МОЛОДІ – ПІДТРИМКУ І ТУРБОТУ

   DSCN0145  Підтримка молодіжного профспілкового руху, поповнення з нього кадрового резерву, посилення соціального захисту молоді, яка найбільше страждає зараз від ударів ринкової стихії, - є сьогодні запорукою подальшої модернізації профспілок і в цілому подальшого розвитку країни. У Резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок» серед найголовніших завдань - визначено залучення молоді до вирішення актуальних проблем профспілкового руху, забезпечення її адаптації до нинішніх умов життя та роботи, Тому..

[ Детальніше... ]

Час вимагає змін: навчання освітян та молоді у Тернополі

Tern senimar-113   15-17 травня 2019 року у файному місті відбувся семінар-навчання керівників виборних профорганів структурних ланок Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Участь у роботі заходу взяли голови районних, міських первинних організацій та лідери студентських профкомів, загалом понад 60 осіб.   Голова Тернопільської обласної організації Профспілки Людмила Мокей відкриваючи семінар наголосила, що навчатися сьогодні – це завжди розвиток та позитивні перетворення. А у профспілці, яка..

[ Детальніше... ]

Інформація про діяльність Молодіжної ради ФПУ

Изображение 1748   ПОЛОЖЕННЯ про Молодіжну раду Федерації профспілок України     СКЛАД виборних органів Молодіжної ради Федерації профспілок України     СКЛАД Молодіжної ради Федерації профспілок України     ПЛАН роботи Молодіжної ради Федерації профспілок України на 2019 рік      На фото: Голова ФПУ Григорій Осовий на засіданні Молодіжної Ради ФПУ, 19 квітня 2019 року.   Департамент профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями

[ Детальніше... ]

Охорона праці на порядку денному засідання Молодіжної ради облпрофради

19.04.19   З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який цього року проходить під гаслом: «Безпечне і здорове майбутнє праці», Миколаївською облпрофрадою проведено розширене засідання Молодіжної ради облпрофради на тему: «Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві. Охорона праці через призму колективного договору». Участь у заході взяли члени Молодіжної ради облпрофради, а також профспілковий актив: голови та представники обласних галузевих та первинних профорганізацій. Відкриваючи захід, заступник голови облпрофради Любов Онищенко..

[ Детальніше... ]

Обрано голову Молодіжної ради ФПУ

Изображение 1518    19 квітня 2019 р. у Будинку спілок в м. Києві відбулося засідання Молодіжної ради ФПУ, в роботі якої взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, фахівці Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ. Молодіжна рада розглянула питання порядку денного: - про стан молодіжної політики ФПУ, - про зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ, - про план роботи Молодіжної..

[ Детальніше... ]

Техника эффективного управления профсоюзной организацией

семинар С 20 по 22 апреля на базе клинического санатория «Роща» проходил семинар на тему «Техника эффективного управления профсоюзной организацией в условиях изменений» организованный Молодежным советом ОПХО для активной профсоюзной молодежи Харьковской области.   На январском заседании МС ОПХО при обсуждении плана работы совета на 2018 год, было принято решение выбрать приоритетным направлением именно организацию обучения молодых профсоюзных лидеров. Учитывая, что выездной семинар проводился впервые, задачей руководства и..

[ Детальніше... ]

Третя літня молодіжна профспілкова школа

IMG 8609   З 14 по 18 серпня в м. Одеса відбулася Третя літня молодіжна профспілкова школа. Школа була організована громадською організацією «Трудові ініціативи» за підтримки центру «Солідарність».   У заході взяли участь більше п’ятдесяти молодих профспілкових активістів та представників громадських організацій з усієї України. Зокрема у роботі школи взяли участь молоді представники членських організацій ФПУ: будівельників, охорони здоров’я, АПК, Сумської облпрофради, Федерації профспілок Чернігівської області, апарату ФПУ та..

[ Детальніше... ]

Висадили «молодіжну» липову алею

посадка дерев   Дружна команда Молодіжної ради Федерації профспілок Кіровоградської області (голова Олена Базилюк) долучилася до Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка проводилась по всій країні. Близько двохсот молодих лип були висаджені активними небайдужими громадянами міста на Набережній у центрі Кропивницького, які також долучились до цієї акції. Крім того, участь в акції взяли народний депутат України Олександр Горбунов, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Андрій Райкович..

[ Детальніше... ]

Профспілкова молодь: у пошуках творчих ідей

aVdb-0UERc8   Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе. 29 березня 2017 року в Бурштинському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулося обласне методичне об’єднання голів студентських профкомів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. Адміністрацією коледжу було підготовлено..

[ Детальніше... ]

Відповідь Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства щодо фінансування державних житлових програм

1481178653node-6676-     На звернення Федерації профспілок України щодо фінансування державних житлових програм  Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства за дорученням Голови Верховної Ради України Парубія А.В. від 24 листопада ц.р. проінформував, що «неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету з приводу необхідності виділення бюджетних коштів, зокрема за результатами розгляду проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30