31 травня 2019

31 травня 2019

Війна і мир – очима дітей

4321

«Ми за мир» - така назва виставки дитячих малюнків, яка відкрилась у столичному готелі Radisson Blu Hotel до Дня захисту дітей та 5-ї річниці війни на сході України.

 

П’ятий рік йде війна на сході нашої країни. Весь цей час діти, що проживають поруч з бойовими діями, страждають від травми війни та її наслідків. І вже п’ятий рік СОС Дитячі Містечка Україна працюють з цими дітьми та їх родинами для того, щоб поліпшити ситуацію.

«Ми знаємо, чим вони живуть, що відчувають, та що потрібно робити, щоб допомогти їм і хочемо, щоб люди почули це та побачили на власні очі», - зазначив на відкритті виставки національний директор СОС Дитячі Містечка Україна Сергій Лукашов. – Тут ви зможете не лише ознайомитися з баченням миру дітьми, їх прагненнями та бажаннями, які вони втілили у своїх роботах. Також ми представимо вам наше дослідження ситуації, яка склалася з порушенням прав дітей у Луганській області та розповімо про дитячі травми війни».

Виставку та її урочисте відкриття організовано за підтримки Radisson Hotel Group та Посольства Швейцарії.

Експозиція буде відкрита до 30 червня 2019 року.

 

2009

 

2324

 

909876

 

1876867

 

2676543

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

На Вінниччині відбулася звітно -виборна конференція обласної організації Профспіфлки працівників культури

P1670595

30 травня 2019 року в приміщенні Федерації профспілок області відбулася ХХІІ звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації профспілки працівників культури.  

 

В роботі конференції взяли участь делегати та запрошенні, а саме: голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна, голова Федерації профспілок області Микола Колесник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, начальник управління культури та мистецтва ОДА Станіслав Городинський, директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.  

У доповіді голови обкому Тетяни Побережної та делегатів конференції зазначалося, що Профспілка працівників культури України зберегла соціально-економічні досягнення минулих років. Значну роль   надається соціальному діалогу, як на галузевому, так і на регіональному рівні, тісній співпраці з новоствореними територіальними громадами, законодавчій, правозахисній, міжнародній та культурно-масовій роботі.

P1670622

Голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна зупинилась на проблемах працівників галузі культури, вирішенням яких сьогодні займається Центральний комітет Профспілки. А саме: прискорення прийняття ряду урядових постанов соціального спрямування, проекти яких вже погоджені Профспілкою; удосконалення нормативно-правової бази мистецької освіти; подолання соціальної несправедливості щодо науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти сфери культури; прискорення затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та інші. Голова Профспілки поінформувала, що всі підняті Профспілкою питання планується обговорити під час ініційованою Головою Профспілки особистої зустрічі з Міністром культури України Євгеном Нищуком, яка відбудеться найближчими днями.

 

P1670629

 

Людмила Перелигіна подякувала керівництво Вінницької області, Федерацію профспілок та обласну організацію Профспілки за запрошення провести у м. Вінниці черговий VII зїзд Профспілки працівників культури України та допомогу в його організації.

Голова Федерації профспілок області Микола Колесник зупинився на основних напрямках роботи Федерації профспілок, звернув увагу делегатів на виклики та проблеми, які стоять сьогодні перед профспілками та зазначив, що їх  подолання можливе лише солідарними діями.

Микола Колесник відзначив високий рівень роботи Вінницької обласної організації профспілки працівників культури.

P1670651

 

Ігор Івасюк - заступник голови облдержадміністрації привітав делегатів конференції та зазначив, що для обласної державної адміністрації галузь культури є пріоритетною. Протягом останніх 3-х років понад 60 млн грн. виділено галузі для проведення поточних і капітальних ремонтів закладів культури області та зміцнення їх матеріально-технічних баз. За цей період відбулись суттєві зміни у палаці Потоцьких у Тульчині, в обласному театрі імені Садовського, зокрема, встановлено сучасну систему вентиляції та опалення. Крім того, відкрито музей Миколи Леонтовича у с. Марківка, де запроваджено сучасні музейні технології. На цьому робота не буде припинена, й надалі галузь культури буде розвиватись і відповідно фінансуватись. Цьогоріч пріоритетом є будівництво лялькового театру, який протягом всього часу свого існування розташовувався у пристосованих приміщеннях, які не відповідають стандартам і вимогам часу. До 1 вересня планується відкриття нової, сучасної глядацької зали зі всіма зручностями для артистів та глядачів. Вартість цього проекту майже 20 млн. грн.

