Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№ 11/2019)

Обл  11-2019   У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у сфері охорони праці. Пропонуємо вашій увазі такі статті.     Дмитро Матвійчук. На 80 місць – 9 тисяч претендентів, або Підготовка інспекторів праці в Португалії. Конкурсний відбір, теоретичне і практичне навчання,програми підвищення кваліфікації   Ольга Богданова. Розвіюємо міфи про оцінку ризиків. Учіться оцінювати ризики в тих, хто вже має позитивний результат..

[ Детальніше... ]

Навчаються технічні інспектори праці

 А17 Сьогодні, 21 жовтня 2019 року, розпочався семінар-навчання з питань охорони праці технічних інспекторів праці та інших представників профспілок, який проходитиме у Будинку профспілок до 25 жовтня 2019 року. Кількість слухачів семінар-навчання 65 осіб, які приїхали з усіх куточків України, зокрема, з м. Львова та Львівської області, м. Дніпра та Дніпропетровської області, Донецької та Луганської областей, м. Харкова та Харківської області, м. Миколаєва, м. Нікополя, м...

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 10/2019)

Обл  10 201   У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:     Сауліус Балчюнас. Литва: професійні ризики під контролем. Про організацію роботи Державної інспекції праці в країні   Олександр Фандєєв. Безпека – 24/7. Оцінка ризиків у компанії «Нова Пошта»   Роман Сало. «Нова Пошта» – нові підходи до навчання. Для кожної посади окремо розроблено..

[ Детальніше... ]

Діти медиків Закарпаття оздоровилися на Чорному морі

IMG-fea5760fcd5d6   Оздоровлення дітей працівників галузі є пріоритетним напрямком діяльності Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров"я (голова  Володимир Турок). Враховуючи побажання членів профспілки, президія облорганізації профспілки прийняла рішення оздоровити дітей медиків на морі - в дитячому закладі санаторного типу "Сергіївка" в Одеській області – 4 групи по 50 дітей працівників закладів і установ охорони здоров"я та лікувально-оздоровчих закладів нашого краю.     Усі 200 дітей залишились задоволеними оздоровленням..

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 8/2019)

ukr obl  8-1   У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті: Дмитро Матвійчук. З навчальним візитом – до Лісабону. Досвід Інспекції праці Португалії, яким ми можемо скористатися для перебудови вітчизняної СУОП Людмила Солодчук. Лісова галузь: робота на випередження. Репортаж з I Міжнародної конференції «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві:..

[ Детальніше... ]

Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№ 7/2019)

  ukr obl  7-1   У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:   Дмитро Матвійчук. Продуктивний діалог – на користь спільній справі. Про засідання колегії Держпраці 3 липня у Дніпрі   Людмила Солодчук, Зінаїда Купира. Три захопливі дні. Напрацювання змін у законодавство з ОП – провідна тема VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці..

[ Детальніше... ]

Про нараду щодо нової редакції Закону «Про охорону праці»

333 З метою гармонізації національного законодавства з охорони праці до рамкової Директиви Ради ЄС розроблено проект нової редакції Закону «Про охорону праці» . Робоча назва законопроекту «Про безпеку праці та здоров’я працівників», який за планами Уряду має бути прийнятий у 2020 році. Законопроект розроблено на виконання заходів, визначенних Урядом на виконання Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні щодо підготовки законопроекту "Про внесення змін до деяких..

[ Детальніше... ]

Вийшов черговий номер журналу Охорона праці

А33   Детальніше про зміст публікацій:   А34   Департамент охорони праці ФПУ

[ Детальніше... ]

Вітання з нагоди 101-річниці від дня утворення технічної інспекції праці профспілок

60871654 2199111283507051 4057961624693112832 n   Шановні друзі    Вітаємо ветеранів та сучасне покоління профспілкових фахівців з охорони праці з нагоди 101-річниці від дня утворення технічної інспекції праці професійних спілок України.   Профспілки вже більш ніж століття добросовісно виконують своє головне завдання – захист трудових прав та інтересів працівників. Технічна інспекція праці профспілок пройшла непростий шлях становлення і розвитку, на всіх етапах своєї історії вона завжди стояла на сторожі збереження найдорожчого – життя..

[ Детальніше... ]

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 5/2019)

Обл.  5 укр У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:   Дмитро Матвійчук. Ефективним може бути тільки безпечний бізнес. Досвід з оцінки ризиків на шахті «Степова» ДТЕК Павлоградвугілля   Ігор Ященко. Рівні культури безпеки в ПЕК. Як на підприємствах паливно-енергетичного комплексу впроваджують ризикоорієнтовані підходи у сфері ОП   Тетяна Касьяненко. Кому довірити свою..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30