02 грудня 2019

Пенсійний фонд підвів підсумки своєї роботи за 10 місяців 2019 року

157914


Про підсумки роботи з виконання покладених на Пенсійний фонд України завдань за 10 місяців 2019 року йшлося під час засідання правління Пенсійного фонду України, яке відбулося 28 грудня ц.р.

 

         Як зазначалося, протягом зазначеного періоду Пенсійним фондом України забезпечено стабільне фінансування та виплату пенсій 11,3 млн пенсіонерів. З початку року призначено пенсії 329,0 тис осіб, проведено 4 автоматичні перерахунки пенсій на виконання положень законів України та постанов Кабінету Міністрів, перераховано 249,0 тис пенсій за заявами працюючих пенсіонерів.

         Середній розмір пенсійної виплати на 1 жовтня 2019 року склав 3 019,62 грн, що на 373,96 грн більше у порівнянні з 1 січня 2019 року (2 645,66 грн).

         Загальні видатки на пенсійні та інші заплановані виплати за 10 місяців 2019 року склали 363,8 млрд грн, що на 67,0 млрд грн, або на 22,6% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. З них, на пенсійні виплати та допомогу на поховання спрямовано 342,4 млрд грн. Інші видатки, зокрема, виплата субсидій, склали - 10,8 млрд грн, кошти Державного бюджету на відшкодування витрат ПАТ «Укрпошта» - 0,5 млрд грн, оплата послуг національного оператора зв’язку з виплати та доставки пенсій та грошової допомоги – 1,4 млрд грн, погашення позики – 4,7 млрд грн, адміністративні видатки – 4,0 млрд грн.  

         На фінансування видатків за рахунок коштів Державного бюджету України бюджетом Пенсійного фонду на 2019 рік визначено на рівні 181,7 млрд грн, з них безпосередньо на погашення дефіциту Пенсійного фонду – 35,4 млрд грн.  

        За січень – жовтень ц.р. надходження від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також платежів, адміністрування яких здійснюється Пенсійним фондом України, склали 196,6 млрд грн, що на 33,7 млрд грн, або на 22,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року, або 99,2% планового показника.

         Водночас підприємства і організації заборгували Пенсійному фонду 34,1 млрд. грн., у тому числі 19 млрд. грн. – зі сплати єдиного внеску, 13,7 млрд. грн. – з відшкодування пільгових пенсій.

 

         Зі змістом Аналітичної довідки про підсумки роботи Пенсійного фонду України за 9 місяців 2019 року можна ознайомитися за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/2076981-analitychna-dovidka-pro-pidsumky-roboty-pensijnogo-fondu-ukrayiny-za-9-misyatsiv-2019-roku/

 

Управління соціального страхування і

пенсійного забезпечення апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

Захоплено Будинок профспілок Закарпаття в місті Ужгороді

P1190032

 

29 листопада 2019 року о 7.30 год. ранку, без будь-якого попередження група невідомих осіб, із застосування фізичної сили, увірвалася в будівлю облпрофради на пл. Народній, 5 і заблокувала вхід в Будинок профспілок. Тим самим було повністю паралізовано роботу облпрофради, галузевих облорганізацій профспілок, підвідомчих організацій, працівники яких не змогли дістатися на свої робочі місяця.

 

Прямо перед будівлею профспілок з ініціативи голови Закарпатської облпрофради Володимира Фленька було проведено чергове засідання президії Закарпатської обласної ради профспілок, на якому обговорено подальші дії щодо відстоювання своїх майнових прав. Профспілковий лідер області дав телеінтерв’ю ряду обласних телеканалів.

 

P1190022

 

Було надіслано Заяву президії обласної ради профспілок про ситуацію, що склалася, голові облдержадміністрації Ігорю Бондаренку.

Також надіслані листи-звернення з приводу незаконних дій Закарпатського окружного адміністративного суду, виконавчої служби до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови ФПУ. З питання рейдерського захоплення Будинку профспілок в облдержадміністрації проведено зустріч членів президії з головою ОДА.

Однак, у понеділок, 2 грудня 2019 року вхід до будівлі облпрофради не було розблоковано. Тому позачергове засідання президії облпрофради було продовжено.

 

P1190027

 

У прийнятій постанові зазначено:

      – звернутися до Голови Федерації профспілок України Григорія Осового з проханням терміново провести зустріч з Головою Державної судової адміністрації Зіновієм Холоднюком щодо виконання п.2 постанови КМУ від 21.08.2019р. №811 про укладання договору оренди на займані облпрофрадою та галузевими облорганізаціями профспілок приміщення в будівлі в м. Ужгороді на пл. Народній, 5;

      – просити Федерацію профспілок України скликати позачергове засідання Президії з майнових питань профспілок, у тому числі щодо будівлі Будинку профспілок Закарпаття;

     – звернутися із Заявою президії облпрофради до Посольств закордонних держав в Україні про порушення прав профспілок у Закарпатській області, й зокрема, майнових.

 

P1190040

 

На фото:

 

       будівля облпрофради заблокована;

       працівників профспілок не допускають у будівлю;

       телеінтерв’ю голови облпрофради Володимира Фленька;

       під час зустрічі з головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком;

       засідання президії облпрофради –   просто неба на пл. Народній, 5.

 

P1190045

 

Фото автора

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

[ Детальніше... ]

Покращуємо якість фінансової роботи профспілок через навчання

IMG 6329

 

26-29 листопада 2019 р. в Чернігові відбувся вже традиційний збірний семінар для бухгалтерів, скарбників, членів ревізійних комісій профспілкових організацій України. Цього року цей захід отримав назву «Сучасні аспекти фінансової роботи профспілкової організації та розвиток особистих компетенцій бухгалтера».