 

P1670653

 

Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович   відзначила якісний соціальний діалог із сторони Федерації профспілок області та Вінницької обласної організації профспілки працівників культури. Вінницька міська рада високо цінує роботу працівників галузі культури, сприяє покращенню їх умов праці та належної оплати праці. Та побажала учасникам конференції ефективної роботи та якісних прийнятих рушень.  

Делегати конференції визнали роботу Вінницької обласної організації профспілки працівників культури за звітній період – задовільною та обрали головою обласної організації профспілки – Заслуженого працівника профспілок Вінниччини – Тетяну Побережну.

 

IMG 20190530 085337

 

 Вінницька обласна організація профспілки

працівників культури України 

 


[ Детальніше... ]

На Запоріжжі свято хореографічного мистецтва

1080-dzury-1170x530

Великим творчим звітом відзначив 70-річчя своєї діяльності заслужений самодіяльний ансамбль танцю України «ЗАПОРОЖЕЦЬ» палацу культури ім. Т. Г. Шевченка ПАТ «Мотор Січ».

За великий внесок у збереження та розвиток народної творчості колектив заслуженого ансамблю танцю «ЗАПОРОЖЕЦЬ» нагороджений орденом Запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм»           ІІІ ступеня, його керівник – заслужений працівник культури України Анатолій Кошель нагороджений медаллю Виконавчого комітету Запорізької міської ради «За особистий внесок у розвиток м. Запоріжжя».

Учасники ансамблю нагороджені Почесними грамотами Запорізької обласної ради професійних спілок, відзнаками адміністрації та профкому ПАТ «Мотор Січ».

Свій творчий шлях заслужений самодіяльний ансамбль танцю України «ЗАПОРОЖЕЦЬ» розпочав у 1949 році, коли при Палаці культури                           ім. Т.Г.Шевченка запорізького Моторобудівного заводу було створено самодіяльний танцювальний колектив.

Організатор і керівник ансамблю заслужений працівник культури України   Ю.Д. Большаков згуртував навколо себе робітничу та студентську молодь, що майже кожного вечора поспішала до репетиційної зали, щоб оволодівати майстерністю народного танцю.

Спираючись на народні традиції, широко використовуючи у своїй творчій діяльності фольклорні художні надбання українського народу, ансамбль «ЗАПОРОЖЕЦЬ» неодноразово здобував перемоги на обласних і республіканських конкурсах, приймав участь у міжнародних молодіжних та телевізійних фестивалях, пісенних святах, декадах української літератури і мистецтва в різних країнах і республіках. Колектив всюди супроводжував незмінний успіх у глядачів та фахівців культури.

У 1960 році ансамблю присвоєно почесне звання “народний”, а в 1967 році він був удостоєний найвищої нагороди для самодіяльних колективів – звання “заслужений” з врученням золотої медалі.

Ансамбль «ЗАПОРОЖЕЦЬ» став справжньою школою виховання хореографів для колективів художньої самодіяльності та професійних артистів. Багато його учасників зараз працює у професійних колективах, таких, як Національний академічний ансамбль танцю України                                    ім. П. Вірського, Національний академічний народний хор ім. Г. Вірьовки                та інших.

За 70-річний період своєї творчої аматорської діяльності ансамбль «ЗАПОРОЖЕЦЬ» неодноразово представляв Україну та народну художню самодіяльну творчість за кордоном. Колективу ансамблю аплодували                          у Польщі, Німеччині, Фінляндії, Нідерландах, Австрії, Росії, Болгарії, Португалії та інших країнах світу.

Успіхи колективу ансамблю «ЗАПОРОЖЕЦЬ» незмінно пов’язанні з його керівником – заслуженим працівником культури України Анатолієм Кошелем, який розпочав своє творчу діяльність в ансамблі ще в юні роки.

