраїнської профспілкової акції протесту

 

16 жовтня

 

09.30 – проведення засідання Організаційного комітету з підготовки Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

15.30 - участь у брифінгі у Верховній Раді України знагоди проведення 17 жовтня Всеукраїнської профспілкової акції протесту 

 

10 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

16.00 - Проведення селекторної наради керівників членських організацій ФПУ з приводу проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

 

 

8-9 жовтня

 

 Перебування у м. Кіровоград та участь у заходах з проведення попереджувальної Всеукраїнської профспілкової акції протесту до Всесвітнього дня дій за гідну працю

 

 

8 жовтня

 

09.30 – участь у Міжнародному круглому столі з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю на тему: «Майбутнє сфери праці. 100 річчя МОП»

 

6-9 жовтня

 

Прийом делегації Міжнародної організації праці

 

8 жовтня

 

10.00 - участь у роботі круглого столу «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці»

 

 

14.00 - зустріч зі старшим спеціалістом з правових питань Департаменту правових норм Міжнародного бюро праці Оксаною Вольфсон щодо Скарги ФПУ проти Уряду України про порушення Конвенцій МОП №87 та №98

 

 

 

3 жовтня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

1 жовтня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

12.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

28 вересня

 

13.00 - зустріч спільно з профкомом апарату ФПУ з ветеранами профспілкового руху з нагоди Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку

 

27 вересня

 

12.00 – зустріч з керівництвом та профактивом Полтавської обласної ради профспілок

 

25-26 вересня

 

Участь у роботі Другого Харківського міжнародного юридичного форуму (м. Харків, Університет ім. Ярослава Мудрого)

 

25 вересня

 

16.00 - робоча нарада з профактивом Об’єднання профспілок Харківської області з актуальних питань діяльності профспілок у сучасних умовах

 

24 вересня

 

09.00 - проведення апаратної наради  з підбиття підсумків засідання Президії ФПУ 20 вересня ц.р.


 

20 вересня

 

 

10.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

19 вересня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

18 вересня

 

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок та профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

17 вересня

 

 

 

09.00 - проведення апаратної наради з підготовки до засідання Президії ФПУ

 

10 - 14 вересня

 

 

 

Участь в 11-й Літній школі - саміті членських організацій Пан Європейської регіональної ради (м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

 

З 6 серпня по 7 вересня Голова ФПУ перебуває у відпустці.

Обов'язки Голови ФПУ на цей період виконує заступник Голови ФПУ Володимир Володимирович Саєнко (тел. приймальної - 284-31-50).


1 серпня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

30 липня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ

 

14.00  участь у  засіданні  СПО об’єднань профспілок

 

 

26 липня

 

12.30 – участь в акції пікетування Окружного суду м. Києва на підтримку вимог Полтавської обласної ради профспілок

 

 

25 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

24 липня

 

 

16.00 – участь у церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією профспілок України

 

 
 

23 липня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ щодо підготовки акції протесту на підтримку Полтавської обласної ради профспілок 26 липня ц.р.

 

18 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

16 липня

 

 

09.00 - Нарада із заступниками Голови ФПУ

 

14-16 липня

 

 участь у семінарі "Роль регіональних ЗМІ в процесі децентралізації влади", який приурочений до 170 років виходу першої профспілкової газети у Львові

 


11 липня

 


11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

9 липня 

 


12.00 - участь у засіданні СПО об'єднань профспілок

 

5 липня

 

9.30  - участь у засіданні Комітету економічного розвитку

 

12.00 - зустріч з соціальними партнерами в Мінсоцполітики

 

14.00 - проведення засідання Консультаційної  Ради при Голові ФПУ

 

 

4 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

2 липня

 

10.00 - робоча зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом

 

 

27 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

25 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

22 червня

 

09.00 – участь у Національному круглому столі в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці

 

21 червня

 

10.00 – проведення засідання президії ФПУ

 

20 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

19 червня

 

08.30 – участь у акції протесту шахтарів

 

09.30 – участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

18 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

14.30 – проведення наради керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

15 червня

 

 

 

13.00 – участь у засіданні Української сторони платформи Громадянського суспільства Україна-ЄС

 

14 червня

 

09.00 – участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку ПЕК, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

 

11.00 – участь у засіданні Київської міської Ради профспілок з питань організаційно-фінансового зміцнення профспілкової діяльності

 

13 червня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

12 червня

 

 

 

15.00 – участь у робочому засіданні з питання виборів членів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС від профспілок