 

На семінарі в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок було розглянуто доволі широкий спектр питань:

  • нормативно-правове регулювання фінансової діяльності профспілок;
  • особливості бухгалтерського обліку неприбуткових організацій;
  • формування звітності;
  • колдоговірне регулювання та оплата праці;
  • ділова українська мова та особливості використання нового правопису;
  • використання сучасних інтернет-сервісів для передачі інформації;
  • практичні аспекти комунікації бухгалтера з лідерами профспілкових організацій.

  • IMG 6334

 

Перед учасниками виступали викладачі та тренери Центру, а також залучені психологи, науковці, аудитори. Завершилося чотириденне навчання приємною процедурою вручення сертифікатів від директорки НМЦ Тетяни Осадчої.

 

#бухгалтер #профспілка #профсоюз #TradeUnion #TUtrainings #НМЦЧернігів #Chernihiv #Чернігів #lifelonglearning #ПрофспілковіТренінги

 

 IMG 6350


Віталій Копиш

[ Детальніше... ]

Не виживати, а нормально жити-

IMG 0741

 

до цього нині прагнуть всі жителі нашої області. І це просте прагнення візуалізовано   у Територіальній тристоронній соціально-економічній Угоді між Рівненською обласною державною адміністрацією, обласною радою, об’єднанням роботодавців та Федерацією профспілок Рівненської області на 2018 -2020 роки.

 

Виконання зобов’язань цього важливого документу –це і є реальне поліпшення нашого з вами життя в усіх його аспектах: від збільшення доходів держави і наших власних до будівництва в області нових підприємств, доріг, шкіл і спортивних майданчиків.

 

Днями відбулось   підведення підсумків виконання Угоди за 9 місяців н. р. Для цього на засідання Територіальної тристоронньої соціально – економічної ради прийшли представники всіх сторін, відповідальні працівників департаментів ОДА, облради, члени президії ФПО, роботодавці.

Владу представляв директор департаменту соціального захисту населення РДА Олексій Шамак. Роботодавців - Голова Об’єднання роботодавців Володимир Боярчук.

   Інформація, з якою виступив голова Федерації профспілок області Микола Шершун, який він вів засідання, була менш мажорною, а більш критичною.


IMG 0747

 

Детальніше

                                                                                            Тамара Стецюк

[ Детальніше... ]

ФПУ обурена свавіллям проти профспілок

d691f3f-53-big

 

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з приводу захоплення невідомими особами 29 листопада ц.р. Будинку профспілок Закарпаття у м. Ужгород.

 

У листі зазначено:

 

«29 листопада 2019 року о 7.30 год. із застосуванням фізичної сили невідомі особи, без попередження, захопили приміщення та не допустили на свої робочі місця працівників Закарпатської облпрофради і галузевих обласних організацій профспілок, фактично паралізувавши їх роботу.

Федерація профспілок України висловлює своє обурення ситуацією, що склалася довкола Будинку профспілок Закарпаття в м. Ужгороді на пл. Народній, 5 і просить Вашого особистого втручання.

На врегулювання цього питання Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №811 від 21 серпня 2019 «Деякі питання використання державного майна професійними спілками, їх об'єднаннями», якою ФДМУ за участю Федерації профспілок, Державної судової адміністрації у місячний термін було доручено врегулювати питання щодо експлуатації будівлі Закарпатської обласної ради професійних спілок. Однак, досі це не було зроблено, і призвело до не правових дій та загострення конфлікту, який набуває міжнародного розголосу.

Зараз ситуація досягла критичної межі в тривалому протистоянні і потребує невідкладного реагування.

Просимо Вас захистити працівників Закарпатської облпрофради профспілок, яких фактично викинули на вулицю і терміново провести нараду з питань забезпечення виконання зазначеної Постанови КМУ.».

Голова ФПУ звернувся з подібними листами до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової та Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ФПУ обурена свавіллям проти профспілок

d691f3f-53-big

 

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з приводу захоплення невідомими особами 29 листопада ц.р. Будинку профспілок Закарпаття у м. Ужгород.

 

У листі зазначено:

 

«29 листопада 2019 року о 7.30 год. із застосуванням фізичної сили невідомі особи, без попередження, захопили приміщення та не допустили на свої робочі місця працівників Закарпатської облпрофради і галузевих обласних організацій профспілок, фактично паралізувавши їх роботу.

Федерація профспілок України висловлює своє обурення ситуацією, що склалася довкола Будинку профспілок Закарпаття в м. Ужгороді на пл. Народній, 5 і просить Вашого особистого втручання.

На врегулювання цього питання Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №811 від 21 серпня 2019 «Деякі питання використання державного майна професійними спілками, їх об'єднаннями», якою ФДМУ за участю Федерації профспілок, Державної судової адміністрації у місячний термін було доручено врегулювати питання щодо експлуатації будівлі Закарпатської обласної ради професійних спілок. Однак, досі це не було зроблено, і призвело до не правових дій та загострення конфлікту, який набуває міжнародного розголосу.

Зараз ситуація досягла критичної межі в тривалому протистоянні і потребує невідкладного реагування.

Просимо Вас захистити працівників Закарпатської облпрофради профспілок, яких фактично викинули на вулицю і терміново провести нараду з питань забезпечення виконання зазначеної Постанови КМУ.».

Голова ФПУ звернувся з подібними листами до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової та Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка.

