07 серпня 2019

III звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери

DSC 0590

 

1 серпня 2019 року відбулася III звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України.

 

         В роботі конференції взяли участь і виступили голова Центральної ради Профспілки працівників соціальної сфери України Тьоткін В.І., голова Федерації Профспілок Житомирської області Паламарчук Н.А., директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Прокопець Ю.В., член Центральної ради Профспілки, в.о. директора Житомирського обласного центру зайнятості Корінна Г.В., директор Учбово-методичного центру Федерації Профспілок Житомирської області Костюченко М.В., голова ФСТ «СПАРТАК» Шевчик Б.В.

        Заслухавши звіт голови обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України Шушпана Василя Петровича та голову ревізійної комісії Профспілки Кауркіної Ніни Макарівни 62 делегата конференції визнали роботу Профспілки задовільною, а звіт ревізійної комісії затвердили.

         Головою Житомирської обласної ради Профспілки працівників соціальної сфери України одноголосно обрано Заслуженого працівника соціальної сфери та Профспілок України Шушпана Василя Петровича.

         Заступником голови обласної ради Профспілки на громадських засадах, обраний Дяченко Анатолій Петрович - заступник начальника управління соціального захисту населення - начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Департаменту праці , соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації.

         Делегати обрали обласну раду Профспілки, Президію, ревізійну та мандатну комісії, делегатів на IV зїзд Профспілки працівників соціальної сфери України та делегованих до складу Центральної ради Профспілки.

         В рамках відзначення 15-річчя створення Профспілки працівників соціальної сфери України окремі голови первинних профспілкових організацій і соціальні партнери отримали Почесні грамоти Центральної ради Профспілки.

 

DSC 0347

 

Профспілка працівників соціальної сфери України

[ Детальніше... ]

Захистити конкретну людину

198

 

Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий надіслав листа до Міністра соціальної політики України Реви А.О. та Голови правління Фонду соціального страхування України Саєнка В.В. у зв'язку із зверненням Рябця Олексія Йосиповича стосовно порушення його прав як застрахованої особи на виплату допомоги за перші 5 днів тимчасової непрацездатності, оскільки його роботодавець збанкрутів та зник.

 

У листі повідомляється, що ФПУ з даного приводу вже зверталась до Мінсоцполітики як органу державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування і до Фонду соціальною страхування України, проте питання не було вирішено, з чим СПО об'єднань профспілок не погоджується і вважає, що відмова в оплаті перших п'яти днів тимчасової непрацездатності, в даному випадку є порушенням матеріальних прав застрахованої особи.

Через це СПО об'єднань профспілок просить повернутися до розгляду порушеного питання та вжити усіх заходів для забезпечення матеріальних прав застрахованої особи в повному обсязі.

Одночасно з метою уникнення в подальшому необгрунтованих відмов у разі подібних звернень застрахованих осіб, профспілки пропонують внести зміни до Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України застрахованим особам у разі ліквідації (реорганізації) підприємства, установи, організації, припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця або незалежної професійної діяльності, затверджений постановлю правління Фонду соціального страхування України 10 жовтня 2017 року № 54, доповнивши його механізмом реалізації норми абзацу п'ятого частини першої статті 30 базового Закону.

 

(Лист СПО об'єднань профспілок додається).

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31