Рада ФПУ: час для модернізації профспілок

IMG 4242   Рада ФПУ на своєму засіданні 16 травня 2019 року ухвалила Постанову «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», внесла зміни до Статуту Федерації профспілок України з метою удосконалення організаційної побудови та нових принципів формування виборних органів ФПУ – Ради та Президії, затвердила звіт про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та ухвалила кошторис Федерації на 2019..

[ Детальніше... ]

Президія обговорила питання порядку денного засідання Ради ФПУ

IMG 3987   Організаційні питання проведення V-го засідання Ради Федерації профспілок України, що відбудеться в Києві 16 травня п.р., розглянуто сьогодні Президією ФПУ.   Внесено пропозиції Раді ФПУ щодо проекту порядку денного п’ятого засідання, що відбудеться завтра, схвалено проекти Постанов Ради ФПУ «Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ, її членських організацій у сучасних умовах», «Про виконання бюджету ФПУ за 2018 рік та бюджет ФПУ на 2019..

[ Детальніше... ]

Навіть негода не завадила профспілкам відзначити День праці

А   Похмурий ранок, вітер і рясний дощ не стали перешкодою для сотень представників профспілкових організацій, які вийшли 1 травня на столичну Європейську площу, щоб продемонструвати свою солідарність з людьми праці як в Україні, так і в світі, вимагати від влади і роботодавців дотримання законних прав працюючих. Сама назва площі, на якій зібралися ті, чия головна місія - ефективний захист конституційних, соціально-економічних і трудових прав працівників, виходячи з європейських соціальних..

[ Детальніше... ]

Обрано голову Молодіжної ради ФПУ

Изображение 1518    19 квітня 2019 р. у Будинку спілок в м. Києві відбулося засідання Молодіжної ради ФПУ, в роботі якої взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, фахівці Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ. Молодіжна рада розглянула питання порядку денного: - про стан молодіжної політики ФПУ, - про зміни до Положення про Молодіжну раду ФПУ, - про план роботи Молодіжної..

[ Детальніше... ]

Навчання профспілкового активу

DSCN4648 15 квітня Київська обласна рада Профспілки працівників соціальної сфери (голова Завадський В.А.) провела навчальний семінар для голів первинних профспілкових організацій.          Учасники семінару обговорили питання захисту трудових та соціально економічних прав членів профспілок визначені  сучасним законодавством, існуючу практику захисту членів профспілки при порушенні законних прав працюючої людини з боку роботодавців, роль колективних угод для недопущення та профілактики можливих порушень законодавства,  важливість ефективної організації роботи комісій по..

[ Детальніше... ]

Діти – це майбутнє держави

IMG 3035   За ініціативою ФПУ 10 квітня 2019 р. в Києві у Будинку профспілок відбулась робоча нарада з актуальних питань організації і проведення дитячої оздоровчої кампанії влітку поточного року.   Відбулася фахова розмова та обмін досвідом між відповідальними за організацію дитячого оздоровлення в областях - представниками профспілкових організацій, фахівцями Міністерства соціальної політики України, керівниками членських організацій та підприємств ФПУ. Під час обговорення порушувались проблеми діяльності дитячих закладів оздоровлення та..

[ Детальніше... ]

Засідання виконкому Молодіжної Ради ФПУ: нові виклики та загрози, нові задачі та питання, нові перспективи та ініціативи

20190327 142356   У приміщенні оновленого Будинку спілок 27 березня 2019 року відбулося засідання Виконавчого комітету Молодіжної ради ФПУ. У засіданні взяли участь члени Виконкому Молодіжної ради ФПУ, член Постійної комісії Ради ФПУ з питань роботи з молоддю Світлана Ліщук, керівник департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Лариса Ровчак, запрошені. Головував на засіданні Голова Молодіжної ради ФПУ Антон Смородін. Відкрив засідання заступник Голови Федерації профспілок України..

[ Детальніше... ]

Засідання Наглядової ради Академії праці, соціальних відносин та туризму

IMG 20190226 121439     26 лютого 2019 року відбулося засідання Наглядової ради Академії праці, соціальних відносин та туризму Федерації профспілок України. Засідання було проведено у будівлі АПСВТ, за участі ректора АПСВТ – Буяшенко В.В., голови Наглядової ради АПСВТ. Голови Профспілки працівників оборонної промисловості України – Черниша О.А. та членів Наглядової ради. На засіданні Наглядової ради розглядалися питання реалізації Стратегії розвитку АПСВТ-2020 у 2018/2019 роках, інтеграції АПСВТ у міжнародну..

[ Детальніше... ]

Актуальні питання дитячого оздоровлення влітку 2019 року

ozdorovlenie detey-e1489325367818-710x434   15 березня ц.р. відбулося перше засідання Центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, до складу якого входять представники зацікавлених міністерств та відомств держави, а також ФПУ – Драп’ятий Є.М., Маценко Т.М. На засіданні було напрацьовано пропозиції до доручення Прем’єр-міністра України керівникам відповідних міністерств та відомств, головам обласних державних адміністрацій щодо сприяння дитячому оздоровленню. Зокрема, Федерацією профспілок України було подано та..

[ Детальніше... ]

Засідання організаційної комісії Ради ФПУ

IMG 9581   20-21 лютого ц.р. на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбулося засідання постійної комісії Ради ФПУ з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху під головуванням Дудника В.О. – голови Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України, голови комісії та Драп’ятого Є.М. – заступника Голови ФПУ.   Участь у засіданні комісії узяв також Москаленко І.І. – голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. На розгляд Комісії..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30