 

Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Робочий графік Голови ФПУ

16 грудня

 

Голова ФПУ, віце-президент МКП зробить заяву на Генеральній асамблеї МКП/ВЕРС щодо загрози  правам профспілок в Україні

 

13 грудня

 

Тристоронні консультації сторін соціального діалогу високого рівня з питань стабілізації діяльності фондів соціального страхування

 

 

12 грудня

 

Участь у звітно-виборній конференції об’єднання профспілок Харківщини

11 грудня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

10 грудня

 

10.00 - участь у засіданні постійної комісії Ради ФПУ з фінансово бюджетної політики;

 

5-6 грудня

 

Під час з’їзду об’єднання  профспілок Турції Голова ФПУ поінформує лідерів профспілок, МКП про загрози  правам профспілок в Україні

                                   

3 грудня

 

10.00 – участь у інформаційному семінарі з питань пенсійного забезпечення та соціального страхування

 

11.00 – участь у експертній консультації високого рівня в рамках міжнародного проекту «Просування поваги прав людини в сфері бізнесу в контексті імплементації Цілей сталого розвитку в Україна»

 

2 грудня

 

09.00 - апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

11.00 – проведення засідання робочої групи з напрацювання Операційного плану дій ФПУ і її членських організацій в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права профспілок

 

14.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок і профоб’єднань м. Києва і Київської обл. щодо Операційного плану дій в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права профспілок

 

 

12 грудня

 

 

Участь у роботі ХХVІІІ звітно-виборній Конференції Об'єднання профспілок Харківської області.

 

 

28 листопада

 

 

10.00 - участь у інформаційній зустрічі з профспілковим активом Федерації профспілок Вінницької області з обговорення позиції ФПУ щодо врегулювання трудових відносин в Україні.

 

У зустрічі візьмуть участь фахівці апарату ФПУ і Всеукраїнських профспілок.

 

 

 

27 листопада

 

 

11.00 – участь у Звітно-виборній конференції Федерації профспілок Кіровоградської області, Робоча зустріч з профактивом Кіровоградщини.

 

 

 

25 листопада

 

 

 

09.00 - апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

22 листопада

 

 

 

09:30 - зустріч з експертом МОП та представниками ФПУ, Профспілки металургів та гірняків України з питань соціального діалогу, вирішення колективних трудових спорів, зокрема, проведення колективних переговорів у металургійній галузі

 

 11:00 - участь у розширеному засіданні Правління Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ.

 

 

21 листопада

 

 

12.00  Виступ на Всеукраїнській нараді редакторів національних і регіональних газет

 

14.30 – Засідання СПО об’єднань профспілок

 

 

20 листопада

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

18 листопада

 

09.00 - апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ: «про хід виконання Дорожньої карти з реалізації завдань, визначених постановою Ради від 16.05.2019 р. п. Р-5-2».

 

 

14 листопада

 

 

10.00 - участь у акції профспілок з вимогами до проекту Державного бюджету на 2020 рік та підтримки профспілкового проекту Трудового кодексу України, а також солідарної підтримки акції Профспілки працівників АПК і аграріїв.

 

 

13листопада

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

12листопада

 

 

 

09.00 - нарада з питань формування бюджету ФПУ на 2020 рік

 

16.00 – зустріч з редактором журналу «Кадровик»

 

 

11листопада

 

 

 

09.00 - участь у тренінгу «Ефективні навички комунікації для профспілкових об¢єднань України»

 

 

 

14.00 - зустріч з громадською спілкою «Аграрний союз України» та Асоціацією фермерів та приватних землевласників на тему:«Міфи та стереотипи ринку землі» та нарада з керівниками членських організацій щодо проекту профспілкового Трудового кодексу

 

 

 

16.00 - нарада щодо реалізації п.6 постанови Президії від 25.06.2019 р. П-20-3 щодо перерахувань членських внесків роботодавцями

       

8 листопада

 

Участь у комітетських слуханнях на тему: "Соціальна політика України на 2020-2024 роки"

 

 

4 листопада

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

11.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок

 

 

 

14.00 – участь у зборах голів первинних профспілкових організацій профспілки працівників АПК України з тематики «Глобальні зміни клімату, міграція та зайнятість. Інші виклики та завдання Профспілки у забезпеченні фундаментальних прав працівників галузі»

 

 

                                                                     30 жовтня

 

Участь у засіданні круглого столу на тему: "Осучаснення законодавчого регулювання трудових відносин",        який проводить Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

 

28 жовтня

 

9.00  - участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

 

13.30-17.30 - участь у спільних консультаціях громадянських платформ УНП і УС ПГС.

 

 

  25 жовтня

 

10 – 11.30  - робоча зустріч у Мінсоцполітики соціальних партнерів із експертом МОП Мілошем Нікасом у рамках оціночної місії проекту «Зміцнення національного мінімального рівня соціального захисту міжнародних трудових стандартів та соціального діалогу».  

 

 

                                                                           24 жовтня

 

10.00 - Участь у засіданні тристороннього круглого столу щодо пенсійного забезпечення в Україні.

 

 

 

14.00Участь у спільному засіданні ГС «Економічний дискусійний клуб» та ФПУ на тему «Бюджет- 2020 і плани Уряду щодо економічного зростання імовірності нової кризи».

 

 

17.00  - участь у заходах з нагоди  річниці ООН

 

 

 

                                                                            23 жовтня

 

 

14.30 - Участь у засіданні СПО об’єднань профспілок

 

                                                           

 

                                                                            20-22 жовтня

 

 

 

Участь у засіданні Виконкому Пан’європейської регіональної ради                                                           

 

 

 

                                                                            15 – 18 жовтня

 

 

 

Участь у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок

 

 

10 жовтня

 

10.00 - робоча зустріч з Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською.

 

 

9 жовтня

 

 11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

8 жовтня

 

 

Участь у семінарі-навчанні (підвищенні кваліфікації) та перевірки знань законів, з питань законодавства про працю правових (головних правових) інспекторів праці та громадських інспекторів праці членських організацій ФПУ.

