Легалізація ринку праці – нагальна вимога часу

Б

 

В межах відзначення Дня дій за гідну працю відбулася зустріч Голови Об'єднання профспілок Харківської області Тесленка С.А. з керівництвом Головного управління ДФС у Харківській області та Головного управлінням Держпраці в Харківській області.

Голова Об'єднання профспілок Харківської області зазначив, що проблема нелегальних трудових відносин – загальнодержавна. Цю проблему не вирішити поодинці. До її вирішення потрібно долучатися усім. Профспілки готові захищати інтереси робітників, їх права в частині дотримання трудового законодавства. Адже саме там, де є профспілки, найменша мінімізація праці.

Рибаков М. В. наголосив про неприпустимість використання найманої праці без офіційного оформлення та намагання за допомогою профспілок достукатися до ще більшої кількості людей. Саме профспілкові організації, покликані захищати інтереси найманих працівників, підтримувати і відстоювати їх інтереси. А їх права будуть дотримані лише в тому випадку, якщо вони будуть працювати у правовому полі.

Заступник начальника ГУ Держпраці в Харківській області Петренко О. М. повідомила, що фахівцями ГУ управління Держпраці у Харківській області, спільно з фахівцями ДФС проводяться інформаційно – роз’яснювальні заходи в місцях великого скупчення людей, ринках оптової та роздрібної торгівлі, флешмоби із закликами до офіційного працевлаштування, боротьба з «нелегальним» працевлаштування. Також наголосила на спільну з профспілками роботу щодо усунення порушеній прав працівників на працю.

 

Б1

 

Голова Об'єднання профспілок Харківської області. Тесленко С.А запевнив, що профспілкові організації завжди будуть підтримувати органи влади та взаємодіяти с державними органами з питань детінізації трудових відносин.

Гриценко Н.О., заввідділом соціально-економічних, правових питань та охорони праці ОПХО

 

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30