16 жовтня 2019

Вінницькому профоб’єднанню - 100 років!

logo

 

15 жовтня 2019 року виповнилося 100 років від дня заснування Федерації профспілок Вінницької області.

 

З цієї визначної події Голова ФПУ Григорій Осовий від імені Федерації професійних спілок України надіслав Ювілейне вітання, в якому висловлено подяку Вінницькому профоб’єднанню за послідовне відстоювання трудових прав працівників, розвиток соціального діалогу, безкомпромісну боротьбу за гідні умови праці та її оплату, безпеку на робочих місцях і забезпечення соціального захисту трудящих.

 

Текст Ювілейного Вітання додається.

 Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі Генеральної ради МКП

IMG 1252

 

У вівторок, 15 жовтня 2019 року, у Міжнародному будинку профспілок у Брюсселі відкрилося 21-ше засідання Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яке триватиме до 17 жовтня.

 

У його роботі бере участь титулярний член Генеральної ради МКП, Віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий.

До порядку денного засідання внесено низку актуальних питань для членів профспілок усього світу.

Минулорічний конгрес МКП у Копенгагені визначив стратегічні завдання на період до наступного Конгресу. Члени Генеральної ради обговорять та схвалять напрацьований Секретаріатом МКП проект робочого плану з реалізації рішень Конгресу в рамках трьох передових кампаній та чотирьох сфер дій:

• Мир, демократія та права

• Регулювання економічної влади

• Глобальні зміни – справедливий перехід

• Рівність

Передові кампанії МКП - це публічні кампанії, що проводяться з активним залученням глобальних, регіональних та національних структур МКП, спрямовані на досягнення результатів у ключових напрямах діяльності, визначених Конгресом та базуючись на пріоритетних сферах дій. Три передові кампанії передбачають глобальну аргументацію та єдині вимоги на глобальному рівні та дозволяють включати регіональні та національні пріоритети:

1. Демократія для людей

2. Новий соціальний договір

3. Справедливий перехід: кліматичні амбіції

Генеральна рада розгляне економічні питання: сповільнення зростання в багатьох країнах, різнопланові кризи, з якими зіштовхується світ. До уваги членів Генради будуть представлені принципи нового флагманського звіту МКП «За межами ВВП», який стане частиною кампанії «Демократія для людей».

У рамках засідання Генеральної ради буде презентовано звіт, підготовлений Європейською конфедерацією профспілок та Американською федерацією праці – Конгресом виробничих профспілок «Подвійні стандарти праці: європейські корпоративні інвестиції та права працівників на американському півдні». У ньому окреслено проблеми, з якими стикаються працівники та їхні профспілки на півдні США та пропонуються стратегії для забезпечення того, щоб транснаціональні корпорації у своїй діяльності не перешкоджали становленню сильних та ефективних профспілок по обидва боки Атлантики.

Члени Генеральної ради обговорять «Звіт про свободу», в якому йдеться про ситуацію в світі з точки зору Глобального індексу прав МКП, поширення конфліктів та зростання витрат на озброєння, зростання кількості біженців.

Голова ФПУ Григорій Осовий під час роботи Генеральної ради МКП ознайомить її членів із соціально-економічною ситуацією в країні після кардинального оновлення влади, станом соціального діалогу, останніми подіями навколо внесення змін до трудового законодавства та формування соціальної політики в Україні.

 

Департамент міжнародних зв’язків ФПУ

[ Детальніше... ]

Ціни на природний газ зростатимуть?

Изображение 550

15 жовтня 2019 року в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбувся брифінг коаліції експертів «Енергетичні реформи» на тему: «Відповідність урядового плану вимогам Угоди про Асоціацію в енергетиці». У брифінгу взяли участь представники громадськості, ділових кіл та профспілок України.

З доповідями виступили експерти коаліції Світлана Голікова, Геннадій Рябцев, директор програм «ДІКСІ ГРУП» Роман Ніцович, голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Наталія Андрусевич, координатор енергетичних програм Громадянської мережі «ОПОРА» Тетяна Бойко, директор асоціації «Європейсько-Українське енергетичне агентство» Олександра Гуменюк.  

