Изображение 2131

 

Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац» пройшов сертифікацію за європейськими стандартами менеджменту та інноваційного потенціалу підприємств IMP3-rove Academy.

 

Взявши участь у міжнародному кастингу, МЦКМ ПУ продемонстрував доволі високий потенціал для подальшого розвитку навіть у порівнянні з профільними підприємствами країн Європи.

Про це на церемонії вручення Сертифікату повідомила Наталія Скічко – представниця Консорціуму EEN-Ukraine («Європейська Мережа Підприємств»), який реалізує програму Євросоюзу з пошуку бізнес-партнерів. Сертифікат – це ефективний інструмент, розроблений європейською Академією з управління інновацій (Німеччина) і його володар отримує додаткові можливості виходу на міжнародні ринки для встановлення ділових зв’язків, залучення інвестицій і застосування у своїх діяльності провідних технологій.

 

Изображение 2120

 

Директор МЦКМ ПУ Юрій Бобир переконаний, що на європейському шляху України усім нам потрібно бути готовим до співпраці з ЄС за прийнятими у Європі стандартами. Тому отриманню Сертифікату передували розробка Стратегії розвитку МЦКМ ПУ, яку ухвалила Президія ФПУ, проведення енергоаудиту будівлі Палацу, удосконалення управлінської структури підприємства тощо.

За словами директора, наразі пріоритетом є проведення реконструкції Жовтневого палацу, який з моменту його післявоєнної відбудови в 1957 році так і не мав капітального ремонту. Сьогодні подібні роботи потребують не лише великих капіталовкладень, а й використання енергоефективних технологій, встановлення сучасного мультимедійного обладнання, переоблаштування глядацької зони та ін.. Без зовнішніх інвестицій здійснити ці грандіозні плани представляється майже неможливим, адже МЦКМ ПУ знаходиться на повній самоокупності та заробляє лише проведенням концертів і культурних (не рідко благодійних) заходів.

 

Изображение 2111

 

Беручи до уваги той факт, що Жовтневий палац двічі – у 2004 та 2013-14 рр. ставав притулком для учасників революційних подій та є справжньою окрасою центру столиці, адміністрація і трудовий колектив МЦКМ ПУ окрім власних зусиль сподіваються на допомогу органів місцевої влади, партнерів по консорціуму EEN-Ukraine, до яких входять і міністерства і Торгово-промислова палата України, а також відомі у світі компанії та бізнес-асоціації.

 

Изображение 2149

 

У листі до Голови ФПУ Григорія Осового керівництво EEN-Ukraine подякувало за участь МЦКМ ПУ в програмі «Оцінка інноваційного потенціалу малих та середніх підприємств", яку реалізує Єврокомісія, і висловило сподівання, що отриманий Жовтневим палацом позитивний досвід співробітництва з зарубіжним партнерами стане у нагоді іншим підприємствам ФПУ та всьому профспілковому загалу.

 

Изображение 2141

 

Прес-центр ФПУ