DSCN7332

 

У Нью-Йорку триває робота 51-ї сесії Комісії соціального розвитку Економічної і соціальної ради ООН, у роботі якої традиційно бере участь делегація ФПУ на чолі з Головою ФПУ Ю.М. Куликом.

7 лютого Голова ФПУ Кулик Ю.М. виступив на ранковому засіданні сесії. Зокрема, він підкреслив: «Завдяки зусиллям держави в Україні вдалося зберегти позитивну динаміку соціальних показників. Протягом року за ініціативою Президента України Віктора Януковича проведено низку підвищень соціальних стандартів – прожитковий рівень для різних категорій зріс на 10-15% у порівнянні з 2011 роком. Одночасно зросла мінімальна заробітна плата і мінімальна пенсія».

У відповідь на виступ Голови ФПУ представники ЕКОСОР висловили вдячність ФПУ за участь її делегації у роботі сесії і щирі сподівання, що ФПУ і надалі братиме активну участь у роботі органів ЕКОСОР. Адже потенціал і досвід діяльності профспілок – запорука покращення життя людей.

 

Довідково: Комісія соціального розвитку є органом ЕКОСОР ООН. Вона складається з 46 держав-членів ООН, включаючи Україну, які обираються на ротаційній основі. Цей орган займається розробкою загальносистемної соціальної політики та її пріоритетів, а також стежить за реалізацією основних міжнародних стандартів у цій сфері на національному і міжнародному рівнях. Неурядові організації та профспілки, які мають консультативний статус при ЕКОСОР, можуть брати участь у роботі органів ООН у якості спостерігачів і висловлювати свою позицію з того чи іншого питання у вигляді письмових або усних заяв.

 

 

Виступ Голови ФПУ Ю.М.Кулика на 51-й сесії Комісії соціального розвитку Економічної і соціальної ради ООН.

 

 

 

Департамент міжнародної роботи апарату ФПУ