 

 

 

11 червня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

4-8 червня

 

Участь у 107-й сесії Міжнародної конференції праці (м.Женева, Швейцарія)

 

 

31 травня

 

 

14.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питання захисту прав профспілок

 

30 травня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

 

 

29 травня

 

 

 

09.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

24-25 травня

 

 

 

Участь у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок (м.Лондон)

 

 

 

23 травня

 

 

 

11.00 – участь у Національному форумі «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту»

 

 

 

21 травня

 

 

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ та його заступників з керівниками структурних підрозділів заступниками

 

 

 

11.00 – участь у нараді членів правлінь фондів соціального страхування, пенсійного фонду України для визначення позиції профспілок щодо шляхів удосконалення управління фондами, ефективного використання страхових коштів, правового статусу майна фондів соціального страхування

 

18 травня

 

 

 

13.00 – участь в урочистих зборах з нагоди 25-річчя створення Академії праці, соціальних відносин і туризму

 

 

 

16 - 17 травня

 

 

 

Участь у попереджувальній акції протесту профспілок Закарпатської області «Профспілкова хвиля протесту» (м. Ужгород)

 

 

 

15 травня

 

 

 

12.00 – участь у розширеному засіданні Вченої ради АПСВТ

 

14 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю голови ФПУ, заступників Голови ФПУ та керівників структурних підрозділів. 

 

14.30 - участь у засіданні СПО обєднань профспілок.

 

11 травня

 

13.30 - участь у прес-конференції в ІА УНІАН на тему «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові»,

 

7- 8 травня

 

Напередодні Дня Перемоги зустрічі та привітання Голови ФПУ з ветеранами Другої світової та профспілкового руху. 

 

3 травня

 

9.00 - Голова ФПУ  провів скайп-конференцію з головою з головою Закарпатської обласної ради профспілок Володимиром Фленьком, іншими представниками облрадищодо Всеукраїнської попереджувальної акції протесту. 

 

2 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю заступнкиів Голови ФПУ, керівників структурних підрозділів ФПУ

 

16.00 - участь у засіданні Робочої групи щодо врегулювання питань, повязаних з визначенням статусу і використання майна, що перебувало у користуванні профспілкових організацій колишнього Союзу РСР.

 

 

 

27 квітня

 

 

 

09.00 - участь у IV Форумі енергоефективного партнерства 2018 «Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

 

 

 

10.00 - Вшанування пам’яті загиблих на виробництві в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

11.00 - Участь у церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

Зустріч з міністром соціальної політики України Ревою А.А. (час уточнюється)

 

 

 

26 квітня

 

 

 

09/00 - eчасть у заходах до Дня Чорнобильської трагедії

 

 

 

11.00 – участь у IV засіданні ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України: «Про поточний соціально-економічний стан енергетики і електротехніки, спільні дії соціальних партнерів щодо їх подальшого розвитку та виконання Галузевих угод і колективних договорів за 2017 рік і укладання їх на 2018 рік»

 

 

 

14.00 - участь у брифінгу у ІА «Укрінформ» на тему: «Захищене і здорове покоління» присвячений Дню охорони праці в Україні

 

 

 

 

 

25 квітня

 

 

 

11.00 - участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок Рівненської області «Про роботу та завдання Федерації профспілок Рівненської області, її членських організацій та роль первинних профспілкових організацій у розвитку профспілкового руху в умовах реформ»

 

 

 

24 квітня

 

 

 

Участь в Естафеті поколінь з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок (м. Житомир),

 

12.00 - участь у презентації книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист» та

 

13.00 - у благодійній акції в Житомирському військовому госпіталі по врученню учасникам АТО книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист»

 

 

 

23 квітня

 

 

 

09.30 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

14.00 – участь в установчих зборах Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

 

 

16.00 - зустріч Голови ФПУ з членами Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»

 

 

 

17.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питань захисту майнових прав профспілок

 

20 квітня

 

10.00 – проведення обговорення питань із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення

 

18 квітня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17 квітня

 

Участь у засіданні української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 квітня

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ із заступниками

 

12.30 - Участь у навчальному семінарі для голів та профспілкового активу первинних організацій Профспілки авіабудівників України

 

 

12 квітня

 

 

Участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, Бельгія)

 

 

11 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

10 квітня

 

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ

 

5 квітня

 

 

09.00 – проведення засідання профспілкової сторони НТСЕР

 

 11.00 – участь у засіданні НТСЕР

 

