Інформаційний лист про доповнення Класифікатора професій за пропозиціями профспілок

1430296280 1252565310 of Керівникам членських організацій            Інформаційний лист   Для використання в роботі доводимо до вашого відома, що наказом Мінекономрозвитку від 15 лютого 2019 року № 259 «Про затвердження Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій», розділ 2 «Професіонали» Класифікатора за пропозицією профспілок доповнено новою назвою професії «Фахівець з профспілкової діяльності» за кодом 2490 (професійне угрупування «Професіонали, що не входять в інші класифікаційні угрупування»). Зазначена професійна..

[ Детальніше... ]

Громадські об’єднання та підприємницька діяльність, Мінфін висловив свою позицію.

А4    Міністерство фінансів України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію єдиної державної податкової політики, з метою правильності застосування норм податкового законодавства, висловило свою позицію стосовно можливості здійснення громадськими об’єднаннями підприємницької діяльності і включення таких об’єднань до Реєстру неприбуткових установ та організацій (лист від 6 лютого 2019 року № 11210-09-5/3214). Як зазначає Мінфін, положення Податкового кодексу України не обмежують..

[ Детальніше... ]

Профспілковим юристам. Початок функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС) відтерміновується!

sozdan-reestr-subsidiantov  211988-620x0-620x433   Про підстави та причини відтермінування офіційно повідомила Державна судова адміністрація України в газеті «Голос України» від 1 березня 2019 року. Докладніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням: http://www.golos.com.ua/article/314339   Департамент правового захисту

[ Детальніше... ]

Час вимагає від профспілок ефективного правового захисту трудящих

IMG 0849   4 лютого ц.р. у Києві стартував триденний тренінг для юристів профспілок з вивчення практики використання міжнародних трудових стандартів та їх наглядових механізмів.   Захід проводиться під егідою Міжнародної організації праці у рамках Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» спільно з Бюро МОП з діяльності трудівників (АСТКАУ). На відкритті перед учасниками виступили: Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, фахівці МОП: Оксана..

[ Детальніше... ]

РЕЗОНАНС. «Маски-шоу» під покровом ночі

3b026ebc2bf8e3eeb840609907d1de07 25 січня, ще до світанку о 5-й годині, стався кричущий випадок у санаторії «Лермонтовський» в Одесі. За словами очевидців, люди в балаклавах із залученням військових зрізали замки й вдерлися до найстарішої одеської оздоровниці. Директора санаторію та інших працівників із застосуванням сили виставили за межі території, заклад знеструмили, пацієнтам ставало зле...   «Найжахливіше страхіття звичайного працівника незвичайного медичного закладу, такого як Клінічний санаторій «Лермонтовський», стало реальністю, – писав..

[ Детальніше... ]

Поєднання парламентського, державного та громадського котролю профспілок у боротьбі з незадекларованою працею та порушеннями прав працівників в сфері оплати праці

IMG 8566     15-17 січня 2019 року на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області проводився навчальний семінар «Порядок проведення моніторингових візитів з питань дотримання прав громадян на офіційне оформлення трудових відносин; своєчасне та в повному обсязі одержання винагороди за працю; додержання мінімальних гарантій в оплаті праці». Семінар проводився для юристів ФПУ та її членських організацій (13 осіб) і фахівців Секретаріату Уповноваженого та регіональних представників Уповноваженого..

[ Детальніше... ]

Розгляд Верховним Судом справ без виклику сторін: роз’яснення спеціаліста

 Без назван     Про особливість процедури розгляду справ у касаційній інстанції «Судово-юридичній газеті» розповів секретар Пленуму Верховного Суду, секретар Першої судової палати Касаційного цивільного суду Дмитро Луспеник.   Пропонуємо профспілковим юристам ознайомитись з інтерв’ю за наступним посиланням: https://sud.ua/ru/news/publication/114645-pochemu-verkhovnyy-sud-rassmatrivaet-dela-bez-vyzova-storon Департамент правового захисту апарату ФПУ  

[ Детальніше... ]

Важлива інформація: система «Електронний суд» розпочала роботу в тестовому режимі

495844 news Створення Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЕСІТС) передбачено процесуальними кодексами, які вступили в силу з 15 грудня 2017 року. Пропонуємо ознайомитись з відповідною інформацією,з цього питання, розміщеною за наступним посиланням https://sud.ua/ru/news/publication/131992-sistema-elektronnyy-sud-nachala-rabotu-v-testovom-rezhime                                                                       Департамент правового захисту апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

ПІДСУМКИ РОБОТИ ФПУ-2018. Законотворча діяльність

prinyala-zakon-o-deregulyacii-biznesa Для забезпечення участі у законотворчому процесі ФПУ в рамках СПО об’єднань профспілок опрацьовує проекти нормативно-правових актів у сфері економічних, трудових відносин і соціального захисту, які надходять на погодження від центральних органів виконавчої влади.   Взаємодія між Кабінетом Міністрів України і профспілками забезпечується також шляхом участі уповноважених представників СПО об’єднань профспілок у засіданнях Уряду та Урядових комітетів. Так, протягом одинадцяти місяців  2018 року під час 84 засідань Урядових комітетів,..

[ Детальніше... ]

ФПУ відстоює майнові права профспілок у судах

sud Про внесення Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України розроблений Федерацією професійних спілок України проект Закону України «Про внесення змін до ст. 34 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»   ФПУ надіслано лист до Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. від 26.10.2018 №11/01-09/928. За результатами розгляду Гройсманом В. Б. було надано доручення (Трубарову В.М., Кубіву С.І., Маркаровій О.С., Петренку П.Д.) про опрацювання поданих..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31