55-41-640x360


За результатами опрацювання робочою групою СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), які надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів (затверджено рішенням СПО об’єднань профспілок від 16.11.2017 № 41-3) профспілковою стороною погоджено проект наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».

Прийняття нормативно-правового акта дозволить встановити тариф на пасажирські перевезення залізничним транспортом у внутрішньому сполученні на новоствореному маршруті м. Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль», а також запровадити коефіцієнти зниження вартості проїзду в залежності від кількості поїздок.

Залізничне сполучення «Київ – Бориспіль» дозволить громадянам України швидко, оминаючи затори на Бориспільській трасі, й економно дістатися зі столиці до міжнародного аеропорту.

 

            Департамент з питань
економічного розвитку і ціноутворення