За високу професійну виконавчу майстерність та пропаганду хореографічного мистецтва Заслужений ансамбль танцю України «ЗАПОРОЖЕЦЬ» неодноразово одержував нагороди, серед яких:

- Почесна Грамота Верховної Ради України;

-     Почесна Грамота ССОД «За активну пропаганду українського мистецтва за кордоном»;

-     Диплом Всесвітнього фестивалю молоді і студентів;

-     Диплом Лауреата в номінації "Художній колектив року" в регіональній програмі "Зоряний шлях;

-     Диплом   переможця   І-го   Всеукраїнського   фестивалю   народної хореографії імені Павла Вірського;

-     Дипломи Міжнародних фестивалів слав'янської культури;

-     Почесні Грамоти Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради;

-     Почесна Грамота Міністерства культури і мистецтв України, Центрального комітету профспілки працівників культури;

-     Дипломи учасника фестивалів мистецтв України Міністерства культури і туризму України;

-     Почесні грамоти та Дипломи Федерації професійних спілок України та Запорізької обласної ради профспілок.

Запорукою успіхів, досягнутих ансамблем «ЗАПОРОЖЕЦЬ» є величезна, постійна підтримка трудового колективу, керівництва та профспілкової організації ПАТ «Мотор Січ».

У Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка створені чудові умови для проведення навчальної роботи, розвитку самодіяльної творчості працівників                 ПАТ «Мотор Січ» та членів їх сімей. У закладі культури працює та розвивається творча зміна - зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Козачата».

На протязі 65 років проводиться щорічні фестивалі самодіяльних творчих колективів цехів та підрозділів ПАТ «Мотор Січ», участь в яких приймають практично кожен працівник підприємства та члени їх сімей.

Колектив заслуженого самодіяльного ансамблю танцю України «ЗАПОРОЖЕЦЬ», сповнений нових творчих задумів, перебуває у постійному пошуку, вдосконаленні своєї виконавчої майстерності, продовжує ведення великої роботи з пропаганди українського народного хореографічного мистецтва.

 

 952-DSC 2193-1170x530


Запорізька обласна рада профспілок

[ Детальніше... ]

На Рівненщині підбили підсумки кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей

Підсумки оздоров1

 

27 травня ц.р. у Федерації профспілок області підбили підсумки кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.

 

В масовому оздоровленні дітей Федерація профспілок області та її членські організації беруть найактивнішу участь. Адже стан здоров’я дітей – чи не найважливіший показник рівня соціально-економічного розвитку суспільства. Профспілки, виконуючи зобов’язання взяті в Територіальній тристоронній угоді області, забезпечують організацію літнього відпочинку дітей, членів профспілок, виділяючи з бюджетів профспілок певну суму коштів для здешевлення путівки.

Щоб досягти найкращих результатів у кількісному і якісному оздоровленні профспілчани працюють спільно за методом дольової участі у викупі путівки, за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. Залучаючи до цієї доброї справи також господарників та спонсорів, вдається зменшити батьківську доплату і таким чином більше діток області мають змогу змістовно відпочити і оздоровитись влітку. І як тут не згадати вислів з профспілкового гімну: «В єднанні наша сила в цьому світі!».

Вів спільне засідання Президії і координаційної ради ФПО Микола Шершун, голова Федерації профспілок області. Основним доповідачем стала Марія Рожко, заступник голови ФПО.

Вона, насамперед, зупинилась на результатах спільної роботи у цьому напрямку у 2018 році.

За словами Марії Рожко, уникнення тендерної процедури на закупівлю дитячих путівок,виконання Обласної програми відпочинку та оздоровлення дітей в 2018 році та дольової участі всіх зацікавлених у викупі путівок на місцевому рівні, дало можливість оздоровити в 2018 році на 562 дитини більше ніж в 2017 році. Усього ж в області проживає 162654 дитини.

 

Підсумки оздоровл

 

У стаціонарних дитячих оздоровчих закладах в 2018 році спільними зусиллями влади, роботодавців, профспілок та батьків оздоровлено 2921 дитину. З них 1324 дитини оздоровлені у власному регіоні та 1597 - за межами власного регіону.

