Вітаємо першокурсників!

8march 12 03 2019 090 1   Розпочинаємо новий навчальний рік! Урочисто приймаємо до академічної родини нових студентів.   Сьогодні першокурсники Академії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ знайомилися з викладачами та деканами, а також дізнавалися на майстер-класах про додаткові освітні можливості, які надає Академія. Під час святкового концерту нових студентів привітали з початком нового життєвого етапу заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, керівники і партнери, випускники Академії. Цього року випускники..

[ Детальніше... ]

Обговорено організацію навчання профактивістів за сприяння австрійських профспілок

IMG 20190829 133031   28 серпня 2019 року у Готельно-навчальному комплексі "Гетьман" відбулась зустріч представників Австрійських профспілок Маркуса Штрохмайєра та Ізабель Орні з головами Західних областей України.   З української сторони у зустрічі взяли участь Роман Дацько (Львівська обл.), Володимир Фленько (Закарпатська обл.), Ігор Басюк (Івано-Франківська обл.), голова Чернівецької обл.організації Всеукраїнської профспілки торгівлі Олександр Тимчук та заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий. Основною темою розмови профспілкових лідерів була організація навчання профспілкових..

[ Детальніше... ]

«Нова житлова політика України – починаємо тут і сьогодні»

2   Під таким гаслом розпочала свою діяльність Всеукраїнська громадська організація Housing Ukraine, почесним президентом і співзасновником якої є голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.   У презентації-брифінгу новоствореної організації, який відбувся 4 липня в Українському домі, взяли участь представники влади та громадянського суспільства, міжнародних організацій. Від ФПУ у заході взяла участь провідний інспектор департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Людмила Сало. Федерація профспілок України продовжує співпрацювати..

[ Детальніше... ]

Профспілковий літній табір

4Vo34oJbf1Mv8gs-gw aFPs5jMlK6b2PqTDdJJo07QaNWkcIuV0z2BOneeWE   19-22 червня в Херсонській області відбувся  Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів.                                                                                                         ..

[ Детальніше... ]

Збагачуємось досвідом!

Без назв   Федерацією профспілок України практикується проведення заходів із вивчення досвіду роботи членських організацій, що сприяє ознайомленню профспілковців з кращими практиками профспілкової діяльності за її основними напрямами (соціальний діалог, колективно-договірне регулювання, правовий захист, соціально-економічний захист, охорона праці, організаційна робота та профспілкове навчання тощо). Під час проведення V засідання Ради ФПУ департаментом профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями було організовано виставку методично-інформаційних матеріалів з профспілкової роботи. Виставка..

[ Детальніше... ]

Рада ФПУ: час для модернізації профспілок

IMG 4242   Рада ФПУ на своєму засіданні 16 травня 2019 року ухвалила Постанову «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», внесла зміни до Статуту Федерації профспілок України з метою удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії, затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та ухвалила кошторис Федерації на 2019..

[ Детальніше... ]

Президія обговорила питання порядку денного засідання Ради ФПУ

IMG 3987   Організаційні питання проведення V-го засідання Ради Федерації профспілок України, що відбудеться в Києві 16 травня п.р., розглянуто сьогодні Президією ФПУ.   Внесено пропозиції Раді ФПУ щодо проекту порядку денного п’ятого засідання, що відбудеться завтра, схвалено проекти Постанов Ради ФПУ «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», «Про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та бюджет ФПУ на 2019..

[ Детальніше... ]

Навіть негода не завадила профспілкам відзначити День праці

А   Похмурий ранок, вітер і рясний дощ не стали перешкодою для сотень представників профспілкових організацій, які вийшли 1 травня на столичну Європейську площу, щоб продемонструвати свою солідарність з людьми праці як в Україні, так і в світі, вимагати від влади і роботодавців дотримання законних прав працюючих. Сама назва площі, на якій зібралися ті, чия головна місія - ефективний захист конституційних, соціально-економічних і трудових прав працівників, виходячи з європейських соціальних..

[ Детальніше... ]

Обрано голову Молодіжної ради ФПУ

Изображение 1518    19 квітня 2019 р. у Будинку спілок в м. Києві відбулося засідання Молодіжної ради ФПУ, в роботі якої взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, фахівці Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ. Молодіжна рада розглянула питання порядку денного: - про стан молодіжної політики ФПУ, - про зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ, - про план роботи Молодіжної..

[ Детальніше... ]

Навчання профспілкового активу

DSCN4648 15 квітня Київська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери (голова Завадський В.А.) провела навчальний семінар для голів первинних профспілкових організацій.          Учасники семінару обговорили питання захисту трудових та соціально економічних прав членів профспілок визначені  сучасним законодавством, існуючу практику захисту членів профспілки при порушенні законних прав працюючої людини з боку роботодавців, роль колективних угод для недопущення та профілактики можливих порушень законодавства,  важливість ефективної організації роботи комісій по..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30