Соціальний профспілковий квиток - нові можливості

78426435 715121712312525 3368707042557558784 o Знижки 5-10% в аптечних мережах "Аптека TAS", "КОСМО", "Пані Аптека» та " Аптека приємних %" - ще понад 140 нових аптек у програмі СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК! Мережу партнерів програми у сфері фармацевтичного обслуговування розширено новими аптечними мережами – в рамках Дисконтної програми ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ власники нового профквитка отримуватимуть знижку 5% на лікарські засоби та 10% на парафармацевтичні товари у мережах аптек «КОСМО»,..

[ Детальніше... ]

До уваги організацій профспілок напередодні новорічних свят!

46337418 ow38DULpF0fr7CGkwqt5mXYOvolGGNUXicfH4lFQKQs Центр соціальних послуг та Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України уклали угоду про надання знижок профспілчанам та організаціям профспілок від 5 до 20% від вартості квитків на заходи, організатором або співорганізатором яких є МЦКМ профспілок.   Концерти, спектаклі, театральні вистави, новорічні «ялинки», виступи світових зірок та безліч інших яскравих культурних, мистецьких та розважальних заходів, які проходять в «Жовтневому палаці» - кожен власник нового профспілкового квитка..

[ Детальніше... ]

Учасники програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК зможуть лікуватися у кращих фахівців України та світу

11111 0 ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ повідомляє – відтепер учасники програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК зможуть лікуватися у кращих фахівців України та світу, отримуючи додаткові бонуси 5-10% у мережі кінотеатрів, ювелірних магазинів та інших партнерів коаліції МAXI. Акція! – кожному власнику нового профспілкового квитка, застрахованому за програмою «Доктор ТАС» - подарунок на 1 рік - міжнародна медична консультація. До числа партнерів ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ у сфері медичного обслуговування, що..

[ Детальніше... ]

Щодо реалізації проекту «Соціальна картка»

news 20190507 150851 1557230931 Проаналізувавши позитивний досвід в процесі виконання завдань, передбачених пп.4-6 Календарного плану реалізації проекту «Соціальна картка» на 2018-2020 рр. (Постанова Президії ФПУ №П-14-20), зокрема, в частині забезпечення членів профспілок додатковими інструментами соціальної підтримки, в тому числі за рахунок пільгових умов обслуговування за картковими продуктами, передбаченими в рамках співпраці з банками-партнерами програми, а саме - запровадження соціальної картки члена профспілки в форматі «Профспілкового квитка»..

[ Детальніше... ]

Офіційний сайт Центру соціальних послуг ФПУ

karta 1 ТИСНУТИ ТУТ - Офіційний сайт Центру соціальних послуг ФПУ

[ Детальніше... ]

Нові напрямки юридичного обслуговування за програмою «Соціальний профспілковий квиток»

НБ   Спектр юридичних послуг програми «СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК» розширено новими видами правової допомоги – новий партнер програми Юридична компанія «НАДІЙНИЙ БІЗНЕС» надаватиме професійну допомогу на пільгових умовах членам профспілок, які здійснюють підприємницьку діяльність, а також профспілковим організаціям – учасникам програми. В рамках програми компанія «НАДІЙНИЙ БІЗНЕС» пропонує повний спектр юридичних та бухгалтерських послуг: реєстрація, бухгалтерський облік, подання звітності, супровід при проведенні податкових перевірок, оскарження податкових повідомлень-рішень..

[ Детальніше... ]

Мета - підвищення соцзахисту та мотивація профспілкового членства

kredit-card 1 Центр соціальних послуг запрошує профспілкових лідерів взяти участь у семінарах-навчаннях щодо популяризації та впровадження програми «Соціальний профспілковий квиток» з метою мотивації профспілкового членства та підвищення рівня соціального захисту членів профспілок. В ході заходів, які проводяться фахівцями Центру з 15 лютого цього року, представники всеукраїнських профспілок, територіальних профоб’єднань, первинних профспілкових організацій мають можливість дізнатися про результати останніх досліджень щодо стану профспілкового руху в Україні і світі,..

[ Детальніше... ]

Наскільки вигідно бути членом профспілки?

Изображение 1520   Відповідь на це питання шукали учасники презентації Соціального профспілкового квитка, що відбулась 3 квітня 2019 р. у столичному Будинку профспілок.   До працівників апарату ФПУ звернулись керівники Центру соціальних послуг, який реалізує програму «Соціальний профспілковий квиток», а також представники компаній-партнерів проекту: Акціонерного банку «Укргазбанк» та Страхової компанії «Нафтагазстрах». Вони детально розповіли про преференції, які надаються власникам профспілкового квітка нового зразка.   Изображение 1516   Відкриваючи..

[ Детальніше... ]

Пальне та кава зі знижками від нового партнеру Центру соціальних послуг у 127-ми АЗК в мережі «ГЛУСКО УКРАЇНА»

Глуско   За умовами угоди про співпрацю між ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ та новим партнером програми «Соціальний профспілковий квиток», з 21 березня 2019 року профспілчане отримують знижки на бензин, дизельне пальне, газ та каву в мережі АЗК ГЛУСКО Україна.   За умови пред’явлення Соціального профспілкового квитка або Профспілкового квитка з можливостями платіжної карти, членам профспілок надається: - знижка -1,50 грн/л на бензин та ДП об’ємом до 200 л на..

[ Детальніше... ]

Клуб активного розвитку дитини Kinder Club – новий партнер програми Соціальний профспілковий квиток

960Kider 1 У 2019 році учасники програми СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК Києва та області, які прагнуть долучити до спортивного життя членів своєї сім’ї, зможуть оформити зі знижкою клубну карту в київському Kinder Club (проспект Петра Григоренка, 23, ЖК "Абрикос").   Довідково: Новий клуб активного розвитку дитини Kinder Club це унікальний клуб, де є великий вибір занять для дітей від 1 до 12 років за різноманітними фітнес і розвиваючими..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. Центр соціальних послуг – за здоровий спосіб життя і активний відпочинок
 2. Туристичне страхування, добровільна Автоцивілка і страхування квартири та відповідальності перед сусідами з новим профквитком стає дешевше на 10%
 3. Майже 500 аптек додано до програми «Соціальний профспілковий квиток»
 4. За продуктами до ЕКО-маркету зі знижкою
 5. Подарунок від ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ чекає на користувачів lifecell «Профспілковий»
 6. Учасників програми «Соціальний профспілковий квиток» забезпечено пільгами на лабораторні дослідження
 7. Зимові свята зі знижкою 15-20% від ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ & ЗОК «Сонячний»
 8. Дмитрий Дорин о новых возможностях социального профсоюзного билета
 9. Запоріжці розглядають проект «Соціальний профспілковий квиток»
 10. На Миколаївщині отримано перший соціальний профспілковий квиток!
 11. Профспілки Хмельниччини. У ногу з часом
Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31