Про нараду щодо нової редакції Закону «Про охорону праці»

333 З метою гармонізації національного законодавства з охорони праці до рамкової Директиви Ради ЄС розроблено проект нової редакції Закону «Про охорону праці» . Робоча назва законопроекту «Про безпеку праці та здоров’я працівників», який за планами Уряду має бути прийнятий у 2020 році. Законопроект розроблено на виконання заходів, визначенних Урядом на виконання Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні щодо підготовки законопроекту "Про внесення змін до деяких..

[ Детальніше... ]

Вийшов черговий номер журналу Охорона праці

А33   Детальніше про зміст публікацій:   А34   Департамент охорони праці ФПУ

[ Детальніше... ]

Вітання з нагоди 101-річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок

60871654 2199111283507051 4057961624693112832 n   Шановні друзі    Вітаємо ветеранів та сучасне покоління профспілкових фахівців з охорони праці з нагоди 101-річниці від дня утворення технічної інспекції праці професійних спілок України.   Профспілки вже більш ніж століття добросовісно виконують своє головне завдання – захист трудових прав та інтересів працівників. Технічна інспекція праці профспілок пройшла непростий шлях становлення і розвитку, на всіх етапах своєї історії вона завжди стояла на сторожі збереження найдорожчого – життя..

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 5/2019)

Обл.  5 укр У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:   Дмитро Матвійчук. Ефективним може бути тільки безпечний бізнес. Досвід з оцінки ризиків на шахті «Степова» ДТЕК Павлоградвугілля   Ігор Ященко. Рівні культури безпеки в ПЕК. Як на підприємствах паливно-енергетичного комплексу впроваджують ризикоорієнтовані підходи у сфері ОП   Тетяна Касьяненко. Кому довірити свою..

[ Детальніше... ]

Затверджено новий Порядок нещасних випадків на виробництві

1   Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, в порівнянні з чинним на сьогодні, поширює свою дію на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, на всіх працюючих та самозайнятих осіб (ФОП, за виключенням Збройних Сил України, правоохоронних органів та інших воєнізованих формувань, їх військовослужбовців та співробітників) та тих хто працює за цивільно-правовими угодами, що..

[ Детальніше... ]

Наша боротьба дала результати!

Увага важлива інформація Шановні колеги! Нарешті наші зусилля і боротьба дала результати! На вимогу профспілок відновлено дію міждержавних стандартів на період від 26 квітня 2019 року до 01 січня 2022 року (Наказ Національного органу стандартизації № 111 від 24 квітня 2019 ), які вкрай важливі для проведення атестації робочих місць за умовами праці і для підтвердження пільг і компенсацій для працівників, зайнятих на важких і шкідливих умовах праці,..

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий: «Охорона праці – один з головних пріоритетів профспілок»

А1 Голова СПО репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий взяв участь в заходах до Дня охорони праці в Україні. Зокрема 25 квітня він виступив на прес-конференції в ІА «Укрінформ», а 26 квітня вже традиційно взяв участь у церемонії вшанування  пам’яті загиблих на виробництві та покладання квітів до меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві у парку «Відрадний» Солом’янського району   м...

[ Детальніше... ]

Тиждень охорони праці в профспілці АПК Закарпаття

P1180090 Питання охорони праці – завжди серед пріоритетів у Закарпатті. Підписано спільне рішення обласної державної адміністрації, Управління Держпраці в Закарпатської області та обласної ради профспілок про підготовку та проведення Дня охорони праці та заходів з організації цієї роботи. Активно проходить Тиждень охорони праці в профспілкових організаціях галузевих профспілок області. Зокрема, заслуговує на увагу стан цієї роботи в облорганізації профспілки працівників агропромислового комплексу (голова Ганна Кулик)...

[ Детальніше... ]

Відбулась тематична дискусія з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира

DSC00317   Для привернення уваги суспільства до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, щорічно 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, який в 2019 році за рекомендацією Міжнародної організації праці проходив під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці». З нагоди офіційного відзначення в Україні Дня охорони праці 24 квітня на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира відбулась тематична дискусія до Всесвітнього дня охорони праці,..

[ Детальніше... ]

Співпраця ФПУ з партнерами МОП задля покращення умов праці в Україні

Изображение 1617   В Україні триває процес адаптації національного трудового законодавства до міжнародних європейських стандартів праці та кращої практики з безпеки та гігієни праці (БГП), інспекції праці та трудових відносин.   У зв’язку з цим 9 квітня 2019 р. в Києві у Будинку профспілок відбулася консультативна зустріч фахівців Федерації профспілок України, її членських організацій з менеджером проекту МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31