Дмитрий Дорин о новых возможностях социального профсоюзного билета

karta 32 На сегодняшний день в Минюсте зарегистрировано более сотни профсоюзных организаций, в которых состоят миллионы граждан Украины. Однако профсоюзная организация на частном предприятии – для Украины явление нераспространенное. Во всем мире именно профсоюзы являются мощным инструментом правовой защиты работников, да и в Украине у профсоюзных организаций высокий уровень влияния, а членство в профсоюзах дает массу преимуществ, в том числе в вопросе отдыха и оздоровления. Новый..

[ Детальніше... ]

Офіційний сайт Центру соціальних послуг ФПУ

karta 1 ТИСНУТИ ТУТ - Офіційний сайт Центру соціальних послуг ФПУ

[ Детальніше... ]

Запоріжці розглядають проект «Соціальний профспілковий квиток»

IMG 9252       Запорізька обласна рада професійних спілок спільно з ТОВ «Центр соціальних послуг» 17 вересня 2018 року провели презентацію та обговорення впровадження в дію проекту «Соціальний профспілковий квиток». Про його можливості розповіли координатор програми від ФПУ Дорін Дмитро Павлович та директор Центру соціальних послуг Лунга-Федорович Яна Дмитрівна.   На заході були присутні більше 80-ти профспілкових лідерів первинних та обласних профспілкових організацій, з яких майже 40 учасників брали участь..

[ Детальніше... ]

Соціальний профспілковий квиток: переваги та перспективи

Изображение 085   Центром соціальних послуг для працівників апарату ФПУ 31 липня презентовано Соціальний профспілковий квиток.   Директор Центру Яна Лунга-Федорович розповіла присутнім про можливості, які відкриває Соціальний профспілковий квиток та додаткові економічні бонуси і переваги, які можна отримати, скориставшись ним. Координатор проекту від ФПУ Дмитро Дорін, продовживши презентацію зазначив, що Соціальний профспілковий квиток розроблений з використанням сучасних цифрових технологій і виконує важливу функцію - підтверджує членство в профспілці, і..

[ Детальніше... ]

ЗАХИСТ І МОТИВАЦІЯ

DSC 1009   На черговому засіданні президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок було розглянуте питання про впровадження «Соціальної картки члена профспілки». Метою цього заходу, як відзначив голова облрофцентру В.Дубіль, є посилення соціального захисту трудящих та підвищення мотивації профспілкового членства і здійснюється відповідно до пункту 32 Стратегії діяльності Федерації профспілок України на 2016-2021 роки «Європейський вибір», затвердженої постановою VІІ З’їзду ФПУ № 7з-3 від 24.03.2016 р., постанови Президії ФПУ від..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30