 

 

4 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

3 квітня

 

 

 

10.30 - участь у засіданні круглого столу на тему: «Стан та перспективи реформування соціального діалогу в Україні»

 

 

 

2 квітня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підбиття підсумків засідань Президії та Ради ФПУ

 

29 березня

 

09.00 – проведення засідання Ради ФПУ

 

27-28 березня

 

09.00 – проведення засідання Президії ФПУ

15.00 – участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з майнових питань

 

 

26 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідань Ради та Президії ФПУ

 

23 березня

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

11.00 – участь в Урочистому засіданні Київської обласної ради профспілок з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення профоб’єднання

 

 

22 березня

 

 

Участь у IV-му засіданні Ради Об’єднання профспілок Харківської області

 

 

21 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

20 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету

 

15 березня

 

11.00 - участь у III-й звітно-виборчій Конференції Об'єднання профспілок Львівщини

 

14 березня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.00 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

13 березня

 

10.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

12 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

5-7 березня

 

Участь у 12-му засіданні Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР), м. Брюссель, Бельгія

 

 

 

28 лютого

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

27 лютого

 

 

9.00 – 16.00 Участь у семінарі-навчанні для голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’днань на базі Національної академії державного управління при Президентові України

 

 

16.00 - участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

26 лютого

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12 – 27 лютого

 

 

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці.

 

(на це період його обов’язки виконує заступник голови ФПУ Володимир Саєнко)

 

8 лютого

 

14.00 – участь у засідання робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2018 рік

 

6-7 лютого

 

Участь у роботі міжнародної конференції «Майбутнє сфери праці, сталий розвиток, завдання та перспективи профспілок (м. Баку, Азербайджан)

 

4-5 лютого

 

Участь у 5-му з’їзді Конфедерації профспілок Азербайджану (м. Баку, Азербайджан)

 

 

2 лютого

 

 

16.00 - участь у заходах з нагоди відзначення 100-ліття з Дня створення Геологічної служби України

 

 

31 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17.30 – участь у засіданні Національного комітету з промислового розвитку під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва

 

 

30 січня

 

 

09.30 – проведення наради з керівниками всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, м. Києва та Київської обл.

 

 

29 січня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи за участю керівників членських організацій ФПУ

 

 

26 січня 

 

09.30 - робоча зустріч з Першим Віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим і представниками майнового комплексу профспілок.

 

18.00 - участь в урочистостях, присвячених 60-річчу діяльності МЦКМ ФПУ

 

24 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

15.00 - у рамках відзначення 60-річчя Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України привітання трудового колективу МЦКМ

 

 

23 січня

 

 

 

09.30 – участь у зустрічі з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

22 січня

 

 09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

11.00 – проведення наради з питань майнового комплексу ФПУ

 

12.00 – участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, який відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім»

 

 

19 січня

 

10.00 - зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

18 січня

 

10.00 - зустріч з Директором Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

 

17 січня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

13.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 січня

 

16.00 - зустріч з членами делегації ФПУ, які візьмуть участь у 62-й сесії Комісії ООН зі становища жінок

 

15 січня

 

09.00 - нарада Голови ФПУ із заступниками

14.00 – запис інтерв’ю Телеканалу «Україна» з питань ліквідації заборгованості по зарплатах

 

10 січня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

Участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

 

 

9 січня

 

 

 

14.00 - проведення засідання робочої групи з питань розвитку промисловості за участі керівники всеукраїнських профспілок промислової сфери

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань найважливіших завдань на 2018 рік (участь профспілок у роботі над законопроектами, нормативно-правовими актами тощо)

 

27 грудня

 

09.00 – участь у акції Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту за погашення заборгованості по заробітній платі працівників облавтодорів

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

26 грудня

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ

14.30 – участь у засіданні СПО об’єднань профспілок

 

22 грудня

 

 

 

11.00 - участь у дискусії «Зовнішня політика 2017 року: успіхи та прорахунки»

 

 

 

 

21 грудня

 

 

 

10.00 – участь у засіданні Президії Федерації профспілок України

 

 

 

20 грудня

 

 

 

15.00 - участь у зустрічі Української сторони Платформи громадянського суспільства з офісом Віце-прем'єра – міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Урядовим офісом

 

 

 

Участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

19 грудня

 

 

 

13.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

 

 

18 грудня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідання Президії ФПУ 21.12.2017

 

 

 

12.-00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, профоб’єднань м. Києва та Київської обл. з питань порядку денного Президії ФПУ

 

 

 

15.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні колегії Державної служби України з питань праці

 

 

 

13 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 – проведення наради керівників профоб’єднань – суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017р.

