З А Я В А профспілок проти свавілля органів державної влади

 

А 

 

Учасники акції протесту профспілок Полтавщини, всеукраїнські профспілки і територіальні профоб’єднання ФПУ рішуче заявляють: «НІ» свавіллю органів державної влади, які грубо порушили конституційні права профспілок.

Ми обурені:

наступом влади на майнові права спілчан та спробами силового захоплення профспілкового будинку і обласного навчального-методичного центру профспілок у м. Полтаві;

шаленим тиском органів прокуратури на обласне профоб’єднання з метою захоплення власності профспілок, що використовується для здійснення їх статутної діяльності;

намаганнями позбавити профспілкових працівників робочих місць із фактичним виселенням людей на вулицю;

грубим втручанням державних органів у роботу профспілок,

судовими маніпуляціями на користь влади;

порушенням Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», міжнародних норм права і договорів, ратифікованих державою Україна.

За розпорядженнями КМУ та місцевих органів влади у спілчан також намагаються відібрати профспілкові об'єкти на Закарпатті, Івано-Франківщині, в м. Києві, Одеській, Чернівецькій областях, вилучаються навчально-методичні центри профспілок у Полтаві, Чернігові, Хмельницькому.  У розпорядження органів державної влади та місцевого самоврядування передаються заклади профоздоровниць, дитячо-юнацькі спортивні школи та навчально-спортивні бази.

Все це є сучасною формою державного рейдерства!

 

Ми рішуче заявляємо - право приватної власності профспілок гарантовано Конституцією України, має рівні права з державною власністю і тому в жодному разі не може бути захоплене, вилучене, або «націоналізоване» в інтересах осіб, які очолюють владні структури.

 

 

УЧАСНИКИ АКЦІЇ ВИМАГАЮТЬ:

від Прем’єр-міністра України:

- керуючись принципом верховенства права, а не сили, повернутися до зваженого і конструктивного розгляду майнового конфлікту між профспілками України й органами державної влади;

- скасувати розпорядження КМУ щодо передачі профспілкового майна у м. Полтава в оперативне управління Генеральної прокуратури та про передачу профспілкової будівлі в м. Ужгороді Закарпатському окружному адміністративному суду. Все це призводить до небажаного загострення стосунків між соціальними партнерами і загрожує дискредитацією правової системи в Україні та оголошених правових реформ;

- зупинити свавілля Фонду державного майна України щодо зазіхання на профспілкове майно і вилучення профспілкових навчально-методичних центрів, закладів оздоровлення, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, навчально-спортивних баз, готелів і турбаз та інших профспілкових об’єктів.

від Генерального прокурора України:

- відмовитися від чужого майна і довести на ділі, що справедливість і повага до Закону залишаються нормою життя в нашій країні;

- відмова ГПУ від посягань на майно профспілок буде дійсно державницьким рішенням, що сприятиме збереженню соціальної стабільності в країні, підвищенню рівня довіри до органів прокуратури.

від суддів:

справедливого рішення суду, яке захистить законні права людей праці, їх професійних об’єднань і профспілкову власність.

Рішення іменем України не може не виконувати місії української Конституції – торжества справедливості та захисту прав людини.

- «Ваша честь» - служіння народові, а не прислуговування владі!

Учасники акції зазначають, що судове рішення для нас стане визначальним моментом: чи є в Україні справедливість і ми досягаємо правди, чи стаємо на шлях боротьби і соціального спротиву при прийнятті несправедливого судового рішення.

Ні  –  рейдерам у прокурорських погонах!

Ні  –  прокурорсько-судовій змові! 

Ні  –  порушенню Конституції!

Ні  –  наступу на права профспілок!

ТАК  –  справедливості і верховенству права в Україні!

 

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30