Техника эффективного управления профсоюзной организацией

семинар С 20 по 22 апреля на базе клинического санатория «Роща» проходил семинар на тему «Техника эффективного управления профсоюзной организацией в условиях изменений» организованный Молодежным советом ОПХО для активной профсоюзной молодежи Харьковской области.   На январском заседании МС ОПХО при обсуждении плана работы совета на 2018 год, было принято решение выбрать приоритетным направлением именно организацию обучения молодых профсоюзных лидеров. Учитывая, что выездной семинар проводился впервые, задачей руководства и..

[ Детальніше... ]

Третя літня молодіжна профспілкова школа

IMG 8609   З 14 по 18 серпня в м. Одеса відбулася Третя літня молодіжна профспілкова школа. Школа була організована громадською організацією «Трудові ініціативи» за підтримки центру «Солідарність».   У заході взяли участь більше п’ятдесяти молодих профспілкових активістів та представників громадських організацій з усієї України. Зокрема у роботі школи взяли участь молоді представники членських організацій ФПУ: будівельників, охорони здоров’я, АПК, Сумської облпрофради, Федерації профспілок Чернігівської області, апарату ФПУ та..

[ Детальніше... ]

Висадили «молодіжну» липову алею

посадка дерев   Дружна команда Молодіжної ради Федерації профспілок Кіровоградської області (голова Олена Базилюк) долучилася до Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка проводилась по всій країні. Близько двохсот молодих лип були висаджені активними небайдужими громадянами міста на Набережній у центрі Кропивницького, які також долучились до цієї акції. Крім того, участь в акції взяли народний депутат України Олександр Горбунов, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Андрій Райкович..

[ Детальніше... ]

Профспілкова молодь: у пошуках творчих ідей

aVdb-0UERc8   Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе. 29 березня 2017 року в Бурштинському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулося обласне методичне об’єднання голів студентських профкомів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. Адміністрацією коледжу було підготовлено..

[ Детальніше... ]

Відповідь Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства щодо фінансування державних житлових програм

1481178653node-6676-     На звернення Федерації профспілок України щодо фінансування державних житлових програм  Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства за дорученням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. від 24 листопада ц.р. проінформував, що «неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету з приводу необхідності виділення бюджетних коштів, зокрема за результатами розгляду проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»..

[ Детальніше... ]

Слет профгрупоргов в Харьковской областной организации профсоюза металлургов и горняков Украины

Ch 1   Профгрупорг – это первое и самое важное звено в структуре профсоюзной организации. Человек, к которому обращаются работники со своими проблемами, кто советом или своим участием поможет им, кто доносит мнение трудового коллектива до профсоюзного комитета и руководства предприятия. В случае необходимости профгрупорг организует работников на коллективные действия по защите трудовых и социальных проблем. В декабре 2015 года Центральный комитет профсоюза металлургов принял постановление «О проведении..

[ Детальніше... ]

Профспілки Закарпаття: молодіжні пріоритети

P1140228   Відбулося перше засідання Молодіжної ради Закарпатської облпрофради, до складу якої обласні організації галузевих профспілок делегували кращих молодих профактивістів.   Виступаючи на засіданні, голова облпрофради Володимир Фленько підкреслив, що профспілки області потребують притоку ініціативної молоді, особливо до виборних профспілкових органів. Молодь нашого краю вже проявила себе у протестних акціях профспілок, більше половини учасників яких складали молоді профактивісти. Вони сказали своє вагоме слово і у ході благодійної акції..

[ Детальніше... ]

Навчальний рік у Школі молодого профактивіста області розпочато

P1610024   Студентські профспілки - це саме ті організації, де розпочинається формування свідомості майбутніх  працівників, це своєрідна ''колиска" всього профспілкового руху.   Сьогодні молоді профспілкові лідери зовсім нова генерація, яка має кардинально модернові погляди і підходи до профспілкової роботи, наголосив Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, розпочинаючи новий навчальний рік у Школі молодого профактивіста. Профспілкове навчання - одне з найголовніших аспектів роботи профспілок, а навчання в Школі молодого..

[ Детальніше... ]

У Верховній Раді України слухали про ціннісні орієнтації сучасної української молоді

13 tn   2 листопада 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання про становище молоді в Україні на тему – «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді».   Участь у заході взяли представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профспілок, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ. Від Профспілки працівників освіти і науки України на парламентських слуханнях слово мала Ольга Чабанюк – заступник..

[ Детальніше... ]

Профспілкова молодь визначила пріоритети своєї діяльності

IMG 3547   6 жовтня в Києві відбулось засідання Молодіжної ради ФПУ, на якому заслухано звіт про діяльність виконкому Ради за останній рік та визначено пріоритетні дії профспілкових молодіжних організацій щодо виконання резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок». З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Голова ФПУ Григорій Осовий. Він побажав молодіжному крилу профспілкового руху результативної роботи у тандемі Молодіжної ради та постійної комісії Ради..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31