Розгляд Верховним Судом справ без виклику сторін: роз’яснення спеціаліста

 Без назван     Про особливість процедури розгляду справ у касаційній інстанції «Судово-юридичній газеті» розповів секретар Пленуму Верховного Суду, секретар Першої судової палати Касаційного цивільного суду Дмитро Луспеник.   Пропонуємо профспілковим юристам ознайомитись з інтерв’ю за наступним посиланням: https://sud.ua/ru/news/publication/114645-pochemu-verkhovnyy-sud-rassmatrivaet-dela-bez-vyzova-storon Департамент правового захисту апарату ФПУ  

[ Детальніше... ]

Важлива інформація: система «Електронний суд» розпочала роботу в тестовому режимі

495844 news Створення Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЕСІТС) передбачено процесуальними кодексами, які вступили в силу з 15 грудня 2017 року. Пропонуємо ознайомитись з відповідною інформацією,з цього питання, розміщеною за наступним посиланням https://sud.ua/ru/news/publication/131992-sistema-elektronnyy-sud-nachala-rabotu-v-testovom-rezhime                                                                       Департамент правового захисту апарату ФПУ

[ Детальніше... ]

ПІДСУМКИ РОБОТИ ФПУ-2018. Законотворча діяльність

prinyala-zakon-o-deregulyacii-biznesa Для забезпечення участі у законотворчому процесі ФПУ в рамках СПО об’єднань профспілок опрацьовує проекти нормативно-правових актів у сфері економічних, трудових відносин і соціального захисту, які надходять на погодження від центральних органів виконавчої влади.   Взаємодія між Кабінетом Міністрів України і профспілками забезпечується також шляхом участі уповноважених представників СПО об’єднань профспілок у засіданнях Уряду та Урядових комітетів. Так, протягом одинадцяти місяців  2018 року під час 84 засідань Урядових комітетів,..

[ Детальніше... ]

ФПУ відстоює майнові права профспілок у судах

sud Про внесення Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України розроблений Федерацією професійних спілок України проект Закону України «Про внесення змін до ст. 34 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»   ФПУ надіслано лист до Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. від 26.10.2018 №11/01-09/928. За результатами розгляду Гройсманом В. Б. було надано доручення (Трубарову В.М., Кубіву С.І., Маркаровій О.С., Петренку П.Д.) про опрацювання поданих..

[ Детальніше... ]

Лідери Профспілки АСМУ вдосконалюють знання та навички захисту прав працівників

20181218 153908 resized   18 грудня 2018 року відбувся навчальний семінар-тренінг для членів Центральної Ради Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України, який проводився заступником керівника департаменту правового захисту, заступником головного правового інспектора праці апарату ФПУ Сидоряк І.Г. Під час тренінгу профспілкові лідери різних рівнів обговорили актуальні питання організації та здійснення профспілками громадського контролю за додержанням законодавства про працю, навчилися активним практикам захисту трудових прав, поділилися власним багатим..

[ Детальніше... ]

Кращі юристи членських організацій ФПУ ділилися досвідом правозахисної роботи зі студентами АПСВТ ФПУ

Изображение 1632   11 грудня 2018 року в рамках заходів з нагоди відзначення 70-ої річниці підписання Загальної декларації прав людини працівниками департаменту правового захисту апарату ФПУ проведений майстер-клас для студентів – учасників Юридичної клініки «Феміда» Академії праці, соціальних відносин і туризму ФПУ. Мета заходу – ознайомлення студентів з механізмами захисту трудових прав працівників за участі профспілок.   Изображение 1668   Під час заходу унікальним досвідом роботи..

[ Детальніше... ]

Зустріч зі студентами АПСВТ

Изображение 1540   У рамках Всеукраїнського тижня права, що проводиться 10-14 грудня, у стінах Академії праці соціальних відносин і туризму ФПУ відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч зі студентами, в якій взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий.   Захід був приурочений до Дня прав людини, який відзначається щороку 10 грудня, і мав на меті набуття студентами додаткових знань у сфері забезпечення прав і свобод громадян, а також запобігання їх порушенню. Відкрила зустріч ректор..

[ Детальніше... ]

Привітання Голови ФПУ Григорія Осового з Міжнародним днем прав людини

1418197333  130 ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ!   Щиро вітаю з ДНЕМ ПРАВ ЛЮДИНИ!   Цьогоріч людство святкує 70-річчя з дня проголошення Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Загальної декларації прав людини, документу, який став результатом безпосереднього досвіду Другої світової війни і представляє першоглобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди на земній кулі. Декларація проголошує, що права і свободи людини не можуть бути обмежені за ознаками статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії,..

[ Детальніше... ]

Що означатиме введення воєнного стану, чим він регламентований і які обмеження та заборони громадянських прав можуть бути застосовані

1516900112-3960 26 листопада 2018 року Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану в 10 областях України.   До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Оприлюднений текст нового закону №9338 про затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні". Згідно з пояснювальною запискою до документа, воєнний стан запроваджується від 09:00 28 листопада ц.р. на 30 діб – до 27..

[ Детальніше... ]

Протидіяти дискримінації у сфері праці

IMG-8b1f70ac87aeef726a261a9994217355-V «Профспілки як ніхто інший стикається з проблемами дискримінації та стигматизації працівників на робочому місці, зокрема за ознаками належності або бажання брати участь у профспілковому русі» - основна теза виступу керівника департаменту правого захисту ФПУ Дмитра Ляха на засіданні круглого столу у Верховній Раді України на тему: «Проблеми мобінгу та булінгу в Україні». Однією із форм такої дискримінації до працівників є мобінг – систематичний психологічний тиск у вигляді..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Січень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31