 

 

16.00 – участь в урочистостях з нагоди Дня профспілок за участю працівників апарату ФПУ та ветеранів профспілкового руху

 

  

7 жовтня

 

14.30 - зустріч з Головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Третяковою Г.М. з метою обговорення сучасних аспектів реформування соціального та трудового законодавства

 

16.30 - нарада керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

4 жовтня

 

 10.00 – участь у Круглому столі «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї» та відзначенні переможців і Лауреатів Всеукраїнських конкурсів а кращий колективний договір та кращу організацію профспілкового навчання

 

 

 

 

 

3 жовтня

 

10.00 – участь у засіданні Президії Федерації профспілок України

 

 

 

2 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

30 вересня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідання Президії та круглого столу до Дня дій за гідну працю

23-27 вересня

 

Участь у міжнародній конференції Міжнародної організації праці та Бюро діяльності трудящих (МОП-АКТРАВ) за участі профспілок Грузії, Молдови та України з питань угод про асоціацію між зазначеними країнами та ЄС (м. Тбілісі, Грузія)

 

 

18 вересня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

 

17 вересня

 

 

 

15.00 - зустріч з Директором Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи Маркусом Пілгрімом

 

 

 

 

16 вересня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

11 вересня

 

 

09.00 - Робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з Галиною Третьяковою - Головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

 

 

 

 

22 серпня – 11 вересня

 

Голова ФПУ перебуватиме у відпустці. Обов’язки Голови ФПУ на цей період виконуватиме заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко

 

21 серпня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

20 серпня

 

10.00 - нарада щодо заходів до Всесвітнього дня дій за гідну працю - 7 жовтня та Дня профспілок - 6 жовтня

 

15. 00 - нарада керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

19 серпня

 

Участь у конференції «Трудові права трудящих-мігрантів з країн Східного партнерства – Україна, Білорусь, Грузія, Молдова, які працюють в неформальному секторі в Європейському Союзі», м. Одеса

 

 

15 серпня

 

 

Відвідування Дитячого оздоровчого комплексу «Антей» Державного підприємства «Антонов» у рамках Всеукраїнського огляду роботи трудових колективів та профспілкових організацій на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

 

14 серпня

 

11.00  - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

13 серпня

 

Відвідування дитячого оздоровчого закладу «Хвиля» с. Зазим’я, Броварського району підприємства «Київводоканал» Київщини 

 

13 серпня

 

09.00 – проведення робочої наради щодо підготовки Позиційного документу від профспілок для направлення політичним партіям обраним до Верховної Ради України

 

12 серпня

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

8 серпня

 

  

11.00 - участь у засіданні урядового Комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, який очолює С.Кубів. 

 

 

 

5 серпня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

14.30 - зустріч з директором Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марселем Рьотігом
 

 

31 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

29 липня

 

10.00Участь у робочій нараді в Секретаріаті Кабінету Міністрів України з питань майна Закарпатської і Полтавської обласної ради профспілок

 

 

 

17.00 – участь у засіданні Експертної ради КМУ з промислового розвитку

 

23 - 26 липня

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці. Обов'язки Голови ФПУ виконує заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко.

 

17 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

15 липня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок

 

8-11 липня

 

Участь у Літній школі Панєвропейської регіональної ради профспілок (м.Будапешт, Угорщина)

 

5 липня

 

 

Участь у VII З'їзді Профспілки працівників культури України (м. Вінниця)

 

 

 

3 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

2 липня

 

10.00 - зустріч з профспілковим активом Запорізької області з питань перспектив розвитку профспілкового руху в сучасних умовах з метою покращення соціального захисту українського народу

 

 

 

1 липня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 10-14 червня

 

 

Участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці (м. Женева, Швейцарія)

 

 

7 червня

 

 

 

12.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

 

5 червня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

4 червня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Національного Форуму «Трансформація України»: «Перезавантаження відносин між Україною і Заходом на основі вироблення спільної стратегії»

 

 

 3 червня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

29 травня

 

11.00 - участь у XI Пленумі ЦК Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України (м.Дніпро)


 

28 травня

 

13.00 - нарада керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

14.00 - засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

14.30 - засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

27 травня

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

10.00 - семінар-нарада технічної інспекції праці профспілок

 

12.00 - зустріч з представниками проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»

 

 

20-24 травня

 

 

 

Участь у роботі 14-го Конгресу Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) у м. Відень (Австрія)

 

 

 

17 травня

 

 

 

11.00 – участь у засіданні Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

16 травня

 

 

 

10.00 – участь у П’ятому засіданні Ради Федерації профспілок України

 

 

 

15.00 – участь у Конференції «Майбутнє сфери праці», приуроченій до 100-річчя МОП

 

 

 

15 травня

 

 

 

09.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

15.00 – участь у засіданні постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету

 

 

 

14 травня

 

 

 

Участь у церемонії урочистого підписання Генеральної угоди на 2019-2021 роки

 

 

 

13 травня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

8 – 9 травня

 

Участь у заходах з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

8 травня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

7 травня

 

13.00 - зустріч з ветеранами профспілкового руху України

 

6 травня

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

26 квітня

 

 

10.00 - участь у вшануванні пам’яті загиблих на виробництві та церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

 

 

 

 

 

25 квітня

 

 

 

13.00 —участь у брифінгу до Дня охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці»

 

 

 

14. 00 - зустріч з представниками міжнародного профспілкового проекту Union to Union за сприяння профспілок Швеції та Міжнародної конфедерації профспілок

 

 

 

 

 

24 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

23 квітня

 

 

 

11.00 – участь у 9-му засіданні Ради Федерації профспілок Рівненської області

 

