15 квітня 2019

Про Пленум Херсонського комітету обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

12 квітня 2019 року відбувся ІУ Пленум Херсонського комітету обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

З основного питання порядку денного засідання «Про стан соціального діалогу та колдоговірної роботи в трудових колективах галузі» з доповіддю виступила голова комітету обласної організації профспілки Плєвакіна Н.Н.

У роботі пленуму взяв участь і виступив голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Добровольський А.М.

В обговоренні доповіді взяли участь голови первинних профспілкових організацій Шубін К.С., Скакун Г.В., Безкровна І.І., Мирошникова І.Б., Обертайло В.А.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного членами Пленуму було прийнято відповідні постанови.

 

Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок

 

 

[ Детальніше... ]

ФОРУМ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ. Голова ФПУ Григорій Осовий - роботодацям: "До слогану "Успішний бізнес - успішна країна" треба додати слова "Добробут людей"!

А15

 

Консолідовані вимоги до українського політикуму та влади оголошено 11 квітня під час XI З’їзду Федерації роботодавців. Лідери вітчизняної промисловості заявляють: вони не можуть погодитися з тим, що закони, які регулюють промисловість нації мають стати предметом партійних суперечок. Тож пропонують власний економічний план, який має змінити економіку країни.

З доповіддю виступив Голова ФРУ Дмитро Олійник.

Він зокрема сказав: «Відповідальність, яку на нас покладено, не дає нам права залишатися осторонь не лише питань власне ведення бізнесу, а й складних економічних та соціальних процесів, які сьогодні відбуваються у нашій країні.

Життя українського виробничника в сьогоднішніх реаліях – це постійна боротьба за свою справу та свої права. На жаль, саме нею нам з вами приходиться займатись на шкоду нашій основній роботі - розвитку виробництва, інвестуванню, створенню нових робочих місць. Але ми маємо це робити.
Серед нас лідери промислового виробництва, за кожним за кожним із яких – компанії, що у сукупності генерують 70% ВВП України та дають роботу 5 мільйонам українців. Тут присутні керівники підприємств, історичний шлях яких вимірюється віковою історією.

Ці люди є голосом українського бізнесу.

І у нас більше нема надії на політиків та можновладців. Останні події в українському політикумі це вкотре підтверджують.

Роботодавці в Україні мають набагато ширші горизонти планування та набагато довшу історію, ніж особистості, які на кілька років приходять в політику та витрачають свої та наші з вами час і кошти на черговий перерозподіл влади та грошових потоків.

«Я не можу погодитися з тим, що закони, які регулюють промисловість величної нації мають стати предметом партійних суперечок», сказав ще у 19 столітті британський Прем’єр Бенджамін Дізраелі.

Маніфест роботодавців України не випадково починається саме з цієї його цитати.

Ми з цим також погодитися не можемо. Ми розуміємо, що далі так тривати не може.

І саме #Маніфест_роботодавців_України – і є нашою відповіддю на питання що і, найголовніше, як робити, щоб змінити ситуацію в країні!

Саме це – програма прискореного економічного розвитку України, написана нами – роботодавцями практиками.

Ми вже успішно презентували його широкій громадськості, кандидатам у Президенти, лідерам фракцій у ВР. А тепер настав час дій.

Саме Маніфест роботодавців містить відповіді на найгостріші питання розвитку вітчизняної економіки.

Ми можемо сьогодні згадати історію того, коли ми у 2011 році об’єдналися, прийняли перший Маніфест роботодавців та перемогли. Ми поставили собі цілі, зокрема, снизити ЄСВ, прийняти новий Митний кодекс та закон про “єдине вікно” на митниці, запровадити систему автоматичного відшкодування ПДВ, зменшити кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. І все це вже зроблено!

Сьогоднішній Маніфест роботодавців є логічним продовженням того документу.

Ми сьогодні зібралися саме тому, що економічну політику країни мають формувати не тимчасові політичні фігури, а ті, хто створює робочі місця, платить податки та бачить довгострокову перспективу. За нами – наші люди, виробництва, громадськість.

