В добру путь, випускники!

P1640991   Пролунав останній дзвоник для слухачів XVIІІ випуску Школи молодого профактивіста Федерації профспілок Вінницької області.   Світлана Анпольська - заступник Голови Федерації тепло привітала випускників, ще раз пригадала ”цікавинки” року, труднощі та успіхи навчального процесу. ”…Ви, молодь, майбутнє профспілкового руху і ми розраховуємо на Ваш потенціал, енергію та ініціативу, саме Ви можете стати в лави нашої організації на захист прав трудящих,” - сказала Світлана Анпольська, звертаючись до випускників. Профспілкове..

Вперше в Україні підписано чотирьохсторонню угоду про співпрацю

Г 15 червня 2018 року на Херсонщині відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю (далі – Угода) між Миколаївською обласною радою професійних спілок, Херсонською обласною міжгалузевою радою профспілок, відділенням НСПП в Миколаївській області та відділенням НСПП в Херсонській області на 2018-2020 роки. В ході зустрічі учасники обмінялись інформацією про позитивний досвід співпраці профспілкових організацій Миколаївщини та Херсонщини з відповідними відділеннями НСПП. Голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Анатолій..

Подяка співробітникам апарату ФПУ

d1a858d5-817f-4d82-bd53-25391595cf66 До Голови ФПУ Григорія Осового надійшов лист від президента ПРАТ «Укрпрофтур» Сергія Стрільця з подякою за підтримку і організацію участі профспілок Дніпропетровської області та представникам трудового колективу ФПУ за участь у акції на захист трудових прав працівників ПрАТ «Дніпротурист» 29 травня ц.р. у м. Дніпро. У листі зокрема йдеться про те, що акція відбулася в рамках виконання постанови Наглядової ради ПрАТ «Дніпротурист» від 23 травня 2018..

Головний лікар закарпатського санаторію подає приклад у спорті

АБ    ДП «Санаторій «Карпати» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» є одним з кращих санаторно – курортних закладів нашого краю. Щороку сюди приїжджають  на лікування тисячі людей з різних куточків нашої країни  та з-за кордону, які схвально відгукуються про організацію цієї роботи в оздоровниці. Очолює санаторій званий фахівець Іван Кошеля. Крім того, Іван Іванович активно займається спортом, чим подає особистий приклад членам трудового колективу. Нещодавно головний лікар санаторію «Карпати», виступаючи..

Закарпатець Володимир Рижонков – призер міжнародних змагань

ААА Лікар ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр» Володимир Рижонков, якому нещодавно виповнилося 70 років, успішно виступає на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з шахів. У день свого ювілею він здобув перемогу серед 17 учасників у змаганнях з цього виду спорту за програмою ХVIII обласної спартакіади працівників  закладів та установ охорони здоров’я Закарпаття. Ще одного успіху ветеран спорту досяг на міжнародному турнірі в місті  Шарошпоток (Угорщина), де..

Здоровий спосіб життя - запорука успіху трудового колективу

Б1 З 6 по 10 червня 2018 р. відбулася XIV Спартакіада Укрелектропрофспілки в с.Коблево Миколаївської області. В змаганнях взяли участь 17 команд, 294 представники галузі. Івано-Франківська обласна галузева Рада профспілки працівників енергетики та ЕТП України була представлена двома командами, - - Калуської ТЕЦ-Нова - 5 чоловік і Бурштинської ТЕС – 23 учасники. Результати змагань для наших учасників – успішні. Так, команда Калуської ТЕЦ-Нова в загальнокомандному заліку посіла 3-е..

Привітання голови Профспілки працівників охорони здоров’я України Вікторії Коваль

з-днем-медпрацывника 1 Шановні колеги!   Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника! Найтепліші слова вдячності сьогодні лунають на Вашу адресу! Беручи на себе людський біль,Ви даруєте світу милосердя, доброту, віру у перемогу добра! На Ваші плечі покладено виконання надскладних завдань: порятунок життя і здоров’я українських громадян та нелегкі будні на передовій! Нехай Ваш професіоналізм, вміння працювати навіть у екстремальних умовах будуть належно оцінені суспільством. Бажаю міцного здоров’я та мирного..

17 червня – День медичного працівника

1305640847   Шановні медичні працівники !   Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! В усі часи найбільше цінувалося здоров’я людини. Тому бути лікарем завжди почесно. Це одна з найнеобхідніших і найшановніших у суспільстві професій. Її характеризують такі поняття, як благородство, доброта і самопожертва. І усі ці риси притаманні людям у білих халатах. До вас звертаються інколи з останньою надією, але вірячи у надзвичайні здібності лікаря, його досвід і професіоналізм...

Профспілка освітян Закарпаття: семінар бухгалтерів міськрайонних профорганізацій і профкомів вишів

34583531 2187965517887333 2695206254434844672 n   Закарпатська обласна організація профспілки працівників освіти і науки (голова – член Ради ФПУ Тетяна Повханич ) – лідер з проведення навчання профспілкових кадрів і активу серед галузевих профспілок нашого краю. У рамках галузевої програми навчання в місті Ужгороді проведено семінар бухгалтерів міських і районних організацій профспілки та профкомів вищих навчальних закладів. Відкриваючи семінар, голова обласної організації галузевої профспілки Тетяна Повханич зупинилася на..

Навчальний семінар голів профспілкових організацій

DSCN4156   12 червня ц.р. за сприянням ФПУ було проведено навчальний семінар з головами первинних профспілкових організацій установ та закладів соціальної сфери Київщини.            Семінар відбувся в м. Києві, участь в семінарі взяли голови профкомів 26 організацій, а це більше 60% установ обласної організації профспілки.          Тема навчального семінару – консультація з питань практичного застосування Законів України про працю та Профспілки та організацію громадського контролю профспілок за дотримання норм..
Архiв
<< < Червень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30