 

 

22 квітня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

12.00 - засідання робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 рік

 

 

 

14.00 - участь у робочій нараді щодо стану виконання рішення КСУ з відновлення пільг учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які працювали у зоні відчуження та особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в частині їх соціального захисту

 

 

 

 

19 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Молодіжної Ради ФПУ

 

 

17 квітня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

16 квітня

 

14. 00 - робоча нарада з підготовки матеріалів до засідання Ради ФПУ щодо викликів і загроз профспілковому руху і завдань ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах

 

 

15 квітня

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ щодо пропозицій до бюджету ФПУ на 2019 рік

 

12.00 - робоча нарада із фінансування ФПУ у 2019 році

 

 

12 квітня

 

 09.00 – робоча зустріч з членами профкому «Павлоградвугілля»

 

10.00 – робоча нарада по бюджету ФПУ

 

 

11 квітня

 

 

09.00 – участь у засіданні СПО об’єднань профспілок

 

11.00 – участь у роботі з’їзду Федерації роботодавців України

 

 

 

9 квітня

 

 

10.00 – консультативна зустріч з питань Генеральної Угоди

 

14.00 – нарада з керівниками профоб’єднань СПО

 

 

 

8 квітня

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ щодо підготовки проведення Ради ФПУ

 

 

3-4 квітня

 

 

Участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Львів)

 

 

1 квітня

 

12.00 - робоча зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом

 

13 березня

 

 

 

10.00 - участь у робочій зустрічі з представниками Національного контактного пункту Мінекономрозвитку

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

 

 

11 березня

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

6 березня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

5 березня

 

10.00 - засідання Президії ФПУ

 

4 березня

 

09.00 - нарада керівників членських організацій ФПУ з питань, внесених на розгляд засідання Президії ФПУ

 

 1 березня

 

14.00 - нарада щодо механізму надання членам профспілок професійної правової допомоги за програмою «Соціальний профспілковий квиток»

 

 

 

28 лютого

 

 

 

09.30 – участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України з актуальних питань соціальної сфери та перспектив її розвитку за головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви

 

 

27 лютого

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.30 - участь у засіданні тристороннього «круглого столу» на тему «Загальнообов’язкове пенсійне страхування другого рівня»

 

 

25 лютого

 

 

 

09.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

20 лютого

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.00 - участь у засіданні Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

 

 

18 лютого

 

 

 

09.00 – апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

13.00 - участь у конференції: «Підсумки виконання Угоди Україна-ЄС»

 

14 лютого

 

12.00 – участь у прес-конференції на тему: «Європейські профспілки моніторять соціальний вимір Угоди про асоціацію Україна - ЄС». в агенції «Укрінформ», м. Кив, в. Б.Хмельницького, 8/16

 

16.00 - зустріч щодо підбиття підсумків візиту місії Європейської конфедерації профспілок з керівництвом ФПУ/КВПУ

 

13 лютого

 

08.30 - зустріч з місією Європейської конфедерації профспілок у рамках її візиту до Києва

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

12 лютого

 

09.30 - участь у тристоронньому семінарі МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» з питань соціального діалогу та міжнародних трудових стандартів для членів НТСЕР

 

 

11 лютого

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

23 січня – 7 лютого

 

 

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці. Обов'язки Голови ФПУ на цей період виконує заступник Голови ФПУ Володимир Володимирович Саєнко (тел. приймальної - 284-31-50).

 

 

 

22 січня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

 

Участь у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України

 

 

 

 

 

21 січня

 

 

 

10.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

 

14.00. – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

 

 

15.00 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

17-18 січня

 

 

 

Участь у навчальному семінарі для молоді: «Розвиток компетенцій молодих профспілкових лідерів та базові цінності профспілки»

 

 

 

16 січня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14 січня

 

 

 

09.00 – нарада із заступниками Голови ФПУ

 

 

 

10 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

 

9 січня .

 

09.00 –апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ 

 

 

2019 


 

 

 

 

 

 

27 грудня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

26 грудня

 

 

15.00 - нарада керівників профоб’єднань-суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок

 

 22 грудня

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ з актуальних питань роботи

 

20 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Ради Київської обласної ради профспілок: «Про виконання рішень XXIV Київської обласної міжспілкової звітно-виборної конференції профспілок»

 

 

 

19 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 - участь у комітетських слуханнях: «Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати»

 

 

 

 

 

18 грудня

 

 

 

09.30 - зустріч членів Президії ФПУ та профактиву м.Києва та Київської області з урядовцями за підсумками Всеукраїнської акції протесту профспілок 17.10.2018 року

 

 

 

11.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

17 грудня

 

 

 

09.00 – нарада із заступниками з питань підготовки до засідання Президії ФПУ та зустрічі з урядовцями

 

 

14 грудня

 

09.00 - участь у покладенні квітів до меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю Президента України, Прем’єр-міністра України

 

13 грудня

 

14.00 - участь у робочій нараді з питань нарахування та адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

 

12 грудня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

11 грудня

 

 

 

10.30 – участь в урочистості зустрічі з нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини зі студентами АПСВТ за участю представників органів державної влади, профспілок та науковців

 

 

 

10 грудня

 

 

 

09.00 –апаратна нарада із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ з підготовки до засідання Президії ФПУ 18 грудня ц.р.

 

3-7 грудня

 

 

 

Участь у 4-у Всесвітньому конгресі МКП (м. Копенгаген (Данія)

 

 

29 листопада

 

10. 00 – участь у розширеному засіданні Правління ПрАТ «Укрпрофтур»

 

28 листопада

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

27 листопада

 

 

 

10. 00 – участь в Міжнародній науково-практичній конференції «100-річчя НАН України: внесок у дослідження міграційних процесів на зламі тисячоліть».

