Селекторна нарада з підсумків дитячого оздоровлення 2019 року

111 DSC 3145   22 жовтня у ПАТ «Укртелеком» відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань підсумків оздоровчої кампанії 2019 року за участю заступника міністра соціальної політики України, заступника міністра охорони здоров’я України, представників центральних органів виконавчої влади – членів центрального міжвідомчого штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей, а також фахівців департаменту профспілкового руху апарату ФПУ. Обговорюючи складові оздоровчого процесу, учасники заходу приділили особливу увагу питанням оздоровлення..

[ Детальніше... ]

Навчальний семінар «Органайзинг: активні члени – сильна профспілка»

20191017 112330     17–18 жовтня ц.р. за підтримки проекту Union to Union Міжнародної конфедерації профспілок відбувся навчальний семінар «Органайзинг: активні члени – сильна профспілка» для фахівців всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань, відповідальних за організаційну роботу. На відкритті семінару із вступним словом до учасників звернулися голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко та заступник Голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий. Тренери Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок Володимир Ковальчук та Віталій..

[ Детальніше... ]

Вільні у виборі, але незахищені

IMG 20191015 130447   Як заповнити вакуум безпеки праці жінок, що утворився після скасування наказу МОЗ №256? Про нові виклики в охороні праці жінок у важких та шкідливих умовах дискутували 15 жовтня 2019 р. у Києві за круглим столом експерти з питань прав жінок, керівники профспілок, вчені-медики, представники Міністерства соціальної політики, Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці. На переконання голови Профспілки працівників будівництва і..

[ Детальніше... ]

ФПУ – 29 років!

Изображение 1687   Урочисті збори трудового колективу апарату ФПУ спільно з ветеранами профспілкового руху, присвячені дню народження Федерації профспілок України, відбулись 8 жовтня у столичному Будинку профспілок.   У привітальному слові Голова ФПУ Григорій Осовий розповів про історію організації, її діяльність у період економічних криз, що пережила держава, починаючи з 90-х років, під час революцій. Він акцентував на досягненнях профспілок у боротьбі за підвищення державних соціальних стандартів і гарантій..

[ Детальніше... ]

А Н О Н С. Працюємо в Україні, будуємо свою державу!

22249 3 0 7 жовтня Федерація профспілок України відзначає

[ Детальніше... ]

АНОНС. Гідні соціально-трудові стандарти - головний мотив праці в Україні і добробуту в сім'ї

0acda03247c07474fe25d7f8c7d18269 L   4 жовтня ц.р. з нагоди 12-го Всесвітнього дня дій за гідну працю Федерація профспілок України проводить круглий стіл на тему: «Гідні соціально-трудові стандарти - запорука злагоди в суспільстві».   До участі запрошено представників Верховної Ради України, Офісу Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міжнародної організації праці, центральних органів виконавчої влади, Держпраці, Національної служби посередництва і примирення. Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, СПО роботодавців..

[ Детальніше... ]

Звернення Президії ФПУ з нагоди Дня профспілок України

610 html md6c4ab5 Шановні спілчани – працівники усіх галузей економіки і сфер життя, робітнича молодь, студенти, ветерани праці!   За майже 30-літній період своєї діяльності Федерація профспілок України стала провідним інститутом громадянського суспільства в Україні, захисником прав та інтересів людей найманої праці, ініціатором розвитку соціального діалогу в державі, активним учасником реформування та модернізації економіки на шляху розбудови соціальної, правової, демократичної держави та європейської інтеграції. Сьогодні ФПУ є провідним національним..

[ Детальніше... ]

Вітаємо першокурсників!

8march 12 03 2019 090 1   Розпочинаємо новий навчальний рік! Урочисто приймаємо до академічної родини нових студентів.   Сьогодні першокурсники Академії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ знайомилися з викладачами та деканами, а також дізнавалися на майстер-класах про додаткові освітні можливості, які надає Академія. Під час святкового концерту нових студентів привітали з початком нового життєвого етапу заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, керівники і партнери, випускники Академії. Цього року випускники..

[ Детальніше... ]

Обговорено організацію навчання профактивістів за сприяння австрійських профспілок

IMG 20190829 133031   28 серпня 2019 року у Готельно-навчальному комплексі "Гетьман" відбулась зустріч представників Австрійських профспілок Маркуса Штрохмайєра та Ізабель Орні з головами Західних областей України.   З української сторони у зустрічі взяли участь Роман Дацько (Львівська обл.), Володимир Фленько (Закарпатська обл.), Ігор Басюк (Івано-Франківська обл.), голова Чернівецької обл.організації Всеукраїнської профспілки торгівлі Олександр Тимчук та заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий. Основною темою розмови профспілкових лідерів була організація навчання профспілкових..

[ Детальніше... ]

«Нова житлова політика України – починаємо тут і сьогодні»

2   Під таким гаслом розпочала свою діяльність Всеукраїнська громадська організація Housing Ukraine, почесним президентом і співзасновником якої є голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.   У презентації-брифінгу новоствореної організації, який відбувся 4 липня в Українському домі, взяли участь представники влади та громадянського суспільства, міжнародних організацій. Від ФПУ у заході взяла участь провідний інспектор департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Людмила Сало. Федерація профспілок України продовжує співпрацювати..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30