Изображение 536

Вони представили результати аналізу п’ятирічної Програми дій Уряду (https://program.kmu.gov.ua) на відповідність затвердженому Законом України № 2739-VIII від 06.06.2019, (Відомості Верховної Ради України, 2019, № 27, ст.112) рішенню № 1/2019 Ради асоціації ЄС – УКРАЇНА від 08.07.2019 про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з однієї сторони, та між Україною, з іншої сторони (дата затвердження Україною: 06.06.2019, дата підписання: 08.07.2019, дата набрання чинності для України: 08.07.2019). Додаток XXVII до глави 1 Угоди про асоціацію стосується співробітництва у енергетичній сфері, сфері енергоефективності та охорони довкілля.

Всі експерти, майже одностайно, висловили думку, що пріоритетні цілі, зазначені у Програмі дій Уряду, спрямовані на те, щоб українці жили довше, безпечніше, заможніше та щасливіше, все ж таки, потребують більш детального пояснення, яким чином вони будуть досягатися. Необхідно представити більш конкретні критерії їх оцінки, для значної кількості цілей мають бути передбачені відповідні кошти у державному бюджеті України, бажано усунути певні протиріччя, закладені у Програмі.

Изображение 545

На запитання провідного експерта департаменту з питань економічного розвитку та ціноутворення апарату ФПУ Олександра Асадчева щодо можливих подальших сценаріїв цінової політики у сфері газопостачання Роман Ніцович зазначив, що основним меседжем переговорів з місією МВФ є те, що ціна на природний газ в Україні має бути ринковою. Він висловив припущення, що наприкінці поточного року ціна на природний газ може сягнути 10 грн. за кубічний метр газу, а з першого травня 2020 року ціни мають бути ринковими.

Профспілки наполягатимуть на тому, щоб Уряд вжив певних заходів, адже ціни на природний газ можуть бути підвищені лише за умови зростання купівельної спроможності громадян України, насамперед, шляхом значного підвищення заробітної плати та перегляду мінімальних соціальних гарантій, що передбачені у проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» відповідно до пропозицій профспілок.

Изображение 534

Варто нагадати, що відповідно до положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки, підписаної 14 травня цього року всіма сторонами, будь-які реформи у сфері енергетики, енергоефективності та охорони довкілля не можуть проводитись без усестороннього обговорення з соціальними партнерами.

Изображение 541

 Департамент з питань

економічного розвитку

та ціноутворення

[ Детальніше... ]

ДО ДНЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ. Рівень пенсійного забезпечення в Україні залишається низьким

maxresdefault 1

 

Незважаючи на те, що в останні роки Урядом було прийнято низку рішень щодо підвищення пенсій, проте рівень пенсійного забезпечення залишається низьким.

 

Мінімальний розмір пенсії з 1 липня ц.р. складає 1 564 грн., середній розмір пенсії - 3 006 грн. При цьому і мінімальний, і середній розмір пенсії не досягають фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, який у цінах серпня 2019 р. становив 3 110 грн. Пенсії до зазначеного розміру отримує 70% від загальної кількості пенсіонерів. Співвідношення мінімальної і максимальної пенсій становить вже менше 30%.

У березні 2019 року запроваджене щорічне осучаснення (індексація) раніше призначених пенсій як інструмент подолання бідності серед пенсіонерів та підвищення їх розмірів залежно від рівня зростання середньої заробітної плати та цін на товари і послуги, проте пенсії, призначені у 2016-2018 роках, фактично не підвищені або підвищені в незначній мірі, що пов’язано, зокрема, із зниженням з 1 жовтня 2017 року величини оцінки одного року страхового стажу з 1,35% до 1,0%. При цьому утворився і продовжує зростати розрив у розмірах пенсій, призначених у різні роки, який нині складає майже 1,5 рази.

