Пріоритет – забезпечення захисту прав людей праці

 

IMG 8870

 

Виконуючі свою головну функцію - забезпечення захисту законних прав та інтересів людей праці, профспілки ретельно вивчають, що конкретно у цьому плані пропонують у своїх програмах різні політичні сили. У зв'язку з цим на запрошення організаторів Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Євген Драп'ятий та керівники ряду всеукраїнських профспілкових організацій і територіальних профоб'єднань 23 листопада взяли участь у Національному форумі «Нова соціальна доктрина», який в рамках програми «Новий курс України» провела політична партія «Батьківщина». 

 

Як неодноразово підкреслювали керівники ФПУ, Федерація профспілок України – організація, яка знаходиться поза політикою, але вона мусить шукати партнерів, які будуть слухати і чути людей праці та розділяють із профспілками цінності щодо захисту прав трудящих, зміни напрямку роботи країни в бік соціальної справедливості та сильного громадянського суспільства.

 

IMG 8910

 

Зміни до Конституції та перезавантаження економіки – це ті підвалини майбутнього країни, які можуть перезавантажити українську економіку в соціальному напрямі. І профспілки готові виступити експертами від багатомільйонної армії трудівників у вивченні проекту нової Конституції та доведенні її до соціально та народно орієнтованого формату. І в цьому напрямі, в цьому розумінні ФПУ та її членські організації готові до співпраці з різними політсилами, які будуть відстоювати інтереси працівників.  

 

 

IMG 8877

 

Враховуючи досвід співпраці, яка ґрунтується на спільному Меморандумі, з парламентською фракцією «Батьківщини» у попередні роки загалом та з Представником ФПУ у Верховній Раді Вадимом Івченко зокрема, профспілки готові вивчати ініціативи партнерів, вносити свої конструктивні пропозиції.

 

IMG 8913

 

А5

 

Прес-центр ФПУ

Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31