 

26 листопада

 

09.00 - нарада із заступниками, керівництвом акціонерних товариств та Головами Наглядових рад

 

 

22 листопада

 

 11.00 - участь у церемонії нагородження переможців конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

 

 

 

14.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 рік

 

 

 

21 листопада

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 - участь у слуханнях в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: «Результати пенсійної реформи»

 

 

 

20 листопада

 

 

 

11.00 – проведення селекторної наради з керівниками всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань

 

12.30 – участь у зустрічі представників ФПУ з представниками Федерації роботодавців України

 

 

 

19 листопада

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради щодо оцінки стану реагування центральних органів влади на вимоги учасників Всеукраїнської профспілкової акції протесту та подальші дії

 

15 листопада

 

 

 

10.00 - участь у міжнародній конференції на тему: «Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам в Україні: як реалізувати конституційне право на пенсію?»

 

 

 

14 листопада

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

Зустріч з представниками європейської сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

 

 

13 листопада

 

 

 

09.00 - участь в міжнародному науково-практичному семінарі «Зміцнення засад у сфері бізнесу та прав людини: драйвери для України»

 

 

 

15.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 рік

 

 

8 листопада

 

 

 

09.00 - зустріч з делегацією данських профспілок керівництва ФПУ (у рамках проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»)

 

 

 

7 листопада

 

 

09.00 - проведення наради голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань і членів Організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок щодо стану виконання Вимог Всеукраїнської акції протесту профспілок (17.10.2018) та визначення подальших дій ФПУ та її членських організацій

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

6 листопада

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2019 р.

 

 

 

5 листопада

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

1 листопада

 

 

 

12.00 – Участь в урочистому засіданні Федерації профспілок Волинської області з нагоди 70-річчя утворення обласного профспілкового об’єднання

 

 

 

31 жовтня

 

 

 

10.00 - участь в Урочистому засіданні Чернівецької обласної ради профспілок з нагоди 70-річчя утворення обласного профспілкового об’єднання

 

 

 

30 жовтня

 

 

 

09.30 - участь в нараді щодо остаточного проекту звіту із стану системи безпеки та гігієни праці в гірничодобувній та вугільній промисловості України

 

 

 

18.00 - участь у засіданні Експертної ради Національного комітету з промислового розвитку

 

 

 

29 жовтня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

25 жовтня

 

 

Робоча зустріч з профактивом Полтавської області, м. Кременчук

 

 

 

24 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

22 жовтня

 

Участь у засіданні Виконавчого комітету Панєвропейської регіональної ради МКП (м. Брюссель, Бельгія)

 

19 жовтня

 

09.30 - участь у засіданні Організаційного комітету з підготовки і проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту

10.30 - участь у нараді з проблемних питань майнового комплексу ФПУ

 

18 жовтня

 

10.00 - участь у зборах голів первинних профспілкових організацій ПАТ «Укрпошта»

 

17 жовтня

 

09.00 - участь у Всеукраїнській профспілковій акції протесту

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

по завершенні акції - Підбиття підсумків Всеукраїнської профспілкової акції протесту

 

16 жовтня

 

09.30 – проведення засідання Організаційного комітету з підготовки Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

15.30 - участь у брифінгі у Верховній Раді України знагоди проведення 17 жовтня Всеукраїнської профспілкової акції протесту 

 

10 жовтня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

16.00 - Проведення селекторної наради керівників членських організацій ФПУ з приводу проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р.

 

 

8-9 жовтня

 

 Перебування у м. Кіровоград та участь у заходах з проведення попереджувальної Всеукраїнської профспілкової акції протесту до Всесвітнього дня дій за гідну працю

 

 

8 жовтня

 

09.30 – участь у Міжнародному круглому столі з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю на тему: «Майбутнє сфери праці. 100 річчя МОП»

 

6-9 жовтня

 

Прийом делегації Міжнародної організації праці

 

8 жовтня

 

10.00 - участь у роботі круглого столу «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці»

 

 

14.00 - зустріч зі старшим спеціалістом з правових питань Департаменту правових норм Міжнародного бюро праці Оксаною Вольфсон щодо Скарги ФПУ проти Уряду України про порушення Конвенцій МОП №87 та №98

 

 

 

3 жовтня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

1 жовтня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

12.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

28 вересня

 

13.00 - зустріч спільно з профкомом апарату ФПУ з ветеранами профспілкового руху з нагоди Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку

 

27 вересня

 

12.00 – зустріч з керівництвом та профактивом Полтавської обласної ради профспілок

 

25-26 вересня

 

Участь у роботі Другого Харківського міжнародного юридичного форуму (м. Харків, Університет ім. Ярослава Мудрого)

 

25 вересня

 

16.00 - робоча нарада з профактивом Об’єднання профспілок Харківської області з актуальних питань діяльності профспілок у сучасних умовах

 

24 вересня

 

09.00 - проведення апаратної наради  з підбиття підсумків засідання Президії ФПУ 20 вересня ц.р.


 

20 вересня

 

 

10.00 – участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

19 вересня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

18 вересня

 

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок та профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

17 вересня

 

 

 

09.00 - проведення апаратної наради з підготовки до засідання Президії ФПУ

 

10 - 14 вересня

 

 

 

Участь в 11-й Літній школі - саміті членських організацій Пан Європейської регіональної ради (м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

 

З 6 серпня по 7 вересня Голова ФПУ перебуває у відпустці.

Обов'язки Голови ФПУ на цей період виконує заступник Голови ФПУ Володимир Володимирович Саєнко (тел. приймальної - 284-31-50).


