1360665632 2010-08-20286 

 

Керівники фондів соціального страхування та їхніх регіональних відділень несуть персональну відповідальність за несвоєчасність виплат соціальних допомог. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час відвідування Деснянського районного центру зайнятості у Києві.

 

«Згідно зі звітами фондів соціального страхування, документи на фінансування соціальних допомог до органів Казначейства подаються вчасно – у відповідності до затверджених процедур та термінів. Тому, якщо виникають питання щодо своєчасності одержання виплат соціальних допомог, – це персональна відповідальність керівників фондів соцстраху та їхніх відділень на місцях. Директорам фондів доручено до четверга звірити дані з Казначейством та у п’ятницю доповісти мені щодо наявної ситуації», – сказала вона.

 

Наталія Королевська наголосила, що вона особисто тримає на контролі ситуацію із виплатами соціальної допомоги по безробіттю. «Станом на 1 вересня 2013 року 339,4 тис. осіб отримують допомогу по безробіттю. Тому компромісів щодо виплати цієї допомоги людям бути не може», – наголосила вона.

 

Разом з тим Міністр звернулася до представників громадських організацій та журналістів з проханням повідомляти про можливі факти порушень. «На жаль, через бажання деяких посадовців на місцях прикрасити картину ми не завжди можемо бачити об’єктивну ситуацію в регіонах. Тому для нас дуже важливо отримувати «зворотну» інформацію, що дозволить побачити реальний стан справ», – сказала Наталія Королевська.

 

 

 

ІАЦ

 

за матеріалами прес-служби Мінсоцполітики України