Урочисте вручення Свідоцтв НАДУ

Изображение 360   28 лютого по завершенні семінару щодо стратегічних пріоритетів розвитку України в контексті євроінтеграції слухачі, якими стали голови всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань України – члени Президії ФПУ, отримали Свідоцтва.   Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління   при   Президентові   України на реалізацію Меморандуму про співробітництво між НАДУ і ФПУ запропонував програму короткострокового навчання за стандартами ECTS, під час якого у режимі дискусій розглянуто: - проблеми..

Опрацьовуються проекти Постанов Ради ФПУ

Изображение 083    Постійна комісія Ради ФПУ з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху провела своє засідання 15 лютого, обговоривши заходи з реалізації розділу «Сильні профспілки - ефективний захист» Стратегії діяльності ФПУ на 2016 - 2021 рр. «Європейський вибір» та проект постанови Ради ФПУ «Про виконання рішень VII З'їзду ФПУ щодо організаційного зміцнення ФПУ та її членських організацій».   Головував на засідання Василь Дудник – голова постійної Комісії,..

Нарада з організаційних питань діяльності ФПУ

НАР  30 січня учасники наради керівників всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань м. Києва та Київської області обговорили низку робочих питань щодо підготовки до ІV-го засідання Ради ФПУ, діяльності профспілкової сторони у Фонді соціального страхування, навчання профспілкових лідерів та ін.  З інформацією з підготовки до чергового засідання Ради ФПУ виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. Він також проінформував присутніх про результати зустрічі Першого віце-премєр-міністра – міністра економічного розвитку і..

ВІДБУЛОСЯ ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ДАНСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ

DSC08340   25 січня 2017 року у м. Києві відбулося підсумкове засідання Керівного комітету дансько-українського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні», що реалізовувався ФПУ у співпраці з Об’єднаною федерацією робітників Данії – 3F протягом квітня 2015 – грудня 2017 рр. Під головуванням Григорія Осового, Голови ФПУ у засіданні взяли участь члени Керівного комітету Віталій Дубіль, голова Дніпропетровського обласного об’єднання..

Григорій Осовий вручив профспілкові нагороди

РОВ 25 січня в рамках відзначення 60-річчя Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України відбулись збори трудового колективу МЦКМ. У зібранні взяв участь Голова ФПУ Гигорій Осовий.   У своєму привітанні він зазначив, що багаторічну сумлінну працю трудового колективу МЦКМ важко переоцінити. Адже усі працівники своєю самовідданою працею, любов’ю та повагою до Центру роблять значний внесок у розвиток українського мистецтва. З нагоди ювілею Григорій Осовий вручив профспілкові нагороди..

Спартакіада профспілок - 2017

1   17 грудня 2017 року на базі Центру фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у м. Києві проходила Спартакіада між спортивними командами апарату Федерації професійних спілок України, апарату ПрАТ «Укрпрофтур», працівників ДП «Готельний комплекс «Турист» та профкому ДП «Готельний комплекс «Турист».   До плану заходів Спартакіади було включено наступні змагання: - естафета; - турнір з футболу; - турнір з шашок; - турнір з..

СЕМІНАР. Профспілковим кадрам в сфері фінансової діяльності - кращі знання і досвід

БУХ Актуальні питання фінансової діяльності профспілкових організацій і профоб'єднань обговорили учасники дводенного семінару «Облік доходів и витрат профспілкових організацій. Практичні аспекти господарської діяльності оподаткування підприємств майнового комплексу», який проходив 11 - 12 грудня у столичному готелі «Турист». Учасники семінару за два дні інтенсивного, якісного і корисного навчання отримали широкий спектр знань, який зможуть ефективно і на сучасній основі використовувати в своїй діяльності. Перед представниками фінансових служб всеукраїнських..

Про VІ з’їзд Профспілки працівників зв’язку України

24174192 1987402578197095 8407797865085128150 n      30 листопада 2017 року відбувся VІ з’їзд Профспілки працівників зв’язку України, у роботі якого взяв участь Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.   Делегати з’їзду заслухали  звіт Центрального комітету Профспілки за попередній  5-річний термін, затвердили напрями діяльності на наступний період. З’їзд сформував також керівні органи Профспілки, обрав її головою  Стародуба Миколу Михайловича.    Усі ці роки Профспілка послідовно захищає трудові, соціально-економічні права..

ФПУ намічено план подальших дій

Изображение 113   16 листопада у ФПУ відбулось засідання робочої групи з підготовки вимог до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та координації роботи з підготовки і проведення Всеукраїнської профспілкової акції на захист конституційних та соціально-економічних інтересів працівників.   До складу групи входять Голова ФПУ Григорій Осовий, його заступники, керівники всеукраїнських профспілок та профоб’єднань. Під час наради йшлося про те, що у зв'язку з проведенням зустрічі представників профспілок з..

Привітання

IMG 8250 1   Федерація професійних спілок України вітає з переобранням на посаду Голови Професійної спілки працівників газових господарств України Копанічука Сергія Івановича!   Зичимо плідної роботи на захист членів профспілок.   ФПУ
Архiв
<< < Березень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31