Ефективній та плідній співпраці – новий імпульс

 

 А

 

 

 

Актуальні питання розвитку і підвищення ефективності співпраці обговорено під час робочої зустрічі Голови СПО об’єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом. У зустрічі, що відбулась в доброзичливій і одночасно діловій атмосфері, взяли участь перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін, заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, керівник Департаменту міжнародних зв’язків ФПУ Василь Шилов, керівник Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями ФПУ Лариса Ровчак, керівник Департаменту правового захисту ФПУ Дмитро Лях, керівник Департаменту охорони праці ФПУ Юрій Андрієвський.    

 

 

 

Під час бесіди Голова ФПУ проінформував гостя  про сучасний стан профспілкового руху в Україні, дії Федерації профспілок та її членських організацій у сфері захисту законних прав та інтересів людини праці. Мова йшла про правозахисну діяльність профспілок, зокрема Федерації профспілок України. В умовах посилення наступу на права профспілок, у тому числі майнові, права людей праці на гідні умови праці та гідну її оплату, наголосив Григорій Осовий, профспілки мають активізувати свою діяльність, підвищувати її ефективність, наполегливо шукати нові форми та методі ефективної боротьби за свої права та права працівників, інтереси яких вони представляють.

 

А1

 

 

 

У сучасних складних умовах, підкреслив профспілковий лідер, дуже важлива консультативна та юридична допомога з боку міжнародних профспілкових організації, закордонних колег. Саме тому, ФПУ, її членські організації розглядають співпрацю з такими організаціями, як АФП-КВП як новий та ефективний імпульс для розвитку як профспілкового руху, так і його діяльності щодо захисту прав та інтересів людини праці.

 

Григорій Осовий нагадав, що два роки тому було підписано  Партнерську угоду між Федерацією професійних спілок України та Центром Солідарності. Назва проекту -  «Глобальна трудова програма: Україна». Мета проекту - підтримати зусилля українських профспілок щодо створення нових організацій, розбудови організаційної структури, охоплення нових галузей економіки та регіонів, створення коаліцій з організаціями громадянського суспільства, а також поширення ідеї переваги членства в профспілках у суспільстві.

 

А2

 

 

 

Зараз, сказав Голова ФПУ, ми маємо продовжити роботу над втіленням цього проекту, підписати відповідний Меморандум та реальний план спільних заходів. Серед таких заходів він назвав консультативну допомогу з боку фахівців Центру, проведення відповідних семінарів для керівників профспілкових організацій. Тут може бути і такі форми, як технічна допомога, поради та консультації, проведення практичних семінарів і тренінгів для профспілкових активістів, щоб ознайомити їх з основами профспілкової діяльності, їх правами згідно українських законів і міжнародно визнаних стандартів в сфері праці та стратегічним плануванням, підтримка профспілкових кампаній та інші заходи інформування громадськості, які сприятимуть подальшому залученню нових членів до профспілок.

 

А3

 

 

Про заходи, форми та методи соціально-економічного, юридичного захисту членів профспілок, всіх працівників, дії ФПУ по розвитку профспілкового руху, забезпеченню безпечних умов праці та її охорони проінформували гостя заступники Голови ФПУ Євген Драп'ятий, Олександр Шубін, керівники відповідних департаментів ФПУ Дмитро Лях, Юрій Андрієвський, Лариса Ровчак, Василь Шилов.

 

А4

 

 

 

У свою чергу Тристан Масат зазначив, що Центр міжнародної солідарності АФП-КВП. готовий до співробітництва з ФПУ з цих та інших питань. Зокрема мова йшла про підвищення якості та ефективності юридичної допомоги профспілковим організаціям, навчання профспілкового активу, перш за все молодих активістів. 

 

Тристан Масат підтримав зусилля Федерації профспілок спрямовані на модернізацію профспілкового руху, молодіжних профспілкових ініціатив, висловив підтримку пропозицій ФПУ щодо проектної співпраці у питаннях організації і проведення освітніх програм для профспілкових активістів і членів профспілок 

 

А5

 

 

Наприкінці зустрічі Григорій Осовий висловив сподівання на подальшу результативну роботу ФПУ з Центром міжнародної солідарності АФП-КВП. «Ми відкриті до діалогу та співробітництва», - підкреслив він.

 

 

 

Прес-центр ФПУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Архiв
<< < Лютий 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28