АНОНС. Гідні соціально-трудові стандарти - головний мотив праці в Україні і добробуту в сім'ї

0acda03247c07474fe25d7f8c7d18269 L   4 жовтня ц.р. з нагоди 12-го Всесвітнього дня дій за гідну працю Федерація профспілок України проводить круглий стіл на тему: «Гідні соціально-трудові стандарти - запорука злагоди в суспільстві».   До участі запрошено представників Верховної Ради України, Офісу Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міжнародної організації праці, центральних органів виконавчої влади, Держпраці, Національної служби посередництва і примирення. Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, СПО роботодавців..

[ Детальніше... ]

Звернення Президії ФПУ з нагоди Дня профспілок України

610 html md6c4ab5 Шановні спілчани – працівники усіх галузей економіки і сфер життя, робітнича молодь, студенти, ветерани праці!   За майже 30-літній період своєї діяльності Федерація профспілок України стала провідним інститутом громадянського суспільства в Україні, захисником прав та інтересів людей найманої праці, ініціатором розвитку соціального діалогу в державі, активним учасником реформування та модернізації економіки на шляху розбудови соціальної, правової, демократичної держави та європейської інтеграції. Сьогодні ФПУ є провідним національним..

[ Детальніше... ]

Вітаємо першокурсників!

8march 12 03 2019 090 1   Розпочинаємо новий навчальний рік! Урочисто приймаємо до академічної родини нових студентів.   Сьогодні першокурсники Академії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ знайомилися з викладачами та деканами, а також дізнавалися на майстер-класах про додаткові освітні можливості, які надає Академія. Під час святкового концерту нових студентів привітали з початком нового життєвого етапу заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, керівники і партнери, випускники Академії. Цього року випускники..

[ Детальніше... ]

Обговорено організацію навчання профактивістів за сприяння австрійських профспілок

IMG 20190829 133031   28 серпня 2019 року у Готельно-навчальному комплексі "Гетьман" відбулась зустріч представників Австрійських профспілок Маркуса Штрохмайєра та Ізабель Орні з головами Західних областей України.   З української сторони у зустрічі взяли участь Роман Дацько (Львівська обл.), Володимир Фленько (Закарпатська обл.), Ігор Басюк (Івано-Франківська обл.), голова Чернівецької обл.організації Всеукраїнської профспілки торгівлі Олександр Тимчук та заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий. Основною темою розмови профспілкових лідерів була організація навчання профспілкових..

[ Детальніше... ]

«Нова житлова політика України – починаємо тут і сьогодні»

2   Під таким гаслом розпочала свою діяльність Всеукраїнська громадська організація Housing Ukraine, почесним президентом і співзасновником якої є голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний.   У презентації-брифінгу новоствореної організації, який відбувся 4 липня в Українському домі, взяли участь представники влади та громадянського суспільства, міжнародних організацій. Від ФПУ у заході взяла участь провідний інспектор департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Людмила Сало. Федерація профспілок України продовжує співпрацювати..

[ Детальніше... ]

Профспілковий літній табір

4Vo34oJbf1Mv8gs-gw aFPs5jMlK6b2PqTDdJJo07QaNWkcIuV0z2BOneeWE   19-22 червня в Херсонській області відбувся  Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів.                                                                                                         ..

[ Детальніше... ]

Збагачуємось досвідом!

Без назв   Федерацією профспілок України практикується проведення заходів із вивчення досвіду роботи членських організацій, що сприяє ознайомленню профспілковців з кращими практиками профспілкової діяльності за її основними напрямами (соціальний діалог, колективно-договірне регулювання, правовий захист, соціально-економічний захист, охорона праці, організаційна робота та профспілкове навчання тощо). Під час проведення V засідання Ради ФПУ департаментом профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями було організовано виставку методично-інформаційних матеріалів з профспілкової роботи. Виставка..

[ Детальніше... ]

Рада ФПУ: час для модернізації профспілок

IMG 4242   Рада ФПУ на своєму засіданні 16 травня 2019 року ухвалила Постанову «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», внесла зміни до Статуту Федерації профспілок України з метою удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії, затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та ухвалила кошторис Федерації на 2019..

[ Детальніше... ]

Президія обговорила питання порядку денного засідання Ради ФПУ

IMG 3987   Організаційні питання проведення V-го засідання Ради Федерації профспілок України, що відбудеться в Києві 16 травня п.р., розглянуто сьогодні Президією ФПУ.   Внесено пропозиції Раді ФПУ щодо проекту порядку денного п’ятого засідання, що відбудеться завтра, схвалено проекти Постанов Ради ФПУ «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», «Про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та бюджет ФПУ на 2019..

[ Детальніше... ]

Навіть негода не завадила профспілкам відзначити День праці

А   Похмурий ранок, вітер і рясний дощ не стали перешкодою для сотень представників профспілкових організацій, які вийшли 1 травня на столичну Європейську площу, щоб продемонструвати свою солідарність з людьми праці як в Україні, так і в світі, вимагати від влади і роботодавців дотримання законних прав працюючих. Сама назва площі, на якій зібралися ті, чия головна місія - ефективний захист конституційних, соціально-економічних і трудових прав працівників, виходячи з європейських соціальних..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30