Президія НТСЕР визначила найважливіші питання для опрацювання

Изображение 027

 

17 липня відбулося планове засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому затверджено графік проведення пленарних засідань НТСЕР до кінця поточного року, а також перелік питань, що розглядатимуться на них.

 

У другому півріччі ц.р. вирішено провести три пленарних засідання Ради, під час яких розглянути наступні актуальні питання:

- про основні показники проекту Державного бюджету України на 2018 рік в частині перспектив економічного і соціального розвитку;

- про хід розгляду Верховною Радою України законодавчих пропозицій Уряду щодо реформування пенсійної системи;

- про виконання зобов’язань України за Угодою про асоціацію з ЄС;

- про проект концепції реформування системи управління охоронною праці;

- про стан реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- про виконання плану заходів з реалізації стратегії подолання бідності в Україні тощо.

Григорій Осовий привернув увагу на важливість розгляду НТСЕР питань стосовно засад подальшого реформування системи оплати праці та забезпечення збереження розвитку трудового потенціалу, а також питання про реформування системи охорони здоров’я та забезпечення населення лікарськими засобами і медичними послугами. Ці питання також були включені до плану розгляду на засіданнях Ради.

Під час обговорення питання щодо перспектив проведення медичної реформи, представник Профспілки працівників охорони здоров’я наголосила, що профспілки наполягатимуть, щоб реформи у системі охорони здоров’я проводились за умови фінансування у обсягах не менш ніж 5% від ВВП, як це передбачено у відповідному законопроекті. Членами Президії досягнуто згоди у проекті рішення стосовно реформування охорони здоров’я внести пункт стосовно необхідності забезпечення поступового щорічного збільшення обсягів видатків з Державного бюджету на охорону здоров’я з урахуванням вимог чинного законодавства.

У розділі «різне» Григорій Осовий повідомив членів президії НТСЕР про позицію міжнародних об’єднань профспілок, членською організацією яких є ФПУ, стосовно не підтримки проведення найближчої регіональної конференції МОП у Стамбулі через масові утиснення прав трудящих, що спостерігаються останнім часом у цій країні.

- Ми висловлюємо свою солідарну підтримку турецьким профспілкам, та приєднуємось до пропозиції наших побратимів з Міжнародної Конфедерації профспілок, Європейської конфедерації профспілок, Панєвропейської регіональної ради, які за рішеннями своїх виборних органів запропонували визначити іншу країну для проведення цієї конференції, - зазначив Голова ФПУ.

 

Изображение 036

 

Изображение 039

 

 

Изображение 055

 

Изображение 072

 

Прес-центр ФПУ

Архiв
<< < Червень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30