СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ: ЧИ Є ВОНА В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ?

index clip image002   Пропонуємо ознайомитися з Презентацією "Соціальна справедливість: чи є вона в сучасній Україні?" академіка НАН України, директора Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України ЛІБАНОВОЇ Е.М. (додається).       Департамент бюджетної політики та соціального захисту

[ Детальніше... ]

Соціальні партнери – обмін досвідом

DSC04201     В рамках проведення Всесвітнього Дня соціальної справедливості профспілкові активісти та фахівці Запорізької облпрофради провели засідання «круглого столу»  в управлінні праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському району. Профспілки та управління соціального захисту давно тісно співпрацюють в питаннях колдоговірної роботи та соціального захисту населення. Темою круглого столу було питання покращання стандартів життя людини праці ( створення нових робочих місць, підвищення заробітної плати, соціального забезпечення,..

[ Детальніше... ]

Про засідання робочої групи Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради

P2194289 ТРистороння рада   У Всесвітній день соціальної справедливості, який співпадає з річницею Революції гідності в Україні, відбулося засідання робочої групи Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Розглянуто аспекти соціально-економічної ситуації в Україні та дії сторін соціального діалогу  щодо розв’язання особливо проблемних зараз в області соціальних питань, особливо ж, що стосуються збереження трудових ресурсів, недопущення безпідставних скорочень працівників, захисту прав працюючих. Окрема розмова  велася також про добровольців, які..

[ Детальніше... ]

Заява Профспілки працівників охорони здоров'я України з нагоди Дня соціальної справедливості

logo ohor   Сьогодні українське суспільство, як ніколи, гостро відчуває потребу в утвердженні соціальної справедливості. Складні економічні умови (галопуюча інфляція, девальвація національної валюти, значне зростання цін та тарифів на життєво необхідні товари та послуги) стрімко поглиблюють прірву між заможними та малозабезпеченими верствами населення.       Уряд в черговий раз весь тягар фінансово-економічної кризи переклав на найбільш соціально незахищених працівників бюджетної сфери, зокрема працівників медичної галузі, та продовжує вживати..

[ Детальніше... ]

Флеш-моб профспілкової молоді на підтримку ідей справедливості!

20150218-NW fm002   Цьогоріч Всесвітній день соціальної справедливості – особливий день, адже співпадає з річницею Революції гідності в Україні, під час якої громадяни України проявили справжній патріотизм, мужність та героїзм. А сьогодні вже дуже багато українців загинули, захищаючи демократичні цінності, права і свободи, національні інтереси нашої держави, її європейський вибір. Рік минув після Революції гідності, але у серцях українців події та страхи ще живі. Спогади кривавих зіткнень..

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий: «Профспілки вимагають забезпечення реалізації принципу соціальної справедливості»

ОСО   Головне питання соціальної справедливості є забезпечення для громадян рівних можливостей. Про це заявив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий під час виступу на Всеукраїнському форумі «Нові виклики та можливості розвитку України в рамках асоціації з Європейським Союзом», що відбувся 20 лютого. «Це питання надто глобальне для того, щоб в рамках одної дискусії да ще за один день його вирішити, але роль..

[ Детальніше... ]

ЗАЯВА з нагоди Дня соціальної справедливості

 prapor   20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений Указом Президента України від 4 листопада 2011 року  № 1021 з ініціативи ФПУ. Ця дата вибрана не випадково, адже саме в цей день за підтримкою Організації Об’єднаних Націй, починаючи з 2009 року, відзначається  Всесвітній день соціальної справедливості. Соціальна справедливість є загальновизнаною цінністю сучасного суспільства, що закріплена в документах світової спільноти, та є запорукою стабільності і благополуччя для широких верств...

[ Детальніше... ]

До Дня соціальної справедливості. ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю з Сергієм САВЧУКОМ, Національним координатором МОП в Україні

 IMG 4439   - Сергію Петровичу, яким, на Вашу думку, є зміст поняття “соціальна справедливість”? І чи існує соціальна справедливість в Україні?   - Соціальна справедливість має бути однією з невід’ємних частин будь-якої соціально орієнтованої економіки. Оскільки, згідно з Конституцією, Україна є соціально орієнтованою державою, то соціальна справедливість — це також невід’ємна частина будь-якої сфери життя українського суспільства. Міжнародна організація праці вбачає соціальну справедливість, по-перше, у створенні умов для..

[ Детальніше... ]

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю з Наталією Сітніковою, менеджером проекту Програми розвитку ООН в Україні

undp    Як відзначається День соціальної справедливості?   Соціальна справедливість є основоположним принципом мирного та благополучного співіснування як в самих країнах, так і між ними. Організація Об’єднаних Націй підтримує принципи соціальної справедливості, спрямовуючи зусилля на подолання нерівності у всіх її проявах. За рішенням 62-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості. Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у своєму посланні з приводу Дня соціальної..

[ Детальніше... ]

Звернення Президії Ради профспілок Івано-Франківської області з нагоди Дня соціальної справедливості

66555555   У 2015 році Всесвітній день соціальної справедливості співпадає з річницею Революції  гідності в Україні, під час якої громадяни виявили патріотизм, мужність та героїзм, багато з них загинули, захищаючи демократичні цінності, права і свободи людини, національні інтереси нашої держави, її європейський вибір. Профспілки області, сповідуючи у своїй діяльності принципи соціальної справедливості, дбають про забезпечення трудових прав та інтересів громадян краю, що особливо актуально нині, в умовах фінансово-економічної..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30