Найбільше оздоровлено дітей в галузях: освіта і наука 1006 дітей; лісове господарство - 863 дитини; охорона здоров’я - 378 дітей; ЖКГ,МП та ПОН - 247 дітей; АПК 122 дитини.

Найкраще спрацювали з владними структурами по виділенню коштів з місцевих бюджетів галузеві профоб’єднання: освіти і науки - 636,0 тис.грн; АПК 60,0 тис.грн; охорона здоров’я - 18,0 тис.грн; споживча кооперація - 12,5 тис.грн; держустанов 9,7 тис.грн.;

Кількість коштів залучених на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, за організаційною та фінансовою участю членських організацій ФПО, становить 12218,4 тис.грн.

З них, профспілкові структури залучили з бюджетів профспілок 5831,0 тис.грн., що становить майже 47,7% від загальної вартості дитячої путівки.

Батьківська доплата становила в середньому у 2018 р - 33,8 % від загальної вартості дитячої путівки.

- Аналіз підсумків оздоровчої кампанії 2018 року свідчить, що набагато більше можна було б оздоровити дітей, якщо відновити фінансування фонду соціального страхування та збільшити виділення коштів для оздоровлення дітей в Державному та місцевих бюджетах, вважає Марія Рожко, заступник голови ФПО. Можливості для цього є, також є і відповідна законодавча база, що дозволяє це робити.

Нагадаємо, цьогоріч, повноваження щодо оздоровлення та відпочинку дітей передано Управлінню соціального захисту населення облдержадміністрації.

Оксана Процюк, заступник начальника управління соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, начальник відділу з організації оздоровлення та медичного забезпечення департаменту, яка взяла участь у засіданні, зазначила, що з обласного бюджету на 2019 рік для організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей передбачено 7,5 мільйонів гривень. Також, п. Оксана, оцінила значну працю членських організацій профспілок Рівненщини у цьому напрямку, адже, за її словами, 23 травня на Всеукраїнській селекторній нараді з оздоровлення Рівненську область відмітили як таку, що виділила найбільшу кількість коштів на оздоровлення дітей на дольовій участі з профспілкових бюджетів.

Перш ніж надати слово наступному виступаючому, головуючий Микола Шершун, виступив з критикою, зазначивши: «Досягнення, про які говорили попередні доповідачі, створюються за допомогою 5-6 членських галузевих профорганізацій, які дійсно працюють. Загалом же до складу Федерації профспілок області входить 18 таких профорганізацій і не завжди ми бачимо їх роботу в цьому напрямку».

Він також, закликав усіх голів обласних профоб’єднань активно попрацювати по Програмі та дольовій участі у викупі путівки щоб в 2019 році оздоровити більшу кількість дітей ніж в 2018році.

 

Підсумки оздор


Наступним доповідачем була Олена Аранчій, головний спеціаліст відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області. Вона докладно розповіла про дотримання вимог санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, санаторіях Рівненської області. У свою чергу, Максим Процишин, правовий інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області повідомив присутніх про вимоги пожежної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, санаторіях Рівненської області.

Насамкінець члени розширеного засідання Президії розглянули і затвердили Постанову з підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. Також відзначили Подяками найкращі заклади оздоровлення, які мали значні досягнення в роботі, а також їх керівників та відповідальних працівників.

Профінформ

Федерації профспілок Рівненської області

[ Детальніше... ]

Спорт - це сила, краса і здоров’я

P1670206

 

А здоровя завжди цінувалося над усе і його запорукою є фізична культура, спорт та здоровий спосіб життя.

 

Стадіон Центрального парку культури та відпочинку м. Вінниці майорить прапорами Федерації профспілок області та Федерації профспілок України, ФСТ ”Україна”, прапорами галузевих профспілок - проходить урочисте відкриття XIII міжгалузевої Спартакіади Федерації профспілок Вінницької області, яка приурочена 100-річному ювілею профспілкового об’єднання Вінниччини.

Впевненою ходою під мелодію козацького маршу стадіоном крокують команди:

- освітян та науковців, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, лісового господарства, охорони здоров’я, культури, державних установ, ”Укрпошти”, ”Укртелекому”, ”Машметалбізнесу”, соціальної сфери та споживчої кооперації Вінниччини.