У зв’язку з цим у сфері пенсійного забезпечення на подальший період ФПУ ставиться завдання щодо наближення розміру мінімальної пенсії за віком до фактичного розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб та проведення індексації пенсії у розмірах, вище ніж передбачено чинним законодавством (нині 50% зростання середньої заробітної плати в країні та 50% рівня інфляції), що забезпечить підвищення розмірів пенсій до рівня, який би забезпечував належний рівень життя одержувачам пенсійних виплат.

Складна ситуація у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Різке зниження розміру єдиного соціального внеску із 40% до 22% та скасування сплати єдиного внеску працівниками (3,6%) негативно позначилося на фінансовому стані системи соціального страхування. Пенсійний фонд дефіцитний, постраждав і Фонд соціального страхування України, у якого виникла заборгованість перед застрахованими особами з виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності і пологах, яка на липень ц.р. становила вже близько 1,9 млрд грн. Завдяки зусиллям ФПУ на початок жовтня зазначену заборгованість вдалося зменшити до 800 млн грн.

Було відновлено і забезпечено щорічне підвищення страхових виплат для потерпілих на виробництві та збільшено для них мінімальний розмір страхової виплати. На жаль, із-за дефіциту коштів у Фонді соціального страхування щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві з 1 березня 2019 року було перераховано із застосуванням коефіцієнта 1,05 (5%), хоча зростання середньомісячної заробітної плати у 2018 році склало 24,8%, а індекс споживчих цін – 10,9%. Профспілкова сторона не підтримала зазначений коефіцієнт підвищення страхових виплат, оскільки вважала, що в усіх випадках він повинен бути не менше росту споживчих цін, що дозволило б зберегти купівельну спроможність страхових виплат.

У 2019 році підвищено мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб до 1 630 грн, проте це становить лише 81,2% прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Зазначене не відповідає вимогам Конвенції, якою передбачено, що її розмір повинен бути не менше 45% зарплати некваліфікованого працівника (мінімальної зарплати), а на сьогодні становить лише менше 40% від розміру мінімальної зарплати. Нині в Україні серед безробітних отримує допомогу у мінімальних розмірах 39% безробітних (98 тис осіб), що ставить членів їх сімей на межу бідності.

 

Управління соціального страхування

і пенсійного забезпечення

 

 

 

 

 

 

 

[ Детальніше... ]

ОФІЦІЙНО. Позицію ФПУ буде враховано

Constitution of Ukraine

 

З Офісу Президента України надійшла відповідь на пропозиції ФПУ щодо врегулювання права народу України на законодавчу ініціативу та механізм його реалізації.

 

ФПУ був розроблений законопроект «Про порядок реалізації права законодавчої ініціативи громадянами України», про що Голова ФПУ Григорій Осовий листом поінформував Президента України Володимира Зеленського.

Мета та завдання акту викладено у Пояснювальній записці.

З Офісу Глави Держави поінформували, що Указом Президента України утворено Комісію з питань правової реформи як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Основним завданням Комісії є сприяння подальшому розвитку правової системи України на основі конституційних принципів верховенства права, пріоритетності прав і свобод людини і громадянина, з урахуванням міжнародних зобов'язань України.

Пропозиції ФПУ щодо законодавчого врегулювання права народу України на законодавчу ініціативу будуть передані членам робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо внесення змін до Конституції України Комісії для їх опрацювання.

 

Копія листа з Офісу Президента України додається.

 

Департамент правового захисту ФПУ

 

[ Детальніше... ]

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. Щодо виплати зарплатних боргів

Dolgi


Олег Пендзин, керівник департаменту апарату ФПУ з питань економічного розвитку та ціноутворення, член Економічного дискусійного клубу дав коментар Телеканалу «UA:Перший» щодо виплати боргів по зарплаті. Програма «Доброго ранку, Країно!», 15 жовтня 2019 року.

 

Переглянути телесюжет тут.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Всеукраїнська спартакіада державних службовців знову відбулася у Закарпатті

 спарт 2019

 

В черговий раз в Ужгородському спорткомплексі «Юність» відбулася Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців областей та міста Києва.