Якщо наш план економічного розвитку буде спільними зусиллями реалізовано, країна отримає новий поштовх до розвитку, нові виробництва та робочі місця, вищі зарплати і соціальну стабільність. А українці – стимул жити та працювати в Україні.

І якщо політики цього не зрозуміють, нехай не очікують, що на цих або парламентських виборах їх радо зустрічатимуть на наших заводах та фабриках.

Адже для того, щоб план прискореного економічного зростання України став реальністю, він має стати програмою дій для Президента, Прем’єра, депутатів Верховної Ради.

Саме тому ми закликаємо владу до негайних дій, реальних дій задля ДОБРОБУТУ ДЛЯ ВСІХ.

Ми звертаємося до кандидатів у Президенти. Шановні Петре Олексійовичу, шановний Володимире Олександровичу! Досі гратися з країною у популістичні ігри! Час зрозуміти, що часу в нас немає! Усвідомте серйозність викликів, що постали перед нашою країною! Будь-який результат виборів не має розколоти Україну.

Ми всі повинні об’єднатися заради спільного добробуту та розвитку. Об'єднати зусилля заради збереження України.

А від кандидатів у Президенти ми чекаємо відповіді на нашу ініціативу. Сьогодні важливі змісти та стратегії, а не батли та бігборди.

Шановні народні депутати, лідери фракцій! Нами сформовано перелік законопроектів, які потребують вашої негайної уваги та прийняття у Парламенті для того, щоб економіка України мала змогу розвиватися, а люди – отримувати гідні умови праці та зарплату!

Досить стелити червону доріжку товарним кредитам та чекати як мани небесної чергового траншу, на який потім купувати імпортну техніку та наймати іноземні компанії для роботи в Україні.

В Україну мають приходити інвестиції, нові технології, зростати локалізація виробнитцва та створюватися нові робочі місця.

Українські черноземи мають обробляти українські трактори, українській врожай – збирати українські комбайни, на виклики при надзвичайних ситуаціях – прилітати українські гелікоптери, вулицями українських міст – їздити українські трамваї, тролейбуси та автобуси. Український газ – піднімати українські компресори та азотні станції. Нашу землю має боронити українська військова техніка. Виробляти електроенергію – українські турбіни. Повітряні рейси обслуговувати – українські літаки.

Українці заслуговують на те, щоб не їхати шукати долі за світ очі, а гідно працювати у рідній країні, жити стабільним, повним та радісним життям!

Українські роботодавці готові працювати заради ДОБРОБУТУ ДЛЯ ВСІХ!

Та закликають до цього усіх однодумців».

На форумі виступив Голова СПО обєднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Профспілковий лідер привітав делегатів та гостей з’їзду. Він зокрема зазначив, що заклик до єднання, який пролунав у доповіді Голови ФРУ Дмитра Олійника, - це дійсно важлива річ не тільки для розвитку та поглиблення соціального діалогу, але й для соціально-економічного та суспільного розвитку України. Тому профспілки підтримують той Маніфест роботодавців, який було розроблено та презентовано ФРУ. Більш того,підкреслив Григорій Осовий, якщо б цей документ винести на всенародний референдум, народ би однозначно його підтримав. Сьогодні головне завдання – переконати владу, що Маніфест – є можливість подолати ту кризу, яка охопила економіку країни.

Одночасно, підкреслив Голова ФПУ, ми можемо критикувати владу, Уряд, але самим треба робити все можливе, щоб ця криза була як можна швидше подолана. «Саме поєднання бізнесу та працівників, впевнений, той ключ пошуку успіху на ринку праці та в економіці України, - сказав він. – Хочу запевнити вас, що ми були, є і будемо надійними партнерами і в реалізації Маніфесту роботодавців, і в співробітництві для розвитку країни, для добробуту людей. Це закріплено також і в рішеннях засідання СПО об’єднань профспілок, яке відбулось в той же день, що і форум Федерації роботодавців».  

