ФПУ надіслала лист підтримки та солідарності з акціями протесту проти змін у трудовому кодексі Угорщини

6622-zayava-banku-pro-nemozhlivist-platiti-kredit---zrazok

Президенту ЛІГА

Мелінді Доссполіне Месарош

Президенту MaSZSZ

Ласло Кордасу

Президенту SZEF

Андрашу Фьольдіак

Президенту СЕЗТ

Ласло Куті

Президенту МОСЗ

Імре Палковичу

 

Шановні брати і сестри!

 

Федерація профспілок України, що представляє понад 5 мільйонів працівників, об’єднаних у 44 всеукраїнських галузевих профспілках, висловлює свою повну підтримку та солідарність з акціями протесту 19 січня проти змін у трудовому кодексі Угорщини, які були прийняті в обхід соціального діалогу, без проведення консультацій із соціальними партнерами.

 

«Рабський закон» демонструє зневагу влади до трудящих. Прийняті поправки збільшать максимальний обсяг понаднормової роботи з 250 годин на рік до 400 годин і збільшать референтний період з одного до трьох років. Це призведе до значного погіршення умов праці та до високого рівня експлуатації працівників.

 

Роботодавці зможуть платити за понаднормові години роботи за звичайними ставками і матимуть три роки, щоб фактично відшкодувати робітникам понаднормові. Закон не враховує вплив понаднормової роботи на охорону праці та здоров’я працівників, а також на баланс між роботою та особистим життям.

 

Слід зазначити, що уряд декілька років тому провів реформу трудового і податкового законодавства, надавши роботодавцям низку значних переваг і суворо обмеживши право працівників на страйк.

 

Ми вважаємо ці зміни неприйнятними і повністю підтримуємо справедливі вимоги щодо скасування «рабського закону» і дотримання основоположних конвенцій МОП.

 

 

З солідарним вітанням,

 

Голова ФПУ                       

Віце-президент МКП                    Григорій Осовий

Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31