В ній взяли участь понад 350 спортсменів з 20 команд. Організаторами спартакіади були Міністерство культури, молоді та спорту України, Профспілка працівників державних установ України та ГО «Фізкультурно – спортивне товариство «Спартак».

На яскравій церемонії відкриття спартакіади її учасників привітали заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна, представник Міністерства культури, молоді та спорту України Олена Буренко, голова  Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, заступник голови ЦР ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев та інші почесні гості.

 

спарт 4 2019

 

В усіх 5-ти видах спартакіади держслужбовців змагання проходили дуже напружено. Призерами змагань з футзалу стали спортсмени Хмельницької, Миколаївської і Тернопільської областей, в настільному тенісі – міста Києва, Львівської і Миколаївської областей. Турнір з волейболу виграла команда Хмельницької області, а на наступних місцях - спортсмени Луганської та Львівської областей.

Призерами змагань у шахах стали команди Миколаївської, Полтавської та Хмельницької областей, в шашках – Запорізької, Житомирської і Львівської областей. За підсумками усіх видів спартакіади впевнену перемогу у загальнокомандному заліку завоювали державні службовці Хмельницької області (361 очко). Срібними призерами стали спортсмени Львівської області (305 очок), бронзовими – Миколаївської області (294 очка). До числа шести кращих команд и увійшли також держслужбовці Луганської, Харківської і Полтавської областей.

Переможці спартакіади в окремих видах спорту нагороджені медалями та дипломами, а призери в загальнокомандному заліку - кубками організаторів спартакіади.

 

спарт 3 2019

 

На урочистій церемонії закриття Всеукраїнської спартакіади державних службовців призерів та переможців спартакіади нагородили голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, заступник голови ЦР ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев, начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан, інші члени оргкомітету.

Крім того, голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук вручив Подяки галузевої профспілки кращим спортсменам та командам в окремих номінаціях  за успіхи у спартакіаді. Команди - призери спартакіади в загальнокомандному заліку отримали матеріальну винагороду від президії ЦК галузевої профспілки.

 

На фото:
- моменти Всеукраїнської спартакіади державних службовців України.


Сергій Баранчиков,
завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи
Закарпатської облпрофради

 

 

[ Детальніше... ]

Цілі сталого розвитку 2016-2030

SDG contest2

 

Цілі сталого розвитку (ЦСР), яких на сьогодні дотримуються всі країни світу, встановлюють власні показники розвитку і включають 17 цілей і 169 конкретних завдань. Перелік ЦСР був офіційно затверджений на засіданнях Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня 2015 року.

Глобальні Цілі сталого розвитку були затверджені у 2015 році на саміті ООН з питань сталого розвитку. За ініціативи Уряду України та за сприяння системи ООН в Україні протягом року тривав відкритий та інклюзивний процес адаптації ЦСР. Беручи до уваги принцип "нікого не залишити осторонь" та використовуючи широкий спектр інформаційних, статистичних та аналітичних матеріалів, була розроблена національна система ЦСР (86 завдань розвитку та 172 показники для моніторингу їх виконання).

 

8.1 Підтримувати економічне зростання на одну особу населення відповідно до національних умов і, зокрема, зростання валового внутрішнього продукту на рівні не менше 7 відсотків на рік у найменш розвинених країнах

 

8.2 Домогтися підвищення продуктивності в економіці шляхом диверсифікації, технічної модернізації та інноваційної діяльності, в тому числі шляхом приділення особливої уваги секторам з високою доданою вартістю і працемістким секторам

 

8.3 Просувати проведення орієнтованої на розвиток політики, яка сприяє продуктивній діяльності, створенню гідних робочих місць, підприємництву, творчості й інноваційній діяльності, та заохочувати офіційне визнання і розвиток мікро-, малих і середніх підприємств, у тому числі шляхом надання їм доступу до фінансових послуг

 