Голова ФПУ також сказав, що  до слогану форуму "Успішний бізнес - успішна країна" треба додати слова "Добробут людей". Тому що саме на це має бути спрямовані зусилля влади, бізнесу та профспілок.

Під час форуму делегати та експерти обговорили шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України, зокрема, такі важливі для бізнесу та країни питання:

- Як зробити нашу економіку передовою, інноваційною та конкурентною?
- Як досягти прискореного економічного зростання?
- Як призупинити трудову міграцію?
- Яким є бачення ролі України в європейській індустріалізації та кооперації і що ми можемо запропонувати світовому ринку?


Було багато цікавих цифр та людей. Також було оголошено переможців у номінаціях рейтингу Федерації роботодавців України «Лідери бізнесу в Україні: динаміка та відповідальність-2018».

 

Прес-центр ФПУ

 

А3

 

 

А2

 

А4

[ Детальніше... ]

Четвертий страйк, або коли в людей терпець урвався

DSCN0076

 

Девятнадцятого березня оголосили страйк працівники ТОВ «Проско» у селищі Просяному Покровського району. Вже в четвертий раз за останні два роки, відколи Національною службою посередництва та примирення у Дніпропетровській області зареєстровано колективний трудовий спір між трудовим колективом (його інтереси представляє профспілковий комітет) та адміністрацією підприємства.

 

Страйкарі (а це понад 300 працівників) вимагають погашення двомісячної зарплати (близько 2 млн. грн.) та забезпечення її своєчасної виплати, поліпшення умов праці та виконання інших положень колективного договору, а також оплати вимушеного (з ініціативи адміністрації) простою з 11 по 19 березня, коли колектив було відправлено у безоплатну відпустку.

   Але власники на перемовини зі страйкомом не йдуть, посилаючись на фінансові проблеми через сезонний характер роботи, хоча, на відміну від інших років, на початку цього року продукція (а це каолін – сировина для будівельної , фармацевтичної промисловості, що є дуже затребуваною) справно виробляється і відвантажується замовникам. Через це ситуація на підприємстві (а воно з повними підставами може носити статус місцеутворюючого, бо інших промислових об’єктів, крім елеватора, у селищі немає) вкрай загострилась. Обурені ставленням роботодавців, працівники, зокрема, вже вдаються до блокування відвантаження продукції, є й заклики до більш радикальних дій (перекриття доріг тощо).

   За цей час відбулося вже 16 засідань примирної комісії з його вирішення,було надіслано десятки звернень у всі інстанції – починаючи від облдержадміністрації і місцевих органів влади до суду та прокуратури.

В інформації НСПП про останнє засідання примирної комісії наприкінці лютого поточного року вже звучала пересторога стосовно вибухонебезпечної ситуації у ТОВ «Проско», але представники адміністрації запевняли, що вживуть відповідних заходів для нормалізації стану соціально-трудових відносин.

Правда, що стосується вимог підвищення зарплати найманим працівникам, з їх боку була заява про начебто неможливість цього через фінансові проблеми, але в той же час адміністрацією розглядається можливість підвищення окладів для начальників змін.

   Днями в обкомі профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів відбулася зустріч з представниками страйкового комітету, у якій   взяли участь голови обкому профспілки – І.Сова, профкому ТОВ «Проско» - Л.Михайлюта, начальник відділення НСПП І.Чуб та представники облпрофоб’єднання Т.Мазана і О.Йосипова. Під час неї зазначалось, що черговий страйк став наслідком вкрай безвідповідальної поведінки власників підприємств та порушення ними вимог чинного законодавства. Вони постійно хитрують й обманюють як трудящих, так і профком, державні органи.

   Причому, протягом значного відрізку часу адміністрація, порушуючи закон, навіть вдавалася до приховування самого факту існування зарплатної заборгованості, не подаючи відповідних даних до органів статистики. Не допускала вона на підприємство й перевіряючих з управління Держпраці.