 

 

 

12 грудня

 

 

10.00 – участь у семінарі-нараді завідувачів фінвідділами-головних бухгалтерів членських організацій та підприємств ФПУ

 

 

 

11 грудня

 

 

 

9.00 - проведення апаратної наради з питань підготовки до засідання Президії ФПУ 21.12.2017

 

 

8 грудня

 

09.30 – участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

 

 

14.30 – запис програми на «Радіо «Голос Столиці» Київ-106 FM, яка вийде в ефір 10 грудня та буде присвячена Дню прав людини.

 

 

7 грудня

 

14.30 - зустріч з представниками Пенсійного фонду України стосовно стану реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та подальших кроків у розвитку пенсійної системи


 

6 грудня

 

 11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

5 грудня

 

11.00 – участь у Національному форумі «Трансформація України» за участю представників громадянського суспільства, членів українського Парламенту, представників Уряду і бізнесу, зарубіжних експертів і послів, голів дипломатичних місій міжнародних організацій, високопоставлених представників українського духовенства, а також відомих громадських діячів.

 

 14.00 – участь у прес-конференції в ІА «Укрінформ» на тему: «Профспілки за соціальний Держбюджет-2018».

 

 

4 грудня

 

9.00 - Проведення апаратної наради з питань підготовки до інформаційного пікетування органів державної влади та виконання вимог профспілок у проекті Держбюджету-2018

 

12.00 – проведення наради всеукраїнських профспілок, профоб’єднань м. Києва, Київської обл. та апарату ФПУ з питань підготовки до інформаційного пікетування органів державної влади

 

1 грудня

 

16.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

 

30 листопада

 

8.00 - участь у зустрічі Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі з представниками профспілок - членами СПО об'єднань профсплок з питань бюджетного процесу..    

 

11.00 – участь у VI З’їзді Профспілки працівників зв’язку України

 

 

29 листопада

 

11.00 – участь у Пленумі Профспілки працівників освіти і науки України

 

 

28 листопада

 

 

16.00 – робоча зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим з питань врахування профспілкових пропозицій у проекті Держбюджету на 2018 рік

 

27 листопада

 

Голова ФПУ Григорій Осовий відмінив робочу поїздку для участі у роботі Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок у Брюсселі 29 листопада - 2 грудня ц.р. через необхідність постійного контролю за виконанням протокольних рішень і доручень за результатами зустрічі керівників профспілок з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом 7 листопада ц.р., активну участь профспілок у бюджетному процесі та у зв'язку з рішенням Президії ФПУ про проведення профспілкових акцій на підтримку своїх вимог до Державного бюджету на 2018 рік

 

27 листопада

 

9.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

12.00 - участь у засіданні Президії ФПУ

 

22 - 25 листопада

 

Участь у Міжнародній тристоронній конференції Міжнародної асоціації соціально-економічних рад та подібних інституцій "Соціальний діалог та майбутнє сфери праці" (Афіни, Греція)

 

16 листопада

 

10.00 – проведення засідання робочої групи з підготовки вимог до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України й координації роботи з підготовки і проведення акції

 

14.00 – участь у нараді керівників профоб’єднань щодо утворення нового СПО об’єднань профспілок

 

14.30 – проведення Засідання СПО об’єднань профспілок

 

15 листопада

 

09.30 – участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

16.00 - участь у засіданні круглого столу на тему «Запровадження загальнообов’язкового соціального медичного страхування в Україні»

 

14 листопада

 

11.00 – участь у засіданні Центральної ради Профспілки машинобудівників та приладобудівників України: «Про завдання виборних органів Профспілки у колективно-договірній кампанії 2018 року».

 

13 листопада

 

09.00 – проведення апаратної наради за участю заступників Голови ФПУ та керівників структурних підрозділів апарату ФПУ

 

10.30 – проведення наради з питань тактики подальших дій ФПУ стосовно забезпечення соціально-економічних та трудових прав громадян

 

15.30 - участь у загальнонаціональній презентації результатів комплексного дослідження: «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва»


 

9 листопада

 

 

09.30 – участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Історія зародження і розвиток профспілкового руху в Україні», м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка

 

 
 

8 листопада

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

14.30 - участь у круглому столі на тему: «Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадянського суспільства і держави»

 

 

 


[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30