1 серпня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

30 липня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ

 

14.00  участь у  засіданні  СПО об’єднань профспілок

 

 

26 липня

 

12.30 – участь в акції пікетування Окружного суду м. Києва на підтримку вимог Полтавської обласної ради профспілок

 

 

25 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

24 липня

 

 

16.00 – участь у церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією профспілок України

 

 
 

23 липня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів та заступниками Голови ФПУ щодо підготовки акції протесту на підтримку Полтавської обласної ради профспілок 26 липня ц.р.

 

18 липня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

16 липня

 

 

09.00 - Нарада із заступниками Голови ФПУ

 

14-16 липня

 

 участь у семінарі "Роль регіональних ЗМІ в процесі децентралізації влади", який приурочений до 170 років виходу першої профспілкової газети у Львові

 


11 липня

 


11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

9 липня 

 


12.00 - участь у засіданні СПО об'єднань профспілок

 

5 липня

 

9.30  - участь у засіданні Комітету економічного розвитку

 

12.00 - зустріч з соціальними партнерами в Мінсоцполітики

 

14.00 - проведення засідання Консультаційної  Ради при Голові ФПУ

 

 

4 липня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України 

 

 

2 липня

 

10.00 - робоча зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом

 

 

27 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

25 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

22 червня

 

09.00 – участь у Національному круглому столі в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці

 

21 червня

 

10.00 – проведення засідання президії ФПУ

 

20 червня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

19 червня

 

08.30 – участь у акції протесту шахтарів

 

09.30 – участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

 

18 червня

 

09.00 – проведення апаратної наради з керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

14.30 – проведення наради керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

15 червня

 

 

 

13.00 – участь у засіданні Української сторони платформи Громадянського суспільства Україна-ЄС

 

14 червня

 

09.00 – участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку ПЕК, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

 

11.00 – участь у засіданні Київської міської Ради профспілок з питань організаційно-фінансового зміцнення профспілкової діяльності

 

13 червня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

12 червня

 

 

 

15.00 – участь у робочому засіданні з питання виборів членів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС від профспілок

 

 

 

11 червня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради щодо підготовки до засідання Президії ФПУ

 

4-8 червня

 

Участь у 107-й сесії Міжнародної конференції праці (м.Женева, Швейцарія)

 

 

31 травня

 

 

14.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питання захисту прав профспілок

 

30 травня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

 

 

29 травня

 

 

 

09.00 - нарада із заступниками Голови ФПУ

 

24-25 травня

 

 

 

Участь у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок (м.Лондон)

 

 

 

23 травня

 

 

 

11.00 – участь у Національному форумі «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту»

 

 

 

21 травня

 

 

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ та його заступників з керівниками структурних підрозділів заступниками

 

 

 

11.00 – участь у нараді членів правлінь фондів соціального страхування, пенсійного фонду України для визначення позиції профспілок щодо шляхів удосконалення управління фондами, ефективного використання страхових коштів, правового статусу майна фондів соціального страхування

 

18 травня

 

 

 

13.00 – участь в урочистих зборах з нагоди 25-річчя створення Академії праці, соціальних відносин і туризму

 

 

 

16 - 17 травня

 

 

 

Участь у попереджувальній акції протесту профспілок Закарпатської області «Профспілкова хвиля протесту» (м. Ужгород)

 

 

 

15 травня

 

 

 

12.00 – участь у розширеному засіданні Вченої ради АПСВТ

 

14 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю голови ФПУ, заступників Голови ФПУ та керівників структурних підрозділів. 

 

14.30 - участь у засіданні СПО обєднань профспілок.

 

11 травня

 

13.30 - участь у прес-конференції в ІА УНІАН на тему «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові»,

 

7- 8 травня

 

Напередодні Дня Перемоги зустрічі та привітання Голови ФПУ з ветеранами Другої світової та профспілкового руху. 

 

3 травня

 

9.00 - Голова ФПУ  провів скайп-конференцію з головою з головою Закарпатської обласної ради профспілок Володимиром Фленьком, іншими представниками облрадищодо Всеукраїнської попереджувальної акції протесту. 

 

2 травня

 

9.00 - апаратна нарада за участю заступнкиів Голови ФПУ, керівників структурних підрозділів ФПУ

 

16.00 - участь у засіданні Робочої групи щодо врегулювання питань, повязаних з визначенням статусу і використання майна, що перебувало у користуванні профспілкових організацій колишнього Союзу РСР.

 

 

 

27 квітня

 

 

 

09.00 - участь у IV Форумі енергоефективного партнерства 2018 «Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

 

 

 

10.00 - Вшанування пам’яті загиблих на виробництві в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

11.00 - Участь у церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» в рамках заходів відзначення Дня охорони праці в Україні

 

 

 

Зустріч з міністром соціальної політики України Ревою А.А. (час уточнюється)

 

 

 

26 квітня

 

 

 

09/00 - eчасть у заходах до Дня Чорнобильської трагедії

 

 

 

11.00 – участь у IV засіданні ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України: «Про поточний соціально-економічний стан енергетики і електротехніки, спільні дії соціальних партнерів щодо їх подальшого розвитку та виконання Галузевих угод і колективних договорів за 2017 рік і укладання їх на 2018 рік»

 

 

 

14.00 - участь у брифінгу у ІА «Укрінформ» на тему: «Захищене і здорове покоління» присвячений Дню охорони праці в Україні

 

 

 

 

 

25 квітня

 

 

 

11.00 - участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок Рівненської області «Про роботу та завдання Федерації профспілок Рівненської області, її членських організацій та роль первинних профспілкових організацій у розвитку профспілкового руху в умовах реформ»

 

 

 

24 квітня

 

 