 

P1670261

 

До програми Спартакіади включено 10 видів спорту: волейбол, міні-футбол, шахи та шашки, настільний теніс, гирі та армреслінг, дартс, перетягування канату та змагання з легкої атлетики.

На чолі колони разом із прапороносцями - Голова Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок України - Микола Колесник; заступник Голови Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок області, директор підприємства ”Профспілкове” -Світлана Анпольська; заступник Голови Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок України - Володимир Слободянюк.

Піднято державний Прапор України, внесено Прапор Федерації профспілок області, звучить Гімн профспілок України - XIII міжгалузева Спартакіада стартувала.

 

P1670414

 

Учасників та гостей Спартакіади привітали: Голова ФПО Микола Колесник, головний суддя змагань Василь Софина та творчі колективи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Напружена спортивна боротьба точилася на футбольному полі, де перемогу виборювали команди освітян і медиків, будівельників і службовців державних установ, працівників культури та Укртелекому.

Перемогу в змаганнях з шахів здобули спортсмени лісового господарства та охорони здоровя, з шашок - освіти і Укрпошти, кращими командами в змаганнях з легкої атлетики визнано команду освітян та будівельників, в змаганнях з гирьового спорту - будівельники та державні установи, дартс - охорона здоровя і будівельники, настільний теніс - лісове господарство і охорона здоровя, армреслінг - будівельники і охорона здоровя.

 

P1670461

 

В перетягуванні канату найсильнішими були спортсмени державних установ та соціальної сфери.

Переможцями XIII міжгалузевої Спартакіади ФПО у своїх підгрупах визначено:

 

I-е місце - обласна організація профспілки працівників охорони

                         здоровя - голова І. Лєта;

                         - обласна організація профспілки працівників будівницт-

                         ва та промбудматеріалів - голова Д. Бабенко

                          

II-е місце - обласна організація профспілки працівників освіти і

                             науки - голова С. Пугачов;

                         - обласна організація профспілки працівників лісового

                            господарства - І. Івацко;

 

III-е місце - обласна організація профспілки працівників держав-

                               них установ - Л. Ковальчук;

                             - обласна організація профспілки працівників соціаль-

                                ної сфери - Г. Собко.

 

Нагороди переможцям в окремих видах та індивідуальному заліку вручили Голова ФПО Микола Колесник та головний суддя Спартакіади Василь Софина.

 

Міжгалузева Спартакіада ФПО – переконлива пропаганда здорового способу життя серед членів профспілок та їх родин.

 

 P1670571


                                                                                 Федерація профспілок Вінницької області

 

 

[ Детальніше... ]

У Закарпатті визначено орієнтири діяльності Профспілки працівників культури

P1180233

 

Відбулася ХХІІІ Закарпатська обласна звітно – виборна конференція Профспілки працівників культури України.

 

З багатьох напрямків діяльності Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури – серед лідерів галузевих профспілок нашого краю та обласних організацій галузевої профспілки України. Основою цього є вміння вести соціальний діалог , працювати з людьми, відстоювати їх права та інтереси, вирішувати проблеми галузей, які об’єднує профспілка, домагаючись кінцевих результатів. Саме про це йшлося на ХХІІІ обласній звітно – виборній конференції профспілки працівників культури Закарпаття.

Голова обласної профспілкової організації, член Ради ФПУ Наталія Товтин зробила детальний аналіз зробленого профорганізаціями галузі протягом 2014-2019 років. Її виступ було вдало доповнено матеріалами збірника «Від конференції до конференції» про діяльність галузевої профспілки за звітний період. В числі пріоритетів – внесення на адресу ЦК профспілки працівників культури, владних структур різних рівнів конкретних пропозицій щодо життєдіяльності закладів культури і спорту, журналістів, поліграфістів, соціально – економічний захист працюючих у цих галузях, доповнення до Галузевих угод. Вагомим інструментом захист прав й інтересів спілчан є Угода між департаментом культури ОДА та облорганізацією профспілки, яку нещодавно укладено на новий термін – 2019-2022 роки, а також колективні договори на місцях, якими охоплено усіх працюючих.

