Наступ на трудові права

prof2   Як стало відомо із соціальних мереж, на розгляд Парламенту влада готує неоліберальний проект Закону «Про працю». Причому, готує кулуарно, у закритому режимі. За анонсуванням влади, закон міститиме дискримінаційні норми щодо трудових прав найманих працівників, послаблення їх колективного захисту та обмеження прав профспілок.У профспілок такий відверто наступ на трудові права працівників викликав обурення і відповідну реакцію. 4 грудня Президія ФПУ прийняла постанову «Про подальші дії ФПУ,..

[ Детальніше... ]

Проти наступу на права трудящих

21586   Сьогодні, 10 грудня відбулося засідання президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, на якому було розглянуто питання про виконання постанови Президії ФПУ від 4 грудня 2019 р. щодо подальших дій профспілок в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права трудящих.   Президія визнала проект урядового законопроєкту «Про працю» таким, що звужує трудові права працівників і обмежує права профспілок. З цього питання були ухвалені Заява до керівництва держави (публікується)..

[ Детальніше... ]

В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА. Спільна справа - відстояти профспілковий Трудовий кодекс

Б1   Профспілки мають проявити активність, рішучість та консолідовану солідарність у боротьбі проти намагань звузити законні трудові права та інтереси людини праці, за ухвалення саме профспілкового (народного) Трудового кодексу. На цьому наголошували учасники семінару-наради щодо просування профспілкового проекту Трудового кодексу в членських організація, трудових колективах та первинних  профспілкових організаціях, а також з інших питань правового захисту.   Семінар організовано Департаментом правового захисту апарату ФПУ. У нараді взяли участь..

[ Детальніше... ]

Подолати порушення у сфері трудових відносин

DSC 0285   27 листопада року у Федерації профспілок Вінницької області відбувся круглий стіл: «Співпраця профспілок з управлінням Держпраці області – гарантія забезпечення трудових прав працівників».   Відкрив та вів зустріч Голова Федерації профспілок області Микола Колесник.   В ході зустрічі учасники «круглого столу» відзначали наявність у сфері трудових відносин численних порушень соціально-економічних і трудових прав найманих працівників з боку роботодавців, які призводять до посилення соціальної напруги та поширення протестних..

[ Детальніше... ]

УВАГА!!! Чергова спроба наступу на трудові права та права профспілок від «Слуг народу»!

1516900112-3960 Проект Закону № 2445 від 14.11.2019 про самоврядування медичних професій в Україні передбачає поширення застосування цивільно-правових угод, контрактної (строкової) форми укладання трудових договорів на медичних працівників, є спробою підміни профспілок так званим «самоврядуванням»! Це порушує ратифіковані Україною міжнародні договори, зокрема Конвенцію МОП №158 про припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця та Рекомендації МОП: №166 щодо припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця, № 198 про трудові правовідношення, Конвенції..

[ Детальніше... ]

Новий Трудовий кодекс- узаконене рабство?

 DSCF2906   Профспілки висловлюють серйозну стурбованість планами Уряду про внесення «ліберальних» змін в трудове законодавство.   На зміну  КЗпП йде новий Трудовий кодекс України. Навколо нововведення зараз йдуть гарячі дебати. За висновками Дніпропетровського теркому Профспілки працівників вугільної промисловості України, точка зору профспілок однозначна: запропонований Урядом новий Трудовий кодекс обмежує права трудящих на користь роботодавців.   Детальніше.   Профспілка працівників вугільної промисловості України  

[ Детальніше... ]

Реформа трудового законодавства у Франції

20191030 100117   Співробітник міжнародного відділу Загальної конфедерації праці Франції Рената Третьякова дала ексклюзивне інтерв’ю газеті «Профспілкові вісті».   – Сьогодні в Україні гостро постало питання реформування трудового законодавства – КЗпП, який діє ще з 1971 року і з різними змінами та доповненнями дійшов до наших днів. За період незалежної України, в умовах змін на ринку праці було підготовлено кілька проектів нового Трудового кодексу, але жоден з них не..

[ Детальніше... ]

Профактив Київщини готовий вийти на протест

IMG 20191114 120555 1   14 листопада ц.р. фахівці апарату ФПУ і заступник Голови ФПУ Олександр Шубін презентували проект профспілкового Трудового кодексу активістам Київської обласної профспілкової організації у м. Біла Церква.   На зустрічі відбувся відвертий обмін думками стосовно найбільш чутливих для простих людей питань: про плани влади з демонтажу системи соціального захисту, проведення земельної реформи, запровадження ліберальних трудових відносин та ін. Відкрили народне віче Голова Київської облпрофради Валентин Кононенко..

[ Детальніше... ]

Звернення до Голови Парламенту

630 360 1559148328-156 До Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова звернулись очильники всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, які входять до складу СПО об’єднань профспілок, з проханням довести до народних депутатів профспілкову позицію щодо проекту Трудового кодексу України.   До ВР надіслано схвалений 4 листопада 2019 року СПО об'єднань профспілок Позиційний документ профспілок України: «Червоні лінії» щодо ініційованих владою законопроектів з питань лібералізації трудового законодавства. У разі не дотримання..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31