БЛОГ. Ненажерливе рейдерство

 А5 Безсоромне рейдерство по відношенню профспілкових оздоровчих комплексів та інших об'єктів профспілкового (читай - всенародного) майна з боку чиновницької братії не тільки набуває широких і загрозливих масштабів, а й показує поганий приклад нечистим на руку людям. Про це зокрема свідчить зовсім нахабна спроба прибрати до рук профспілковий санаторій "Жовтень", розпочата його колишнім директором.   Треба тут відразу зазначити, що Федерація профспілок України, Наглядовою рада ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" оперативно..

[ Детальніше... ]

На базі профспілкового санаторію «Квітка полонини» навчать зберігати здоров'я

Д2 12 квітня, вже традиційно на базі санаторію «Квітка полонини» розпочалася ХІІ Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини». Організатори: ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (НДІ фітотерапії; кафедра факультетської терапії), Закарпатська облдержадміністрація (департамент охорони здоров’я і департамент освіти і науки), Словацький аграрний університет та Інститут збереження біорізноманіття в Нітрі (Словаччина), Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, Міжнародний інститут людини і глобалістики «Ноосфера» та..

[ Детальніше... ]

РЕЙДЕРСТВУ – БІЙ! «Укрпрофздравниця» вимагає справедливо вирішити справу щодо рейдерського захвату санаторію «Жовтень» колишнім головним лікарем цього закладу

Б Тривають спроби рейдерських захоплень санаторіїв, що належать ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця». На цей раз інцидент стався з санаторієм «Жовтень», розташованим в Конча-Заспі під Києвом. Тут колишній головний лікар зробив спробу рейдерського захоплення закладу «Укрпрофоздоровниці» шляхом перереєстрації. Про це заявили учасники прес-конференції, що відбулась 4 квітня в інформаційному агентстві «Інтерфакс – Україна». Про ситуацію навколо санаторію та заходи на її вирішення представників ЗМІ проінформували провідний..

[ Детальніше... ]

ОГОЛОШЕННЯ

219e3a5d-6462-4bf6-851f-dceb75b0cb38-43247-00002fb440c213b5 Шановні колеги!   Повідомляємо, що Підприємство «Профінформ» ФПУ готує до друку "ПРОФСПІЛКОВИЙ ДОВІДНИК" -  збірник нормативно-правових документів та практичних рекомендацій з профспілкової діяльності.   - комплект у 2 томах (2 книжки орієнтовним обсягом – 464 та 608 сторінок відповідно), у бумвініловій (твердій) палітурці, на офсетному білому папері.   Ціна – 330 грн. за комплект (із 2 книг).   Замовлення на виготовлення ПРОФСПІЛКОВОГО ДОВІДНИКА приймаються ВИКЛЮЧНО на гарантійних листах (на бланку з печаткою) з..

[ Детальніше... ]

Велич співу Анатолія Кочерги

Изображение 1614   Коли чуєш Анатолія Кочергу, розумієш, що саме в цю мить у твоєму житті трапляється щось неповторне та грандіозне. Зовсім по-іншому сприймаються нібито вже добре знайомі пісні і романси, оперні арії. Але алмаз по своїй природі – коштовний камінь, і лише огранка надає мінералу справжньої цінності та перетворює його на витвір мистецтва.   Так і спів Кочерги. Саме його виконання надає музичним творам унікального, незрівнянного звучання, в..

[ Детальніше... ]

«Жовтневий палац» - заклад культури європейського рівня

Изображение 2131   Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац» пройшов сертифікацію за європейськими стандартами менеджменту та інноваційного потенціалу підприємств IMP3-rove Academy.   Взявши участь у міжнародному кастингу, МЦКМ ПУ продемонстрував доволі високий потенціал для подальшого розвитку навіть у порівнянні з профільними підприємствами країн Європи. Про це на церемонії вручення Сертифікату повідомила Наталія Скічко – представниця Консорціуму EEN-Ukraine («Європейська Мережа Підприємств»), який реалізує програму Євросоюзу з пошуку..

[ Детальніше... ]

ДАЙДЖЕСТ НОВИН ФПУ. Випуск № 22

t 1 t 1 daizhdzhest-1 (7 – 15 березня 2019 року)   I. ДІЯЛЬНІСТЬ ФПУ, СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК     ВІДКРИТО ПРОЕКТ МОП З ПИТАНЬ ОПЛАТИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ ТА ПОДОЛАННЯ ЇЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ   В Україні запроваджено дворічний Проект Міжнародної організації праці «Оплата праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної заробітної плати та рівного винагородження», презентація якого відбулася 12 березня 2019 року.   У презентації Проекту взяли..

[ Детальніше... ]

Профспілкова позиція №2

  588ea1b53f03ed72e477ef68c98d Газета Федерації профспілок Черкаської області «Профспілкова позиція» №2, лютий, 2019 рік.   Завантажити тут.   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

УВАГА! В приміщенні – пожежа!

IMG 1398 "Увага! Адміністрація повідомляє: у приміщенні виникла пожежа! Просимо вас зберігати спокій та по сходинках вийти на вулицю!".   Таке оголошення перервало один з концертів у «Жовтневому палаці», що в центрі столиці. По тривозі люди швидко залишили велику залу Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України та опинились назовні, де вже розгортались підрозділи Печерського районного у м. Києві управління Державної служби надзвичайних ситуацій. Як повідомив полковник ДСНС Віталій..

[ Детальніше... ]

Великому Кобзареві – 205 років

IMG 1472   9 березня 2019 року виповнюється 205 років від дня народження Великого Кобзаря – символу незалежності і боротьби українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Григорович не просто поет, він – геній сучасності, який у своїх творах оспівував майбутнє України, її нелегку долю, сповнену драматичних подій і великих перемог. Крізь століття українці у своїй пам’яті пронесли символи добра і справедливості, до яких закликав їх видатний співвітчизник. Його..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30