05 квітня 2019

Виконання Галузевої угоди за 2017 – 2018 роки у водогосподарській сфері

5225


Відбулося засідання спільної робочої комісії з підведення підсумків виконання за 2017-2018 роки  Галузевої угоди між Державним агентством водних ресурсів України і Профспілкою працівників агропромислового комплексу України на 2017 – 2019 роки.

 

         Роботу вели співголови комісії перший заступник Голови Держводагентства  Михайло Хорєв  і  Голова Профспілки Світлана Самосуд.

         Сторони конструктивно підійшли до обговорення і зосередили увагу на спільних діях задля захисту прав і гарантій працівників водогосподарських організацій, підприємств та установ. Значна увага була також приділена й пунктам, щодо реформування організаційної структури Держводагентства, яке розпочато у 2017 році. Зміни передбачають поступовий перехід від системи управління водними ресурсами за адміністративно-територіальною спрямованістю до системи інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом у межах визначених районів річкових басейнів. Для уникнення непорозумінь у співпраці Держводагентству необхідно спільно із профспілковою стороною проводити дану  роботу, про що сторони домовилися  в розділі ІХ «Соціальний діалог» Галузевої угоди.

Також було відмічено, що керівництвом Держводагентства, державних підприємств та  водогосподарських організацій забезпечено належні умови діяльності профспілкових організацій та їх виборних органів, що, зокрема, передбачено колективними договорами.

Права та гарантії діяльності профспілок у водогосподарських організаціях галузі дотримувались, випадків звернень профспілок з приводу порушень їх прав та гарантій не було.

На засіданні спільної робочої комісії вирішено інформацію сторін щодо виконання норм та положень Галузевої угоди взяти до відома та визнати роботу соціальних партнерів задовільною.

 

За повідомленням сайту

Профспілки працівників агропромислового комплексу України

 

[ Детальніше... ]

ВІСТІ З МІСЦЬ. Обговорено проблеми первинки «Миколаївського облавтодору»

5.04.2019

 

4 квітня п.р. в облпрофраді відбулась робоча зустріч із головою об’єднаної профспілкової організації працівників шляхового господарства Ольгою Шмаковою. В робочій зустрічі взяли участь: заступник голови облпрофради Любов Онищенко, завідувач фінансового відділу Любов Гакаленко, завідувач відділу з правової роботи Надія Матвєєва, завідувач та фахівець відділу з соціально-економічних питань Анна Лисохмара та Марина Баришевська.

В ході робочої зустрічі було обговорено стан справ у ДП «Миколаївський облавтодор» та його філіях, у тому числі: перспективи подальшої діяльності підприємства в умовах реорганізації; питання оплати праці та заборгованості із виплати заробітної плати; перспективи оновлення колективного договору; додержання норм законодавства та положень колективного договору щодо зобов’язання роботодавця проводити атестацію робочих місць за умовами праці, створювати належні умови для діяльності профспілкової організації підприємства та перераховувати профспілкові внески; питання організаційної роботи профспілки.

Голові первинної профспілкової організації було надано ряд рекомендацій щодо першочергових дій у зв’язку із складною ситуацією на підприємстві.

Сайт

Миколаївської обласної ради профспілок

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30