Лука Вісентіні переобраний Генеральним секретарем ЄКП, а Лоран Бергер обраний Президентом ЄКП

0877c18a

 

Лідери національних профспілок Європи переобрали Луку Вісентіні на посаду Генерального секретаря та обрали Лорана Бергера президентом Європейської конфедерації профспілок.

 

Вони також схвалили новий маніфест та програму дій на 2019-2013 роки «Більш справедлива Європа для працівників».

Конгрес ЄКП, що відбувся у Відні, також обрав:

  • двох заступників Генерального секретаря - Естер Лінч і Пер Хільмерссон;
  • трьох конфедеративних секретарів - Лііну Карр, Ізабель Шьоманн і Людовіка Вота;
  • чотирьох віце-президентів - Хосе Марія (Пепе) Альвареса, Міранду Уленс, Бенте Соргенфрея і Джозефа Стредулу.

Лука Вісентіні був обраний Генеральним секретарем на попередньому конгресі ЄКП у Парижі в 2015 році. До цього він був конфедеративним секретарем ЄКП з 2011 року, та членом італійської профспілки UIL з 1989 року.

Лоран Бергер - генеральний секретар Конфедерації демократичних профспілок Франції з 2012 року.

Політичні стратегії, прийняті сьогодні Конгресом ЄКП, що увійшли до Маніфесту ЄКП та Програми дій на 2019-23 рр., які ЄКП просуватиме в новому Європейському парламенту та Комісії, включають:

  • Реформування економічного управління ЄС, бюджетування та валютного союзу з метою просування соціальної справедливості, інвестицій, що сприяють створенню робочих місць, сталому розвитку та справедливому, прогресивному оподаткуванню як цілям економічної політики ЄС.
  • Реалізацію в повному обсязі 20 принципів Європейської опори соціальних прав, прийнятих ЄС у 2017 році, в тому забезпечення ґендерної рівності, рівних можливостей, права на справедливу заробітну плату та права на освіту та навчання протягом усього життя.
  • Дії ЄС на підтримку колективних переговорів між роботодавцями та профспілками щодо оплати праці та умов праці в усіх країнах ЄС.

• Соціально справедливий перехід до низьковуглецевої, цифрової, автоматизованої та глобальної економіки - з законодавством, політикою та фінансування ЄС, щоб гарантувати, що ніхто не залишиться покинутим напризволяще.

• Формування майбутнього праці за допомогою законодавства ЄС з метою зменшення незахищеної зайнятості, захисту прав працівників у нових формах зайнятості, припинення демпінгу зарплат та соціального демпінгу та забезпечення справедливої мобільності працівників та рівного ставлення;

• Реформування законодавства ЄС з метою посилення прав працівників на інформування та консультацій, представництва працівників в правліннях компаній та європейських радах підприємств.

«Завданням на наступний термін буде боротьба з нападками на демократію і толерантність», - заявив Лука Вісентіні, «і рухатися дальше, ніж комісія Юнкера, у просуванні соціальної справедливості, якісних робочих місць і підвищення зарплат в ЄС».

«Ми також будемо наполягати, щоб ЄС з невідкладною рішучістю взявся за вирішень проблеми зміни клімату і робив більше для проактивного управління кліматичними діями, цифровізацією та автоматизацією, щоб ніхто не залишився кинутим напризволяще».

Резюме нової керівної команди див. за посиланням: https://www.flickr.com/photos/etuc-ces/albums

 

 Департамент міжнародних

зв’язків апарату ФПУ

 

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31