Сьогодні, 29 липня, Голова ФПУ Юрій Кулик провів робочу зустріч з головою Української спілки ветеранів Афганістану Сергієм Червонопиським. У зустрічі взяли участь заступники Голови ФПУ, ветерани Афганської війни Сергій Кондрюк і Володимир Саєнко.

Зустріч проходила у контексті забезпечення належної підготовки громадських організацій до відзначення у 2014 році 25-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістан. Мова йшла про посилення соціального захисту учасників воєнних дій та членів їх сімей, членів сімей загиблих у Афганській війні. Окреслено план спільних заходів для вдосконалення законодавства, організаційної та культмасової роботи, проведення реабілітації здоров’я ветеранів втраченого під час несення військової служби, розв’язання побутових і житлових проблем, покращення їх медичного обслуговування.

Заплановано провести спільне обговорення основних трудових і соціальних проблем зазначеної категорії осіб та пошуку шляхів їх вирішення. Досягнуто домовленості підготувати та надіслати Кабінету Міністрів і Верховній Раді України відповідні консолідовані пропозиції.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