8.4 Упродовж усього терміну до кінця 2030 року поступово підвищувати глобальну ефективність використання ресурсів у системах споживання і виробництва та прагнути, щоб економічне зростання не супроводжувалося погіршенням стану навколишнього середовища, як це передбачається Десятирічною стратегією дій з переходу до використання раціональних моделей споживання і виробництва, причому першими цим повинні зайнятися розвинені країни

 

8.5 До 2030 року забезпечити повну і продуктивну зайнятість та гідну працю для всіх жінок і чоловіків, у тому числі молодих людей та інвалідів, і рівну оплату за працю рівної цінності

 

8.6 До 2020 року суттєво скоротити частку молоді, яка не працює, не вчиться і не набуває професійних навичок

 

8.7 Вжити термінових та ефективних заходів для того, щоб викорінити примусову працю, покінчити з сучасним рабством і торгівлею людьми та забезпечити заборону й ліквідацію найгірших форм дитячої праці, включаючи вербування та використання дітей-солдатів, а до 2025 року покінчити з дитячою працею у всіх її формах

 

8.8 Захищати трудові права і сприяти забезпеченню надійних і безпечних умов праці для всіх трудящих, включаючи трудящих-мігрантів, особливо жінок-мігрантів, та осіб, які не мають стабільної зайнятості

8.9 До 2030 року забезпечити розробку і здійснення стратегій заохочення сталого туризму, який сприяє створенню робочих місць, розвитку місцевої культури і виробництву місцевої продукції

 

8.10 Зміцнювати спроможність національних фінансових установ заохочувати і розширювати доступ до банківських, страхових і фінансових послуг для всіх

 

8.a Збільшити надавану в рамках ініціативи «Допомога в торгівлі» підтримку країн, що розвиваються, особливо найменш розвинених країн, у тому числі по лінії Розширеної комплексної рамкової програми з надання технічної допомоги в галузі торгівлі найменш розвиненим країнам

 

8.b До 2020 року розробити і ввести в дію глобальну стратегію забезпечення зайнятості молоді та імплементувати Глобальний пакт про робочі місцях Міжнародної організації праці.

 

Департамент міжнародних зв'язків

ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Заява Федерації профспілок України стосовно проєкту Державного бюджету України на 2020 рік

preview w698zc0


У Верховній Раді України триває робота над опрацюванням поданого Урядом проєкту Державного бюджету України на 2020 рік. На жаль, як і в минулі роки, урядовим проектом Держбюджету знову порушуються конституційні права людини на достатній життєвий рівень для себе і своєї сімї.

 

Ратифікувавши Конвенції Міжнародної організації праці № 117 про основні цілі та норми соціальної політики та № 131 про встановлення мінімальної заробітної плати з особливим урахуванням країн, що розвиваються, підписавши Програму Гідної праці МОП для України на період 2016–2019 років, влада України підтвердила свою готовність до забезпечення гідної праці та достатнього рівня життя населенню України з метою досягнення заможного європейського майбутнього.

Проте, у проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в основу розрахунків соціально-економічних показників Урядом закладено темпи зростання основних державних соціальних стандартів та гарантій, які не відповідають ані вимогам національного законодавства, ані міжнародним зобов’язанням України, ані домовленостям Сторін соціального діалогу у Генеральній угоді на 2019-2021 роки.

Так, проєктом Держбюджету–2020 передбачається встановити прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року у розмірі 2 102 грн, що вже сьогодні в 2,2 рази менше за його фактичний розмір, розрахований Мінсоцполітики у цінах серпня 2019 року (4722 грн), а на початок 2020 року це співвідношення ще збільшиться.

Також урядовці пропонують передбачити мінімальну зарплату меншу від очікуваного фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а саме – 4723 гривень.

Відтак занижено і посадовий оклад працівника І тарифного розряду ЄТС, який встановлено на рівні 2102 грн, що складатиме лише 44% від розміру мінімальної заробітної плати, що в умовах недостатнього фінансування бюджетних галузей, продовжить практику «зрівнялівки» в оплаті праці працівників перших 13 (з 25) розрядів ЄТС та пролонгуватиме подальше заниження рівня заробітної плати працівників бюджетної сфери порівняно із середньою по Україні.