Серед позитивних досягнень профспілки – проведення заходів в рамках Року первинної профспілкової організації, початок якого в галузевій профспілці було дано саме в Закарпатській області за участі голови ЦК профспілки працівників культури України Людмили Перелигіної, проведення галузевого огляду – конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію, зборів голів первинних профорганізацій галузі. В числі пріоритетів профспілки також організація роботи єдиного в Україні оздоровчого табору подібного профілю «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, виплата профспілкових стипендій студентам з малозабезпечених сімей та дітям –сиротам з Ужгородського музичного коледжу ім. Дезидерія Задора та Ужгородського коледжу культури і мистецтв, профспілкового футбольного турніру серед команд засобів масової інформації до Дня журналіста, піднесення іміджу профспілки працівників культури шляхом їх активної участі у проведенні свят, фестивалів, інших заходів, які проводяться в області. За чисельністю галузева профспілка нашого краю нині займає третє місце серед 17 галузевих профспілок області, хоча на початку звітного періоду була п’ятою.

Проблемними, із уболіванням за стан справ були виступи на звітно – виборній конференції – керівників профспілкових організацій, відділів культури райдержадміністрацій, спортивних структур, а також заступника директора департаменту культури Закарпатської ОДА Ілдики Молнар, начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області Ігоря Сегляника, директора-художнього керівника Мукачівського драматичного театру, члена ЦК профспілки працівників культури України Юрія Глеби, заступника голови Закарпатської облпрофради Василя Захарця та інших – усього 12 виступаючих. І що характерно, традиційного висловлювання «Припинити виступи» жодного разу не прозвучало. Адже в усіх конструктивних виступах акцентувалася увага на проблемах, що мають місце в галузях культури, пропонувалися конкретні шляхи їх вирішення.

В числі першочергових завдань – вдосконалення соціального діалогу, особливо з керівниками нових об’єднаних територіальних громад, оплати праці, й зокрема дотримання законодавства у виплаті доплат і надбавок працівникам культури і спорту, проведення атестації працівників культури і мистецтва, представлення до нагород, відновлення оздоровлення працюючих та їх дітей за кошти Фонду соціального страхування тощо. Усі ці пропозиції взято на контроль і включено до прийнятої постанови звітно – виборної конференції профспілки.

Головою Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури знову обрано Наталію Товтин.

 

 На фото:

-   у президії звітно – виборної профспілкової конференції;

- голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин;

 

P1180270

 

- у залі засідань – учасники обласної звітно – виборної профспілкової конференції;

 

P1180263

 

- колективне фото на згадку.

 

P1180281 

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

[ Детальніше... ]

Знижка 12% від нового партнера програми Соціальний профспілковий квиток

ESC 0684

 

Сучасний сервіс, 20-річний досвід та знижка 12% від нового партнера програми Соціальний профспілковий квиток – мережі медичних лабораторій ДІЛА.

 

Нова можливість отримання сучасних медичних послуг членами профспілок на пільгових умовах - до числа партнерів програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК включено мережу лабораторій ДІЛА із наданням знижки 12% при пред’явленні профспілкового квитка нового зразка.

 

Мережа налічує більше 100 відділень у Києві та інших обласних центрах - Дніпро, Кропивницький, Одеса, Житомир, Львів, Миколаїв, Рівне, Хмельницький, Харків, Ужгород, Чернівці, Чернігів та Черкаси; в містах Обухів, Біла Церква, Кривий ріг, Гайсин, Ніжин, Нікополь, Кам’янець-Подільський та інших населених пунктах Київської, Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Закарпатської, Хмельницької та Вінницької областей.

 

В лабораторії ДІЛА обслуговується щороку більше 1 млн. українців, із них близко 65 тисяч дітей – усього майже 4 млн. досліджень на рік. Докладніше про лабораторні дослідження на сайті компанії https://dila.ua/price.html

 

             DSC2448

 

Інформація про партнера:

Компанія ДІЛА надає лабораторні послуги і професійний інформаційний сервіс на ринку лабораторних послуг України з 1998 року, виступаючи експертом в області лабораторної діагностики.

