Уж

 

З нагоди Всесвітнього дня води ТОВ «Водоканал Карпатвіз» за підтримки галузевої профспілки організував у місті Берегове проведення ряду заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості до проблем води, її значення у житті людини, необхідності її збереження та раціонального використання. У абонентному відділі Товариства (директор Йосип Галайда) відбувся день відкритих дверей, під час якого мешканці міста мали можливість з допомогою пересувної лабораторії здійснити аналізи проб води із своїх криниць.

Цікавим був фотоконкурс «Цінність водних ресурсів міста Берегове» серед учнів  7-11 класів навчальних закладів. Мета фотоконкурсу, в якому взяли участь 30 учнів шкіл - формування екологічної культури школярів, пропагування бережливого ставлення до навколишнього середовища, привернення уваги громадськості до екологічних проблем міста. Проведено також конкурс віршів серед школярів «Вода для життя», аби виховувати у підростаючого покоління небайдуже ставлення до потреб раціонального використання водних ресурсів. На конкурс були представлені вірші 19 учасників на українській, угорській, російській мовах.     

Переможці цих конкурсів отримали цінні подарунки від Берегівської міської ради, Генерального консульства Угорщини в м.Берегові, ЗАТ «Ніршийгвіз», Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса в місті Берегове, приватних підприємців.

У Берегові відбулося виїзне засідання колегії управління житлово-комунального господарства Закарпатської облдержадміністрації за участю галузевої профспілки, керівників відповідних структур ЖКГ райдержадміністрацій, міськвиконкомів,  житлово-комунальних підприємств області. Серед розглянутих питань - хід виконання Програми «Питна вода Закарпаття на 2012-2020 роки», стан охорони та утримання зелених насаджень у населених пунктах області та інші.

Завдяки проведеним заходам було зроблено значний внесок в охорону довкілля міста Берегове.

 

На фото: водні ресурси Закарпаття

 

                                                                                                                Сергій Баранчиков

Закарпаття

 

Латориця

 

Тиса

 

Боржава