«Нова житлова політика України – починаємо тут і сьогодні»

2   Під таким гаслом розпочала свою діяльність Всеукраїнська громадська організація Housing Ukraine, почесним президентом і співзасновником якої є голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.   У презентації-брифінгу новоствореної організації, який відбувся 4 липня в Українському домі, взяли участь представники влади та громадянського суспільства, міжнародних організацій. Від ФПУ у заході взяла участь провідний інспектор департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Людмила Сало. Федерація профспілок України продовжує співпрацювати..

[ Детальніше... ]

Профспілковий літній табір

4Vo34oJbf1Mv8gs-gw aFPs5jMlK6b2PqTDdJJo07QaNWkcIuV0z2BOneeWE   19-22 червня в Херсонській області відбувся  Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів.                                                                                                         ..

[ Детальніше... ]

Збагачуємось досвідом!

Без назв   Федерацією профспілок України практикується проведення заходів із вивчення досвіду роботи членських організацій, що сприяє ознайомленню профспілковців з кращими практиками профспілкової діяльності за її основними напрямами (соціальний діалог, колективно-договірне регулювання, правовий захист, соціально-економічний захист, охорона праці, організаційна робота та профспілкове навчання тощо). Під час проведення V засідання Ради ФПУ департаментом профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями було організовано виставку методично-інформаційних матеріалів з профспілкової роботи. Виставка..

[ Детальніше... ]

Рада ФПУ: час для модернізації профспілок

IMG 4242   Рада ФПУ на своєму засіданні 16 травня 2019 року ухвалила Постанову «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», внесла зміни до Статуту Федерації профспілок України з метою удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії, затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та ухвалила кошторис Федерації на 2019..

[ Детальніше... ]

Президія обговорила питання порядку денного засідання Ради ФПУ

IMG 3987   Організаційні питання проведення V-го засідання Ради Федерації профспілок України, що відбудеться в Києві 16 травня п.р., розглянуто сьогодні Президією ФПУ.   Внесено пропозиції Раді ФПУ щодо проекту порядку денного п’ятого засідання, що відбудеться завтра, схвалено проекти Постанов Ради ФПУ «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», «Про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та бюджет ФПУ на 2019..

[ Детальніше... ]

Навіть негода не завадила профспілкам відзначити День праці

А   Похмурий ранок, вітер і рясний дощ не стали перешкодою для сотень представників профспілкових організацій, які вийшли 1 травня на столичну Європейську площу, щоб продемонструвати свою солідарність з людьми праці як в Україні, так і в світі, вимагати від влади і роботодавців дотримання законних прав працюючих. Сама назва площі, на якій зібралися ті, чия головна місія - ефективний захист конституційних, соціально-економічних і трудових прав працівників, виходячи з європейських соціальних..

[ Детальніше... ]

Обрано голову Молодіжної ради ФПУ

Изображение 1518    19 квітня 2019 р. у Будинку спілок в м. Києві відбулося засідання Молодіжної ради ФПУ, в роботі якої взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, фахівці Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ. Молодіжна рада розглянула питання порядку денного: - про стан молодіжної політики ФПУ, - про зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ, - про план роботи Молодіжної..

[ Детальніше... ]

Навчання профспілкового активу

DSCN4648 15 квітня Київська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери (голова Завадський В.А.) провела навчальний семінар для голів первинних профспілкових організацій.          Учасники семінару обговорили питання захисту трудових та соціально економічних прав членів профспілок визначені  сучасним законодавством, існуючу практику захисту членів профспілки при порушенні законних прав працюючої людини з боку роботодавців, роль колективних угод для недопущення та профілактики можливих порушень законодавства,  важливість ефективної організації роботи комісій по..

[ Детальніше... ]

Діти – це майбутнє держави

IMG 3035   За ініціативою ФПУ 10 квітня 2019 р. в Києві у Будинку профспілок відбулась робоча нарада з актуальних питань організації і проведення дитячої оздоровчої кампанії влітку поточного року.   Відбулася фахова розмова та обмін досвідом між відповідальними за організацію дитячого оздоровлення в областях - представниками профспілкових організацій, фахівцями Міністерства соціальної політики України, керівниками членських організацій та підприємств ФПУ. Під час обговорення порушувались проблеми діяльності дитячих закладів оздоровлення та..

[ Детальніше... ]

Засідання виконкому Молодіжної Ради ФПУ: нові виклики та загрози, нові задачі та питання, нові перспективи та ініціативи

20190327 142356   У приміщенні оновленого Будинку спілок 27 березня 2019 року відбулося засідання Виконавчого комітету Молодіжної ради ФПУ. У засіданні взяли участь члени Виконкому Молодіжної ради ФПУ, член Постійної комісії Ради ФПУ з питань роботи з молоддю Світлана Ліщук, керівник департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Лариса Ровчак, запрошені. Головував на засіданні Голова Молодіжної ради ФПУ Антон Смородін. Відкрив засідання заступник Голови Федерації профспілок України..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31