Без достатньої державної підтримки залишаються підприємства і працівники вугільної галузі, лісового господарства та інших. Це не дозволить погасити існуючу заборгованість з виплати заробітної плати працівникам через недостатність обігових коштів і провокуватиме її зростання, не сприятиме підвищенню конкурентоздатності українських підприємств та товарів.

На жаль, як і в минулі роки, профспілки, як сторона соціального діалогу, були відсторонені від участі у формуванні Державного бюджету, право на яке мають відповідно до законодавства та домовленостей за Генеральною угодою, а вчасно направлені пропозиції СПО об’єднань профспілок залишились неврахованими Урядом.

Саме тому профспілкові постатейні пропозиції та зауваження до проєкту Держбюджету2020 у вересні ц.р. було надіслано комітетам Верховної Ради України з питань бюджету, з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, а також кожному народному депутату України.

На засіданні Верховної Ради України 20 вересня ц.р., під час представлення законопроєкту, міністерка фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що документ буде доопрацьовуватися і не виключається, що макропоказники можуть бути змінені до моменту ухвалення документа.

Федерація профспілок України наполягає на врахуванні при доопрацюванні проєкту Держбюджету–2020 профспілкових пропозицій, насамперед, щодо встановлення з 1 січня 2020 року:

- розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розрахованого у відповідності до національного законодавства та міжнародних зобов’язань України, зокрема Конвенції МОП № 117 (з урахуванням витрат на придбання або оренду житла, медичне обслуговування, освіту та прогнозного індексу споживчих цін), на рівні не менше 5640 грн;

- мінімальної заробітної плати у розмірі не менше 7276 грн;

- посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС на рівні фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб для розрахунку розмірів посадових окладів за всіма тарифними розрядами ЄТС з відповідним зростанням фонду оплати праці.

Федерація профспілок України закликає владу забезпечити виконання взятих на себе зобов’язань та не допустити подальшого поглиблення бідності в Україні через закріплення у Державному бюджеті України на 2020 рік занижених соціальних стандартів та гарантій, а також обмеження видатків галузям, які визначені пріоритетними та які є надважливими для економіки України (освіта, охорона здоров’я, вугільна промисловість тощо), що в свою чергу сприятиме збереженню існуючих та створенню нових гідних робочих місць, справедливому розподілу результатів праці, забезпеченню своєчасної виплати заробітної плати та ліквідації зарплатних боргів на державних підприємствах і в бюджетній сфері, підвищенню рівня життя громадян.

Джерелами наповнення дохідної частини проєкту держбюджету для покриття зазначених видатків повинні стати заходи законодавчого та організаційного характеру, спрямовані на деофшоризацію, детінізацію економіки та розвиток національного виробництва. Федерація профспілок України вважає, що саме з цих напрямів необхідно розпочинати турбореформи. Адже головний обов’язок влади – забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на достатній рівень життя на основі соціальної справедливості та розбудови економіки країни.

 

 

11 жовтня 2019 року

 

[ Детальніше... ]

Заява Федерації профспілок України стосовно проєкту Державного бюджету України на 2020 рік

preview w698zc0


У Верховній Раді України триває робота над опрацюванням поданого Урядом проєкту Державного бюджету України на 2020 рік. На жаль, як і в минулі роки, урядовим проектом Держбюджету знову порушуються конституційні права людини на достатній життєвий рівень для себе і своєї сімї.

 

Ратифікувавши Конвенції Міжнародної організації праці № 117 про основні цілі та норми соціальної політики та № 131 про встановлення мінімальної заробітної плати з особливим урахуванням країн, що розвиваються, підписавши Програму Гідної праці МОП для України на період 2016–2019 років, влада України підтвердила свою готовність до забезпечення гідної праці та достатнього рівня життя населенню України з метою досягнення заможного європейського майбутнього.

Проте, у проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в основу розрахунків соціально-економічних показників Урядом закладено темпи зростання основних державних соціальних стандартів та гарантій, які не відповідають ані вимогам національного законодавства, ані міжнародним зобов’язанням України, ані домовленостям Сторін соціального діалогу у Генеральній угоді на 2019-2021 роки.

