Профспілкові фахівці опановують нові комунікаційні технології

Изображение 1312   6 грудня для працівників центрального апарату ФПУ проведено семінар-навчання з практичного застосування у роботі сучасних комунікаційних технологій.   Провів навчання та поділився власним досвідом присутності в соціальних мережах, керівник Центру освіти «Перспектива» Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Віталій Копиш. Його медіа-презентація розкрила питання інформаційної безпеки та підвищення ефективності написання постів у Facebook. Він поділився з присутніми навичками щодо просування інформаційних повідомлень у соцмережах, а також..

[ Детальніше... ]

Земля – це цінність, яку втративши не повернеш

Изображение 1222   На цьому наголосив Голова Громадської спілки "Аграрний союз України" Геннадій Новіков у ексклюзивному коментарі Пре-центру ФПУ, який він дав під час акції протесту аграріїв «Ні безвідповідальному продажу землі» 4 грудня у Києві.   - Хіба можна уявити українця без землі? – запитує активіст. - Українець – насамперед, хлібороб. Але через недолугу приватизацію, а згодом реформу ми, аграрії, на сьогодні лишаємося без грошей. Тому не можемо стати..

[ Детальніше... ]

Сюжет ТСН про акцію протесту профспілок та малого бізнесу на захист законних прав підприємців. 3 грудня 2019 року біля Верховної Ради України.

А10   Сюжет ТСН про акцію протесту профспілок та малого бізнесу на захист законних прав підприємців. 3 грудня 2019 року біля Верховної Ради України.   https://tsn.ua/video/video-novini/vryatuyte-maliy-biznes-pid-stinami-radi-mitinguyut-pidpriyemci-z-riznih-kutochkiv-ukrayini.html   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ. Захистимо права підприємців!

А1   Федерація профспілок України, колективи ПрАТ «Укрпрофтур» та ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" активно та рішуче підтримали представників підприємницького руху, які 3 грудня провели акцію протесту біля Верховної Ради України.       Представники профспілок та малого бізнесу вийшли на площу Конституції з конкретними вимогами до народних депутатів України. Серед основних вимог - збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, скасування законодавчої ініціативи  представників фракції «Слуга народу»  у вигляді законопроектів 1053 і..

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий: «Профспілки готові відстоювати права усіма законними методами»

78890 1   Про це зазначив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий в інтерв’ю газеті Вінницької обласної Ради «Вінниччина».   Нагадуємо, що 28 листопада Голова ФПУ разом з керівниками та фахівцями структурних підрозділів апарату ФПУ провів інформаційну зустріч з обласним профактивом Вінниччини, а також поспілкувався із журналістами.   Інтерв’ю газеті «Вінниччина» додається. Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Газета залишається одним із найдоступніших і демократичних ЗМІ

Изображение 1046 1 Виступ Голови ФПУ Григорія Осового на Національному форумі друкованих ЗМІ, 21 листопада 2019 року, м. Київ. Шановні представники друкованих засобів масової інформації, дозвольте від імені Федерації профспілок України, і себе особисто, привітати вас в оновленому Будинку профспілок!   Ми з великою повагою ставимося до творчої роботи працівників ЗМІ, зокрема друкованих видань, чисельність яких, нажаль, щороку скорочується. Ви дійсно робите інформаційний продукт, який заслуговує на увагу значної..

[ Детальніше... ]

Друковані ЗМІ зберігають потенціал і власну аудиторію

Изображение 985   Учасники Всеукраїнської наради редакторів газет, що відбулась 21 листопада у Будинку профспілок в Києві, закликали владу до впровадження державної політики підтримки та розвитку друкованих ЗМІ.   Український інформаційний простір потребує захисту, а місцеві друковані ЗМІ подальшого розвитку і економічної незалежності, - наголошувалось керівництвом Національної спілки журналістів України та редакторами місцевих газе під час наради, проведеної Прес-центром ФПУ разом з НСЖУ.   Изображение 892 [ Детальніше... ]

Реформа трудового законодавства у Франції

20191030 100117   Співробітник міжнародного відділу Загальної конфедерації праці Франції Рената Третьякова дала ексклюзивне інтерв’ю газеті «Профспілкові вісті».   – Сьогодні в Україні гостро постало питання реформування трудового законодавства – КЗпП, який діє ще з 1971 року і з різними змінами та доповненнями дійшов до наших днів. За період незалежної України, в умовах змін на ринку праці було підготовлено кілька проектів нового Трудового кодексу, але жоден з них не..

[ Детальніше... ]

«Дід Мороз в Королівстві Шоколаду». Новорічне шоу для дітей

CK1 final 400 29 і 30 грудня 2019 року у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий Палац» відбудеться новорічне шоу для дітей «Дід Мороз в Королівстві Шоколаду». Під час вистави глядачі побувають в гостях у Королеви Карамелі, що живе у Селищі Пряників та познайомляться з Пряничним Ельфом. На малечу чекають сади солодкої вати, мармелад, що танцює, журавлина в цукрі та подорож у Королівство самого пана Шоколаду! І звичайно, всіх потішать святкова ялинка та Снігуронька. Вистава розрахована для дітей віком..

[ Детальніше... ]

СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ ВІРИ ІВАНІВНИ СИВОЛОБ

ВЕТ1   Дивні властивості людської пам’яті. Здебільшого пригадуєш або щось приємне і цікаве, або те, що вразило: події, чи людей, зустрівшись з якими у житті чи по роботі, отримуєш незабутнє враження. Саме такою людиною була Віра Іванівна Сиволоб. Енергійна і завжди принципова секретар Укрпрофради. Вона обіймала цю - одну з найвищих профспілкових посад - протягом 16 років поспіль. Отже, була по-справжньому віддана профспілкам, вірила у благородну справу боротьби за..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31