18 жовтня 2019

19 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ !

 

Den pracvnikv cel bumazh prom

 

Шановні працівники та ветерани целюлозно – паперової   промисловості !

 

Від імені Центрального комітету Профспілки працівників лісових галузей України   вітаю   всіх   працівників і   ветеранів   целюлозно-паперової промисловості, які на   заслуженому відпочинку, з професійним святом!

   Целюлозно-паперова промисловість – одна із успішніших в галузі. Запорукою успіху галузі є самовіддана праця кожного робітника.      

       Свій професіоналізм ви щоденно підтверджуєте зростанням обсягів виробництва, підвищенням якості продукції, забезпеченням розвитку внутрішнього ринку України.

            Результати вашої роботи є вагомим внеском у розвиток економіки нашої держави, дозволяють гідно її представляти на міжнародному рівні.

       У цей святковий день зичимо вам, вашим сім’ям вагомих успіхів та впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, оптимізму, щастя, мирного неба над головою, родинного тепла та затишку, оптимізму та віри в майбутнє процвітання нашої галузі!                                

 

З глибокою повагою,                                                                  В.Д. Сібільов            

                                                                    

                                                                                                            Голова Профспілки працівників

                                                                                                            лісових галузей України

                                                            

[ Детальніше... ]

Урочистості з нагоди 100-річчя профспілок Вінниччини

IMG 5398

 

17 жовтня 2019 року у Будинку профспілок відбулося урочисте засідання Ради Федерації профспілок Вінницької області, присвячене 100-річчю утворення об’єднання профспілок Вінниччини.

 

У заході взяв участь та виступив заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.

Засідання Ради відкрив Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, який привітав усіх присутніх із 100-річним ювілеєм утворення об’єднання профспілок Вінниччини. Він зазначив, що об’єднання профспілок пройшло непростий історичний шлях свого розвитку в мінливих суспільно-політичних та соціально-економічних умовах. Незважаючи на нелегкі часи і труднощі, об’єднання змогло зберегти свою організаційну структуру та ствердитися, як найчисельніша громадська організація області, яка об’єднує 18 обласних організацій галузевих профспілок і одну обласну профспілку.

Вітаючи учасників засідання, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко відзначив, що об’єднання профспілок Вінницької області по праву займає одне з провідних місць серед територіальних профоб’єднань в питаннях захисту членів профспілок. Підкреслив, що на сучасному етапі головне завдання профспілок – це боротьба за гідний рівень оплати праці, який би дав змогу самореалізації в новому суспільстві кожному члену вашого профспілкового об’єднання.

”Переконаний, що наша спільна боротьба сприятиме єдності профспілкового руху, утвердженню солідарності та справедливості, добра та поваги до людини праці, становленню сильної, соціальної, правової і демократичної України, - зазначив заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.

 

Image03

 

В урочистостях взяли участь: президент ПрАТ ”Укрпрофтур” - Сергій Стрілець, голова Федерації профспілок Хмельницької області Геннадій Харківський, Вінницький міський Голова Сергій Моргунов, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова організації роботодавців м. Вінниці, генеральний директор групи компаній ”Вінницький агрегатний завод” Олександр Заброцький, начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, голова облспоживспілки Василь Подолян, директор Вінницької дирекції АТ ”Укрпошта” Володимир Шаловінський, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області Богдан Мусієнко, заступник начальника управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Віталій Яворський, в.о. начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, а також керівники обласних організацій галузевих профспілок, голови районних координаційних рад голів профкомітетів, профспілковий актив області, ветерани профспілкового руху, представники молодіжних рад членських організацій ФПО, засоби масової інформації.

 

 Image05

Докладніше

 Image18

Федерація профспілок Вінницької області

[ Детальніше... ]

Є ДУМКА. "Прожитковий мінімум має бути не менше 5 тис. гривень"

post big 693 fd2

 

— Владі треба проводити ефективну соціальну політику. Поки що ми маємо економічно необґрунтований розмір прожиткового мінімуму. Прив'язані до нього соціальні виплати встановлюються відповідно до можливостей Держбюджету, а не реальних потреб населення, — каже фінансовий експерт Олексій Кущ.

 

На запитання, який прожитковий мінімум потрібен в Україні, О.Кущ зазначив, що Уряд у проекті Держбюджету на 2020 рік поставив за мету досягнути прожиткового мінімуму на рівні 4200 гривень. Але такий показник не відповідає потребам людей і має становити не менше 5 тисяч гривень.

За словами експерта, на сьогодні ми маємо три види прожиткових мінімумів:

- перший — той, що застосовують у бюджеті для розрахунку соцвиплат і стандартів;

- другий — визначає державна статистика. Сьогодні він становить 1936 гривень;

- третій — визначається експертним шляхом, виходячи з аналізу економіки.

Наразі спостерігається колосальний розрив між цими трьома показниками, проте, кожен громадянин повинен отримувати не менше реального прожиткового мінімуму. Однак коштів на це держава поки що не має.

 

До теми:

Уряд планує відв'язати від прожиткового мінімуму 150 видів соціальних виплат. Це не буде стосуватися пенсій і допомоги малозабезпеченим. Вони зростатимуть щоразу після перерахунку прожиткового мінімуму, кажуть у Міністерстві соціальної політики. Інші виплати хочуть встановлювати в абсолютних цифрах. Їхній розмір переглядатимуть під час прийняття держбюджету.

 

Детальніше:

https://gazeta.ua/articles/money-newspaper/_prozhitkovij-minimum-maye-buti-ne-menshe-pyati-tisyach-griven/933462

 

Прес-центр ФПУ

 

[ Детальніше... ]

Засідає Генеральна рада МКП

72619585 1256614881177116 4420167250535776256 n

 

В Брюсселі проходить перше після Конгресу засідання новообраної Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яка репрезентує профспілковий рух в понад 170 країнах світу.

