КРУГЛИЙ СТІЛ. Гендерну рівність у сфері праці – під профспілковий контроль!

      СТОЛ     Розгорнути широке обговорення в суспільстві проблем гендерної рівності, залучивши профспілкові організації усіх рівнів, інші громадські організації та у співпраці з органами влади  і засобами масової інформації. Спільно з громадськими організаціями привернути увагу суспільства до головних напрямків у вирішенні проблем забезпечення гендерної рівності та здійснення відповідних заходів органами влади. Про ці та інші актуальні та важливі пропозиції містяться у Рекомендаціях круглого столу «Гендерна рівність у світі..

[ Детальніше... ]

Серед зареєстрованих безробітних жінок – 52,8%

ШУКАЮ   Протягом 2016 року серед 1270,4 тис. осіб, які мали статус зареєстрованого безробітного, незначною мірою переважали жінки, частка яких становила 52,8% або 671,4 тис. осіб. За направленням державної служби зайнятості протягом 2016 року отримали роботу 337,0 тис. жінок, а також 409,0 тис. чоловіків ( всього 746 тис. осіб). Про це повідомив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, інформує прес-служба відомства.   «Серед працевлаштованих жінок, кожна п’ята отримала роботу у торгівлі..

[ Детальніше... ]

Літературний вечір Григорія Заброди

2 1   В приміщенні музею театрального, музичного та кіномистецтва України, що знаходиться на території Державного історико-культурного заповідника «Києво-Печерська Лавра», 24 вересня 2015 року відбувся літературно-творчий вечір поета-пісняра Григорія Климовича Заброди, який довгий час працював у виконавчій дирекції Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.   Трудовий шлях Григорія Климовича становить більше 55 років, із яких біля 40 тісно пов’язані з профспілками і соціальним захистом працівників..

[ Детальніше... ]

Підбито підсумки літньої оздоровчої кампанії 2014 року

37d2bdd78a1bc43a809c8226698578e3cdeb1a6c   Міністерство соціальної політики України провело розширене засідання центрального міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії 2014 року за участю керівників регіональних штабів. На засіданні штабу було проаналізовано показники проведення оздоровлення та відпочинку дітей, підбито підсумки літньої оздоровчої кампанії цього року, а також визначено низку проблемних питань, що потребують негайного вирішення. Пропонуємо для ознайомлення протокол засідання штабу та протокольне доручення, прийняте за результатами засідання.     ІАЦ

[ Детальніше... ]

Профспілки беруть активну участь у реформуванні спортивної галузі

6dec26c6f93b51389ff24c5fccde5af3   У відповідь на спільне звернення до Прем’єр-міністра України керівництва Фізкультурно-спортивного товариства «Україна», Федерації профспілок України та її членських організацій міністр молоді та спорту України заявив, що реформою галузі скорочення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, яка нині існує в Україні, не передбачено. – Міністерство вже сьогодні здійснює низку заходів щодо зміцнення системи дитячо-юнацького та резервного спорту і запобігає зниженню їх фінансування, - заявив міністр. - В цьому питанні..

[ Детальніше... ]

Щодо реформування фізкультури і спорту

5.04 usyoxjebr 2   Верховна Рада України затвердила Рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму 14 жовтня ц.р. на тему: «Шляхи реформування сфери фізичної культури і спорту».   Пропонуємо ознайомитись з текстом документу тут.   ІАЦ  

[ Детальніше... ]

З Днем знань!

DSC 1707   1 вересня - дивовижний день, наповнений світлом, радістю, пахощами осінніх квітів! Він знаменує початок осені, початок нового навчального року, нових зустрічей і відкриттів. 1 вересня в Харківському соціально-економічному інституті пройшло свято з нагоди Дня знань і посвяти першокурсників у студенти. Юнаків і дівчат, які нинішнього року вступили до інституту, зі знаменною подією у їхньому житті привітали виконуючий обов'язки ректора ХСЕІ Каревік Олександр Олександрович, перший заступник голови..

[ Детальніше... ]

Уряд зробив крок назустріч студентам та викладачам вишів із зони АТО

1281686375 Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про деякі особливості стипендіального забезпечення осіб, які навчаються у навчальних закладах, розташованих на території Донецької та Луганської областей», розроблений Міністерством освіти і науки України, був зумовлений суспільно-політичною ситуацією, яка на сьогодні склалася в Донецькій і Луганській областях у зв'язку з проведенням там антитерористичної операції. Документ обговорювався на урядовому засіданні 27 серпня ц.р. і покликаний забезпечити студентам вишів доступ до подальшого навчання,..

[ Детальніше... ]

Спорт – це соціальне благо

kolos 2013   Забезпечення доступності занять спортом та фізкультурою для найбільш широких верств населення – одне з основних завдань реформування, яке наразі проводиться у цій галузі. З метою підготовки Концепції реформи сфери фізичної культури і спорту, змін до відповідних законодавчих та нормативно-правових актів Міністерством молоді та спорту України сформовано робочу групу з питань реформування галузі фізичної культури та спорту. Робота групи передбачає врахування громадської думки та фахової експертизи..

[ Детальніше... ]

ВІТАЄМО! Анатолію Петровичу Усенку – 80 років!

  Усенко    19 травня видатному діячу сфери фізичної культури і спорту України, голові Центральної ради Всеукраїнського фізкультарно - спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України (1974 – 2010 рр.), почесному президенту Федерації велоспорту України, голові Ради ветеранів фізичної культури і спорту при Мінмолодьспорті та НОК України Усенку Анатолію Петровичу виповнилося 80 років. З нагоди ювілею А.П. Усенка у Мінмолодьспорту 19 травня відбулися урочистості, під час яких ювіляра привітали..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ СІЛЬСЬКИЙ СПОРТ
 2. ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ У СОЧІ – ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОЙДЕНО!
 3. ПОНАД 60% ЧЛЕНІВ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ У СОЧІ ВИХОВАНЦІ ПРОФСПІЛКОВИХ ФСТ !
 4. На Рівненщині підведено підсумки літнього оздоровлення дітей
 5. Працівники ДЮСШ отримуватимуть зарплату у повному обсязі
 6. Хороший спортивний початок вимагає продовження
 7. Питання оздоровлення та відпочинку дітей були розглянуті під час слухань у Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
 8. Наталія Королевська: Відпочинком та оздоровленням у 2013 році було охоплено 3,3 млн. дітей
 9. ПРЕЗИДІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА ПРОФСПІЛОК «СПАРТАК» РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ В РЕГІОНАХ
 10. До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. ПРОФСПІЛКИ – ГОЛОС СУСПІЛЬСТВА
 11. Наша юна дзюдоїстка повернулася з нагородою
Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30