Изображение 1523

 

Голова ФПУ Григорій Осовий провів робочу зустріч з Генеральним секретарем Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI.

 

На запрошення Голови ЦК Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василя Андреєва та за попередньою домовленістю із Головою ФПУ Григорієм Осовим в Україну завітав Генеральний Секретар Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI Амбет Юсон (Ambet Yuson).

Основною метою візиту був огляд відновленого після пожежі 2014 року Будинку профспілок та зустріч із профспілковими лідерами, які брали участь в його відбудові.

 

Изображение 1496

 

Під час зустрічі Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що сьогодні неможливо уявити майдан Незалежності без головного її символу – будівлі профспілок, що являє собою не тільки пам’ятку архітектури своєї епохи, а й була і залишається центром профспілкового руху і соціального діалогу. В ній людина праці завжди може отримати необхідну допомогу від ФПУ та всеукраїнських профспілок щодо захисту своїх соціально-економічних прав.

Він сказав, що «п’ять років велись відновлювані роботи за кошти та її організацій при сприянні міжнародних профцентрів у т.ч., слід сказати щирі слова вдячності Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI, особисто Вам Амбет Юсон за фінансову допомогу, яка була надана і використана на відбудову Будинку профспілок. ФПУ це цінує і пам’ятає як Інтерціонал в найскладніший момент історії профспілкового руху в Україні підставив своє плече».

 

Изображение 1526

 

Генесек BWI заявив: «Я був в вашому Будинку профспілок в 2015 році – і тоді, ще на початку будівельних робіт, було важко повірити, що профспілки в майбутньому справляться із амбітним завданням ліквідації надзвичайно великої шкоди. Зараз – я вражений! Це абсолютно вражаюча нова будівля! Тепер після відбудови Будинку профспілок наступає майбутнє міцного профспілкового руху в Україні!».

Голова Профспілки будівельників України Василь Андреєв на зустрічі зазначив: «Як директор Благодійного фонду «Відродження Будинку Профспілок» я маю висловити глибоку вдячність всім членським організаціям BWI за їх внески та підтримку відбудови Будинку профспілок! Кожний раз, коли надходила ваша фінансова чи солідарна підтримка – зміцнювалась наша віра в можливість найскорішого закінченні робіт».

Завершилась програма візиту Генесека BWI зустрічами із профспілковими лідерами будівельної галузі, працівниками апарату ЦК галузевої профспілки та плануванням діяльності від імені BWI в Україні та субрегіоні.

 

 Изображение 1491

 Прес-центр ФПУ