07 травня 2019

Газета «Профспілкова позиція»

 26032019

Газета Федерації профспілок Черкаської області

 

«Профспілкова позиція» №4

 

Завантажити тут.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Щастя працювати для людей

Изображение 1568

 

  Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у ІІ-й Світовій війні, що відзначається в Україні 9 травня, за ініціативою профкому первинної профспілкової організації апарату ФПУ у столичному Будинку профспілок відбулась зустріч з ветеранами війни, праці та профспілкового руху.

 

Изображение 1552

 

У відновленій після пожежі будівлі на майдані Незалежності, 2 почесних гостей сердечно привітали Голова ФПУ Григорій Осовий, заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий, Олександр Шубін, голова ППО апарату ФПУ Марія Гриценко.

Відбулась зворушлива розмова про сучасне та майбутнє профспілок в часи масштабних трансформацій, що відбуваються в Україні в усіх сферах життя. Саме у такі часи неможливо переоцінити досвід, набутий поколіннями тих, хто воював, відбудовував країну у повоєнні роки, хто лишався відданим профспілкам протягом довгих років праці і боротьби за інтереси трудової людини.

 

Изображение 1541

 

Із великою пошаною згадали тих, хто не дожив до сьогодні. Подякували нині живучим, адже, незмінною цінністю для спілчан залишається зв'язок поколінь, а праця для людей завжди надихає на нові звершення.

Серед присутніх на зустрічі з душевними промовами виступили Михайло Антонович Запольський – колишній секретар Укрпрофради, Леонід Семенович Сачков – колишній голова Профспілки освітян, Григорій Климович Заброда та Євген Анатолійович Доненко – автори гімну Федера­ції професійних спілок України, Лідія Михайлівна Гараніна – учасник ІІ Світової війни, колишні технічні інспектори праці Микола Андрійович Миленький і В'ячеслав Миколайович Петров, інші найповажніші люди, які багато років своєї трудової біографії присвятили роботі в профспілках, тому їх думка про сьогодення є дуже важливою.

Усі вони побажали нинішній команді ФПУ міцного здоров’я, не схиляти голову перед труднощами, натомість мати власне бачення та ідеологію профспілкового руху, йти своїм шляхом.

 

Изображение 1537

 

- Нехай у вашому рідному домі вас завжди супроводжують вдача та перемоги, - сказали представники славетного покоління спілчан.

Вони висловили вдячність керівництву, усім співробітникам ФПУ за їх тепле і поважне до них ставлення.

 

Изображение 1556

 

 Прес-центр ФПУ

.

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31