Так, проєктом Держбюджету–2020 передбачається встановити прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року у розмірі 2 102 грн, що вже сьогодні в 2,2 рази менше за його фактичний розмір, розрахований Мінсоцполітики у цінах серпня 2019 року (4722 грн), а на початок 2020 року це співвідношення ще збільшиться.

Також урядовці пропонують передбачити мінімальну зарплату меншу від очікуваного фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а саме – 4723 гривень.

Відтак занижено і посадовий оклад працівника І тарифного розряду ЄТС, який встановлено на рівні 2102 грн, що складатиме лише 44% від розміру мінімальної заробітної плати, що в умовах недостатнього фінансування бюджетних галузей, продовжить практику «зрівнялівки» в оплаті праці працівників перших 13 (з 25) розрядів ЄТС та пролонгуватиме подальше заниження рівня заробітної плати працівників бюджетної сфери порівняно із середньою по Україні.

Без достатньої державної підтримки залишаються підприємства і працівники вугільної галузі, лісового господарства та інших. Це не дозволить погасити існуючу заборгованість з виплати заробітної плати працівникам через недостатність обігових коштів і провокуватиме її зростання, не сприятиме підвищенню конкурентоздатності українських підприємств та товарів.

На жаль, як і в минулі роки, профспілки, як сторона соціального діалогу, були відсторонені від участі у формуванні Державного бюджету, право на яке мають відповідно до законодавства та домовленостей за Генеральною угодою, а вчасно направлені пропозиції СПО об’єднань профспілок залишились неврахованими Урядом.

Саме тому профспілкові постатейні пропозиції та зауваження до проєкту Держбюджету2020 у вересні ц.р. було надіслано комітетам Верховної Ради України з питань бюджету, з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, а також кожному народному депутату України.

На засіданні Верховної Ради України 20 вересня ц.р., під час представлення законопроєкту, міністерка фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що документ буде доопрацьовуватися і не виключається, що макропоказники можуть бути змінені до моменту ухвалення документа.

Федерація профспілок України наполягає на врахуванні при доопрацюванні проєкту Держбюджету–2020 профспілкових пропозицій, насамперед, щодо встановлення з 1 січня 2020 року:

- розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, розрахованого у відповідності до національного законодавства та міжнародних зобов’язань України, зокрема Конвенції МОП № 117 (з урахуванням витрат на придбання або оренду житла, медичне обслуговування, освіту та прогнозного індексу споживчих цін), на рівні не менше 5640 грн;

- мінімальної заробітної плати у розмірі не менше 7276 грн;

- посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС на рівні фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб для розрахунку розмірів посадових окладів за всіма тарифними розрядами ЄТС з відповідним зростанням фонду оплати праці.

Федерація профспілок України закликає владу забезпечити виконання взятих на себе зобов’язань та не допустити подальшого поглиблення бідності в Україні через закріплення у Державному бюджеті України на 2020 рік занижених соціальних стандартів та гарантій, а також обмеження видатків галузям, які визначені пріоритетними та які є надважливими для економіки України (освіта, охорона здоров’я, вугільна промисловість тощо), що в свою чергу сприятиме збереженню існуючих та створенню нових гідних робочих місць, справедливому розподілу результатів праці, забезпеченню своєчасної виплати заробітної плати та ліквідації зарплатних боргів на державних підприємствах і в бюджетній сфері, підвищенню рівня життя громадян.

Джерелами наповнення дохідної частини проєкту держбюджету для покриття зазначених видатків повинні стати заходи законодавчого та організаційного характеру, спрямовані на деофшоризацію, детінізацію економіки та розвиток національного виробництва. Федерація профспілок України вважає, що саме з цих напрямів необхідно розпочинати турбореформи. Адже головний обов’язок влади – забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на достатній рівень життя на основі соціальної справедливості та розбудови економіки країни.

 

 

11 жовтня 2019 року

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31