29665440 1913091682096160 220034368856976888 o

 

 

Представника профспілок і тут, і там показують. Дорогою на передстрайкову конференцію трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал» Сергій Каплін з допомогою скайп-зв’язку взяв участь в засіданні президії профспілки агропромислового комплексу.

Парламентський представник ФПУ прозвітував про зроблену роботу та про стратегію майбутніх дій на благо АПК та Федерації профспілок он-лайн.

«Технології цифрового століття дали змогу провести відеоконференцію прямо з траси. І хоча зв‘язок подекуди був далеко не найкращий, все ж нам вдалося обговорити нагальні питання. Не зміг бути присутнім особисто - їду до металургів, готових оголосити про страйк через знущання власників «АрселорМіттал Кривий Ріг» - у людей нижчі зарплати, ніж загалом по галузі, жахливі умови праці, через які гинуть робітники. Будемо міняти ситуацію! Так само болючі теми, які змушують виходити на вулиці, є і в аграріїв – готовий працювати та допомагати і в законодавчому полі, і в протестному», - заявив Сергій Каплін.

Сергій Каплін запропонував профспілці аграріїв провести робочу зустріч у Комітеті соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення, який він нещодавно очолив. Запросив спілчан, аби всім разом напрацювати план роботи у Парламенті та необхідні законодавчі ініціативи для галузі.

Також в.о. голови соцкомітету планує зробити окреме засідання з приводу ситуації на комбінаті відомому всій країні, як «Криворіжсталь». Для вирішення проблем колективу та профспілок Каплін скликає керівництво ФПУ та Федерації роботодавців, Держпраці, Мінсоцполітики та Мінекономіки, парламентарів, які представляють Кривий Ріг та Дніпропетровщину.

 

22 29060093 1

За інформацією прес-служби
народного депутата України Сергія Капліна