Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до лідерів профспілкових організацій щодо проведення передплати профспілкових видань

149268857

 

Шановні колеги!

 

Президія ФПУ своїм рішенням 20 вересня ц.р. дала старт проведенню передплатної кампанії на газету «Профспілкові вісті».

 

Газета – єдине в Україні видання, яке знаходиться на передовому рубежі боротьби і послідовно висвітлює діяльність ФПУ, її членських організацій щодо захисту трудових і соціально-економічних прав і гарантій працівників, сприяє єдності профспілкового руху, представництва й захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок, яких вони об’єднують, в органах державної влади, інших державних установах та організаціях, в органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх організаціями та об’єднаннями, а також з іншими громадськими об’єднаннями.

Від 2010 року ціна газетного паперу, поліграфічних послуг виросла на 400%, вартість послуг Укрпошти – на 600%, мінімальна заробітна плата – у 3 рази. Незважаючи на це вартість передплати на газету «Профспілкові вісті» не збільшувалася.

На сьогодні газета «Профспілкові вісті» повністю оптимізувала свою господарську діяльність, щоб утримувати «соціально низьку» ціну, її передплата за рік є найдешевшою серед загальнонаціональних періодичних видань. 300 примірників кожного випуску газети надсилається у всі органи державної влади, щоб можновладці і державні службовці знали, що турбує людину праці. Її публікації цитують під час переговорів, як матеріальний доказ порушення трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок, несправедливого підходу до врегулювання питання профспілкової власності, у вищих службових кабінетах і судових інстанціях.

Покладаю надію, шановні колеги, що ваше відповідальне ставлення до організації проведення передплати на газету «Профспілкові вісті» у всіх первинних профспілкових організаціях дасть можливість донести слово правди до членів профспілок і зберегти єдину в Україні соціальну профспілкову газету, що послідовно висвітлює боротьбу профспілок за законні права та інтереси працівників.

Ви завжди підтримували, і я переконаний, і зараз підтримаєте нашу з вами газету. Розраховую, що спільними зусиллями ми зможе зробити нашу газету більш економічно незалежною, соціально спрямованою і доступною широкій трудовій аудиторії.

       

               Голова ФПУ                                                                                                                                                Г.В.Осовий

Архiв
<< < Квітень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30