   В ході наради в обкомі профспілки було визначено оперативні заходи для вирішення цього довготривалого конфлікту.

Людей дуже обурює, що всі ці дії не знаходять відповідної реакції як місцевої, так і обласної влади. Чому їх не цікавлять проблеми простих людей праці, які через несвоєчасні розрахунки з боку роботодавця не мають засобів для існування.   Крім того, чому ніхто не дає оцінки постійним затримкам не тільки з виплатою зарплати, але й з несвоєчасній сплаті податків, що потім призводить до виникнення у працівників значних проблем з призначенням пенсій, субсидій та інших соціальних виплат (про це наразі йшлося й під час останнього засідання примирної комісії).

   Чи не час поставити крапку в цій історії ?!

 

DSCN0082

 

                 Віктор Коврига,

зав. прес-центром Дніпропетровського облпрофобєднання

  

  

 

  

[ Детальніше... ]

Побували в громадах, вивчили досвід

IMG 9726

 

Впродовж трьох днів минулого тижня Федерація профспілок Рівненської області приймала делегацію профспілчан з Полтави, на чолі з   головою Полтавської обласної ради профспілок Леонідом Вернигорою. Мета їх перебування – детальніше знайомство з практикою впровадження на Рівненщині реформи з децентралізації влади, створення і налагодження діяльності в ОТГ профспілкових організацій.

 

На сьогодні на Рівненщині діють 33 об’єднаних територіальних громади 31 з них Федерація профспілок області уклала Угоди про співпрацю і продовжує їх укладати. В них створені і діють координаційні ради профспілок. У 3 громадах пішли далі і створили територіальні тристоронні соціально-економічні ради, уклавши Територіальну угоду про співпрацю між ОТГ, міжгалузевим об’єднанням роботодавців та координаційною радою профспілок. Процес цей непростий ,але вартий докладання серйозних зусиль.. І Федерація профспілок Рівненщини разом з галузевими профобєднанями,обрала саме таку систему взаємодії з владою і роботодавцями на рівні ОТГ. При цьому досягyто основне- забезпечуються тверді гарантії збереження цілісності та єдності галузевих організаційних ланок профспілок, їх організаційної структури, недопущення необгрунтованої ліквідації первинних профспілкових організацій у процесі оптимізації мережі закладів ЖКГ, бюджетної сфери, агропромислового комплексу, торгівлі та підприємництва.

Власне, про ці та про інші особливості великої роботи профспілок безпосередньо в ОТГ говорив голова Федерації профспілок області Микола Шершун при зустрічі з полтавськими колегами у Будинку профспілок ,відкриваючи семінар-практикум. У подальшій же   роботі його учасники безпосередньо на місцях у спілкуванні з керівниками ОТГ, профспілчанами, представниками роботодавців детально ознайомились з тим, як діє ця модель співпраці, як розбудовуються самі громади.

 

IMG 9740

 

Так,вони стали свідками підписання двосторонньої Угоди про співпрацю у Дядьковицькій ОТГ, Тристоронніх угод у Клеванській,   Бугринській, Олександрійській громадах,почули чимало цікавих розповідей про розвиток самоврядування і співпраці з профспілками у Малолюбашанській ОТГ,побували у с. Борщівці , де оглянули новозбудований дитячій садочок, бібліотеку та клуб, в с. Лісопіль на пилорамному підприємстві, відвідали унікальне у своєму роді виробництво Березнівську сірникову фабрику

Всюди вони мали розмови про роль профспілок у формуванні якісно нових відносин з роботодавцями і владою, в основі яких особиста відповідальність за рівень життя людини в кожній громаді. А ще наші полтавські колеги переконалися,що реформа з децентралізації на Рівненщині набирає обертів. І є надія, що вона буде успішною, бо є вже відчутні результати і нагромаджено досвід співпраці, завдяки якій створюються умови для економічного розвитку громад, що є важливим і для розбудови профспілок.

 

IMG 9746


                                                                          Тамара Стецюк,

Полтавська обласної ради профспілок

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30