 

Участь в Естафеті поколінь з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок (м. Житомир),

 

12.00 - участь у презентації книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист» та

 

13.00 - у благодійній акції в Житомирському військовому госпіталі по врученню учасникам АТО книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист»

 

 

 

23 квітня

 

 

 

09.30 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

 

 

14.00 – участь в установчих зборах Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

 

 

 

16.00 - зустріч Голови ФПУ з членами Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»

 

 

 

17.00 – участь у засіданні Робочої групи з координації дій членських організацій з питань захисту майнових прав профспілок

 

20 квітня

 

10.00 – проведення обговорення питань із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення

 

18 квітня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17 квітня

 

Участь у засіданні української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 квітня

 

09.00 – проведення наради Голови ФПУ із заступниками

 

12.30 - Участь у навчальному семінарі для голів та профспілкового активу первинних організацій Профспілки авіабудівників України

 

 

12 квітня

 

 

Участь у засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (м.Брюссель, Бельгія)

 

 

11 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

10 квітня

 

 

09.00 – проведення наради із заступниками Голови ФПУ

 

5 квітня

 

 

09.00 – проведення засідання профспілкової сторони НТСЕР

 

 11.00 – участь у засіданні НТСЕР

 

 

 

4 квітня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

3 квітня

 

 

 

10.30 - участь у засіданні круглого столу на тему: «Стан та перспективи реформування соціального діалогу в Україні»

 

 

 

2 квітня

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підбиття підсумків засідань Президії та Ради ФПУ

 

29 березня

 

09.00 – проведення засідання Ради ФПУ

 

27-28 березня

 

09.00 – проведення засідання Президії ФПУ

15.00 – участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з майнових питань

 

 

26 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань підготовки до засідань Ради та Президії ФПУ

 

23 березня

 

 

09.00 – участь у нараді керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області

 

11.00 – участь в Урочистому засіданні Київської обласної ради профспілок з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення профоб’єднання

 

 

22 березня

 

 

Участь у IV-му засіданні Ради Об’єднання профспілок Харківської області

 

 

21 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

20 березня

 

 

11.00 - участь у засіданні Постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансової роботи та бюджету

 

15 березня

 

11.00 - участь у III-й звітно-виборчій Конференції Об'єднання профспілок Львівщини

 

14 березня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

14.00 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017)

 

14.30 – проведення засідання СПО об’єднань профспілок (Угода про СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012)

 

13 березня

 

10.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

12 березня

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

5-7 березня

 

Участь у 12-му засіданні Виконавчого комітету Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР), м. Брюссель, Бельгія

 

 

 

28 лютого

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

27 лютого

 

 

9.00 – 16.00 Участь у семінарі-навчанні для голів всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’днань на базі Національної академії державного управління при Президентові України

 

 

16.00 - участь у засіданні Президії ФПУ

 

 

 

26 лютого

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12 – 27 лютого

 

 

 

Голова ФПУ перебуває у відпустці.

 

(на це період його обов’язки виконує заступник голови ФПУ Володимир Саєнко)

 

8 лютого

 

14.00 – участь у засідання робочої групи з визначення фінансової політики ФПУ на 2018 рік

 

6-7 лютого

 

Участь у роботі міжнародної конференції «Майбутнє сфери праці, сталий розвиток, завдання та перспективи профспілок (м. Баку, Азербайджан)

 

4-5 лютого

 

Участь у 5-му з’їзді Конфедерації профспілок Азербайджану (м. Баку, Азербайджан)

 

 

2 лютого

 

 

16.00 - участь у заходах з нагоди відзначення 100-ліття з Дня створення Геологічної служби України

 

 

31 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

17.30 – участь у засіданні Національного комітету з промислового розвитку під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва

 

 

30 січня

 

 

09.30 – проведення наради з керівниками всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань, м. Києва та Київської обл.

 

 

29 січня

 

 

09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

 

12.00 – участь у засіданні робочої групи за участю керівників членських організацій ФПУ

 

 

26 січня 

 

09.30 - робоча зустріч з Першим Віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим і представниками майнового комплексу профспілок.

 

18.00 - участь в урочистостях, присвячених 60-річчу діяльності МЦКМ ФПУ

 

24 січня

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

15.00 - у рамках відзначення 60-річчя Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України привітання трудового колективу МЦКМ

 

 

23 січня

 

 

 

09.30 – участь у зустрічі з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

22 січня

 

 09.00 – проведення апаратної наради із заступниками Голови ФПУ та керівниками структурних підрозділів апарату ФПУ

 

11.00 – проведення наради з питань майнового комплексу ФПУ

 

12.00 – участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, який відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім»

 

 

19 січня

 

10.00 - зустріч з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП

 

18 січня

 

10.00 - зустріч з Директором Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

 

17 січня

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

13.00 - участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

16 січня

 

16.00 - зустріч з членами делегації ФПУ, які візьмуть участь у 62-й сесії Комісії ООН зі становища жінок

 

15 січня

 

09.00 - нарада Голови ФПУ із заступниками

14.00 – запис інтерв’ю Телеканалу «Україна» з питань ліквідації заборгованості по зарплатах

 

10 січня

 

 

 

11.00 - участь у засіданні Кабінету Міністрів України

 

 

 

Участь у засіданні Української сторони Платформи громадянського суспільства

 

 

 

9 січня

 

 

 

14.00 - проведення засідання робочої групи з питань розвитку промисловості за участі керівники всеукраїнських профспілок промислової сфери

 

 

 

09.00 – проведення апаратної наради з питань найважливіших завдань на 2018 рік (участь профспілок у роботі над законопроектами, нормативно-правовими актами тощо)

 

 

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31