IMG 3981

 

 

1 квітня ц.р. у приміщенні Київської обласної державної адміністрації, в урочистій обстановці, відбулося підписання Територіальної угоди на 2013 – 2015 роки. Від Київської обласної державної адміністрації угоду підписав її голова Присяжнюк А.Й., зі сторони профспілок голова Київської обласної ради профспілок Кононенко В.Ф., від роботодавців голова Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Ареф’єв Сергій Сергійович.

Голова облдержадміністрації Присяжнюк А.Й. запевнив присутніх, що дана Територіальна угода буде сприяти подальшому поліпшенню ситуації в регіоні та захищати людину праці.

Голова облпрофради Кононенко В.Ф. відзначив плідну співпрацю між сторонами соціального діалогу в рамках дії попередньої Угоди та висловив впевненість, що підписана Угода буде ще більш ефективною щодо захисту прав працюючих.

На підписанні Угоди були присутні профспілкові активісти області, представники роботодавців та відповідальні особи облдержадміністрації. Присутні висловили сподівання, що дана Угода сприятиме поліпшенню соціально-економічної ситуації в регіоні, збереженню існуючих та створенню нових робочих місць.

 

Відділ з питань організаційної та інформаційної

роботи Київської облпрофради

 

 

IMG 3983

 

IMG 3997