IMG 5212

 

15-16 жовтня у Києві проходить Тренінг Міжнародної конфедерації профспілок "Юридична клініка". Його мета - проінформувати представників українських профспілок, зокрема Федерації профспілок України, про міжнародні механізми - контрольний механізм МОП, механізми правового захисту ООН, механізми Ради Європи та ЄС щодо вступу у стратегічні судові процеси.

 

Серед головних тем тренінгу також проблеми і перспективи реформи трудового законодавства в Україні, проблеми порушення органами влади України права власності профспілок у контексті міжнародного права та норм Конституції України., правовий захист від порушень прав профспілок на національному та міжнародному рівнях. Як передбачається, результатом тренінгу має стати план подальших дій на національному та міжнародних рівнях.

У тренінгу беруть участь керівник Департаменту правового захисту ФПУ Дмитро Лях, керівник Департаменту міжнародних зв'язків ФПУ Василь Шилов, заступник керівника цього Департаменту Ірина Сидоряк, заступник керівника цього Департаменту Ірина Тубєлєць, завідуючий відділу правової інспекції праці Марія Гриценко та інші працівники апарату ФПУ та представники її членських організацій.

 

Прес-центр ФПУ

 

IMG 5200

 

IMG 5203

 

 

IMG 5205

 

IMG 5211

 

Я100