Участь у заході бере Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який є титулярним членом ради та віце-президентом МКП. На порядку денному для обговорення доволі обширні теми: мир, демократія і права людей у світі праці; регулювання економіки і трудових відносин; трансформація промисловості і кліматичні зміни; забезпечення рівності і соціальної справедливості.
Особливу увагу привернуто до розроблення так званого нового Суспільного договору для працівників, бізнесу та урядів.

 

 Докладніше.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Засідає Генеральна рада МКП

72619585 1256614881177116 4420167250535776256 n

 

В Брюсселі проходить перше після Конгресу засідання новообраної Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яка репрезентує профспілковий рух в понад 170 країнах світу.

Участь у заході бере Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який є титулярним членом ради та віце-президентом МКП. На порядку денному для обговорення доволі обширні теми: мир, демократія і права людей у світі праці; регулювання економіки і трудових відносин; трансформація промисловості і кліматичні зміни; забезпечення рівності і соціальної справедливості.
Особливу увагу привернуто до розроблення так званого нового Суспільного договору для працівників, бізнесу та урядів.

 

 Докладніше.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

У Чернівцях підписано Меморандум про співпрацю


 IMAG0354

 

16 жовтян ц.р. у рамках засідання президії Чернівецької обласної ради профспілок було підписано Меморандум про співпрацю між облпрофрадою та Чернівецьким регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Свої підписи під цим документом поставили голова облпрофради Володимир Шкварковський та директор Центру Аркадій Мунтяну.

 

Керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поінформував присутніх про систему БПД, її структуру у Чернівецькій області, практику захисту трудових прав і соціальних гарантій громадян. На думку А.Мунтяну, важливо докласти спільних зусиль, як з боку профспілкових організацій, так і підрозділів системи безоплатної правової допомоги у Чернівецькій області, для спрощення доступу і отримання якісних послуг особами, які є суб'єктами права на таку допомогу.

 

За словами Володимира Шкварковського, наявний потенціал у взаємодії між обласною радою профспілок та Регіональним, а також територіальними центрами з надання БПД, дозволить послідовно і предметно моніторити стан соціальної та правової захищеності у сфері трудових правовідносин. У цьому контексті, підкреслив голова облпрофради, особливо актуальним є питання ефективності правового захисту спілчан та усіх працівників, що у свою чергу позитивно впливатиме на процес обєднання у профспілки.

 

 Михайло Лєньков,

завідувач відділом з питань

захисту соціально-економічних

та духовних інтересів працюючих

Чернівецької облпрофради

[ Детальніше... ]

Вільні у виборі, але незахищені

IMG 20191015 130447

 

Як заповнити вакуум безпеки праці жінок, що утворився після скасування наказу МОЗ №256?

Про нові виклики в охороні праці жінок у важких та шкідливих умовах дискутували 15 жовтня 2019 р. у Києві за круглим столом експерти з питань прав жінок, керівники профспілок, вчені-медики, представники Міністерства соціальної політики, Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці.

На переконання голови Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василя Андреєва, коректив у цьому напрямку потребує Кодекс законів про працю. «Якщо роботодавець знає про шкідливі фактори, але не проінформував про них працівника, то він має нести покарання», - певен пан Андреєв. Також, вважає він, важлива частина захисту працівників - страхування. Роботодавець має платити за те, що людина тут і зараз працює у шкідливих умовах, а не в примарному майбутньому, коли вона вийде на пенсію. Такий механізм, на переконання профспілковця, має бути чітко прописаний у новому законі.

 

Докладніше

 

IMG 20191015 124750

 

IMG 20191015 125043

 

Департамент профспілкового руху

та зв’язків з громадськими організаціями

[ Детальніше... ]

Молодь – вічний двигун профспілок

загальне фото учасників

 

На базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся триденний семінар-тренінг Молодіжної ради профспілок Хмельницької області.

 

Спершу проведено зустріч з ректором закладу, професором, доктором економічних наук Володимиром Іванишиним, заступником Голови Федерації профспілок України Євгеном Драп’ятим, Головою Федерації профспілок області Геннадієм Харьковським. Обговорювалося питання діяльності профспілок, зокрема, і в освітньо-науковій сфері.


Драпятий Ліщук Іванишин Харьковський

 

Євген Драп’ятий зауважив, що вересневі дні є знаменними для історії міста над Смотричем, адже саме в цей період, у 1846 році, з візитом тут перебував Національний герой і символ України, великий Кобзар – Тарас Григорович Шевченко, який спілкувався як з інтелігенцією міста, так і з населенням його околиць…

 

Докладніше

 Подільський цемент

Світлана ЛІЩУК,

голова Молодіжної ради ФП області.

[ Детальніше... ]

Михайло Чаплига про проект нового Трудового Кодексу

848305

Пункт перший - работодавець завжди правий.

Пункт другий - якщо не правий, то дивись пункт перший. 

Пункт третій - найманий працівники є рабом. 


Саме в цьому, на думку Михайла Чаплиги, суть проекту Трудового кодексу, який розробляє нова влада.

Переглянути тут.

 Джерело:

 

https://www.facebook.com/newsFPU/videos/3258627730875348/

 

[ Детальніше... ]

Михайло Чаплига про проект нового Трудового Кодексу

848305

Пункт перший - работодавець завжди правий.

Пункт другий - якщо не правий, то дивись пункт перший. 

Пункт третій - найманий працівники є рабом. 


Саме в цьому, на думку Михайла Чаплиги, суть проекту Трудового кодексу, який розробляє нова влада.

Переглянути тут.

 Джерело:

 

https://www.facebook.com/newsFPU/videos/3258627730875348/

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31