23 липня 2019

Заходи профспілкової Сторони щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки

 

 

Заходи  профспілкової Сторони щодо  реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки (додається)

 

[ Детальніше... ]

Порушення прав профспілки усунуто

justycija

 

Донецька обласна організація Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, Президія Донецького обкому Профспілки висловили подяку Голові ФПУ Григорію Осовому за надання кваліфікованої допомоги правовим інспектором праці відділу інспекції праці Департаменту правового захисту апарату ФПУ Оксаною Зайцевою.

Обком профспілки звернувся до Департаменту з приводу отримання консультації з надання судового позову зі стягнення заборгованості по сплаті профспілкових внесків, утриманих із заробітної плати членів профспілки-працівників ПрАТ «Маріуполь-Авто».

Завдяки спільним діям порушення прав профспілок було усунуто, заборгованість обласній організації Профспілки повністю перераховано.

 

Лист додається.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Повністю підтримую позицію Голови ФПУ Григорія Осового

1369296315 shkvarkovskyi

 

До Прес-центру ФПУ надійшов відгук Голови Чернівецької облпрофради Володимира Шкварковського на публікацію у щотижневику «Дзеркало тижня» стосовно позиції Світового банку щодо зупинення в Україні зростання мінімальної зарплати.

 

- Повністю підтримую позицію Голови ФПУ Г.Осового, - йдеться у повідомленні, - оскільки мінімальна заробітна плата це – конституційне право працюючого мати можливість забезпечити задовільний рівень життя для себе і для непрацездатних членів своєї сім"ї. Це право має бути непорушним і держава повинна його забезпечувати.

         А щоб бізнес витримав, - можливо варто хоча би частково знизити податкове навантаження на фонд оплати праці, наблизивши його до рівня наших європейських сусідів.

 

Переглянути текст – тут

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31