Близько 800 співробітників лабораторій ДІЛА мають за своїм профілем вищий кваліфікаційний рівень і наукові ступені докторів і кандидатів медичних і біологічних наук, регулярно відвідують тренінги та курси підвищення кваліфікації українських та зарубіжних навчальних центрів, великих європейських лабораторій: Швеції, Іспанії, Франції.

Першою серед лабораторій України пройшла акредитацію по національному стандарту ДСТУ EN ISO 15189 діє до: 2015 (EN ISO 15189: 2012, IDT) «Медичні лабораторії - вимоги до якості і компетентності». За стандартом ISO 9001 «ДІЛА» вперше сертифікована в 2005 році, а з 2007 року працює у відповідності до вимог ISO 15189 «Спеціальні вимоги до якості і компетентності медичних лабораторій» (підтверджено Bureau Veritas Certification № 213609 від 25.07.2007 р).

 

Телефони єдиної інформаційної служба МЛ ДІЛА: 0 800 217 887, 0 800 752 180.

Сайт www.dila.ua

Фейсбук https://www.facebook.com/dila.ua/

 

Центр соціальних послуг ФПУ

[ Детальніше... ]

Профспілки не погодили зміни до законопроекту про соцдіалог

1472122953 image


СПО об'єднань профспілок розглянув законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» щодо участі громадськості у соціальному діалозі» (реєстр. № 10191) та не погодив його через намагання послабити позицію профспілок у соціальному діалозі.

 

У листі Голови СПО об’єднань профспілок Григорія Осового до Комітету ВР України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення зазначено, що відповідно до закону, соціальний діалог – це процес визначення та зближення позицій, досягнення спільних домовленостей та прийняття узгоджених рішень сторонами соціального діалогу, які представляють інтереси працівників, роботодавців та органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

Профспілки пропонують доопрацювати зазначений законопроект та врахувати те, що сторонами соціального діалогу протягом останнього часу напрацьовано низку пропозицій в т.ч. і законодавчих по залученню громадськості до участі у соціальному діалозі на всіх рівнях.

 

Лист СПО об’єднань профспілок додається.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Майбутнє профтехосвіти. Засідання суду не відбулось!

bild 009

 

Представники Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти (ВАПП) і Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України 30 травня 2019 року прийняли участь в інформаційному пікетуванні Окружного адміністративного суду м. Києва, під час якого повинно було розглядатись питання щодо визнання незаконним та не чинним Розпорядження Кабінету Міністрів України №831-р від 25 жовтня 2017р. « Питання управління державними закладами професійної (професійно - технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки».

Та засідання так і не відбулось з причин хвороби одного із судей (а може злякались пікетування профспілок ?).

На даний час відбулося три засідання Окружного адміністративного суду м . Києва щодо визнання незаконним та не чинним Розпорядження Кабінету Міністрів України №831-р від 25 жовтня 2017р. «Питання управління державними закладами професійної (професійно - технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки».

Учасник зібрання зазначили важливість розгляду даної справи, тому що відсутність в Україні протягом тривалого періоду виваженої державної політики в підготовці кваліфікованих робітників призвела до критичного дисбалансу на ринку праці. Виробництво, бізнес відчувають гострий дефіцит у кваліфікованих робітниках. Нині діючий механізм управління відтворенням робітничого потенціалу не відповідає викликам сучасного ринку праці, вимогам роботодавців, бізнесу, гальмує розвиток економіки, що несе загрозу національній безпеці України.

Представники Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти (ВАПП) вкотре наголошують на своїй позиції: «…Розпорядження Уряду не може підмінювати відповідні статті Конституції України та Закону України « Про професійно-технічну освіту». При цьому дія розпорядження стосується не тільки органів державної влади, місцевого самоврядування, а й багатотисячних колективів закладів професійної (професійно - технічної) освіти, здобувачів освіти та їхніх батьків».

Ми продовжуємо свою боротьбу та чекаємо на справедливе вирішення питання, адже від рішення судей залежить - збереження професійної (професійно-технічної) освіти, яка є запорукою отримання нових фахових робітничих кадрів та збереженням ринку праці.

 

Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30